Columbus Energy S.A.

Opinie o Columbus Energy S.A.

pajajaj

Jestem użytkownikiem fotowoltaiki od Columbus już ponad rok i polecam. Wysoka jakość ich produktów, ale również profesjonalna obsługa klienta. Już od samego początku proces instalacji przebiegał sprawnie i bezproblemowo, a po zainstalowaniu systemu mogłem liczyć na wsparcie techniczne w razie jakichkolwiek pytań czy problemów.Dodatkowo, widzę rzeczywiste korzyści finansowe płynące z posiadania instalacji fotowoltaicznej. Moje rachunki za prąd znacząco się zmniejszyły, co przekłada się na oszczędności budżetowe.

Błażej

Pracuję jako doradca od pół roku i muszę przyznać, że to naprawdę świetne doświadczenie zawodowe. Nie tylko oferujemy świetny produkt, ale również tworzymy fantastyczną ekipę. Firma traktuje swoich pracowników naprawdę fair. To nie tylko słowa, ale codzienne działania, które budują zaufanie i lojalność. Dodatkowo, regularnie uczestniczymy w szkoleniach, które nie tylko pogłębiają naszą wiedzę produktową, ale również motywują nas do działania. Atmosfera w zespole jest świetna Zawsze można liczyć na wsparcie. Jeśli ktoś zastanawia się nad pracą jako doradca, z całego serca mogę polecić to miejsce. To nie tylko praca, to prawdziwa przygoda zawodowa!

Wiesiek

Cześć, Pracuje w firmie od kilku lat. Napisze krótko liczba i jakość zmian w sieci sprzedaży w ostatnim czasie jest niesamowita. Czuje się ogromna energię, pasje, zaangażowanie, motywację a przede wszystkim wizję. Szczerze aż chce się pracować! Czuję się doceniany na każdym kroku, choć przyznam wcześniej bywało z tym roznie. P.S aktualny model wynagrodzeń jest najlepszy w historii, można zarobić gigantyczną kase

Hanna

Polecam, pani Iwonka bardzo sprawnie mi pomogła w rozwiązaniu chwilowego problemu z falownikiem, jeden telefon i załatwione.

Pierwsze dostałem krótki telefon od rekruterki i umówienie się na spotkanie - ja akurat miałem je w biurze bo jestem z okolicy, ale z tego co wiem to jest też możliwość przeprowadzenia rekrutacji online. Rozmowa trwała chyba coś koło 40 minut, w przyjemnej, ale profesjonalnej atmosferze, nie żałuję że byłem na miejscu bo zobaczyłem od razu centale i biuro w jakim pracują, najwyższy poziom, serio, mało podobnych biur widziałem, chociaż sprzedaję głównie biznes i wiele miałem okazje zosbaczyć, az trudno uwierzyć, że to nadal polska firma.

Rozmowa dotyczyła najpierw dotychczasowego doświadczenia zawodowego, budowania relacji z Klientami, ukierunkowania na klienta indywidualnego czy biznesowego. Było też kilka pytań o motywacje, samodzielnosć, styl pracy, pracę na celach. Już na tym etapie dowiedziałem się jak dokładnie wygląda praca, jakie zasady współpracy, raportowanie, etc. Później już drugi etap z bezpośrednim przełożonym i tu już parę konkretnych pytań dotyczących technik sprzedażowych, zasad psychologicznych i takie ogólne poznanie się, bardzo fajne to było spotkanie, ale tu to już zależy od regionu bo to albo dyrektor obszaru albo team leder będzie.

KP

Polecam teraz rekrutację do działu sprzedaży, dużo się zmieniło na lepsze w ostatnim czasie i jeśli masz doświadczenie w branży, nie brakuje Ci ambicji, chcesz zarabiać naprawdę duzo to zapraszam do zespołu

pkm

Mieliśmy z żoną w ubiegłym tygodniu małe problemy z falownikiem, ale po telefonie na infolinię od razu sprawa została załatwiona i instalacja śmiga. Dziękujemy za sprawną i szybką pomoc!

Jak duże doświadczenie trzeba mieć, żeby pracować na Magazynier w Columbus Energy S.A.?

Rafał

To w zależności od tego co chcesz robić. Jest wiele stanowisk na których można pracować na magazynie - od stanowisk kierowniczych po bardziej fizyczne prace. Na pewno zaletą będzie jeśli masz już doświadczenie i np. uprawnienia na wózek widłowy. Wyślij CV, nie zaszkodzi.

