MZURI

Opinie o MZURI

Obecny

Dlaczego Mzuri i pracownicy prezentujeciesie jako firma (usunięte przez administratora)? Bardzo przestrzegam Was wszystkich przed korzystaniem z usług (usunięte przez administratora)udziom płacą tam na tyle małe pensje, że obsługa poważnego klienvsprowadza się do braku odbierania telefonów nawet jak masz awarię w mieszkaniu, i najlepiej dka nich jak napiszesz meila na Bok a ten zleje cie i nie odpowie. (usunięte przez administratora)

Sunshine
@Obecny

Potwierdzam! Mzuri to (usunięte przez administratora) Rozliczenie koncowe, wykonane zupelnie w inny sposob. I sie nie zgadza z tym co jest napisane w umowie. Kwoty są kosmiczne. Za 4 lata żadnego remontu , a potem za farbowanie ścian wystawili rachunek na 4 tys złotych. (usunięte przez administratora) Odradzam

Praca jak każda inna. Natomiast jak chcesz osiągnąć coś więcej, np. awansować to jest dobre miejsce. Dają szanse na rozwój, tylko od siebie też coś trzeba dać. Dużo można się nauczyć o branży.

była

a gdzie awansowałaś?

MZURI-NIGDY

W Częstochowie gościu ((usunięte przez administratora)) życzył sobie dokumentu z pracy, w którym będzie podane ile zarabiam! Czy takie coś jest dopuszczalne? Kto ma prawo wgądu w dane wrażliwe?!

Mzuri-Zawsze
@MZURI-NIGDY

Panie "Mzuri-Nigdy", proszenie o okazanie takiego dokumentu zaczyna być standardem przy wynajmie mieszkań (robią to już chyba wszystkie szanujące się firmy opiekujące się nieruchomościami na wynajem i większość prywatnych właścicieli). Chodzi tylko o to żeby mieć pewność, że kogoś stać na płacenie za to mieszkanie co miesiąc. Pozdrawiam, Przekorny "Mzuri-Zawsze"

Lucky

Witam, praca w firmie Mzuri wymaga pełnego zaangażowania i wiary w misję. Czasami jest ciężko ale gdzie nie jest? Lepiej w fabryce nie będzie. Ja cenie sobie pracę w mzuri nawet jeżeli jestem zarobiony od rana do wieczora. Więcej pracuje to więcej zarabiam. Nie jest też problemem zrobić sobie dzień wolny czy załatwić sprawy prywatne w ciągu dnia wystarczy wpisać w kalendarz. Firma cały czas się rozwija i to widać. Uważam się za szczesciarza, że trafiłem do mzuri

Serwisant

Do rozmowy z panem Sławomirem było dobrze. Sławomir..., pan Sławomir, w trakcie rozmowy narzuca ton w rodzaju JA TU JESTEM NAJWAŻNIEJSZY. Zadawane pytania nie mające związku z pracą serwisanta. Tak przeprowadza rozmowę, jakby bał się o swoje stanowisko. Ja Ci pokażę kto tu jest najważniejszy. Tak panie Sławku - rozmowa rekrutacyjna przypominała mi rozmowę z moją byłą żoną. Ja Ci pokażę kto ma rację. Stosuje pan jakiś psychologiczny bełkot. I ten słyszalny szyderczy uśmieszek wymalowany na pana twarzy. A do tego słyszalne odgłosy w tle. Usłyszę, że to radio. No to jesteś pan słaby profesjonalista. No chyba, że to była osoba fizycznie siedząca obok i miał pan potrzebę zaimponowania. Cieszę się, iż nie będziemy współpracować (przynajmniej w obecnej chwili) gdyż nie lubię gdy osoba niekompetentna podważa moje kompetencje. Cieszę się, że pierwszy zakończyłem rozmowę (udało się panu tymi nieodpowiednim do zatrudnienia pytaniami mnie irytować). Panie Sławku proszę nie przyjmować zbyt osobiście tego wpisu. I koniecznie zmienić pytania kompetencyjne dla serwisantów. Gdyż serwisant, nie jest pracownikiem biurowym. Z Wielkim Szacunkiem dla Pana Sławomira. Jeszcze raz proszę nie odbierać tego zbyt personalnie. Pozdrawiam Piotrek

Pytania rodem z internetu na zasadzie kopiuj/wklej. Nie mające nic wspólnego z zakresem pracy serwisanta.

