Opinie o Getinge Group Shared Services sp. z o.o. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Getinge Group Shared Services sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Getinge Group Shared Services sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe
Biura rachunkowe Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Getinge Group Shared Services sp. z o.o. w Kraków

ola

Witam, jaka atmosfera panuje w firmie, czy są nadgodziny oraz jaką stawkę można podać na rozmowie aby nie zaniżyć? Jak wygląda rekrutacja czy jest jakaś rozmowa telefoniczna ?

Osoba z firmy
@ola

Jest mało nagodzin o ile w ogóle są. Jeśli pracujesz w RTR to wiadomo że są podczas zamknięcia ale potem można sobie odebrać i mieć dzień wolny.

Czy w Getinge Group Shared Services sp. z o.o. pracuje się na open space?

Osoba z firmy

Tak. Jak w każdym innym SSC open space.

Kandydatka

Czy warto aplikować na Intern RtR? Jakieś podpowiedzi czego można spodziewać się na rozmowie rekrutacyjnej? Ile pytań po angielsku i jakiego typu ? :) Z góry dziękuję za wskazówki i pomoc.

W firmie jest reorganizacja. Zwolniono pat team liderów. W PTP panuje przyjazna atmosfera. W RTR nadgodziny i fatalne zarządzanie. Zarobki jak w innych korporacjach.

Co to oznacza „pat leader”?

Fantasia

Owszem w firmie jest reorganizacja i w związku z tym zwolnili dokładnie 4 osoby na stanowiskach kierowniczych. Nikogo poza tym. Zarobki porównywalne do innych korpo. Osobiście pracuje w dziale PtP i mogę powiedzieć, że nadgodzin jest bardzo mało, atmosfera jest na plus. Jeśli chodzi o szkolenia zewnetrzne to tu niestety na minus. Po prostu prawie w ogóle ich nie ma. Awanse też są przyznawane. Może nie jakoś super często, ale nie można powiedzieć że nie można na nic liczyć. Do tego jakieś niewielkie podwyżki "inflacyjne"

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w Getinge Group Shared Services sp. z o.o. rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Team Leader RtR?
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Absolwent

Jakie narzędzia używane są w działach AP/AR? Czytałem o SAP, czy coś jeszcze? Np jakieś narzędzia do komunikacji z klientami wspierające proces wyjaśniania sald rozrachunków?

Początkiem kwietnia brałam udział w rekrutacji do działu włoskiego, niestety ale nie udało mi się przejść dalej. Pani rekruter wysłała mi szczegółowy feedback, już wiem nad czym pracować. Mam nadzieję, że kiedyś mi się uda.

Konstanty

Nie każdemu musi wszystko się podobać ale ważne, że firma jest ogólnie dobrym pracodawcą, ja polecam.

MK

Brak odpowiedzi po rozmowie rekrutacyjnej... Tak się po prostu nie robi

Magda
@MK

Tak samo. Po odbytej rozmowie w siedzibie, zero kontaktu pomimo tego ze powiedziano mi ze odpowiedza w przeciagu 2 tygodni. Brak szacunku dla kandydata.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Getinge Group Shared Services sp. z o.o.?

Lolek

Zależy jaki dział. CS nie polecam ze względu na ciągle spory w zespole, TL nie pojawia się w pracy nie zna procesów i ignoruje potrzeby pracowników. Radzę mocno zawyżyć oczekiwania finansowe bo o podwyżce albo awansie można tylko pomarzyć.

Lajkonik

Jak wygląda praca z językiem niemieckim? Mam ok. 20 lat doświadczenia ( w tym w regionie D.A.CH ), studia ( i liczne certyfikowane kursy branżowe ) zarówno w Polsce jaki i za granicą. Warto spróbować ? czy lepiej ominąć szerokim łukiem ( nie ukrywam, że najistotniejszym czynnikiem jest wysokość co miesięcznego przelewu na moje konto, a nie wygodne biuro, dostęp do tuzina benefitów którymi nie jestem zainteresowany, tudzież co roczny uścisk dłoni szefa wszystkich szefów, który w ten sposób docenia wyniki i zaangażowanie najlepszych pracowników.

Ciekawy

Hej, powiedźcie mi ile moga mi zaproponować na stanowisku juniorskim z językiem obcym ?

AgaWa

Najlepsza firma w jakiej dotąd pracowałam. Jeśli jesteś zaangażowany w pracę, to na pewno firma to doceni. Szkolenia są naprawdę dobre, zarówno wewnętrzne jak i zewnętrzne. Atmosfera in plus. Naprawdę jestem dumna, że pracuje w tej firmie.

Teresa
@AgaWa

Naprawdę bardzo rzadko się zdarza, by ktoś był aż tak zadowolony ze swojego pracodawcy, jak jesteś Ty. Co mnie szczególnie zainteresowało, to te szkolenia, które Twoim zdaniem w Getinge Group są na świetnym poziomie. A czy Ci najbardziej zaangażowani, mogą po pewnym czasie liczyć na docenienie w postaci awansu?

