Duijndam Works

Opinie o Duijndam Works

Filcia

Biuro w Opolu samo w sobie Ok . Niestety to co mówią w biurze w Op ma sie nijak do tego co zastaje sie na miejscu . Po przyjeździe bywa tak ze dopiero szukają pracy wymieniając meile z pracodawcami czy czasami kogoś nie potrzebują . Ale Ok . Panie w miarę miłe - ujdzie . Praca na szklarni - ciężka ale jak ktoś chce pracować to da radę . Jeśli chodzi o mieszkania i organizacje - mniej niż 0 . Żenada . To co oferuje biuro to jest tragedia . Lokacje sa tragiczne - czasami wyglądają jakby ktoś tam nie mieszkał z 20 lat ( pomijając ze często to zadupia ) , (usunięte przez administratora) brud a chcą za to 92 e tygodniowo . Nie maja kontroli nad tym co sie dzieje i jakie warunki panują ( lub udają wielce zdziwienie jeśli ktoś zadzwoni z pretensjami ) lub zwyczajnie twierdzą aby nie przesadzać ????‍♀️ Cyrki za kazdym razem czasami trzeba jeździć po kilku lokacjach żeby znalazło sie miejsce . Raz trafiłam na w miarę ludzkie warunki . Ale tylko raz i to po wielu telefonach . Ogólnie jak ktoś jest w stanie zgodzić sie na tragiczne warunki mieszkaniowe to da radę ale ja juz nikomu nie polecam tej agencji .

kkk
@Filcia

hej a gdzie pracowałaś i mieszkałaś ?

Filcia
@kkk

Na szklarni z pomidorami . Praca spoko ale wypłaty juz nie .. No i te lokacje .. ogólnie jak sie bedziesz upominać to lokacje ci zmienia jeśli trafisz zle .. ja mieszkałam chwile koło Tinte .

Porażka

Słabo na Maxa nie da się zarobić co dziennie SMS albo idziesz albo nie idziesz albo na 9 albo na 11 .Ludzi ściągają później siedzą na domkach omijać bo szkoda czasu nie da się zarobić przez ta agencji robią sobie żarty z ludzi

Iksde

Wyjechałam z chłopakiem przez to biuro, jak narazie wszystko jest Ok. Nieprzyjemne sytuacje zdarzyły się tylko po przyjeździe bo mieliśmy mieć prace dla par a pani z biura powiedziała ze będziemy pracować oddzielnie. Na szczęście udało mi się to ogarnąć i szybciutko te pomyłkę zmienila. Co zgłosimy do biura to póki co zawsze była odpowiedz z ich strony na plus. Domek z średnimi warunkami bo robactwa dużo i oczywiście remont tu raczej by się przydał ale tragedii nie ma. Jedynym mega wielkim minusem jest praca na(usunięte przez administratora), najniższa stawka, okropnie nudna praca, minimalne godziny Max 38, chyba ze jest „akcja” to wtedy harówa 6-20 bez wolnego. tempo kosmos, nieprzyjemni ludzie, bandowe chyba maja jakiś problem ze sobą i lubią wyzywać się na innych, jeden wielki chaos i (usunięte przez administratora) ktoś z agencji powinien się bardziej zainteresować tym co tam się dzieje. Jeśli macie możliwość to omijajcie tu prace wielkim łukiem naprawdę... póki co wraz z moim chłopakiem nie mamy wyboru i musimy tu pracować ponieważ zostało nam mało do powrót do PL wiec glupio szukać nowej roboty i się przeprowadzać..

Karol

Biuro jak i miejsca pracy dramat . Rozmawiasz o innej stawce a dostajesz inna. Brak jakiegokolwiek profesjonalizmu ze strony koordynatorów. Umowy nie dają do podpisania a tym bardziej do przeczytania przed rozpoczęciem pracy. Masówka tak w skrócie wszyscy chcący pracować przez to biuro przestrzegam praca w głównej mierze z patolami.