Absurd ! ! !

Z tego co widzę, to jedyne co poprawiło Mzuri to PR. Życzę wszystkim zainteresowanym powodzenia. Nauczycie się ciężkiej pracy za niewielkie pieniądze.

Magda

Pracuję w firmie od 7 lat i jestem bardzo zadowolona. Jestem zatrudniona w oparciu o własną działalność gospodarczą co sobie bardzo cenię. Firma dba o pracownika, jego rozwój, zapewnia wiele benefitów.

Darek

@artur a na jakiej umowie pracujesz ? Dostałeś już jakaś podwyżkę ?

Artur
@Darek

W Mzuri współpracuję na umowie zlecenie, ponieważ jest to moja dodatkowa praca, którą dziele z etatem w innej firmie. Już dziś wiem, że w przyszłości będę chciał zagościć tu na stałe :)

Artur

Polecam wszystkim współpracę z firmą Mzuri. Rzetelna, rozwojowa oraz przyjazna firma, która daje wiele możliwości aby dążyć do celu a na koniec do wolności finansowej. Jeszcze raz polecam z całego serca i namawiam do współpracy :)

Wazuri
@Artur

Artur napisz pierwszą literę nazwiska będziemy wiedzieć, który z was podpisał się swoim imieniem. K czy B :)

On

L

(usunięte przez administratora). (usunięte przez administratora)

Bardzo dobre miejsce do współpracy i samorealizacji. Mzuri dynamicznie się rozwija i pewne rzeczy się zmieniają w związku z dostosowywaniem do wzrostu ilości klientów i współpracowników. Praca w Mzuri jest idealna dla osób, które kochają to co robią i potrafią wpaść w wir pracy jak również dla osób, które wiążą swoją przyszłość z rynkiem nieruchomości.

M.Miller Furniture

Jako przedsiębiorca jestem bardzo zadowolony i usatysfakcjonowany z ciągle rozwijającej się współpracy z Firmą MZURI, która trwa już 3 lata. Nieustanny przepływ informacji oraz stały kontakt telefoniczny pomaga mi w realizacji zleconych zamówień, a pracownicy naszego partnera są do ciągłej dyspozycji. Są oni bardzo rzetelną i godną polecenia firmą z profesjonalnym podejściem do swoich podwykonawców. Chęć współpracy jaką wykazują oraz terminowość finansową, którą zapewniają sprawiła, że dołożę wszelkich starań aby nasza kooperacja była owocna i trwała.

Patryk

Rekomenduje Mzuri za swoj profesjonalizm i wzorowe podejscie do klienta. Naprawde Polecam!

Ewelina

Ludzie omijajcie ich jak ognia (usunięte przez administratora) straszni byłam umówiona tydzień na spotkanie na wynajem mieszkania Pan do mnie z biura powiedział, że niema wcześniejszej wizyty czekałam tydzień zamieniłam się w pracy wszystko, żeby być na tym spotkaniu dziś o 10.00 byłam z Panią umówiona w mieszkaniu napisała mi smsa o 8.47 czy będę obecna napisałam, że oczywiście będę A później o 9.00 napisała mi, że przeprasza ale mieszkanie zostało wynajęte 2 dni temu i odwołuje spotkanie no po prostu banda oszustów omijajcie ich z daleka.