@Teresa

O Getinge Group można powiedzieć wiele dobrego, ale na pewno nie to, że oferują świetne szkolenia. AgaWa jako pracownik działu finansów zapewne uczestniczyła w podstawowym, wstępnym szkoleniu z księgowości organizowanym przez firmę zewnętrzną i być może przy odrobinie szczęścia w szkoleniu z Excela. Brak bogatej oferty szkoleń oraz wybór pracowników, którzy powinni w nich uczestniczyć zawsze był sporym problemem w tej firmie. Atmosfera, elastyczne godziny pracy oraz home office na plus.

Firma przesłała mi wzór umowy przedwstępnej na e-maila, ale bez wskazania konkretnych obowiązków jakie miałabym wykonywać na stanowisku oraz informacji o ewentualnym okresie wypowiedzenia. Zawsze otrzymywałam umowę o pracę, szerzej regulującą zawarty stosunek pracy. Czy firma ma taką praktykę, że daje najpierw do podpisu umowę przedwstępną, po podpisaniu której w sumie nie można się wycofać przed zawarciem umowy o pracę. Wraz z zawarciem umowy przedwstępnej jest możliwe zasądzenie kary umownej przez pracodawcę. Proszę o informacje:)

Gumiś
@anonymous

Mam taką samą sytuację, czy możesz napisać jak to się u Ciebie skończyło?

Łukasz

Firma nie odezwała się po rozmowie kwalifikacyjnej mimo że do 2 tygodni miał być feedback. W międzyczasie otrzymałem inną ofertę ale niesmak pozostał.

Ania22

Czy ktos podjął się pracy jako PtP accountant i brał już udział w transition? Jakieś opinie, wrażenia? Warto spróbować?

@Ania22

Tez szukałam informacji na ten temat ale niestety nic nie znalazlam. Bralas juz udział w rekrutacji? Mozesz cokolwiek wiecej powiedziec o tym stanowisku niz w ofercie pracy? Bylas na rozmowie?

Ania22
@Ona

Na rozmowie w firmie jeszcze nie bylam, uzyskalam tylko ogolne informacje przez telefon na temat stanowiska. Zastanawiam sie tylko jak wyglada sprawa z transition,czy warto sie w to w ogole pakowac :)

@Ania22

to tak samo jak ja, a niestety w internecie nie ma zadnych informacji :)

Artur
@Ania22

Zostałaś może zaproszona na rozmowę przez pracodawcę na stanowisko, o którym rozmawiałaś telefonicznie? Jeżeli będziesz już po rozmowie, to zachęcam Cię, abyś podzieliła się informacjami związanymi z pracą w firmie Getinge Group Shared Services. Jak widzisz, wielu użytkowników oczekuję na odpowiedź, dlatego liczę na Ciebie w tej kwestii.

Ciekawy

Czy ktos moze wypowiedziec się o stanowisku Ptp accountant?

Barbara
@Ciekawy

Nie wiem zbyt wiele na temat tego stanowiska, ale na jednej ze stron internetowych z ofertami pracy znalazłam informacje o benefitach. Myślę, że mogą Cię zainteresować. Pracodawca oferuje: - 8-GODZINNY DZIEŃ PRACY (UWZGLĘDNIONA 0,5H PRZERWA) - INTERESUJĄCĄ I PEŁNĄ WYZWAŃ PRACĘ W MIĘDZYNARODOWYM ŚRODOWISKU - SZKOLENIA WEWNĘTRZNE I ZEWNĘTRZNE, DOFINANSOWANIE DO EDUKACJI I KURSÓW JĘZYKOWYCH - UDZIAŁ W RÓŻNORODNYCH PROJEKTACH - ELASTYCZNY CZAS PRACY, ERGONOMICZNE STANOWISKO PRACY, MOŻLIWOŚĆ PRACY ZDALNEJ - OPIEKĘ MEDYCZNĄ (RÓŻNE WARIANTY I MOŻLIWOŚĆ UWZGLĘDNIENIA CZŁONKÓW RODZINY) - UBEZPIECZENIE NA ŻYCIE (RÓŻNE WARIANTY I MOŻLIWOŚĆ UWZGLĘDNIENIA CZŁONKÓW RODZINY) - KARTĘ MULTISPORT - DOFINANSOWANIE DO WCZASÓW POD GRUSZĄ ORAZ BONUS ŚWIĄTECZNY W RAMACH ZAKŁADOWEGO FUNDUSZU ŚWIADCZEŃ SOCJALNYCH - ROZRYWKĘ (FIRMOWE EVENTY, UDZIAŁ W PIŁKARSKIEJ BIZNES LIDZE, ZNIŻKI DO TEATRU) Co Ty na to?

