Opinie o Quad/Graphics Europe Sp. z o. o. w Wyszków

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Quad/Graphics Europe Sp. z o. o., lecz również Klientów firmy. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Quad/Graphics Europe Sp. z o. o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Quad/Graphics Europe Sp. z o. o. w Wyszków

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
klocuch12

Wyszków/Produkcja Chciałbym ostrzec wszystkich ludzi przed tą straszną korporacją, szkoda waszego zdrowia i czasu idąc tam czeka was tylko 12 godzinne tyranie jak wół. Praca zmianowa, ciężka fizycznie, krótkie przerwy, po cyklu wracasz do domu pozacierany i jak (usunięte przez administratora)Wykorzystywanie starszych kobiet płacąc im 2 tys bo i tak robić musza bo aby do emerytury, gdyby nie one i Ukraińcy nie byłoby komu pracować, młodzi uciekają stamtąd w podskokach zaraz po przyjściu bo widza co się dzieje. Wypłata operatorów i maszynistów to tez śmiech na sali, z akordu (usunięte przez administratora) zarobisz bo maszyny się sypią jak domy w Afganistanie, jedyne na co możesz liczyć to 1-2 zł podwyżki ... (usunięte przez administratora) Pałkerson obiecuje podwyższenie stawki z biegiem rozwoju i szkoleń po czym ma to w dup*e i finalnie nic nie dostajesz. Niektórzy maszyniści wyżej (usunięte przez administratora)niż (usunięte przez administratora) maja lecz oprócz nich normalni w porządku ludzie, pozdro mruczki. Firma ma tam ludzi za (usunięte przez administratora) i ciemna masę. Ciągłe dokładanie jakiś procedur i robienie problemów z(usunięte przez administratora). Atmosfera jak w gułagu i nikt mi nie powie ze tak nie jest. Wszędzie dostaniecie tyle samo albo i więcej w normlanych godzinach pracy wiec omijać łukiem ten (usunięte przez administratora).

Marco

Gdy wszedłem do ich biura trochę się zdziwiłem, tam wyglądało jak w kawiarence internetowej dla Gimbazy. Rekrutacja mało profesjonalna, Pani była ubrana w jakąś bluzę jakby z siłowni wyszła. Bez przerwy ktoś się kręcił, na rozmowie siedzisz tyłem do całego biura w jakimś przeszklonym pomieszczeniu. Pytają w zasadzie o 2 rzeczy (angielski i znajomość informatyki) to na tyle. Nie przyjęli mnie. No i dobrze.

Czy istnieje możliwość rozwoju w Quad/Graphics Europe Sp. z o. o.?

@ Nowy wpis

Tak

Halina Nowy wpis
@@

To jak mozna się tu rozwijać? Macie jakieś szkolenia pracownicze?

Misza

Ile dostaje pracownik na godzinę netto zatrudniony przez quad Europę?

Mariusz Nowy wpis
@Misza

Jak do tej pory nikt nie podał aktualnych stawek na forum. Myślę że tylko na rozmowie coś się dowiesz. Mnie też to interesuje bo myślałem żeby wysłać papiery. Jakbyś wcześniej coś się dowiedział to napisz.

snow Nowy wpis
@Mariusz

Wysłałeś już CV czy dopiero planujesz?

Misza
Użytkownicy czekają na odpowiedź 30 dni.

Ile dostaje pracownik na godzinę netto zatrudniony przez wiarę Europę?

Damian sarnacki

Nie rozumiem waszych negatywnych opinii...pracuje tutaj od 10 lat I jestem zafowolony

DOODLE
@Damian sarnacki

Panie Damianie, opinie dotyczą GDAŃSKA :)

@DOODLE

Opinie dotyczą również Piły.

Q
@DOODLE

Cały Wątek dotyczy Wyszkowa, nie Gdańska, Piły Bydgoszczy czy Lublina :)))

logo firmy KONSULTANT SERWISU IT
(51 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
Kaśka
Kandydat

Jak tam wyglada sytuacja na ekspedycji w Wyszkowie i rozmowa kwalifikacyjna w ogóle ?

Czy w Quad/Graphics Europe Sp. z o. o. zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Umowa

Nie - umowa o pracę.

EngNJ

[Bydgoszcz] To, co się tam dzieje to jakieś nieporozumienie. Każdy dzień w tej firmie to była udręka. Zero wsparcia od przełożonych tylko ciągle te same frazesy. Jak siłą feedbacku nie wyciśniesz, to zapomnij, że go dostaniesz. Prawdopodobnie z tego właśnie powodu zwolnili jednego z naszych pracowników ot tak... Sam uciekłem stamtąd, ale podejrzewam, że mnie prędzej czy później też by tak wywalili.

