Columbus Energy S.A.

Opinie o Columbus Energy S.A.

zadowolony

niedawno przeszedłem do sprzedaży Columbusa, w porównaniu z innymi firmami na rynku to tutaj profeska od pierwszego dnia, pierwszy raz miałem tak kompleksowe szkolenia, pozdrowienia dla trenera Michała

Wiesław

Jestem bardzo zadowolona z wyboru tej firmy i polecam ich usługi wszystkim, którzy rozważają instalację paneli fotowoltaicznych.

Krystyna

Jestem bardzo zadowolona z usługi, którą otrzymałam od Columbus. Cały proces od początku do końca przebiegł nie tylko sprawnie, ale również bardzo profesjonalnie. Pracownicy byli zawsze gotowi odpowiedzieć na moje pytania i wątpliwości. Dzięki dokładnym wyjaśnieniom i obliczeniom przedstawionym przez firmę, miałam pełne zrozumienie tego, jak system będzie działał i jakie korzyści będę miała. Sam montaż paneli fotowoltaicznych odbył się sprawnie i bezproblemowo. Pracownicy dbali o porządek na placu budowy, co było dla mnie bardzo ważne. Po zakończeniu montażu otrzymałam również dokładne instrukcje dotyczące korzystania z systemu. Polecam!

Rafał

Wszystko super od doradztwa po ekspresowy montaż. Nie spodziewałem się, że to może tak szybko się potoczyć. Dzięki temu wykorzystam jeszcze sezon na produkcję prądu. Duże brawa za termionowość!

Pierwsze dostałem krótki telefon od rekruterki i umówienie się na spotkanie - ja akurat miałem je w biurze bo jestem z okolicy, ale z tego co wiem to jest też możliwość przeprowadzenia rekrutacji online. Rozmowa trwała chyba coś koło 40 minut, w przyjemnej, ale profesjonalnej atmosferze, nie żałuję że byłem na miejscu bo zobaczyłem od razu centale i biuro w jakim pracują, najwyższy poziom, serio, mało podobnych biur widziałem, chociaż sprzedaję głównie biznes i wiele miałem okazje zosbaczyć, az trudno uwierzyć, że to nadal polska firma.

Rozmowa dotyczyła najpierw dotychczasowego doświadczenia zawodowego, budowania relacji z Klientami, ukierunkowania na klienta indywidualnego czy biznesowego. Było też kilka pytań o motywacje, samodzielnosć, styl pracy, pracę na celach. Już na tym etapie dowiedziałem się jak dokładnie wygląda praca, jakie zasady współpracy, raportowanie, etc. Później już drugi etap z bezpośrednim przełożonym i tu już parę konkretnych pytań dotyczących technik sprzedażowych, zasad psychologicznych i takie ogólne poznanie się, bardzo fajne to było spotkanie, ale tu to już zależy od regionu bo to albo dyrektor obszaru albo team leder będzie.

Ad

Polecam, jeden z lepszych pracodawców całej branży, może najlepszy ale wszędzie nie byłem ;)

Janek

Polecam, działa produkuje no i przy dużym zapotrzebowaniu (niewielka działalność w domu) czuć w portfelu. Przy tych cenach enerii co są, dla osób które nie mieszczą się w limtach, a podejrzewam, że terz mało kto się już mieści fotowoltaika to ratunek.

SabinaS

Jestem klientką firmy Columbus Energy od ponad roku i jestem niezwykle zadowolona z ich usług i obsługi. Moja decyzja o zainwestowaniu w pompę ciepła i fotowoltaikę okazała się trafna, a firma Columbus przerosła moje oczekiwania. Pierwszym aspektem, który chciałabym podkreślić, jest szybkość i profesjonalizm, z jakim przeprowadzono montaż. Fachowcy z Columbus Energy wykonali swoje zadanie sprawnie i dokładnie, co jest szczególnie ważne przy tak dużym domu jak mój. Ich doświadczenie i wiedza przekładają się na wysoką jakość wykonanej pracy. Kolejnym atutem firmy jest ich doradztwo na wysokim poziomie. Przed podjęciem decyzji, otrzymałam pełne wsparcie i informacje na temat instalowanych urządzeń. Doradcy Columbus Energy odpowiedzieli na wszystkie moje pytania, wyjaśnili korzyści i możliwości związane z pompą ciepła i fotowoltaiką. Ich profesjonalizm i zaangażowanie pomogły mi dokonać świadomego wyboru. Choć cena za system była na początku dość wysoka, teraz, po roku użytkowania, widzę ogromne oszczędności. Dzięki pompie ciepła i fotowoltaice, moje rachunki za energię są znacznie niższe. Ta inwestycja okazała się być naprawdę opłacalna i zaczęłam odczuwać korzyści finansowe. Dodatkowo, jestem bardzo zadowolona z programu poleceń oferowanego przez Columbus Energy. Mogę polecić usługi firmy znajomym i za to otrzymuję dodatkowe korzyści w postaci gotówki. To naprawdę miłe, że firma docenia lojalność swoich klientów i nagradza ich za polecenia. Podsumowując, mogę śmiało powiedzieć, że Columbus Energy to godna zaufania firma, która zapewnia wysokiej jakości usługi w zakresie pomp ciepła i fotowoltaiki. Szybki i profesjonalny montaż, kompetentne doradztwo oraz oszczędności, jakie osiągam dzięki ich systemom, są dla mnie nieocenione. Polecam Columbus Energy każdemu, kto szuka solidnego partnera do zainstalowania ekologicznych i energooszczędnych rozwiązań w swoim domu.

