Bpp Professional Education

Opinie o Bpp Professional Education

x

Praca w tej firmie to strata czasu. Szef źle zarządza firmą, ale winnego za swoją porażkę zawsze poszuka wśrod pracowników. Firma ma dobre szkolenia, ale szef TK doprowadzi ją do upadku.

zawiedziony

Jeśli szukasz tam pracy, to bądź czujny. Szef niby miły, ale to pozory. Przy lepszym poznaniu wychodzi szydło z worka. Sam nie zna się na sprzedaży szkoleń, a oczekuje fajerwerków w okresie próbnym. Atmosfera niemiła z uwagi na jedną niekulturalną osobę na E. Rzuca k...ami na prawo i lewo, krytykuje i lekceważy innych. Szef wszystko akceptuje i jest z nią w dobrych układach. Dziwne klimaty.

piotr

Jak pracuje się w firmie BPP? Czy to prawda, że panuje tam słaba atmosfera, niezdrowe donosicielstwo zamiast wsparcia i niekulturalne zachowanie pewnych osób, a wszystko akceptowane przez szefa? Dlaczego jest taka duża rotacja w dziale sprzedaży?

blabla
@piotr 25.10.2015 00:25

O czym piszesz? Jaka rotacja? W tej firmie nie ma rotacji w dziale sprzedaży, w niej nigdy nie było działu sprzedaży - o czym Ty piszesz? Po co zaśmiecasz forum?

Chcesz podzielić się informacjami o firmie Bpp Professional Education? Nasze forum będzie do tego idealnym miejscem.

Zostaw opinię o Bpp Professional Education - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bpp Professional Education