Pracownik Fizyczny

Patologi na mieszkaniach pala maryche a pozniej jest problem jak wracasz do polski w niemczech bo masz kontrole i kare. z d(usunięte przez administratora)sie nie mieszka .a duijndam to szma ty!

Jak przyjeżdżają ludzie z dwoma lewymi rękoma I dziwią się że mają rezerwę lub są przezucani po firmach

Miki kiki
@Anonim

(usunięte przez administratora) prawda. Ja w raz z moim chłopakiem i koleżanka pracowaliśmy w tej firmie prawie 4 miesiące (usunięte przez administratora) Jak wejdziesz (usunięte przez administratora) tam już tam zostaniesz bo ludzie nie chcą tam robić że względu na atmosferę. Biuro nigdzie indziej Cię nie weźmie. Jak podpadniesz (usunięte przez administratora). Tak będziesz siedzieć na domku bo w biurze narada głupot na Twój temat. (usunięte przez administratora) Kiedy byś nie dzwonił to zawsze przekaże koordynatorce bądź wpisze w komputer A gdyy przychodzi co do czego to okazuje sie informację zaginęła j nie została przekazana. (usunięte przez administratora)

GerberDoBandy

Nie polecam nikomu duijndamu. Koordynatorki są strasznie nieogarniete, powiesz im jedno, usłyszą co chcą o przekazują dalej przekrecone informacje o 180 stopni. Tyle co mogę na plus dodać ze domki nie są jakieś zle bynajmniej mi nie trafiła się tragedia ale płacąc 93 e tygodniowo to chyba łaski nie robią . No i przejdźmy do najważniejszego: Pieniążków. Jakaś jaumuzna chyba.. Bo duijndam ma najnmniejsza stawkę zaczynając od 9.22. Porażka. (usunięte przez administratora) tak jak powinno być. Pracowało się na kilku firmach, ponieważ Cie przezucaja bardzo często. były fajne i gorsze: takie jak grinex gdzie nie dadzą Ci zarobić, chyba że robisz jak wół po 60 h to może 390 e szarpniesz. Klimat na firmie też straszny, krzyki, tempo jedna bandowa mądrzejsza od drugiej.. Nie warto. Są biura niż duijndam. PS. Szkoda że usuwane są szczere i prawdziwe komentarze ludzi. Nie wiem czemu duijdam ma tak dużo gwiazdek na gowork. Chyba panie w biurze w Wateringen je nabijaja.

Majki
@GerberDoBandy

Potwierdzam. (usunięte przez administratora) omijać szerokim łukiem. Zarobisz 100e tygodniowo bo godzin nie ma. Byłem tam z dziewczyna tydzień czasu jak zobaczyłem wypłatę to zrezygnowałem. Oczywiście biuro się nie przejęło tym bo Oni innej pracy mi nie mogli zaproponować bo nigdy nic nie ma. Polecam firmę ruigrok i AB.

Kasia.D

Firma Duijndam po prostu robi sobie żarty z pracowników. Osoby, które decydują się na pracę przez tą firmę to nie w celach rekreacyjnych tylko zarobkowych, a państwo w biurze chyba nie zdają sobie z tego sprawy, mają w papierach bałagan, ludzie siedzą po kilka dni, tygodni w domkach, bo w biurze o nich zapomnieli, zapewniają godziny, a nic z tego nie wychodzi. Chyba trzeba nagrywać rozmowy z rekruterami, bo to jest coś nie do wyobrażenia.