@Marco

Dla doprecyzowania. Opisałem oddział bydgoski.

Iks de

Mówisz angielski i znajomość informatyki w firmie IT Cię przeroslo

EngNJ

Racja. Zgadzam się w 100%

klocuch12

jarus117
@klocuch12

Potwierdzam, praca jak w gułagu Za te same pieniadze mozna pracowac na kaasie w sklepie typu biedronka, bez takiego wyszysku jak w tej firmie, dodatkowo w biedronce mamy brak stresu i presji jaką wywiera kierownictwo. Nie wspominając o podwyżkach które były obiecywane... Pracowałem w tej firimie przez 1,5 roku i jedyne co to obietnice o podwyżkach i wieczne brak funduszy... Odradzam każdemu kto myśli o rozwojowej i przynoszącej godne pieniądze za wykonywaną ponad siłę pracę... :/ Jedyny rozwój jaki dostaniesz to rozwój problemów z psychiką a jedyne co przyniesiesz do domu to pozacierane uda i brudne (usunięte przez administratora) zabrudzone i zapocone po cyklu Serdecznie odradzam

Saddam
@jarus117

Ja pracowałem w tym (usunięte przez administratora)3 lata i za każdym razem podczas oceny rocznej wymyślano (wręcz zmyślano) wiele, żeby mi tej podwyżki nie dać. "Menagerowie"... a raczej te świnie w ludzkiej skórze kłamią w żywe oczy, nauczono ich mieszać pracowników z błotem. Cieszę się że już tam nie pracuję.

@Saddam

Potwierdzam. Sami nie potrafią stosować się do swoich regulaminów oceniania pracownika. Liderzy nie mają ani kompetencji, ani wiedzy, ani wyczucia. Zero predyspozycji. Jeśli wykażą że są ślepo wierni kierownictwu wyższemu to się nadają.

Sojowe latte

Ptaszki ćwierkają, że w QG zalatuje nepotyzmem. Że niektórych zatrudnia się po znajomości, zwalniając tych bez koneksji.

Ptasznik
@Sojowe latte

Ludzie polecieli grupowo. Musieli polecieć bo kasa, ale też też konkretne powody za tym stały. Albo błędy, albo nieprzydatne do pracy bo likwidacja działu/stanowiska. Część też nie robiła lub unikała pracy w nocy. Jak wykonujesz obowiązki, to nie ma problemu. Taki mamy klimat, mogło się zdarzyć i zdarzyło. A co do nepotyzmu to znam jedno, niezatapialne nazwisko :)

TaoTao
@Ptasznik

Wydaje mi się, że tych nazwisk jest jednak więcej niż tylko jedno

@Sojowe latte

Potwierdzam. Wiem to z własnego doświadczenia.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Quad/Graphics Europe Sp. z o. o.?

Moli
@Pytanie

Moje zdanie dotycy działu IT. Pracują w nim fajni, młodzi ludzie. Team są zgrane, a ludzie mają ze sobą dobre relacje. W wielu przypadkach robimy coś razem poza godzinami pracy, spotykamy się i lubimy również prywatnie. Atmosfera pracy jest bardzo przyjemna.

@Pytanie

Totalne (usunięte przez administratora). Mobbing, odklejenie od rzeczywistości od dołu do samego wiceprezesa. (Prezes J. Dyląg już nie jest prezesem a został nim Francuz). Dział HR to zwykle klakiery bez wiedzy i wyczucia. Nie polecam jeśli ktoś swoje życie opiera na zdroworozsądkowości.

były quadowicz

To miejsce to jeden, wielki żart. Cały gdański management jest tak odrealniony i odklejony od rzeczywistości, że jedynie osoby o mocnych nerwach albo totalnie bezrozumne mogą się tam odnaleźć. Nie będę personalnie odnosić się do żadnej z tych genialnych osób, które tworzą zarząd tego pierdzidołka, ale jako wisienkę na torcie dodam fakt, że będąc wywalonym z dnia na dzień - człowiek się dowiaduje później, że wersja oficjalna wyprodukowana przez "management" była zgoła inna, mówiąca o rzekomej, indywidualnej i samoistnej decyzji pracownika, który postanowił zmienić ścieżkę swojej kariery zawodowej i sam się zwolnił (sic!). Powiedzieć - nie polecam tego miejsca - to zdecydowanie za mało, bardziej przestrzegam zainteresowanych i życzę wszystkim lepszych miejsc pracy!

