SuccessPoint sp. z o.o.

Opinie o SuccessPoint sp. z o.o.

Zażenowana

Niestety wynagrodzenia żałosne, premie niewykonalne a szefowe żadnego przygotowania do bycia menedżerem. Nie polecam!

Uceszona
@Zażenowana 13.11.2017 16:38

Umowa o prace obiecywana po 3 miesiącach na każdej rozmowie kwalifikacyjnej, zero szacunku do pracowników (nawet do tych którzy utrzymują firmę, a nie przepraszam każdy pracownik utrzymuje firme, która ledwo dyszy), umowy co miesiąc darte i wypisywane nowe, ile pracownik by nie zarobił dla firmy i tak nie wyrabia "założonego" celu, co 5 minut przełożonemu zmienia się priorytet, kiedy przełożony ma zły dzień a raczej złe życie wyzywa się na pracownikach. Cieszę się, ze to już dawno za mną, szczerze nie polecam!

Co od czasu dodania ostatniej opinii zmieniło się w SuccessPoint sp. z o.o., jeśli chodzi o wynagrodzenia?

Buccini

Pracowałem w SuccessPoint przez rok i stwierdzam, że poniższe opinie nie pokrywają się całkowicie z tym co oferuje pracodawca. Nikt przede wszystkim nie obiecuje umowy o prace, tylko umowę-zlecenie, warunki były przedstawione pierwszego dnia, a ja chętnie na nie przystałem. Wynagrodzenie zawsze wpływało do 10 dnia kolejnego miesiąca. Ekipa była bardzo fajna, szefowa zawsze szła na rękę studentom. System prowizyjny również był bardzo fajny (nigdy nie upomniałem się o podwyżkę) - byłem nagradzany z "zaskoczenia", co było bardzo miłe. Jeżeli warunki finansowe komuś nie pasują, to proponuję zwyczajnie porozmawiać o tym z pracodawcą, ewentualnie zmienić pracę - jeżeli wynagrodzenie nie może zostać zwiększone z jakiegokolwiek względu. Polecam tego pracodawcę! PS. ja miałem rozmowę w kuchni i nie czułem się przez to gorzej, po prostu w biurze ludzie pracują (z reguł też dzwonią), więc po co im przeszkadzać!

pomocna
@Buccini 03.11.2017 14:53

Dobrze, że o tym napisałeś bo zapomniałam napisać, że faworyzują mężczyzn :P Pracował z nami jeden i mimo, że nie miał lepszych wyników niż reszta - zawsze miał taryfę ulgową :) Generalnie widać, że jest to firma, w której dla właścicielek liczy się tylko HAJS!

Mateusz
@Buccini 03.11.2017 14:53

Ej Ty tak na poważnie? Przecież ewidentnie to nie jest wpis, żadnego pracownika a Ewy lub Marii.... no dajcie spokój? Premie z zaskoczenia? Nawet jak człowiek sobie 'zapracował' na premię to i tak nie była wypłacana - zawsze się znalazł jakiś powód - totalnie bez sensu - dla którego nie można było dołożyć pracownikowi. Warunki na rozmowie owszem były jasno przedstawione, tak jak obietnica umowy o pracę. Z czego oczywiście później się szefowe wykręcały.... I jeśli tobie nie przeszkadza rozmowa na poważne tematy z pracodawcą w kuchni albo na korytarzu, gdzie co chwilę ktoś przechodzi to mam dobrą wiadomość- wymagania masz tak niskie i małe, że będziesz się nawet cieszyć jak przyjmą Cię na staż w McDonaldzie. A i tak bym ze szczerego serca bardziej polecał rozwój w tym fastfoodzie niż w firmie zwanej Successpoint. Trzmać się z daleka, jesli cenicie swój czas i macie choć trochę szacunku do siebie. Bo zapewniam Was, że żadna z przełożonych Was szanować nie będzie.

Pamietliwy

Pracownicy pracują na śmieciowych umowach maks za 2000zł, od 8 do 16. Szefowa mimo to ciągle narzeka i nie inwestuje w nich. Czy PIP kontrolował już sytuację? To dopiero początek.

Bylypracownik

Są inne sposoby sprawdzania niż wyzysk. Wasza firma jest żałosna.

Wsciekla

Obiecują ze zatrudnia a później okazuje sie że robią jakieś testy chociaż to miał być dzień wdrożeniowy. Rozmowy na korytarzu. Nie polecam tylko czas zmarnujecie.

xoxo
@Wsciekla 28.07.2017 23:12

O nie, chcą sprawdzić Twoje umiejętności i czy nie ściemniałaś na rozmowie? Chamstwo! :D

Ciekawy

Są ostatnio jakieś rozmowy? Planują kogoś zatrudnić? Ktoś coś wie?

szczerze i bez bawełny
@Ciekawy 14.07.2017 11:20

Nawet jesli to radzę sobie odpuścić... szkoda czasu, nerwów i pieniędzy.

