Columbus Energy S.A.

Opinie o Columbus Energy S.A.

Robert

Instalację od Columbusa mamy już ponad 2 lata. Wszystko działa bez najmniejszego problemu. Montaż szybki i fachowy. przedstawiciel i cała obsługa klienta ekstra. Wszystko za nas załatwili, nie musielismy latać po ani do zakładu energetycznego, ani do banku, wszytsko na tip top. polecam

Krzyhu

Praca w Columbus jest satysfakcjonująca i daje poczucie, że jesteśmy częścią czegoś większego. Pozdrawiam ekipę z Północy!

Lasek

W Columbus jestem zaledwie od czterech miesięcy, ale praca na maksa intensywna. Od początku super profesjonalne szkolenia, spotkania z przełożonymi czy liderami, daje to kopa do pracy. Mimo że to już moja piąta praca w sprzedaży, nigdy dotąd nie doświadczyłem takiego poziomu zaangażowania i wsparcia. Już na sam start kasa jak nigdzie. Jesli jesets zmotywowany na sukces to odniesiesz tu sukces. Pozdrawiam ekipę zachód i polecam!

Stanisław

Polecam, jestem klientem i oszczedziłem już bardzo dużo dziki instalacjom Columbusa, mam panele i pompę ciepła, spisują się świetnie, w zimie wreszcie komfortowo bez węgla no i najważniejsze zdecydowanie taniej.

Pierwsze dostałem krótki telefon od rekruterki i umówienie się na spotkanie - ja akurat miałem je w biurze bo jestem z okolicy, ale z tego co wiem to jest też możliwość przeprowadzenia rekrutacji online. Rozmowa trwała chyba coś koło 40 minut, w przyjemnej, ale profesjonalnej atmosferze, nie żałuję że byłem na miejscu bo zobaczyłem od razu centale i biuro w jakim pracują, najwyższy poziom, serio, mało podobnych biur widziałem, chociaż sprzedaję głównie biznes i wiele miałem okazje zosbaczyć, az trudno uwierzyć, że to nadal polska firma.

Rozmowa dotyczyła najpierw dotychczasowego doświadczenia zawodowego, budowania relacji z Klientami, ukierunkowania na klienta indywidualnego czy biznesowego. Było też kilka pytań o motywacje, samodzielnosć, styl pracy, pracę na celach. Już na tym etapie dowiedziałem się jak dokładnie wygląda praca, jakie zasady współpracy, raportowanie, etc. Później już drugi etap z bezpośrednim przełożonym i tu już parę konkretnych pytań dotyczących technik sprzedażowych, zasad psychologicznych i takie ogólne poznanie się, bardzo fajne to było spotkanie, ale tu to już zależy od regionu bo to albo dyrektor obszaru albo team leder będzie.

Bart

Niedawno dostałem awans na team leadera, ciieszw się, że przełożeni docenili moje zaangażowanie i wyniki, jestem tu już parę lat i widzę coraz więcej korzyści i zmian na dobre. W sprzedaży czasem człowiek czuł się sam, teraz czuję,że tworzymy razem zespół.

Piotrek

Jeśli myślisz o branży OZE i zależy Ci na terminowym, wysokim wynagrodzeniu, jasnych standardach i dodatkowych pakietach motywacyjnych to o wybór dzisiaj jest w zasadzie jeden. Columbus.

Renata

Lubię swoją pracę i ekipę z która współpracuję, dobrze jest co tydzień zaczynać poniedziałek z uśmiechem.

Yarek

Jestem dwa lata w Columbusie, mam około 15 lat stażu pracy i pracowałem wczesnjej kilku dużych firmach , w tym tzw korporacjach. Jeśli ktoś tutaj narzeka na pracę to zwykle nie widział, że w innych miejscach też nie zawsze jest idealnie i może odmiana jabłek w owocową środę nie jest idealnie taka jak lubimy. To co ja cenie tutaj to przede wszystkim zgrany zespół, interesujące projekty, wsparcie dyrektora kiedy tego potrzebuje, brak fochow, obrażania się wzajemnego i otwarta komunikację, która zakłada również mówienie o błędach, czy pomylkach. Do tego nie zdążyli się jeszcze żebym nie dostał wynagrodzenia na czas co w dzisiejszych czasach jest równie istotne. Polecam.

Mati

Na wyniki trzeba sobie zapracować, ale warto! Jak sam sie nie postarasz to nikt tego za Ciebie nie zrobi, czasem dziwie sie ludziom którzy przychodzą do roboty i sie dziwią, że trzeba coś robić :P Podsumowując, jeśli jesteś ambitny i nastawiony na sukces to go osiągniesz :) Polecam!

Radek

Pracuję w dziale technicznym już od kilku lat i muszę przyznać, że to zdecydowanie moje miejsce. Od samego początku miałem okazję pracować z fantastyczną ekipą ludzi. Są tu możliwości rozwoju i awansu. Jeśli chodzi o pieniądze to również jest ok. Jak jest w innych działach nie wiem, nie będę się wypowiadać, jeśli chodzi o mój to jak najbardziej polecam.

Wojtek

Profesjonalne doradztwo, szybki montaż, pomoc z całą papierologią. Jesli komuś nie chce się bawić w jakiekolwiek załatwianie czy kredytu, czy jakichś zaświadczeń z energetyki. Konkret firma i przedstawiciel. Polecam!