qwer

Banda oszustów i złodziei. Omijajcie ich jak ognia. W mieszkaniu nie zamykały się drzwi do łazienki obiecali naprawić - nie naprawili. Chciałem się wyprowadzić obiecali pomóc kogoś znaleźć na moje miejsce nie pomogli. Ogólnie co by nie mówili że zrobią to na koniec tego nie zrobią. Do tego wszystkiego jeszcze gnoje liczą czas wypowiedzenia od momentu kiedy otrzymają listem wypowiedzenie. Dla jak to tłumaczą "twojego dobra" tak kuźwa bo ja niewiem że chce (usunięte przez administratora) od tych dziadów. A poczta doręczy w następnym miesiącu to też zgadnij kto za to ekstra będzie musiał płacić. Czyli nie dość że musiałem zmieniać pokój bo ten od Mzuri to był total szajs to jeszcze musiałem płacić za ekstra miesiące bo nie byłem świadom jak barany z Mzuri naliczają okres wypowiedzenia. (Oczywiście to było w umowie ale kuźwa nie sądziłem nawet że trafie na takich złodziei którzy "dla mojego dobra" liczą czas wypowiedzenia tak żebym musiał płacić ekstra - DZIĘKI KU$&A!) Także uważajcie na nich - mają w (usunięte przez administratora) klienta i zdzierają oszusty jak mogą a jak obiecują coś to na bank obietnicy nie dotrzymają.

Mzuri is not sharing any negative info regarding neighborhood you will be living in, thus there is a huge chance that you will rent a place that is incredibly loud and unpleasant. Additionally, they are purposefully omitting important problems, just to pass the room/apartment. Long read, but if you are interested in renting a place - worth it. Mzuri does not care about what kind of people are renting the place, and not sharing info about it before the handling process. In our case - small, typical apartment and 2 AM music playing + some girly parties at 3 AM, laughing and noises (from two adjacent apartments, as well as apartments below us). I get that people need to unwind from time to time, but this is not acceptable when constantly repeated (and by constantly I mean every single day). The neighborhood is just lovely - imagine hearing (usunięte przez administratora) and other profanities repeatedly while many folks are playing loud music long after the 10 PM (so hour that music should be much subdued). And it's not just Friday or Saturday (which can be forgiven). It's any random day. That's a huge red flag. Additionally, it is UNACCEPTABLE that Mzuri did not inform at once that there is NO CLOSE WASTE DISPOSAL. You have to take your trash and CROSS THE STREET and go on a 200-meter journey with it because they have only one shared disposal per few blocks! IMAGINE how cool it is to go with your trash in winter snow, or rain. Unfortunately, the apartment we've got was not as clean as it should be and not as "perfect" as according to the contract - there were a few broken things not mentioned. Nothing should be omitted in the report. Also - pay attention as Mzuri does not inform if the room you will be renting is, in fact, a single apartment or a "split" one (meaning one big apartment was divided into two or more smaller "apartments.") This means that you will hear everything! Lesbians f**king just behind your wall - sure whatever makes them happy. It's just we've not paid for hearing this. So, mental note - make sure to ask whether you get a "divided apartment," as also it could mean (like in this case), that you might get a cheap toilet that was made in a way that announces you flushing water to the whole universe. First time in my life that encountered such problem. Though it was a malfunction of toilet and called specialists - just to pay for the knowledge, that whoever split the apartment made ours a cheap one. So p*ss like a champ at 4 AM. If someone has the problem - call Mzuri. They stated that we would be able to change the heating options in the apartment, of course - as it turns out - we cannot. Next things that we were lied about. Administration of the building is doing that themselves, so don't fall fur such things too fast. If you are a Pole or know the Polish language - just go the Mzuri reviews/opinie (GoWork.pl), and please read carefully opinions of people WORKING for Mzuri, to realize that they are trained to sell you apartments the cheapest in quality, as much as they can. Also - because they pay the laughable rates, DO NOT Expect intelligence or patience from people who are called "specialists." Thay just want to and their shift amd you to pay on time, nothing else. You need to pay attention then to what they promise. The only good thing about the apartment is the closeness for the important spots in town. Be careful with Mzuri not to manipulate you too much with such "close to everything" mantra. Basically, Mzuri is, in most part, false advertising. When you rent a room/ apartment, you should know about everything beforehand, not after. Maybe you will get lucky, maybe not - you never know, and not saying that every single apartment will be like this. BUT. If they decided the omit such problems - they would be willing to do this again.

judasz

Ile wynosi wynagrodzenie specjalisty ds. analiz i rozliczeń na zleceniu lub na b2b? Jeśli kwoty 2000,- netto, które podajecie niżej są realne to nie rozumiem jak ktoś może się godzić na takie warunki, skoro w pierwszej lepszej fabryce bez umiejętności dostanie się tyle na UoP i wszystkimi wynikającymi z tego plusami.