Żenada

Farma już raz zmieniła nazwę. Od kogo sie dowiedziałam? Od klienta buahhhha. Pewnie znowu zmieni jak im nie wyjdzie

Masterka
@Żenada 28.06.2017 18:44

Firma zmieniła nazwę, bo wcześniej tworzyły to 3 kobitki i się rozeszły. Więc w sumie normalna sprawa. Nienormalne i niemoralne jest traktowanie przez "zarząd" (hahahahaha) pracowników, obiecywanie umowy o pracę a robienie śmieciówek i tak dalej. Naprawe, człowieku, który to czytasz w poszukiwaniu informacji czy zatrudniać się w tej firmie czy też nie. Odpowiedź jest prosta. BROŃ BOŻE! Szanuj siebie , swój czas i umiejętności. Nawet gdybyś nie miał nogi, ręki, połowy mózgu to są naprawdę lepsze i 'milsze' miejsca zatrudnienia niż successpoint. W teroii wygląda to fajnie, w praktyce przez obie panie prezes nie da się pracować, choć tego, na chorych warunkach, one wymagają....

niemawasjeszczewrejestrzedluznikow

Jak będziecie tak dalej usuwać komentarze to zbankrutujecie i już w ogóle nie będzie z czego płacić pracownikom. Jak to było? " z pustego i Salomon nie naleje". Mam nadzieje, że wreszcie ktoś Was zacznie porządnie windykować to pieniądze nie będą wydawane na goworku....

Obiecywane umowy o pracę, a niestety praca na umowę zlecenie lub nielegalnie rozbijanie umów na umowę zlecenie i dzieło. Zła atmosfera, mobbing.

życzliwa

Na jeden usunięty komenatrz przypadają 3 nowe :D Jeszcze jakby one nie były zgodne z prawdą ale to co ludzie tutaj piszą to najprawdziwsza prawda. Trzymac się z dala od tej firemki!

Omg

Do tego wszystkiego co sie dzieje w firmie dochodzi jeszcze brak szacunku dla ludzi, którzy chcieliby przestrzec innych do pakowania sie w kłopoty. Straciłam tam 2 miesiące czasu i miesiąc wypłaty. Serio. Bardzo żałuję ze tam trafiłam i nie włączył mi sie sygnał ostrzegawczy na rozmowie rekrutacyjnej ze może być źle. Chciałabym ostrzec inne osoby przed tą firmą. Nie godzcie sie na te warunki. Praca tam to strata czasu i pieniędzy.

Ajajaj

A tyle było prawdziwych i dobrych komentarzy aż szkoda, że ktoś inny ich nie zobaczy a czemu? Bo lepiej je usuwać no taaa...głupota ludzka nie zna granic. Przeciez i tak będą się coraz to pojawiać nowe i założę się że wszystkie będą dotyczyć tego samego i nie będą to pozytywne opinie. Więc po co to? Ja nie wiem...ale wiem jedno nie warto sobie psuć nerwów tym i nie aplikować do tej pracy.

-.-

Szybkie pytanie. Czy pracodawca, który ma pakiet złoty czy inny na goworku może sam kasowac komenatrze czy za każdy wpis będzie bulić? Bo jesli ta druga opcja to Successpointa czekają dość suche czasy. Znów będzie płacz, że nie ma na wypłaty dla pracowników :D

Wkurzony

Kasujcie, kasujcie jak sie boicie. Będzie powstawało więcej komentarzy. A nie lepiej szanować pracowników i im płacić jak normalni pracodawcy?

Niedowierzanie

To już przechodzi wszelakie pojęcie :D Firma woli splajtować i płacić portalowi za usuwanie komentarzy niż stawić czoła prawdzie i zmienić swoje podejście. Niesłychane. jeszcze w życiu się z takim czymś nie spotkałam. PRZESTREZGAM PRZED PODJĘCIEM ZATRUDNIENIA (choć to i tak za dużo powiedziane w odniesieniu do tej 'firmy') W TYM MIEJSCU. Kasujcie dalej, ja się założę, że wasi pracownicy pierwsze co robia po przyjściu do pracy to wchodzą na go worka, żeby, jesli wykasowałyście komenatzre, dorzucić swoje trzy groszę. Bo to się bierze z dobroci ludzi. Po prostu wasi pracownicy nie chca aby któś inny władował się w to bagno zwane Successpoint.

zdegustowany

Dokładnie, jakimś cudem wszystkie negatywne komentarze usunięte. Szefostwo powinno zastanowić się nad tym, jak traktuje pracowników i co od nich właściwie wymaga, wtedy nie trzeba byłoby usuwać niepochlebnych komentarzy. Kultury i szacunku do drugiego człowieka w tej firmie nie znajdziecie.

Nieeee

Rozmowy na korytarzu - gdzie szacunek do pracownika. To co musi dziac sie w biurze... Nie polecam

Chcesz opowiedzieć innym jak pracowało ci się w firmie SuccessPoint sp. z o.o.? Zapraszamy na nasze forum.

żenada
@admin 21.08.2015 13:23

Nie ładnie tak usuwać komentarze. Ktoś tu się chyba boi. Prawdy nie należy się bać trzeba ją przyjąć na klatę! Brak słów...

Zostaw opinię o SuccessPoint sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SuccessPoint sp. z o.o.