Columbus Energy S.A.

3 Dodaj merytoryczną opinię

Aktualności

Pracodawca

 Aktualność

Michał od czerwca ubiegłego roku pracuje jako konsultant ds. realizacji w Columbus. Do jego obowiązków należy stały kontakt z naszymi Klientami – przez cały okres montażu i planowania inwestycji.
Co Michał najbardziej ceni w naszej firmie? To, że nieustannie się rozwijamy i szukamy nowych możliwości w różnych gałęziach branży OZE!
Ponadto Michał jest studentem Energetyki na AGH University of Science and Technology . Po godzinach lubi aktywnie spędzać czas i w każdy wolny weekend stara się chodzić po górach. Michał interesuje się także piłką nożną i trenuje na siłowni. Często też spędza czas gotując ze swoją dziewczyną lub zaglądając pod maskę swojego samochodu.

Pracodawca

 Aktualność

Marcin pracuje w Columbus od sierpnia ubiegłego roku. Piastuje stanowisko Młodszego Specjalisty ds. Inwestycji w farmy fotowoltaiczne – do jego obowiązków należy ocena opłacalności inwestycji oraz weryfikacja gruntów.

Co Marcin najbardziej ceni w organizacji? Ludzi, z którymi pracuje, świetną atmosferę oraz wsparcie i pomoc w samorozwoju!

Marcin interesuje się piłką nożną i uwielbia gry planszowe, w które często gra z przyjaciółmi. Jak sam mówi: nie pogardzi też dobrą książką czy interesującą grą na konsolę. Hobbystycznie kolekcjonuje koszulki piłkarskie i skrzętnie tworzy origami.

Pracodawca

 Aktualność

Bartłomiej pracuje w Columbus na stanowisku Dyrektora Strategii Sprzedaży. Odpowiada za elektromobilność, czyli sprzedaż stacji ładowania GoPower.

Co Bartek najbardziej ceni w naszej organizacji? Tempo działania, utalentowanych ludzi, z którymi ma szansę pracować na co dzień i otwartość.

Po godzinach czas na relaks! W wolnych chwilach Bartek słucha dobrej muzyki, podróżuje, odkrywa nowe smaki kuchni orientalnej i uprawia wędkarstwo muchowe w rwących, górskich rzekach.

Pracodawca

 Aktualność

Kuba pracuje w Columbus od maja ubiegłego roku i jest odpowiedzialny za marketing operacyjny oraz efektywnościowy. Czuwa, by przed każdą kampanią stawiać hipotezy, które następnie są weryfikowane, dzięki czemu iteracyjnie poprawiamy efektywność naszych działań. 

Co Kuba najbardziej ceni w firmie? To, że dajemy naszym Klientom dostęp do rozwiązań, które w realny sposób zmieniają nasze otoczenie na lepsze. 

Poza marketingiem Kuba zajmuje się komponowaniem muzyki. W 2019 roku wydał swój solowy album, na którym zagrał na 19 instrumentach! Jak sam mówi: Columbus to pierwsza firma, w której spotykają się jego dwa światy – muzyka i marketing -  ponieważ jest współodpowiedzialny za brzmienie marki. Trzecim, a zarazem najważniejszym światem Kuby, jest jego liczna rodzina. Bez niej byłby zupełnie kimś innym!

Pracodawca

 Aktualność

Bartosz pracuje w Columbus od 5 lat. Swoją przygodę z firmą rozpoczynał od nagrywania filmów z instalacji paneli fotowoltaicznych. Obecnie zajmuje się obsługą i rozwojem wewnętrznego systemu CRM oraz obsługą wszystkich systemów informatycznych w firmie. 
Co Bartek najbardziej ceni w firmie? Ciągłą zmianę, #tempo pracy, możliwość rozwoju, a przede wszystkim ludzi, którzy tu pracują. 
Po godzinach Bartosz chodzi na długie piesze wycieczki i ogląda seriale. Jak sam mówi: skończył mu się już @Netflix. Lubi także wieczory z planszówkami w gronie znajomych i przyjaciół.

Pracodawca

 Aktualność

Marcin rozpoczął pracę w Columbus prawie trzy lata temu. Obecnie spełnia się na stanowisku Regionalnego Kierownika Sprzedaży – do jego głównych obowiązków należy koordynacja i motywacja grupy doradców energetycznych.

Co najbardziej ceni w naszej organizacji? To, że Columbus wyznacza trendy na Polskim rynku fotowoltaiki i kreuje ekologiczną rzeczywistość.

Większość wolnego czasu Marcin spędza aktywnie ze swoją rodziną. Chodzą wspólnie na spacery i grzybobrania, a czasem nawet szaleją na torze wyścigowym. Marcin uwielbia szybkie samochody – amerykańska motoryzacja to jego małe hobby! 

Pracodawca

 Aktualność

Natalia pracuje w Columbus od czerwca i piastuje stanowisko księgowej. Do jej głównych obowiązków należy opieka nad grupą kapitałową Nexity – odpowiada za obsługę księgową, zajmuje się przelewami i uczestniczy w przygotowywaniu raportów giełdowych. Co Natalia najbardziej ceni w naszej organizacji? Ludzi, ponieważ to oni tworzą wartość firmy.

Po godzinach Natalia stawia na aktywny wypoczynek, dużo spaceruje i tańczy – najczęściej w latynoskich rytmach salsy kubańskiej.

Pracodawca

 Aktualność

Bartosz pracuje w Columbus od stycznia. Początkowo obejmował stanowisko elektromontera, a obecnie zajmuje się projektowaniem instalacji fotowoltaicznych dla naszych Klientów.
Co Bartek najbardziej ceni w firmie? Miłą i rodzinną atmosferę oraz to, że Columbus wciąż się rozwija.
Po godzinach Bartosz zajmuje się projektowaniem i drukiem 3D. W wolnych chwilach remontuje swoją własną łódkę, którą już w przyszłe wakacje zamierza żeglować po mazurskich jeziorach 

Pracodawca

 Aktualność

Natalia pracuje w Columbus od czerwca i obejmuje stanowisko Asystentki ds. Realizacji. Do jej głównych obowiązków należy kontrola i koordynacja faktur z działu realizacji.
Co najbardziej ceni w firmie? Ludzi, z którymi pracuje oraz to, że ma możliwość połączenia pracy i studiów.
Natalia studiuje psychologię i to właśnie ona stanowi jej główne zainteresowanie. W wolnych chwilach uwielbia układać puzzle, skupić się przy projektach DIY lub poczytać ciekawą książkę. Jeśli Natalia akurat nie czyta lub nie szydełkuje, to zapewne gra na konsoli! 

Pracodawca

 Aktualność

Tomek rozpoczął pracę w Columbus ponad rok temu. Obecnie zajmuje się realizacją budowy i projektami farm fotowoltaicznych.

Co najbardziej ceni w organizacji? Możliwość rozwoju, rodzinną atmosferę i ludzi, od których może się wiele nauczyć!

Po godzinach Tomek buduje swój dom (oczywiście nie samodzielnie!), w weekendy chodzi na basen, a nadwyżki wolnego czasu poświęca na realizację projektów z arduino i druk 3D. Tomasz od roku wykonuje #okrętChallenge ???? i próbuje skleić ogromny model statku pirackiego. Jak myślicie, ile jeszcze czasu mu to zajmie?

Columbus Energy S.A.