Roberto

Jestem naprawdę pod wrażeniem profesjonalizmu i jakości usług której doswiadczyłem. Na początku mojego poszukiwania firmy do zainstalowania paneli fotowoltaicznych, byłem trochę sceptyczny. Zebrałem kilka ofert, ktore bardzo sie od siebie roznily a niby mialy byc dopasowane do moich potrzeb wiec jakim cudem rozbieznosci o nawet 4 kw. Najbardziej profesjonalne podejscie miał Columbus. Ich audyt byl szczególowy, zaproponowali nie przesadnie duza instalacje co swiadczy o tym ze nie chcieli naciagnac na bezsensowne wydawanie pieniedzy. Co do obslugi to doradca był niezwykle pomocny i cierpliwy, odpowiadając na wszystkie moje pytania i wyjaśniając wszystkie kroki procesu instalacji.Gdy przyszło do samej instalacji, ekipa montażowa była nie tylko kompetentna, ale także bardzo uprzejma i dbająca o każdy detal. Pracowali sprawnie dbając o porządek na placu budowy. Jesli chodzi o efekt to jestem bardzo zadowolony. Moje rachunki za energię elektryczną znacznie się zmniejszyły, tak ze teraz mysle o pompie i rozbudowie fotowoltaiki. Na pewno ponownie skorzystam z usług Columbus.

Miki

Jestem zadowolony z pracy w Columbus i mogę szczerze powiedzieć, że to jedno z najlepszych miejsc pracy, w jakim miałem okazję pracować. Najważniejszą rzeczą, która wyróżnia Columbus jest atmosfera w miejscu pracy, panuje tu mega pozytywna energia, takich ludzi jak tu to nie spotkałem nigdy wcześniej. Wbrew pozorom, to jest czasem ważniejsze niż wszystko inne bo czlowiek spędza pół życia w pracy. Można pogadać, pośmiać się, ale też ponarzekać. Jeśli chodzi o kasę to wiadomo, zawsze może być lepiej, ale ogólnie nie narzekam. Jeśli ktoś się zastanawia nad pracą tu to polecam się nie zastanawiać tylko dołączyć do ekipy :) odejść zawsze można, ale szkoda stracić okazje do poznania takich pozytywnie zakręconych ziomków :)

Kamix

Polecam, szybki i fachowy montaż w 1 dzień. Pozniej licznik i hula aż miło. Żałuje tylko ze dopiero teraz się zdecydowałem, bo od pierwszej mysli do decyzji to już by mi się dwa razy zwróciło.

Lilianka

Właśnie zakończyłam swoją współpracę z Columbus po ponad roku pracy tutaj. Z perspektywy czasu mogę śmiało stwierdzić, że to jeden z moich najlepszych pracodawców dotychczas - jasne zasady zatrudnienia i obowiązków, komfortowe biuro, sprzęt ok jakości (bo zdarzało się wcześniej różnie), bardzo pomocna kadra zarządzająca oraz administracja i co najważniejsze super zespół, z którym miło się pracowało. Będę tęsknić! Do zespołu napewno wyślę pocztówkę z Hiszpanii, do której niedługo się przeprowadzam. Columbus - dzięki!

Kamil

Pracuję już 3 miesiące i powiem szczerze, że jestem bardzo zadowolony. Rekrutacja na badzo wysokim poziomie, informowanie na każdym etapie rekrutacji, a potem doskonałe wprowadzenie do firmy rozpoczete cyklem szkoleń. Ludzie w pracy bardzo pomocni, atmosfera na wielki plus. Kasa się zgadza. Jedynie co to to że czasem zdarzają się sytuacje, ze coś musi być na już i jest mała nerwówka, ale jak dotąd wszystko udało się dopiąć. Polecam!