Olaf

Witam, wraz z chłopakiem zdecydowaliśmy się wyjechać do pracy przez agencje DujinDam. Ogólnie mieliśmy nadzieję, że nie natkniemy się znów na agencję, która ściąga ludzi masowo. Myliliśmy się jednak, ponieważ Pan z którym rozmawiałam będąc jeszcze w Polsce zapewniał, że pracy jest full i jak najbardziej możemy przyjechać, po przyjeździe do biura okazało się jednak, że pracy dla nas nie ma.... Dostaliśmy adres domku w którym mamy zakwaterowanie. Na domku znów nie przyjemna sytuacja wynikająca z winy biura. Dostaliśmy jako para pokój razem z chłopakiem, który również czekał na prace. Dodatkowo ten pokój to był jakiś schowek na meble które kiedyś ktoś tam wrzucił i chyba o nich zapomniał, i w całym domku gdzie tylko się dało wybijała woda tj. ze zlewu, ubikacji, prysznica itp.. Stwierdziliśmy z chłopakiem, że trzeba rozwiązać problem mieszkania w trzech jednym pokoju, bo nie to nam obiecywano. Dostaliśmy następne zakwaterowanie- tak mały i duszny pokój, że szkoda gadać, upchnięci w 4 w małym studio. Dodatkowo w biurze zapomnieli, że mamy własne auto ze sobą to też o parkingu można było zapomnieć. Ogółem ludzie tam pracują i mają sie dobrze, ale przez te 2 dni spotkaliśmy też ludzi, którzy siedzieli na domku 3 tydzień czekając za pracą, odbębniając oczywiście jeden dzień w pracy żeby zapłacić za domek. Zastanówcie się czy nie macie innej opcji zanim zdecydujecie się a tą agencję. Moje sugestie dla Duijndam international: Witam, wraz z chłopakiem zdecydowaliśmy się wyjechać do pracy przez agencje DujinDam. Ogólnie mieliśmy nadzieję, że nie natkniemy się znów na agencję, która ściąga ludzi masowo. Myliliśmy się jednak, ponieważ Pan z którym rozmawiałam będąc jeszcze w Polsce zapewniał, że pracy jest full i jak najbardziej możemy przyjechać, po przyjeździe do biura okazało się jednak, że pracy dla nas nie ma.... Dostaliśmy adres domku w którym mamy zakwaterowanie. Na domku znów nie przyjemna sytuacja wynikająca z winy biura. Dostaliśmy jako para pokój razem z chłopakiem, który również czekał na prace. Dodatkowo ten pokój to był jakiś schowek na meble które kiedyś ktoś tam wrzucił i chyba o nich zapomniał, i w całym domku gdzie tylko się dało wybijała woda tj. ze zlewu, ubikacji, prysznica itp.. Stwierdziliśmy z chłopakiem, że trzeba rozwiązać problem mieszkania w trzech jednym pokoju, bo nie to nam obiecywano. Dostaliśmy następne zakwaterowanie- tak mały i duszny pokój, że szkoda gadać, upchnięci w 4 w małym studio. Dodatkowo w biurze zapomnieli, że mamy własne auto ze sobą to też o parkingu można było zapomnieć. Ogółem ludzie tam pracują i mają sie dobrze, ale przez te 2 dni spotkaliśmy też ludzi, którzy siedzieli na domku 3 tydzień czekając za pracą, odbębniając oczywiście jeden dzień w pracy żeby zapłacić za domek. Zastanówcie się czy nie macie innej opcji zanim zdecydujecie się a tą agencję. Lubię atmosferę w Duijndam international za: Witam, wraz z chłopakiem zdecydowaliśmy się wyjechać do pracy przez agencje DujinDam. Ogólnie mieliśmy nadzieję, że nie natkniemy się znów na agencję, która ściąga ludzi masowo. Myliliśmy się jednak, ponieważ Pan z którym rozmawiałam będąc jeszcze w Polsce zapewniał, że pracy jest full i jak najbardziej możemy przyjechać, po przyjeździe do biura okazało się jednak, że pracy dla nas nie ma.... Dostaliśmy adres domku w którym mamy zakwaterowanie. Na domku znów nie przyjemna sytuacja wynikająca z winy biura. Dostaliśmy jako para pokój razem z chłopakiem, który również czekał na prace. Dodatkowo ten pokój to był jakiś schowek na meble które kiedyś ktoś tam wrzucił i chyba o nich zapomniał, i w całym domku gdzie tylko się dało wybijała woda tj. ze zlewu, ubikacji, prysznica itp.. Stwierdziliśmy z chłopakiem, że trzeba rozwiązać problem mieszkania w trzech jednym pokoju, bo nie to nam obiecywano. Dostaliśmy następne zakwaterowanie- tak mały i duszny pokój, że szkoda gadać, upchnięci w 4 w małym studio. Dodatkowo w biurze zapomnieli, że mamy własne auto ze sobą to też o parkingu można było zapomnieć. Ogółem ludzie tam pracują i mają sie dobrze, ale przez te 2 dni spotkaliśmy też ludzi, którzy siedzieli na domku 3 tydzień czekając za pracą, odbębniając oczywiście jeden dzień w pracy żeby zapłacić za domek. Zastanówcie się czy nie macie innej opcji zanim zdecydujecie się a tą agencję.

