Duijndam Works

Johnyny

Zdaje sie ze tysiac osob czeka na cebulki a pojedzie 10 osob

Pioter
@Johnyny

Bo to nie jest Axidus czy Vkve które ściąga ludzi na masę i zarabiają na domkach.

Kasiula2220

Nie jestem z stanie sprecyzowac kolezanka pracowala dosc dlugo byla zadowolona

NieKupujeKotaWWorku

Witam, Pracuje ktoś jako operator wózków widłowych przez tą firmę ? Jak wygląda praca,jakie warunki mieszkaniowe.

maciek

Njgorsza jaka miałem doczynienia nie polecam

Pracownik Fizyczny

Patologi na mieszkaniach pala maryche a pozniej jest problem jak wracasz do polski w niemczech bo masz kontrole i kare. z d(usunięte przez administratora)sie nie mieszka .a duijndam to szma ty!

ned

Pracowałam przez Duijndam w zeszłym roku i w tym również z nimi współpracuję. Biuro ogólnie ma swoje plusy i minusy; może żeby było ładniej, napiszę tak: PLUSY: - wypłata zawsze na czas, - kooperatywni ludzie w biurze - tj, odbierają telefony, starają się w większości przypadków pomóc, - domki w większości przypadków bardzo w porządku, niektóre bardziej niż inne, niemniej z trzech, na których już mieszkałam, wszystkie były spoko (o ile dba się o porządek, to jest. kontrole czystości aktualnie są chyba z raz na miesiąc). Acz w jednym z nich nie było możliwości zamknięcia pokojów na klucz. - biuro stara się zapewnić pracownikowi inną pracę, jeśli nie ma godzin, a jeśli im się to nie udaje, nie pobierają opłat za domek. MINUSY: - (usunięte przez administratora) w papierach. To, że mówią ci w Polsce, że będziesz pracował tu i tu niekoniecznie znaczy, że tam rzeczywiście wylądujesz. Nie jest to regułą, niemniej jeśli nie jest się elastycznym pod tym względem, radzę mieć to na uwadze. - niektórzy koordynatorzy nie ogarniają za bardzo, co się dzieje, więc dojście do konkretów zajmuje czasami trochę czasu. - firmy różne. Tu już nie do końca o biuro chodzi, ale różnie pracowników na firmie traktują. Osobiście 2/3 firm, na których pracowałam, była okej (Greenexu nie polecam, jeśli o panie chodzi) Hmm. Mogłam zapomnieć o czymś istotnym, niemniej jednak biuro polecam. Chciałam tylko pomóc dowiedzieć się czegoś więcej tym, którzy szukają informacji o biurze. Pozdrawiam i powodzenia!!

Xyz
@ned

A mogę dopytać dlaczego greenexu nie polecasz? Aktualne tam nas kierują więc nie wiem czego się spodziewać

Witam. Ktoś chętny na wyjazd w ten weekend? 3 tygodnie temu wróciłem z Holandii. A W grupie raźniej ???? (usunięte przez administratora)

Jaca

Cześć Pracuje ktos przy pakowaniu owoców i warzyw w Waddinxeen koło Goudy?. Ile.jest tam godzin pracy w tygodniu?. Mam prace w Polsce, umowa zlecenie za 2500zł . Mało ale jest. A tak jechać w ciemno i stracić prace to stres. Jest tu ktoś życzliwy i odpisze?. Czy same.pepki swiata i samoluby? Jacek (usunięte przez administratora)

@Jaca

Póki co bardzo mało godzin, dużo wolnego. Poczekaj z decyzją do stycznia.

4r3k

Pracowałem z nimi dwa lata na magazynie w Diemen (już go nie ma bo przenieśli się do Zwolle), ludzie spoko, robota też w miarę. Wypłata była zawsze na czas, paragony za tankowanie służbowego Sparka zawsze uregulowane. Zawsze mieszkałem na domku - żadnych hoteli, jednak miałem szczęście i trafiłem fajną ekipę (zawsze posprzątane, żadnych mega ćpunów itd). Jednak trafiło mi się też "pomagać" na Greenex - Betuli na bukietach bandowych(usunięte przez administratora)wszystko szybko szybko,(usunięte przez administratora) Też na ostatnim domku w którym mieszkałem przyjeżdżali ludzie na cebulki w Roelofarendsveen... i siedzieli w domu po przepracowanym tygodniu bo nie mieli roboty.