Pracuję jako doradca sprzedaży już od roku i mogę śmiało powiedzieć, że to była świetna decyzja. Mam przyjemność pracować w zespole ludzi, którzy są nie tylko profesjonalni, ale także wspierający. Atmosfera jest naprawdę super. Jednym z największych atutów tej pracy są szkolenia. Mamy ich naprawdę wiele - zarówno te dotyczące naszych produktów, jak i te, które mają na celu motywację i rozwój osobisty. To naprawdę daje mi poczucie, że ciągle się uczę i rozwijam. Zainteresowanie produktami jest ogromne, co przekłada się na świetne wyniki sprzedażowe. Columbus ma też dobrą renomę, co dodatkowo ułatwia nam pracę. Jeśli myślisz o pracy handlowca to polecam!

karol

To dopiero mój pierwszy miesiąc pracy w strukturach sprzedazy Columbusa ale juz widzę szereg różnic między dotychczasowymi firmami branzy oze z jakimi dotąd pracowałem. Przede wszystkim zaplecze - wyczerpujące, na totalnie wyższym poziomie szkolenia wstępne, platforma szkoleniowa z dostepem do aktualnej wiedzy, wsparcie merytoryczne- nawet w formie dedykowanego podcastu dla handlowców żeby było nam wygodniej słuchać komunikatów w drodze, zamiast marnować czas na czytanie kolejnych maili. Meaile też są oczywiście, ale tylko konieczne i rzeczowe, zdażyłem odczuć na swojej skórze już tempo zmian jak tutaj tez wszytsko szybko się dzieje, jestem pełem optymizmy, tym bardziej, że 5 kontraktów mam podpisanych i jest szansa na dużo więcej. Można powiedzieć, że czuje się tu jak ryba w wodzie, prowizji nigdzie takich nie zobaczycie, wiec warto wykorzystać ten czas.

eoeo

Ostatnio było dużo zmian w sieci sprzedaży, ale moim zdaniem na dobre, bo można zarobić więcej kasy, czyli jest nastawienie na to co jest najważniejsze dla kogoś kto jest handlowcem1!!

Agata

Jeśli ktoś zastanawia się nad wyborem fotowoltaiki, z czystym sumieniem mogę polecić Columbus.

Krystyna

Użytkujemy pompe ciepła już od ponad roku i z całą pewnością mogę polecić to rozwiązanie. Widzę konkretny wpływ na rachunki za ogrzewanie. Prostota obsługi i niskie koszty eksploatacji to chyba najwieksze zalety. Jeśli chodzi o montaż to instalacja przebiegła bezproblemowo. Panowie szybko się uwinęli, wszystko zrobili z najwyższą starannością i wytłumaczyli jak użytkować. Teraz mieliśmy mały problem z aplikacją, ale wystarczył telefon do BOK i wszystkoi wytłumaczyli krok po kroku. Polecam

gruu

To moja trzecia firma oze w życiu, po tylu latach dobrze znam już branże i nie żałuję przejścia do CE. Wymagania są, trzeba dowozić i osiągać swoje cele, ale warto, bo zarabiam więcej niż w poprzednich firmach i wiem, że tyle ile wysiłku włożę, tyle zyskam.

Piti

Jako handlowiec w Columbus wyciągam w miesiąc tyle, na co w innej firmie musiałem robić 3-4 miesiące. Wiadomo, jeśli chce się zarabiać trzeba robić wynik, ale warto podejść ambitnie do tematu. Nigdzie w tej branży nie ma takich warunków $$$. Polecam!

Olek
@Piti

potwierdzam, w 1 miesiąc więcej niż w pół roku w innej firmie z branży

@Olek

Czy rekrutacja na handlowców wciąż trwa? Jestem zainteresowany.

Olek
@Piotr

Tak, z tego co wiem to trwa. Jeśli jesteś zainteresowany wysyłaj CV

pajajaj

Jestem użytkownikiem fotowoltaiki od Columbus już ponad rok i polecam. Wysoka jakość ich produktów, ale również profesjonalna obsługa klienta. Już od samego początku proces instalacji przebiegał sprawnie i bezproblemowo, a po zainstalowaniu systemu mogłem liczyć na wsparcie techniczne w razie jakichkolwiek pytań czy problemów.Dodatkowo, widzę rzeczywiste korzyści finansowe płynące z posiadania instalacji fotowoltaicznej. Moje rachunki za prąd znacząco się zmniejszyły, co przekłada się na oszczędności budżetowe.

Błażej

Pracuję jako doradca od pół roku i muszę przyznać, że to naprawdę świetne doświadczenie zawodowe. Nie tylko oferujemy świetny produkt, ale również tworzymy fantastyczną ekipę. Firma traktuje swoich pracowników naprawdę fair. To nie tylko słowa, ale codzienne działania, które budują zaufanie i lojalność. Dodatkowo, regularnie uczestniczymy w szkoleniach, które nie tylko pogłębiają naszą wiedzę produktową, ale również motywują nas do działania. Atmosfera w zespole jest świetna Zawsze można liczyć na wsparcie. Jeśli ktoś zastanawia się nad pracą jako doradca, z całego serca mogę polecić to miejsce. To nie tylko praca, to prawdziwa przygoda zawodowa!

Zostaw merytoryczną opinię o Columbus Energy S.A. - Kraków

• Jak się pracuje w Columbus Energy S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Columbus Energy S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 396.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Columbus Energy S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 313, z czego 257 to opinie pozytywne, 31 to opinie negatywne, a 25 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Columbus Energy S.A.?

Kandydaci do pracy w Columbus Energy S.A. napisali 14 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Columbus Energy S.A.