4 Dodaj merytoryczną opinię
counter
4 389 773 5 1

Opinie o Orange Logistics

w dziale spedycji bardzo duza rotacja, średni staż pracy spedytorów tam to jakieś 3-4 miesiące, do zwolnień dochodzi bez powodu, średnio co dwa tygodnie przyjmowana jest nowa osoba (wystarczy zobaczyć na jakimś portalu z ogłoszeniami o pracę...ogłoszenia widnieją cały czas;)) jeśli ktoś ma w miare stabilną pracę niech się na daje mamić lepszymi warunkami np. finansowymi bo całkiem prawodpodobnie zostanie zwolniony po 3 miesiącach;) całkowity brak stabilizacji, polecam tylko osobom które w razie czego mogą sobie tak zmieniać co chwile pracę;)

Tak5Nie
joker
@anonim

Wedłóg mnie rotacji zbyt dużej nie ma, ci co pracują to po kilka lat a ci co są z doskoku to są z doskoku. Cóż jest część osób które nigdzie miejsca nie zagrzeją ani w Orange Logistics ani innej firmie. Wcześniej pracowałem w Rabenie i tam była dużo większa rotacja.Więc osobiści polecam. Jeśli chodzi o zarobki to oczywiście zależy od Ciebie, płacą podstawę i od marży. Oczywiście piszę o pracy spedytora, jak jest w innych działach to się za bardzo nie interesowałem.

TakNie1
słabomi
@joker

W dziale handlowym czytaj telemarketing 1300 podstawa i 100 od załatwionego przewoźnika. Każdy może ocenić sobie sam.

Tak1Nie

Zostaw merytoryczną opinię o Orange Logistics - Katowice