Opinie o Orange Logistics w Katowice

Orange Logistics Sp. z o.o. jest prężnie rozwijającą się firmą z branży Transport - Spedycja - Logistyka, specjalizującą się w zakresie transportu krajowego i międzynarodowego.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Orange Logistics w Katowice

konrad

po odbytym stażu mam bardzo dobre zdanie faktycznie można dużo u nich zarobić ale wymaga to pracy, a nie w kazdej firmie są takie możliwości.. Cała ścieżka kariery i premie są potwierdzone przez obecnych pracowników.. Od poniedziałku zaczynam prace na umowie :)

@konrad

Nadżerki gwarantowane gratis.

Olek

Cześć, byłem tam na rozmowie w sprawie pracę na stanowisko manager. Ogólnie wrażenia takie jak wygląd rekrutera czyli słabe. Zostały im dwa zespoły do obsadzenia na pierwszej linii ognia. Najsłabiej opłacane premiami, lepsze rozdysponowali między ludźmi z wewnątrz. Nie czytają CV czytają przy tobie, kpina. Zarobki chyba słabe po stawki jakie powiedziałem obowiązują w korpo a nawet mniejszych firmach. Warto próbować ale to jest drobnomieszczańska firma.

@Olek

Cała prawda o elicie Orange, odstaje logika firmy od ogólnie przyjmowanych standardów.

Aleeek

Byłem na stażu 5dniowy muszę przyznać że duży plus dla firmy że mają coś takiego . Atmosfera i pracownicy na 6+ . Jednak ta praca nie jest dla mnie zrezygnowałem w 3dniu bez żadnych problemów z drugiej strony :) Będę miło wspominał te 3dni spędzone w Orange Logistics

@Aleeek

Spotkanie w pokoju zwierzeń zwykle pomaga we fluktuacji

bogusia

trzeba pracować jak wszędzie . Żeby dobrze zarobić to trzeba mieć wyniki, ale to chyba już tak jest w wszystkich firmach. Na duży plus atmosfera i kontakt z przełożoną :)

Pracownik Administracyjno - Biurowy

To nie jest żaden pracownik biurowy, tylko pracownik CALL CENTER. Praca na słuchawkach. Na rozmowie nie jest to jasno przedstawione. Sama rozmowa była miła, osoba przeprowadzająca bardzo konkretna w tym co chciała powiedzieć, słowo call center I słuchawki nie padło. Bardzo nie fajne wprowadzanie w błąd i marnowanie czasu.

Czy zgadzam się ze stwierdzeniem, że wszystko można sprzedać. Pytania o poprzednie prace, dlaczego juz sie tam nie pracuje, dyspozycyjność.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Leszno
barti

wszystko ok. Ludzie na duży + Zarobki uzależnione od wyniku ale jak dla mnie jest ok

Ala

Jeśli chodzi o mnie to mam tylko jedną uwagę jeśli chodzi o Orange Logistics to fajnie się pracuje tylko trochę zbyt duża presja na wynik, tzn. jak nie zrobisz marży dwa dni to już wiadomo że idziesz na dywanik a przecież każdemu mogą się zdarzyć dwa słabsze dni

Janosik

Witam, mnie na rekrutacji zachęciła Pani rekruter do wystawienia opinii, nie wiem czy na pewno jej chodziło o gooworka:) natomiast chętnie to zrobię. Aplikowałem na stanowisko : Pracownika biurowego , byłem w szoku bo telefon od nich dostałem po 4 godzinach od wysłania cv, umówiłem się na spotkanie na drugi dzień o godzinie 18.30 ponieważ tak mi pasowało po pracy, Pani rekruter była bardzo elastyczna jeśli chodzi o termin spotkania. Na spotkaniu byłam 15 minut wcześniej ale zostałem przyjęty od razu. Bardzo miła Pani rozluźniła atmosferę wypytała mnie chyba o wszystko związane z pracą. Na koniec dostałem informację że najprawdopodobniej spotkamy się na drugim etapie. Przyznam że jeśli chodzi o samo stanowisko to bardzo mi spasowało, praca na komputerze, maile , telefony, wystawianie zleceń. Jedynie forma zatrudnienia trochę mi się nie spodobała bo mam zacząć od umowy zlecenia, tylko że byłem na czterech innych spotkaniach i nigdzie nie chcą od razu dawać umowy o pracę. Ale super sprawa dla mnie dwa dni próbne które mi zaproponowali bez zobowiązań " staż" od razu się zdecydowałem , nie musiałem wcześniej rezygnować z mojej aktualnej pracy tylko przyszedłem biorąc urlop w aktualnej pracy. Dla mnie firma rewelacyjna i ciesze się że na nią trafiłem