Mariusz34

Wyjście.Mam oferte pracy jeszcze w tym miesiącu,jak Wam się pracuje i czy polecacie to biuro.Pozdrawiam wszystkich.

Mariusz34

kas

Nie polecam tej agencji, w Polskim oddziale zaproponowali mi oferte pracy w jednej z firm oraz stawke a po przyjezdzie do Holandii wyslali mnie do innej firmy a co za tym idzie stawke dostalem tez inna , dodam tez ze nie tylko ja mialem taki problem.

Pączuś11

Witam jadę za tydzień z chłopakiem w parze na pracownik produkcji kompozycje kwiatowe. Czy ktoś coś wie na temat pracy tam? Proszę o szczere opinie

Anja
@Pączuś11

Hej, czy można wiedzieć po jakim czasie od rejestracji otrzymaliscie ofertę pracy a także w jakim rejonie zaproponowano Wam zakwaterowanie? Myślę nad rejestracją w ten agencji..

@Anja

Ofertę dostaliśmy bardzo szybko. Zakwaterowanie 11os na mieszkaniu praca chyba od poniedziałku 04.02

BandowyKarierowicz

Ludzie omijacie to biuro z daleka szczególnie grineex.. Większość złych komentarzy na temat tego biura jest usuwancyh.

szukam

z jakimi sortowniami owocow w holandi wspolpracuje duijndam ?

Embi
@szukam

Greenyard

Pipi

Ubezpieczenie oferują,nawet zwrot.Ale prawda jest taka że siedzimy na domku już trzeci dzień a o ofercie pracy nic nie wiadomo.Jest niedziela 23 47.

Om
@Pipi

Jak to ?

Anja
@Pipi

Witam, czy możesz napisać do jakiej pracy zostaliście 'zatrudnieni'?

Ciekawy

Witam jestem ciiekaw jak odbywa sie rozmowa rekrutacyjna o co pytaja

@Ciekawy

Zależy na jakim poziomie znasz angielski, banalne pytania zadają nic strasznego

Agulenka;)

Przyjechałam do firmy tydzien siedzenia w domku zmusił mnie do zmienienia firmy szkoda czasu...

@Agulenka;)

Agulenka A na jaka teraz zmieniłaś jak można wiedzieć? Jak nie chcesz pisać oficjalnie to możesz maila skrobnąć. Kmajor24@wp.pl

Ktostam

Jak dobrze traficie bedzie ok :) taka troszke loteria :)

Sylwester K.

Witam wszystkich czytajacych. Powiem tak, agencja jest konkretna, przerobilem ich kilka i i oficjalnie stwierdzam ze ciezko o konkretniejsza. Praca ktora obiecala jest i powiem szczerze ze jestem pozytywnie zaskoczony. Takze jesli macie vca i inne certyfikaty i nie chcecie sie nudzic na hoolland florze. To bedzie dobry wybor

ALSMER

Niema godzin praca przy pakowaniu bukietów Alsmer max 32 h z sobotą ostatni tydzień 24 h nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Duijndam Works - Opole

• Jak się pracuje w Duijndam Works?

Zobacz opinie na temat firmy Duijndam Works tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 66.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Duijndam Works?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 42, z czego 14 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Duijndam Works?

Kandydaci do pracy w Duijndam Works napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Duijndam Works