Duijndam Works

Opinie o Duijndam Works

Mogę polecić tą Agecje Pracy pracowałem 6 miesięcy rzadko zdarzały się jakie kolejek problemy, praca też Ok , co do kontaktu z Wateringen trzeba na to spojrzeć indywidualnie w zależności jak dana osoba się zachowuje jak pracuje I jakie ma podejście do pracy , jak ktoś chce pracować I zarobić. Odpowiedni wybór.

Dziękujemy za opinię, miło nam, że jesteś zadowolony. Pozdrawiamy.

Paula

Praca jest!!! I godziny też są!!!!!!!!! Jak się CHCE robić.

Pomidor
@Paula

Tak?a gdzie te godz?bo ja mam ich 28 i az dwa dni wolnego.

Paula
@Pomidor

Jak sobie na początku olewales to teraz się nie dziw!!!!!!!!!

Paniiiii

Szczerze nie polecam biura duijndam. (usunięte przez administratora)

Axelotl

Biuro duijdam w Wateringen to porazka.kontaktu z koordynatorem żadnego.przyjmuja ciagle nowych ludzi a pozostalym daja wolne.przyjechałem do pracy a nie siedziec bezczynnie w domu.a sa tak bezczelni ze nawet nie pytaja czy chce sie miec dzien wolny tylko przysyłaja sms jutro ma pan dzien wolny.szukam innego biura a tym ktorzy chca tu przyjechac radze sie dobrze zastanowic.

@Axelotl

Przykro nam, że masz niemiłe doświadczenia. Jeżeli jesteśmy w stanie pomóc zapraszamy do kontaktu z biurem w Polsce. Pozdrawiamy.

Pracownik Fizyczny

Patologi na mieszkaniach pala maryche a pozniej jest problem jak wracasz do polski w niemczech bo masz kontrole i kare. z d(usunięte przez administratora)sie nie mieszka .a duijndam to szma ty!

rozczarowana

Kontakt z koordynatorem fatalny.nie odbiera telefonów a jak oddzwania to w godz.pracy kiedy nie można odebrac.ogromny minus za to.na maila tez nie odpowiadaja maja czas.

@rozczarowana

Przykro nam, że masz niemiłe doświadczenia. Jeżeli jesteśmy w stanie jakoś pomóc w rozwiązaniu problemu to prosimy o kontakt telefoniczny 774027735 lub mailowy biuro@duijndaminternational.pl. Przepraszamy za zaistniałą sytuację. Pozdrawiamy.

cebulion

Porządna agencja jednym slowem, pieniadze zawsze mialem na czas. Jak mi sie wypłata nie zgadzała to nie było problemu z wyjaśnieniem tego. Koordynator zawsze mial dla mnie czas. Domki ok, ale wiadomo jak trafisz, czasem wpadła jakaś kontrola, ale to chyba wszędzie norma, zresztą kto chciałby mieszkać z brudasami. W tym roku juz jestem zapisany na cebulki, kokosów nie ma, ale agencja sprawdzona to w ciemno nie jade :)

Pararazem

Razem z chłopakiem zgłosiliśmy się do nich na wyjazd na bukiety. Najpierw rozmowa rekrutacyjna na skejpie a poten czekaliśmy tydzień i zadzwonili ze maja dla na ofertę. Biuro w Opolu całkiem ok, wszystko nam wytłumaczyli. W Holandii okazało się ze pokój nie do końca jest fajny ale o dziwo jak zadzwoniliśmy ze nie będziemy tu mieszkać to nas przeniesli. Godzin trochę dużo ale wkoncu przyjechaliśmy do pracy. Poki co nie nazekamy.

jo1
@Pararazem

O co pytają na tej rozmowie na Skype?

@Pararazem

Dziękujemy za pozytywną opinię. Jest nam bardzo miło, że jesteście zadowoleni ze współpracy.

@Pararazem

A pracujecie na giełdzie kwoatwiej przy różach?

Pararazem
@Nieznajoma1998

My akurat nie, ale dziewczyny z domku są właśnie na różach, godziny mają, praca może nie jest jakaś lajtowa do końca bo jakby to powiedzieć- róże potrafią być czasem bolesne, ale każda praca ma jakieś plusy i minusy.

Dziękuję za opinie :)

ml;'kj
@Pararazem

jaka kasa po potrąceniach? :)

Pirogowa

Co roku wyjeżdżam z nimi. w tym roku tez jadę. wypłata na czas. domki spoko. i co najważniejsze dobry kontakt z koordynatorem na miejscu. Polecam!

@Pirogowa

Dziękujemy za pozytywny komentarz. Mamy nadzieję, że w tym roku również wszystko będzie w porządku :)

ml;'kj
@Pirogowa

ile euro jest wszystkich potrąceń

Elka

Prowadzą aktualnie jakieś rekrutacje? Jak mozna się do nich zgłosić? Z góry dzięki za info.