Nowa

Rozmowa kwalifikacyjna najszybsza w jakiej do tej pory uczestniczyłam - 15 minut max. Krótka, zwięzła i konkretna wymiana zdań. Plus - dla studentów lub osób poszukujących jakiejkolwiek pracy "na gwałt". Pracodawca zapewnia dwa dni próbne - uważam, że w tym przypadku to bardzo pomocne dla potencjalnego pracownika. Nie chce dawać negatywnej opinii, jednak dla osób z usystematyzowanymi oczekiwaniami wobec przyszłego stanowiska i obowiązków, firma wprowadza w błąd potencjalnych kandydatów. "Pracownik biurowy" - zakres obowiązków w ogłoszeniu ni jak ma się do rzeczywistości. To stanowisko "Pracownika telefonicznego" - call center, dosłownie. Przez 8 h należy wykonywać połączenia i poszukiwać klientów. Atmosfera na plus, podczas tych dwóch dni próbnych. Jeżeli poszukujecie pracy administracyjnej .... "Pracownik biurowy" - owszem,biorąc pod uwagę miejsce, z którego wykonujesz połączenia. Poza tą kwestią mało rzeczy z zakresu obowiązków pokrywa się z rzeczywistością i charakterystyką stanowiska. A ... i jeszcze jedno, co najbardziej mnie zdezorientowało - w ogłoszeniu zaznaczone jest : umowa o pracę. Na rozmowie rekrutacyjnej, okazuje się że owszem umowa o pracę, ale po 3 msc zleceniówki z najniższą stawką.

Agnieszka

Kurcze , czytałam opinie o tej firmie i nie mogłam uwierzyć że tam jest tak fajnie. Pracuje czwarty miesiąc zarobki tak jak mówili, jak dla mnie bardzo satysfakcjonujące. Praca wymagająca tak jak mówili :) , atmosfera rewelacyjna wszyscy na ty, piwne piątki , świeże owoce, kawa , multisporty. Generalnie bardzo mi się podoba.

jaaaa

Krzak

Wlasnie stoję w Hamburgu cześć towatu dziś zaladowalem tylko z tego względu że wczoraj nasz rodak rządził i powiedział że dzis, drugie miejsce nawet spedytor nie potrafił określić gdzie mam załadunek ok. I co się dzieje? To dziwne? TOWAR MAM ROZŁADOWAĆ TAM GDZIE STOJE I JECHAC DO DOMU TYLE. SŁOWA SZEFA. A spedytor tak mnie upewnil że załatwione że zaladuja bo umowę maja? Tylko z kim.... Chyba z wodą pływająca w Hamburgu

balbina z orange
@Krzak

uważaj, bo pewnie coś wymyślą żeby wystawić Ci notę obciążeniową za byle co, "firma " kpina, omijać szerokim łukiem!

danka

Witam. Byłam na wielu rozmowach ostatnio. Wszędzie nie wchodzi się punktualnie, tu też. Na szczeście jestem cierpliwa. To może też taki test na wytrwałość. Apropo rozmowy - krótka, zwięzła, konkretna babka, zero niedomówień. Przyjmują ludzi z tatuażami, zapytałam, choc nie musiałam, ramię pani wszystko mi powiedziało - dla mnie to ważne.

Padawanmaster
@danka

Liczy się to co dostaje się po przyjęciu. A tam bliższe to (usunięte przez administratora) Prawdziwa firma spedycyjna ma specjalistów. A tutaj na próżno ich szukać. Szkoda czasu na takie firmy. Poziom merytoryczny niski skoncentrowany na zysk. A nie na atmosferę dobrej pracy.

marceloo
@Padawanmaster

Pracuje 3 tydzień jest oki trzeba zapieprzać dla mnie spoko jakbym nie chciał zapieprzać to bym poszedł to ochrony pracować za ciecia :) 1 miesiąc w nowej pracy i dostane premie za wyniki.. Ale jak widzę jakie osoby przychodzą to rzygać mi się chce boją się wykonać połączenia do klienta :D hahah a później wylewają tutaj swoje gorzkie żale bo nie nadają się do pracy . Tak są wychowani przez mamusie i tatusia, a po co mają pracować przecież i tak ich utrzymują :) sklepy hale produkcyjne budowy itp czekają na was :)

krzysztof
@Padawanmaster

To co piszesz to wierutna bzdura, 90% ekipy jest stałe. Nie wypisujemy tu bo większość opinii to wypociny świeżaków którzy mają jakieś swoje dziwne teorie. Rekrutacji jest dużo bo z tego co wiem hr wybiera statystycznie 1 osobę z dziesięciu spotkań. Stawiają na najlepszych a Ci którzy nie dają sobie rady piszą właśnie komenty

Padawanmaster

Dziękuję wam za uwagę, komentarze które sa najbardziej pomocne pracownikom znikają, zostają tylko przychylne pracodawcy. Trochę szkoda bo mogło by to oszczędzić czasu wielu osoba starających się o pracę w firmie

Rex

Witam, czekam na odpowiedz z oranfe logistics, jestem po rozmowie. Bylem przyjety punktualnie, rozmowa krotka rzeczowa. Mam pytanie do pracujacych, czy praca rzeczywiscie od 8 do 16 czy moze po pracy dzwonia do Ciebie klienci? Zostajecie po godzinach, odbieracie telefonu w domu?