Julka

Dobrze mi się tu pracuje :) Stabilna pozycja firmy, terminowe wypłaty, podwyżki od czasu do czasu, ciekawe obowiązki i spoko zespół. Jest z kim iść na kawusie :P

Aneta

Polecam, pracowałam w różnych firmach w branży, ludzie w Columbusie chyba nawet nie zdają sobie sprawy jak mają dobrze

Robert

Zainstalowana instalacja fotowoltaiczna działa bez zarzutów. Przedstawiciel firmy był bardzo pomocny zarówno przed, jak i po zakończeniu instalacji - dobrał system, wyjasnil co jak działa, pomogl z aplikacją. Montaż fachowy i na czas. Wszystkie formalności jakie trzeba było załatwić, załatwiła firma. Szczerze polecam!

Jurek

Firma Columbus jak najbardziej godna polecenia. Profesjonalne podejście do klienta - od dobrania instalacji po pomoc z kredytem. Solidny montaż bez zastrzeżeń oraz bardzo dobre wsparcie i pomoc techniczna po wykonaniu instalacji.

Maryśka

Chciałabym podzielić się swoją opinią na temat ostatniej rekrutacji, w której brałam udział na stanowisko doradczyni energetycznej. Choć ostatecznie nie dostałam się na to stanowisko, muszę przyznać, że była to jedna z najlepszych rekrutacji, w jakich miałam okazję uczestniczyć. Już na samym początku procesu rekrutacyjnego, zauważyłam profesjonalizm i uprzejmość rekruterki. Była bardzo pomocna i przyjazna, co sprawiło, że czułam się komfortowo przez cały czas trwania rozmowy. Właśnie dzięki temu, rozmowa osiągnęła wysoki poziom, co pozwoliło na pełne wykorzystanie mojego potencjału i umiejętności. Jednym z elementów, które doceniam w tej rekrutacji, jest szybki feedback. Po zakończeniu rozmowy, otrzymałam szczegółową informację dotyczącą przyczyn mojego niewybrania na stanowisko. Dowiedziałam się, że decyzja związana była z wyborem kandydata posiadającego doświadczenie w branży odnawialnych źródeł energii. To jasne i przejrzyste wyjaśnienie pozwoliło mi lepiej zrozumieć, dlaczego nie spełniłam oczekiwań i skoncentrować się na dalszym rozwoju moich umiejętności. Chciałabym podkreślić, że cały proces rekrutacyjny przebiegał sprawnie i profesjonalnie. Dzięki temu, miałam możliwość poznać pracodawcę i dowiedzieć się więcej o organizacji, w której miałabym pracować.

Rafał

Jestem zdowolony z usługi montażu instalacji fotowoltaicznej od Columbus. Cały proces, od pierwszego kontaktu po finalny montaż, był szybki i profesjonalny. Po zaakceptowaniu oferty firma szybko przystąpiła do działania. Montaż został przeprowadzony w zaledwie kilka dni. Ekipa zwracała uwagę na każdy element. Po zakończeniu montażu otrzymałem również szczegółowe instrukcje dotyczące obsługi i konserwacji systemu. Polecam

Rafał

Pierwsze wrażenie, jakie odniosłem podczas procesu rekrutacji, było bardzo profesjonalne. Od samego początku otrzymałem jasne informacje dotyczące stanowiska, wymagań i oczekiwań. Komunikacja z rekruterami była szybka i efektywna, otrzymałem szczegółowe informacje na temat kolejnych etapów i terminów. Dostałem również wystarczająco dużo czasu na zadawanie własnych pytań i dowiedzenie się więcej o firmie oraz oczekiwaniach związanych z tym stanowiskiem. Po rozmowie byłem informowany o dalszych etapach w terminie, co jest bardzo rzadko spotykane. Finalnie nie zostałem wybrany, ale doceniam profesjonalne podejście.

Piotr z Oleszyc

Profesjonaliści! Pan Kamil mi wszystko bardzo szczegółowo wytłumaczył i przedstawił kilka możliwości do wyboru. Każdy punkt oferty bardzo dokładnie omawiając i wskazując jego zalety i wady. Zdecydowałem się na instalację na panelach w wersji całej czarnej. Monterzy to fachowcy w dziedzinie fotowoltaiki, w 1 dzień zrobili mi wszystko, ładnie i elegancko, a to było prawie 30 paneli! Instalacja działa bez zarzutu. Polecam i pozdrawiam całą ekipę!

Zostaw merytoryczną opinię o Columbus Energy S.A. - Kraków

• Jak się pracuje w Columbus Energy S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Columbus Energy S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 397.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Columbus Energy S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 314, z czego 258 to opinie pozytywne, 31 to opinie negatywne, a 25 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Columbus Energy S.A.?

Kandydaci do pracy w Columbus Energy S.A. napisali 14 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Columbus Energy S.A.