@Elka

Zapraszamy do rejestracji na naszej stronie internetowej www.duijndaminternational.pl lub do kontaktu telefonicznego pod nr tel. 774027735 :)

TadekNiejadek

Sam szukałem opinii jak chciałem wyjechać wiec i ja podzielę się swoją. Pracowałem wcześniej w innej firmie na pomidorach ale atmosfera na firmie to jakaś tragedia, ciagle popędzanie i gnojenie wiec zmieniłem firmę i byłem w Dujdam, w sumie szybko dostalem od nich ofertę bo jakoś po tygodniu wyjechałem na szklarnie, ludzie normalni, na domku tez spoko ekipa, a to wcale nie tak łatwo w Holandii.. wiadomo zależy jak się trafi ale ja póki co jestem zadowolony i do końca sezonu zostaje. Zosbzgmy jak będzie dalej

@TadekNiejadek

Dziękujemy za opinię. Miło nam, że jesteś zadowolony ze współpracy z naszym biurem :)

rozczarowana

Ludzie,co z Wami.Ja chciałabym konkretne opinie na temat firmy a zapytania kto gdzie jedzie itp to sobie na mail wysyłajcie.

Max
@rozczarowana

też bym chcial opinie poznać, chce jechac w lipcu przez agencję

Nieznajoma1998

Witam wszystkich, piszę w sprawie pracy na giełdzie kwiatowej przy sortowaniu róż, przez Duijndam International? Pracował ktoś może? Jaka atmosfera? Jakie opinie

Jaro

Jest ok jak tak porownalem sobie z tymi dwoma innymi agencjami gdzie pracowalem. Mieszkanie jest dobre chociaż wiadomo ze to zalezy gdzie trafisz. W sumie w każdej agencji są jakieś plusy i minusy ale duijndam akurat jest ok. Pracy maja duzo auta firmowe są praktycznie nowe mozna polecic ta agencje.

@Jaro

Dziękujemy za pozytywny komentarz. Miło nam, że jesteś zadowolony ze współpracy z nami :)

JolkaJolka

W sumie jest ok. Teraz akurat jest dobry okres bo jest bardzo duzo pracy wiec mozna duzo zarobic. Mam ndziejeze tak bedzie konca sierpnia bo chce sobie zarobic wieksza kwote na studia. Zobaczymy. Na teraz jest wszystko ok wiec polecam

@JolkaJolka

Dziękujemy za opinię. Mamy nadzieję, że będzie Pani zadowolona ze współpracy. Pozdrawiamy :)

martess

I pracuje ktoś od tego roku ., Chciałem zapytać bo mieszkanie 92 euro tyg, 23,45 ubezpieczenie, ile zostaje kasy na rekę po potrąceniach , powiedzmy bez nadgodzin, ogolnie jak atmosfera organizacji pracy przez biuro

Karola

Polecam serdecznie, super praca, kasa na czas, fajne bonusu.

@Karola

Dziękujemy za pozytywny komentarz. Miło nam, że jesteś zadowolona ze współpracy z nami :)

Rolando

Troche już przesiedziałem w tej Holandii i idealnego biura nie spotkałem. Duijndam biure jak każde inne, zależy do jakiej roboty trafisz i na jaki domek. Mi się praca trafiła niezła na magazynie, kwiatki te sprawy. Nigdy nie zalegali z wypłatami, jak coś się nie zgadzało to koordynatorki czas dla mnie znalazły. Jak ktoś chce pracować to będzie, a jak ktoś tam jedzie w innych celach to zawsze będzie narzekać. Ja polecam.

@Rolando

Miło nam, że podzieliłeś się swoją opinią. Dziękujemy za pozytywny komentarz.

ogier37

w Holandi zawsze xcos sie dzieje. jak ktos jedzie do pracy to bedzie ja mial. duijndam to akurat jedna z lepszych agencji w jakiej prcowalem. co najwazniejsze to duzo godzin i kasa na czas. reszta to zawsze mozna pogadac i wszystko zalatwic. ja polecma

Wojtek
@ogier37

Taka idealna. Ze przez cały okres czasu było wszystko wpozadku. A jak im zgłaszam że wyjeżdżam. 2tygodnie wcześniej jest jeszcze ok.. Ale jak już zgłaszasz kolejny raz dzień przed wyjazdem.. To już nie wiadomo za co kary ci wlepiaja. I co lepsze nie wiedzą za co taki (usunięte przez administratora) duijndam jest..

@ogier37

Dziękujemy za podzielenie się pozytywną opinią. Jest nam miło, że jesteś zadowolony :)

Natalia S

Agencja bardzo porządna, polecam

Darks
@Natalia S

Jak jestes niby maszynistka to masz lajtowo wyzywasz sie na ludziach ile osob juz ucieklo od ciebie z maszyny ciekawe jak by cie postawili na innej maszynie czy bys umiala ja obslugiwac pewno nie. Jak was dadza na maszyne mango to uciekac

Świerzaj

Czy biuro duijndam w Wateringen, przyjmuje przyjeżdżających nowych pracowników w sierodku nocy

Guga
@Świerzaj

Nie. Masz byc na 8 rano w biurze wlasnym transportem, albo firma poleci Ci busa, ktory dowiezie na konkretna godzine.

Ppp
@Guga

Tak dowiezie nad ranem i bedziesz czekac do południa az pojedziesz na mieszkanie ja tak mialem...

Zostaw merytoryczną opinię o Duijndam Works - Opole

• Jak się pracuje w Duijndam Works?

Zobacz opinie na temat firmy Duijndam Works tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 66.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Duijndam Works?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 42, z czego 14 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Duijndam Works?

Kandydaci do pracy w Duijndam Works napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Duijndam Works