Cezary

Podpowiedzcie czy firma aktualnie rekrutuje?

Kenya-Tea
@Cezary

Tak ciężko Ci jest sprawdzić oferty pracy w google? Czy jesteś od nich i zadajesz głupie pytania?

@Cezary

Rekrutacja jest cały czas bo jest rotacja

Paulina
@Mati

W związku z tym, że posiadasz informacje o tym, że stale są prowadzone rekrutacje do MZURI, to może podzielisz się z obecnymi na tym forum, jakie stanowiska są wolne jeszcze w firmie? Gdzie można złożyć swoją ewentualną aplikację oraz czy polecasz pracę w MZURI?

DJ

Wróciłem do Mzuri po kilku lataach i cenię sobie tę decyzję. Przede wszystkim pozytywne zmiany: - kilka razy większa firma - więc jest rozwój, - nowe narzędzia pracy - więc jest z czasem coraz łatwiej, - szybko wdrażane nowe pomysły - nie trzeba czekać latami na zgodę mitycznego Zarządu, - bliska atmosfera - Prezes jak ma humor to robi kawę ;) Nie ma jednak co oczekiwać cudów, to nie jest stabilne i powolne zachodnie korpo, tylko młoda firma na dorobku - pracy jest dużo, ale jeszcze więcej satysfakcji!

Wanda co Sławka nie chciała
@DJ

Janek czy u was w Warszawie w siedzibie płacą za pisanie komentarzy pozytywnych o swoim "pracodawcy"? Artury stoją nad Tobą i dyktują, a może to wazeliniarstwo to oddolna inicjatywa związana z przyjazdem ojca założyciela. PS ile razy próbowałeś się wypowiedzieć w filmie promocyjnym 6 czy 7? Bo straciłam rachubę. Wracając do tematu: 90% rekrutacji dotyczy spec ds najmu albo pracowników centrali. W pierwszym wypadku dadzą i Ci jakiegoś grata samochód (o ile zapłacisz za niego kaucje) i dymasz 24/365, w drugim przypadku starasz się przekonać najemców że ta 40 letnia szafa w sypialni rozpadała się nie ze starości, a z jego winy i że musi kupić nową i tak cała zmianę. Oczywiście w obu przypadkach rozwiązujesz problemy, które narosły przez lata zaniedbań i ciągłe rotacje. Nad wszystkim czuwa matka przełożona, która dzięki swemu sposobowi bycia rozmontowała BOK w 2 miesiące, Warszawę zresztą też. Podsumowując przyjmą Cię założysz działalność bo będzie więcej kasy, zaczniesz powoli kojarzyć nowych ludzi, a po jakimś czasie okaże się, że tych ludzi już w tej firmie nie ma. Po pewnym czasie nowi zaczną Ciebie kojarzyć i pewnym momencie zorientują się, że Ciebie już niema. Bo zostałaś przeżuta i wypluta. Pozdrawiam , trzymajcie się... od tej firmy z daleka.