Aaas
Kandydat

Bardzo nieprofesjonalne i amatorskie prowadzenie rekrutacji. Wysyłałam CV na stanowisko ds. windykacji - najpierw pani z HR przełożyła termin pierwszej rozmowy telefonicznej, potem po rozmowie obiecała jakąś informację zwrotną w tym samym tygodniu; mija 3 tygodnie i zero informacji, choćby maila. Jeśli z takim brakiem szacunku są traktowani kandydaci do pracy, to ciekawe jakie jest podejście do pracowników....

Kandydat do pracy
Kandydat

Witam, jak wyglada praca w dziale IT/ help desk, odzzial w Bydgoszczy ? Jakie sa warunki pracy, czy atmosfera jest zdrowa? Pracowalam juz w korpo gdzie byl straszny (usunięte przez administratora) wiec nadal obawiam sie duzych firm. Z gory dziekuje!

Jumbo
@Kandydat do pracy

W Bydgoszczy jest spoko, ogarnięci ludzie. Jeśli posiadasz wymagania zawarte w ogłoszeniu i szybko się uczysz to dasz radę. NIe polecałbym Gdańska, ale Bydzia jak najbardziej OK :)

Marcin
@Kandydat do pracy

Imo warunki są spoko. Technicznie to jest korpo, ale nikt nie truje bez przerwy o numerkach, wyścigu szczurów też nie ma. Pracowałem na helpdesku dwa lata i osobiście polecam.

Kandydat

Brak informacji zwrotnej po rekrutacji. Dział programistyczny. Rozmowa bardzo długa i mecząca, o czym wcześniej nikt nie poinformował, że będzie trwała aż prawie 3 godziny. Składa się z części językowej (angielski typowa pogadanka, aby sprawdzić umiejętności językowe, po czym ta osoba dopuszcza cię lub nie do kolejnego etapu rekrutacji) + części testowo-programistycznej i części HR. Część programistyczna jest najdłuższa, składa się z irytująco-męczących zadań pisanych na żywo, gdzie średnio mili/znużeni programiści patrzą na to co piszesz w onlineowym kompilatorze. Raczej średnio przyjemna ta rozmowa, od początku jakieś takie sztywne/negatywne nastawienie, jakbyś zawracał im głowę całym procesem i lekko nerwowa/stresująca atmosfera. Do tego ty masz kamerę włączoną i tak samo udodstępniony ekran. Zadania nie były raczej jakieś super trudne, bardziej po prostu męczące/długie, szczególnie jak na coś co musisz pisać na żywo, chociaż nie były też jakieś bardzo łatwe, a do tego nerwowa atmosfera nie pomaga. Rozmowa HR niby miła, ale jakaś taka sztuczna i słaba, miałem możliwość porozmawiania o firmie i detalach. Nie polecam uczestnictwa w procesach rekrutacyjnych w tej firmie, skoro jest takie dziwne negatywne podejście i brak informacji zwrotnej po procesie.

Nuke
@Kandydat

Dobrze wiedzieć, dzięki za info, bo mają akurat nową ofertę na pracuj. Ratujesz życie!

Wino
@Nuke

Macie na myśli to stanowisko RPA czy JavaScript?

Wino
@Kandydat

Masz na myśli stanowisko RPA czy JavaScript?

Morty
Klient
@Kandydat

Ja zostałem poinformowany o przebiegu i czasie trwania rozmowy przy usuwaniu telefonicznie spotkania. Wszystko przebiegło zgodnie z zapowiedzią.

Morty
Klient
@Morty

*umawianiu

Precyzator
@Kandydat

Więc byłeś zaskoczony, że na rozmowie o pracę na stanowisko programisty pytali Ciebie o umiejętności techniczne xD żeby zweryfikować, że coś umiesz xDDD ?

Kiss my ...

Możesz być idealnym pracownikiem, nic to nie zmieni, firma w OBC 4 Gdańsk to (usunięte przez administratora) i "rzetelni" pracownicy tej firmy doskonale o tym wiedzą.

Że co?

Epidemiologiczną to Ty możesz mieć stację. To jest stan EPIDEMICZNY. Może rzeczywiście weź te NŻ, trochę się doucz, poczytaj i siej panikę w swoim domu.