przed rozmową

dzień dobry , wybieram się na rozmowę , oddział Katowice 11 listopada , dział handlowy . czy Ktoś ma jakieś pinie ?? będę wdzięczna za odpowiedz , bo czasu mam mało :) pozdrawiam

przed rozmową
@przed rozmową

Dzień Dobry , byłam dziś na rozmowie , miał być dział handlowy ...a to zwykły call center .... Rozmowa z panią Sandrą , byłam przed czasem , Pani zeszła natychmiast do salki rekrutacyjnej ... poszłam , raczej aby zdobyć doświadczenie w procesie rekrutacyjnym , ale poszło bardzo szybko , chyba nawet 10 min .... na początek 2100 ,na zlecenie potem , jak się sprawdzę rozmawiamy do umowie , z podstawą 3000 coś ... na okresie próbnym w " telefoniadzie " mam złapać jedna umowę i w kolejnych miesiącach 2, 3 . na umowie ma być 6 na miesiąc , inaczej ..... może to i fajna praca , ale dla kogoś kto żyje na garnuszku rodziców , jako człowiek z rodziną i zobowiązaniami nie podejmę ryzyka ... zrezygnowałam na rozmowie pozdrawiam 13 lat jako manager w FMCG (pracuję nadal :)

Kaśka

Dzień dobry. Chciałam się podzielić moimi spostrzeżeniami. Otóż aplikowałam do działu sprzedażowego jakiś czas temu. Pani Jola przyjęła mnie punktualnie, sympatyczna rozmowa, nawet bardzo. Kurczę, nawet się nie stresowałam. Czekam na pozytywną odp nie ukrywałam. Praca wydaję się ciekawa pełna wyzwań. Zarobki może na początku nie jakieś kokosowe, ale wiem, że dam sobie radę prowizyjnie.

Przyszły pracownik

Witajcie, byłam umówiona jakiś czas temu z Panią (usunięte przez administratora)na spotkanie rekrutacyjne jednak mimo moich kilku telefonów w dniu spotkania Pani (usunięte przez administratora)nie odebrała i nie oddzwoniła, więc i ja ostatecznie się nie pojawiłam. Mam kilku letnie doświadczenie w telesrzedaży i obsłudze klienta . Niestety natknęłam się na nieuczciwych pracodawców i nie chciałabym już tego po raz kolejny przerabiać. Zależy mi na zarobkach 4-6 tys na rękę - czy jest to realne, czy tylko dla osób, które siedzą tam latami i jakie zarobki są szczególnie na początku w tych pierwszych miesiącach? Na czym dokładnie polega praca - czy laik z branży spedycyjnej ale dobrą gadką i pozytywnym nastawieniem da radę? :) Pozdrawiam wszystkich serdecznie i z góry dziękuję za pomoc :)

martysia

Witam. a ja powiem, że złożyłam do nich ponownie CV. Zdaję sobie sprawę, że może mają mnie w sowich notatkach gdzieś i mnie nie przyjmą. Otóż w lutym dzwonili do mnie - przyjęli mnie do pracy, odmówiłam. To był mój duży błąd. Od tego czasu bujam się po jakichś firmach, w których albo nie ma wypłaty na czas, albo szefa nigdy nie ma i w sumie nie wiadomo kto to, albo dają jakieś dziwne umowy o dzieło, chcą aby założyć działność, no szok. Mam dość. Przyjęli moją koleżankę na dział handlowy jakieś 4 m-ce temu, ludzieee, wniebowzięta. Pozdrowienia dla Ciebie łobuzie :) może mnie tam przepchniesz jakoś. :)

Ataga

tak, poproszono mnie o napisanie coś od siebie i robię to z przyjemnością. pracuję w Orange od grudnia. mam już swoje lata i wiem jacy pracodawcy są na rynku, nie raz się zdziwiłam :(( Tutaj jest stabilnie, bezpiecznie. Szefowa wesoła ale i kompetentna. Nigdy nie odmówiła pomocy. Uwielbiam tą firmę. Ale fakt, wymagają. Jeśli ktoś chce w pracy robić nic - to nie tutaj. Pozdrawiam.

holeryk

nie rozumiem tych Waszych hejtów, ale wiecie kto hejtuje... przeczytajcie definicje. nie dziwne, że pracy nie dostaliście... i szybko nie dostaniecie. nikt nie chce pracować z marudami... ale "miłej atmosfery" to każdy oczekuje. szok. rece opadają. pozdrowienia dla Was....

Zostaw merytoryczną opinię o Orange Logistics - Katowice

• Jak się pracuje w Orange Logistics?

Zobacz opinie na temat firmy Orange Logistics tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 60.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Orange Logistics?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 42, z czego 33 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Orange Logistics?

Kandydaci do pracy w Orange Logistics napisali 44 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Orange Logistics
3.7/5 Na podstawie 403 ocen.

Orange Logistics