Wiesław

Jestem klientem Columbus Energy od półtora roku i chciałbym podzielić się moimi bardzo pozytywnymi doświadczeniami. Instalacja działa bez zarzutu od samego początku, przekładając się na znaczne oszczędności. Rocznie zauważam wyraźny spadek rachunków za prąd, co tylko potwierdza skuteczność fotowoltaiki. Firma okazała się nie tylko rzetelna podczas samej instalacji, ale także w dłuższej perspektywie. Współpraca z Columbus Energy to również wsparcie techniczne, które działa na najwyższym poziomie. Śmiało polecam ich usługi wszystkim, którzy rozważają krok w kierunku ekologicznego i oszczędnego źródła energii.

Bożena

Obsługa klienta zawsze uprzejma, kompetentna i gotowa na pytania. Z ich zaangażowaniem w doradztwo, profesjonalizmem i pomocą przy dotacjach, zdecydowanie polecam ich usługi wszystkim zainteresowanym fotowoltaiką i nie tylko.

lord n.

Za mną pierwszy tydzień. Nie powiem intenstywny :DD Dużo godzin szkoleń i z oferty i ze sprzedaży. a prowadzący widać ze wiedzą co robią. Chłopaki ze mną w grupie mega naładowani pozytywną energią. Nic tylko ruszać w teren :DD

Rafał

Polecam, szybka instalacja pompy, wszytsko działa jak powinno, rachunki zauważalnie niższe w porównaniu z zeszłym rokiem a i komfort nieporównywalnie większy.

majka

jestem zadowolna z pracy w Columbus, bo w żadnej innej firmie nie pracowałam tak długo. jestem przedstawicielem handlowym i oferta prowizyjna dalej jest najlepsza na rynku

Mm
@majka

Tak jest

Cześć, nie pisaliście chyba ostatnio o pracy KAMa? O ile niczego mi się nie przeoczyło. w takim razie poszukiwani są ludzie z oznaczeniem, że to praca od zaraz. Z jakich przyczyn? bardziej rozwój czy może były jakieś odejścia? jak oceniacie aktualne relacje z klientami oraz zarobki?

Poszukiwani są najlepsi handlowcy z rynku, nie ważne czy od zaraz czy za miesiąc czy dwa, rekrutacja jest stała i co dwa tygodnie są szkolenia wdrazajace dla nowych. W samym grudniu przyszło chyba 40 nowych osób do sieci. Jeśli masz wyniki, jesteś otwarty na wiedzę to warto. Premie sześciocyfrowe do osiągnięcia, choć nic samo się nie zrobi.

Luke

Jeśli myślisz o pracy handlowca to teraz dobry moment, bardzo dobry system prowizyjny i pakiet szkoleń, bez porównania z żadną inną firmą branzy gdzie miałem do tej pory okazję pracować

Simon
@Luke

Potwierdzam, nie ma lepszego miejsca dzisiaj w branży

@Luke

Cześć, a przybliżysz mi proszę to porównanie? W tych prowizjach cokolwiek się zmienia? jestem osoba z mniejszym doświadczeniem. Ile mniej więcej takim udaje się teraz wyciągać w pierwszych miesiącach?

Pawel

Dokładnie tak

Teraz

System premiowy całkiem się zmienił już w grudniu czy listopadzie, teraz 30k miesięcznie na początku to nie jest nic zaskakującego.

Kuba

Pracuję tam kilka miesięcy, ale na razie jest spoko. Jestem handlowcem, podstawa jest konkretna, a na prowizjach można dużo ugrać. No i hajs zawsze na czas, co najważniejsze :D

XYZ
@Kuba

Też polecam

Martyna

Przyjazny proces rekrutacji, masa wiedzy na szkoleniach wstępnych, po pierwszym miesiącu bardzo polecam.

Ola

Lubię swoją pracę i ludzi w zespole, ostatni rok nie był łatwy, było masa pracy ale dobrze jest widzieć teraz jej efekty

Gabriela Z.

Wczoraj mieliśmy montaż instalacji, ponad 4 kWp. Chłopaki przyjechały na czas, uwinęły się w kilka godzin, posprzątały po sobie, wytłumaczyły co i jak z aplikacją. Jestem pod wrażeniem!

kamil

w CE pracuję już 3 lata, firma pozwoliła mi się rozwijać. w ciągu tych 3 lat zmieniłem stanowisko 4 razy :D warunki stabilne, wypłata zawsze na czas więc czego chcieć więcej

radek

polecam, kupe kasy jako handloweic mozna zarobic

Zostaw merytoryczną opinię o Columbus Energy S.A. - Kraków

• Jak się pracuje w Columbus Energy S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Columbus Energy S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 397.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Columbus Energy S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 314, z czego 258 to opinie pozytywne, 31 to opinie negatywne, a 25 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Columbus Energy S.A.?

Kandydaci do pracy w Columbus Energy S.A. napisali 14 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Columbus Energy S.A.