Pracownica

Weź NŻ i puknij się w ten pusty łeb. Najlepiej złóż wypowiedzenie - nikt po tobie płakać nie będzie. Ja jakoś zwróciłam uwagę na to że firma wygina się na lewo i prawo żeby umożliwić nam pracę w domu ale jak ktoś jest głąbem i ignorantem to nie rozumie prostych rzeczy, że przygotowanie nie jest takie proste!

Tchórzu...

Ty nawet nie potrafisz powiedzieć swoim przełożonym prosto w twarz tych wszystkich negatywnych opinii. Po co, przecież najłatwiej wylać swoje żale w internecie gdzie jest się anonimowym. "Firma taka zła ojojoj... ale żeby tylko mnie nie zwolnili... bo w sumie to tak tylko narzekam ale nie odejdę bo nie jest AŻ taka zła. A ponarzekam se na goworku bo". Śmiechu warte. (usunięte przez administratora)

Dawid

Farmazonisz człowieku. Polecam Pracuj.pl jak już świat wróci do normalności.

Tia

Gdzie połowa to bzdury wyssane z palca. Obsmarowujcie sobie firmę dalej, kto ma choć trochę oleju w głowie co najwyżej zaśmieje się z tego całego hejtu. Dalej wmawiajcie sobie, że pozytywne opinie pisze tylko jedna osoba.

Wojtek - Packaging.

Pracuje w tej firmie od sierpnia 2016r. Byłem jednym z pierwszych zatrudnionych pracowników. Przez 4 lata pracy w Gdańsku nie spotkałem się z chamstwem, mobbingiem, kumoterstwem czy innymi chorobami. Jak każda firma nie jest to może szczyt marzeń ale napewno nie jest tak źle jak to opisują tu anonimy bez czci i honoru. Powiem więcej, jestem przekonany iż 90% to bzdury wyssane z małego palca od nogi. Szkalowanie firmy czy osoby za pomocą netu świadczy tylko i wyłącznie o tym jacy jesteście słabi, niewychowani i nie zasługujący na chodźby ksztę szacunku. W 100% zgadzam się z Dawidem. Wiele innych firm czeka na takich fachowców jak wy, a może polityka?? Pozdrawiam.

Mariusz

Ta dyskusja chyba poszła w trochę złą stronę. Na forum Gowork.pl nie można nikogo obrażać. Forum służy wymianie informacji o warunkach zatrudnienia i aktualnych rekrutacjach. Jeśli możesz dodaj, czy firma aktualnie szuka nowych osób do pracy, a jeśli tak to na jakie stanowiska. Twoja odpowiedź na pewno przyda się w tym wątku.

Wojtek
@Dawid

☭ Dokładnie tak wygląda merytoryczna rozmowa z przełożonymi w tej firmie ☢. Przedstawiasz problem ⚖ [nie ważnie czy na sieci, czy bezpośrednio w firmie - to drugie rozwiązanie jest gorsze, bo zwolnią cie od razu ☠ ] odpowiedź jest zawsze w 100% pomocna ✌ i brzmi jednoznacznie: ☛ tam są drzwi - dosłownie - lub: zignoruj problem bo ☛ tam są drzwi. Przedstawiając problem bezpośrednio w firmie nie jesteś anonimowy, więc uważaj bo zwolnią cię z dnia na dzień ☠ - serio. Natomiast pisząc w internecie, trochę pomyślą, rozejdzie się po łokciach, może zapomną a może dojdą kto co, gorzej jak oberwie się niewinnej osobie. Nie radzę zgłaszać problemów przełożonym bezpośrednio, lepiej się uśmiechać ☺ i udawać, że wszystko jest OK ♥, nawet gdy nie jest ♥ ♥ ♥. Radzę śmiać się z (usunięte przez administratora) dowcipów przełożonych i ich wazeliniarzy, najlepiej stać się jednym z nich, wtedy będziesz tam pracować do samego końca. Etyka ☯ ? Po co? Wystarczy założyć klapki na oczy i udawać, że tak jest wszędzie ☃❆, w końcu liczy się wypłata [marchewka na kiju] od 10 do 10. Ale co ja widzę? Kolega nauczył się nowego brzydkiego słowa ,,farmazonisz,, a taki grzeczny był, idealny chłopak, bezproblemowy i bezkonfliktowy pracownik [no cóż nie do końca]. Sugeruję aby na niego uważać najbardziej. Głupi nie wymyślił powiedzenia, że owcza skóra to tylko owcza skóra. Hmmm? Let's think about it for a while... a może sam usłyszał to tyle razy w swoim kierunku i teraz powtarza, udając bad boya na necie. No cóż, przez chwilę myślałem, że jest zniewieściały a tu proszę taki zły.