@4r3k

Ale DIO juz nie ma :( Pozdro z Hoofddorpu :)

rabbit
@4r3k

Na Dio pod koniec to już tak lajtowo było, że można bylo się obijać całymi dniami. Natalia się nie czepiała. Wypłaty były spoko tylko pikerka na pichotę i nogi w tyłek właziły.

Sebastian

Jestem z Warszawy i poznam osoby tam wyjeżdżające, posiadam auto, (usunięte przez administratora)

Andziik
@Sebastian

pisz na maila :) (usunięte przez administratora)

sebastian

Witam, jestem z Warszawy i planuję wyjazd z tego biura, szukam ludzi z którymi się zabiorę do pracy, posiadam auto sebastianlewandowski123456@gmail.com

nick12

Wyjazd na cebulki był planowany od początku maja, początkowo mieliśmy miejsce na liście i mieliśmy czekać na wyjazd do końca maja, po czym został on przesunięty na połowę lipca. Telefony dzwoniły,owszem aczkolwiek żadnych przełomów nie wznosiły-ciagle tylko czekać. Az w końcu dostaliśmy informację że mamy się przygotować bo wyjazd za parę dni, po czym w ostatnim tygodniu lipca dzwoni Pan z centrali i mówi że jesli mamy kogoś znajomego i miejsce do mieszkania możemy pojechać.. Nie polecam!

Nowa88

Czy ktoś wybiera się do pracy przez to agencje na pomidorki firma prominent ?????

Zirytowany

Nie polecam biura, zawsze odbiera ktoś inny jak się do nich dzwoni i zawsze słyszę inną wersję. Dzwonię we wtorek to otrzymuję informację, że wyjazd będzie w niedzielę/poniedziałek. Dzwonię w czwartek i nagle wyjazdu nie ma i oczywiście musiałem sam zadzwonić żeby się o tym dowiedzieć..

Kris

A czy do kogoś dzwonili w tym tygodniu w sprawie wyjazdu?

Kacu

Czy ktoś wybiera się na dniach na cebulki albo już tam jest? Jak z praca? Jest czy siedzi się na domkach?

Iza

@szparag na jakim stanowisku pracowałeś w firmie Duijndam international, że aż tak źle wspominasz doświadczenie z tą firmą? Z twojej wypowiedzi niewiele wynika, oprócz tego, że nie polecasz pracy u tego pracodawcy. Forumowicze tego forum z chęcią się dowiedzą, jak wyglądają warunki pracy na podstawie merytorycznych treści.

Krzysiek

Cześć, chciałbym zapytać czy warto jechać na sortowanie cebulek do firmy Moolenaar. Są tam w ogóle godziny i czy atmosfera pracy jest w porządku? Jeśli ktoś byłby tak miły pomóc to proszę o kontakt polityk10@poczta.fm

szparag
@Krzysiek

a czy dostales juz tam prace? od kiedy i na ile chcesz jechac?

Krzysiek
@szparag

Jeszcze nie dostałem informacji od kiedy, bo pracodawca nie dał jeszcze informacji. Co do długości pobytu to wakacje

szparag
@szparag

to pewnie bedzie jak rok temu. Oni najpierw zgarniaja ekipe, mimo że nawet jeszcze nie pojawia sie oferta. Masa ludzi czeka na prace ktorej nie ma.

Ciekawa

Czy ktoś wie kiedy startuje w tym roku sezon jeżeli chodzi o pracę na cebulkach?

mariolka

Czy był ktos na cebulkach z tą firmą? Jest duzo godzin pracy? Jak z warunkami mieszkaniowymi? Ile mozna zarobic tygodniowo 'na czysto'?

Wiec przemysl to
@mariolka

Od 7 do 17:30 od pn do pt i zobaczysz max 300€

Iza

@Hue Z Twojej wypowiedzi wnioskuję, że jesteś pracownikiem w Duijndam international. Może w związku z tym powiedziałbyś nam coś więcej o tym pracodawcy? Jak z Twojej perspektywy układa się współpraca z wyżej wymienioną firmą? Bardzo serdecznie zachęcam Cię do aktywnego uczestnictwa w dyskusji.

Zostaw merytoryczną opinię o Duijndam Works - Opole

• Jak się pracuje w Duijndam Works?

Zobacz opinie na temat firmy Duijndam Works tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 66.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Duijndam Works?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 42, z czego 14 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Duijndam Works?

Kandydaci do pracy w Duijndam Works napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Duijndam Works