@Barbara

Ja rowniez chcialabym sie dowiedziec czegos wiecej o ofertach PtP Accountant oraz RtR Accountant. Jakie zarobki, zakres obiazkow wrazenia. Ktos wie cokolwiek wiecej>?

Niezadowolony

Niestety, byłem i nie polecam. Mobbing w pracy, nie od managerów lecz kolegów/koleżanek. Kolesiostwo i nieprzyjemna atmosfera. Systemy na których się pracuje to jakiś żart. Nic nie działa poprawnie. Nie polecam, warto rozejrzeć się za inna firma.

Korporacja jakich wiele w Krakowie. Niestety management na bardzo niskim poziomie, brak kompetencji do zarządzania ludźmi i chyba to jest największy ich problem. Zarobki na poziomie 8,5k brutto (senior expiriance z 6-cio letnim doświadczeniem). Generalnie tak jak ktoś już wyżej napisał, firma raczej na początek. Jesteś ok pracownikiem jak pracujesz po 10-12h dziennie. Pojawia się dziecko lub masz problemy prywatne i mniejszą elastyczność - sorry, stajesz się "mniej lubiany".

Oli

(usunięte przez administratora)Na plus można dac zarobki nie są rewelacyjne ale porównywalne z innymi ssc. Niestety firma zamiast stawiać na dobrych pracowników i na rozwój firmy w bardziej specjalistycznych działach jak SME, Keizen etc. Woli tworzyć PR i pozory działania. Jesli chodzi o management to jest mistrzem w demotywowaniu pracowników.

Barbara
@Oli

Wspominasz o zarobkach w Getinge Group Shared Services, ale nie rozwijasz zbytnio tej kwestii - może mógłbyś ją nieco uszczegółowić chociażby przez podanie jakichś orientacyjnych widełek płacowych? Na pewno to ważna informacja dla osób chcących podjąć pracę w Getinge Group Shared Services. Mogę liczyć na Twoją odpowiedź?

Oli
@Barbara

Nie wiem jak sytuacja wygląda teraz. Nie jest tajemnicą że osoby które zatrudnianie są z myślą o przejeciach (transition) mają szansę na wyższe zarobki. Na stanowisku seniora był to przedział 7k do 7.5k. Ale podobno teraz są trochę niższe.

Rozmowa kwalifikacyjna na zwyklego ksiegowego jest dosc dluga. Rozmowa okolo godzine, w tym duzo pytan typu ""jak widzi sie Pani za 5 lat?", "czym mnie Pani zacheci zebym Pania przyjela do mojego dzialu?". Typowa rozmowa rekrutacyjna przeprowadzona w bialych rekawiczkach. (usunięte przez administratora)

Lidia
@Kasia

I jak ostatecznie zakończył się proces rekrutacyjny, w którym brałaś udział? Otrzymałaś odpowiedź od firmy Getinge Group Shared Services, czy zostałaś przyjęta? Jeżeli zostałaś przyjęta, to chciałabym, abyś opisała swoje wrażenia po pierwszym miesiącu pracy w tym miejscu. Zachęcam do przedstawienia, jak dalej potoczyła się cała sytuacja.

@Lidia

Niestety nie przyjeli mnie :( Napisali tylko zdawkowego maila, ale nigdy do tej pory nie odezwali sie. Przykro mi. (usunięte przez administratora)

Karol
@Kasia

Szkoda, że nie udało Ci się dostać do pracy w tej firmie. Zamierzasz w dalszym ciągu śledzić najnowsze ogłoszenia o pracę, które dodaje firma Getinge Group Shared Services? Będziesz w dalszym ciągu próbować dostać się do pracy w tej firmie? Odpowiedz proszę, jakie są Twoje dalsze plany.

@Kasia

Witam, Jako pracownik który był najpierw bezdzietny a potem dzietny mogę potwierdzić że ta firma nie sprzyja (usunięte przez administratora) Póki jest się elastycznym i oddanym to ma się świetnie notowania, a potem kilka zwolnień / opiek i nagle człowiek staje się czarna owca.

@Karol

Karolu, nie zaluje, ze nie zostałam przyjeta. Jeśli tak maja traktować ludzi, to lepiej nie zostać przyjętym, niż później zle traktowanym, o czym może swiadczyc opinia "Bylego pracownika", (usunięte przez administratora) Pewnie to jest tzw. (usunięte przez administratora), gdzie liczy się tylko efektywność.

Zostaw merytoryczną opinię o Getinge Group Shared Services sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Getinge Group Shared Services sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Getinge Group Shared Services sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Getinge Group Shared Services sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 0 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Getinge Group Shared Services sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 38 ocen.
  • Stanisława Klimeckiego 1
    30-705 Kraków

Getinge Group Shared Services sp. z o.o.