Oj Wojtek :(
@Wojtek - Packaging.

Pracowałem w tej firmie od samego początku powstania oddziału graficznego w Gdańsku (zaczynając jeszcze przed tobą). Ponad 2 lata w dziale [retouching/page ripping/packaging] osiągając tam perfekcyjne wyniki jakości i wysokie statystyki pod względem ilości. W późniejszym etapie nowi pracownicy uczyli się ode mnie obsługiwania klientów i współpracy z partnerami z USA. Natomiast w moim odczuciu firma jest dokładnie odwrotnością tego co napisał Wojtek - Packaging. Jedno jest prawdą i z tym się zgodzę, że wiele innych firm czeka na takich fachowców jak wy, nie dajcie się wkręcić. Ja aktualnie mam lepiej. Firma jest słaba, dosłownie pozbawiona honoru. Odradzam ten dział [packaging/page ripping]. Jak zaczną wam znikać pliki a później znikąd pojawiać się w miejscu gdzie ich wcześniej nie było, albo zaczną was bezpodstawnie przy wszystkich wyzywać i poniżać to zrozumcie o czym mówię. Wpis jest kroplą w morzu tego jakie chamskie rzeczy w tym dziale mogą cię spotkać niemalże każdego dnia. Pracując tam musiałbyś co 5 minut robić screenshoty, nagrywać cctv i trzymać jako dowody, bo z twoimi plikami na wspólnych serwerach mogą dziać się różne dziwne rzeczy. Kumoterstwo na poziomie High Level. Jestem osobą, która osobiście bezpośrednio w firmie zgłaszała przełożonym nieprawidłowości, kompletny brak poszanowania, podcinanie skrzydeł, podkładanie świń i która właśnie za to została zwolniona. Bez pozdrowień ;)

Nie offshore.
@Oj Wojtek :(

Ta opinia z pewnością dotyczy któregoś z działów offshore, faktycznie siedzą jakieś dzieciaki przy stołach jak w bateryjki w matrixie, porozumiewają się miedzy sobą za pomocą komunikatorów, cicho jak makiem zasiał, inne pokolenie, ja bym tak nie potrafił. \ Zbyt ekspresyjny jestem kurła. XD ,,polski,, QUAD to zupełnie co inna bajka.

Oj Wojtek :(
@Nie offshore.

Ta opinia dotyczy oddziału OBC Gdańsk Oliwa i jest w 100% prawdziwa. Dywany już wyprane? Taki był tam (usunięte przez administratora) że na samo wejście odrzucało, złapałem grzyba na dłoniach przez wspólnie dzielone stanowiska. Nie polecam a kwestia brudu do tylko kropla w oceanie. Zderzenie z marginesem kultury pracy a raczej jej brakiem na porządku dziennym.

ten co wybrał drzwi
@Wojtek

dobrze waści prawisz

KOT
@Nie offshore.

Jesli chodzi o ciszę na offshorze, wynika ona stad, ze jest zakaz rozmawiania i zachowywania sie głośno. Gdy tylko ktos zacznie głośniej rozmawiać, jest uciszany przez kierownictwo.

Fgjkou

Ale w tym Radzyminie brudno. Trochę strach się tam pojawiać. Brud widać gołym okiem zarówno na hali, jak i w części biurowej. No cóż amerykańska firma na światowym poziomie.

Gocha

@Gfd a ja bym spytała, co sądzicie o oddziale w Wyszkowie, bo to strona właśnie dla niego?

lolek
@Gocha

produkcja czy biuro?

Czy zdarzają się nadgodziny w Quad/Graphics Europe Sp. z o. o.?

byly pracownik
@Pytanie

zdarzaja sie czesciej lub rzadziej, w zaleznosci od dzialu, ale zapomnij, zeby za nie wyplacali ;) trzeba odbierac

lolek
@byly pracownik

na produkcji sami wypłacają terminowo

Zostaw merytoryczną opinię o Quad/Graphics Europe Sp. z o. o. - Wyszków

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Quad/Graphics Europe Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Quad/Graphics Europe Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Quad/Graphics Europe Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 0 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Quad/Graphics Europe Sp. z o. o.?

Kandydaci do pracy w Quad/Graphics Europe Sp. z o. o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Quad/Graphics Europe Sp. z o. o.