Zadowolony współpracownik
@Wanda co Sławka nie chciała

Droga Wando, ja też pracuję w tej firmie i mam zdecydowanie odmienne odczucia od Ciebie. Zdecydowanie nie sądzę, by ktokolwiek dyktował pracownikom, co mają pisać na forach. Tak samo jak nikt nie stoi nade mną ;p W końcu jesteśmy wolnymi ludźmi, czyż nie? Co zaś do Twoich zarzutów to samochody, owszem, nie są pierwszej młodości, ale też bez przesady, zdecydowanie DA SIĘ nimi spokojnie i w miarę komfortowo jeździć. Co do pracy 24/7 przez okrągły rok to też zdecydowana bzdura. Wszystko zależy od tego, jak sobie rozplanujesz swój czas. Jeśli nie potrafisz się zorganizować, to ani Mzuri ani żadna inna firma Ci w tym nie pomoże ;-) Owszem, zgadzam się z latami zaniedbań i mniejszych, a czasem nawet bardzo dużych niedociągnięć. Tu jest jeszcze dużo do zrobienia. Ale, co najważniejsze, widać, że są ludzie, którym chce się nad tym pracować i już widać efekty. Jednym z nich jest właśnie "rozmontowanie" BOK i Warszawy. I bardzo dobrze, że tak się stało, bo w końcu widać zmianę jakości. W Warszawie od niedawna jest super ekipa nowych specjalistów od wynajmu, którym się chce, są pozytywni, zaangażowani i chętni do współpracy i pomocy - i między sobą i z innymi działami. Uwierz mi, bo z wpisu wnioskuję, że w firmie już Cię nie ma, że to, co opisujesz jako zarzut jest zdecydowaną zmianą na lepsze. Podobnie z resztą w BOK - choć ta komórka wymaga jeszcze wiele pracy, żeby funkcjonowała tak, jak powinna. Tak, firma zatrudnia współpracowników na zleceniach albo DG - wszystkich, niezależnie od stanowiska i działu. Czy to źle? Dla mnie super :) Jeśli komuś taka forma nie odpowiada nikt go przecież nie zmusza. są inne firmy. Rotacja? Jak wszędzie. Akurat ludzie, z którymi ja pracuję są raczej stali i są w firmie od dość dawna. W większości zadowoleni z pracy. Owszem są lepsze i gorsze chwile, mniej i więcej pracy, bardziej i mniej sympatyczni współpracownicy. Ale czy jest firma, gdzie jest inaczej? Ze swojej strony zdecydowanie polecam. Wynagrodzenia uzależnione od stanowiska, kompetencji i doświadczenia, są więc różne. Ale to, ile zarabiasz ustalasz na wstępie, albo się na to godzisz, albo nie. Tak samo jak z formą zatrudnienia. Niewolnictwo zniesiono już jakiś czas temu ;-) Pozdrawiam serdecznie!

@Zadowolony współpracownik

Bardzo dyplomatyczna odpowiedź, powiedziałbym nawet że na miarę Prezesa.

Paulina

Szukam opinii na temat MZURI. Przykuły moją uwagę opinie dotyczące zarządzania samemu czasem pracy. Możecie coś więcej powiedzieć? Jak Wam się pracuje, czy polecilibyście pracę i dalszy rozwój w tej firmie czy raczej osoby zainteresowane powinny szukać czegoś innego? Ważną kwestią jest również wynagrodzenie, każda opinia się przyda!

@Paulina

Wszystko zależy od tego jakie masz stanowisko. Jeśli pracujesz w "terenie" i wynajmujesz/odbierasz lokalne od najemców to często musisz się dostosować do klienta. Jeżeli odbiór kluczy wypada w weekend lub święto to klucze musisz odebrać. Tak samo jest z odebraniem kluczy w godzinach wieczornych, najrmca tego dnia wyprowadza sie do innego miasta i zanim skonczy pracę, posprząta to bedzie 21-22 godzina. I co w tedy powiesz ze nie pracujesz w takich godzinach? A jesli prezentujesz mieszkania potencjalnemu najemcy to możesz ustalać spotkania według tego jak chcesz, choć nie zawsze się to udaje bo klienci dzwonią do centrali i skarżą się że przedstawiciel nie jest elastyczny. Więc trochę zarzadzasz swoim czasem i trochę nie.

Zostaw merytoryczną opinię o MZURI - Łódź

• Jak się pracuje w MZURI?

Zobacz opinie na temat firmy MZURI tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MZURI?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 1 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MZURI?

Kandydaci do pracy w MZURI napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MZURI