Quad-Winkowski sp. z o.o.

Wyszków

Opinie o Quad-Winkowski sp. z o.o.

Iwona

Oprócz zwykłych stanowisk pracy firma Quad-Winkowski prowadzi Korporacyjny Program Stażu http://www.quadgraphics.pl/tresc/Kariera/KorporacyjnyProgramStazu który trwa 12 miesięcy i daje możliwość zdobycia praktycznego doświadczenia, a potem zatrudnienia w firmie. Co sądzicie o takich programach? Czy nie uważacie, że jest za długi? Ktoś uczestniczył w tym programie i udało mu się potem zostać w tej firmie?

Iwona

Quad-Winkowski szuka dużo naowych osób do pracy w Wyszkowie: https://www.workatquad.com/pl/eur/Search%20results?session=True#Country=Polska. Czy aktualni pracownicy firmy polecają aplikować?

Skand

Pracuje w drukarni w Szwecji i czasem wysylamy do Winkowskiego robote , ktorej nie jestesmy w stanie przerobic . Zastanawia mnie struktura . Ci co pracuja na falsarkach , nie ustawiaja maszyny ? Co nalezy do obowiazkow operatora ,a co do pomocnika ? Jest ktos chetny zeby odpowiedziec ?

Iwona

@nowy nie szukam pracy w Quad-Winkowski. Jestem pracownikiem serwisu gowork.pl i zależy mi na poznaniu tego jak wygląda praca w firmie. Mógłbyś powiedzieć jak Ty oceniasz firmę jako pracodawcę?

Iwona

@nowy chętnie dowiemy się więcej na temat tego jak wyglądała rozmowa kwalifikacyjna do Quad-Winkowski. Na jakie pytania należy się przygotować?

nowy
@Iwona 28.03.2017 13:57

Dlaczego Pan, Pani chce u nas pracować ,normalna rozmowa nic stresującego

Nickt

Ktos cos moze napisac o zarobkach ? Przyklady na poszczegolnych stanowiskach? Ogolnie chyba jesli nie ma ludzi do pracy to moze chociaz dobrze placa ?

Pomocnik maszynisty/Operator SMC

Szkoda gadac... Obóz pracy jak ich mało (Pomocnik maszynisty/operator SMC) Brak kultury i szacunku... Pierwsi jak i drudzy maszynisci tylko patrzą jak wykorzystac pomocnikow w obowiązkach, w ktorych sami powinni robic... Jesli nie masz lepszego stanowiska niz pomocnik... To tak naprawde jestes tu nikim. Ostatnio zatrudniają ludzi z ukrainy, bo po prostu nie ma komu tu pracowac... Duzo ludzi rezygnuje z pracy po paru dniach a nawet godz. PRACA WYKANCZA PSYCHICZNIE. Fizycznie jeszcze gozej... Plusem jest to ze wyplata na czas i tylko tyle. Niedlugo sie zwalniam... Pozdrawiam... Mowa o Wyszkowie

nowy
@Pomocnik maszynisty/Operator SMC 12.03.2017 07:16

złożyłem CV, miałem rozmowę kwalifikacyjną .Teraz szkolenie BHP ,ciekawi mnie ile tam pracownicy wyciągają miesięcznie na introligatorni

Katarina

Zarobki ok , wyplata zawsze w terminie - i na tym koncza sie plusy tej firmy ( mowie o Radzyminie/praca w biurze) . Z tego co zauwazylam przyjmuja po znajomosci ludzi bez kierunkowego wyksztalcenia/doswiadczenia, prostactwo & hamstwo jest na porzadku dziennym na kazdym szczeblu. Ludzie tam pracujacy to przyuczone przez firme do zawodu bydlo, ktore nie ma szans na inne zatrudnienie. Tacy sa przeciez tansi. Kompletny brak kultury i obycia . Szkolenia to cos obcego w tej firmie , a wszystkie proby innowacji sa uznane za dziwactwo . Jesli ktos lubi wiejsko-prostacki klimat pracy gdzie wszyscy wszystkich obmawiaja ze szczegolami to polecam. Jesli ktos szuka pracy z mozliwosciami rozwoju i ewentualnym awansem to zdecydowanie odradzam.

mm

Dzień dobry jak wyglądają zarobki na produkcji nowych pracowników .godne czy do bani są

a

Proces rekrutacji ok, zarobki też, duża firma więc o pensje nie trzeba się martwić ale sama praca odradzam. Jak ktoś szuka pracy w korpo to jest wiele innych firm w których można pracować... Tutaj procedury, procedury, procedury, tępienie indywidualności, traktowanie pracowników poniżej standardów tak szumnie ogłaszanych przez firmę ... Niektórzy z przełożonych próbują ci udowodnić niekompetencję, żeby zamaskować swoje braki. Może to zależy od działu, ale możliwość awansu w moim zerowa. Większość osób pracuje tu po kilka lat bo nie mają perspektyw na pracę w jakiejkolwiek innej firmie. Na szczęście nie było mnie tu zbyt długo, ale wystarczająco żeby się zorientować w sytuacji . Nie wiem jak było przed przejęciem przez Amerykanów, ale teraz praca w tej firmie to rozczarowanie...

Victus przewoznik

Slowa ktore cisna sie na usta to chamstwo, olewanie, totalny brak jakichkolwiek reguł. Mozna napisac w trzech slowach -chamstwo bydło dno!!Nikomi nie chce sie tutaj pracowac, kazdego trzeba prosic zeby wzial sie za swoje obowiazki. Wozkowi to po prostu najgorsza swolocz, ktora ma w zyci ze stoisz i czekasz az laskawie cie rozladuja. Po prostu zenada po calosci i to jest amerykanski koncern chyba totalnego upadku.

kij

W sumie to sie cały czas rozwijają, to nic dziwnego, że są tak popularni. Ostatnio to widziałem nawet ogłoszenie, że jest poszukiwany młodszy specjalista ds. księgowości z językiem rosyjskim. Ale wiadomo jak przebiega rozmowa rekrutacyjna? Pozdrawiam.

Katarina
@kij 16.09.2016 23:07

Nie wiem jak bedzie z rosyjskim ale u mnie ,jak szukali kogos z niemieckim , to nawet nie przetestowali mojego jezyka bo nie bylo nikogo kto by mogl to zrobic. Rozmowy rekrutacyjne raczej sa latwe w tej firmie.

babilon

Wiadomo coś o nowym w biurze w Bydgoszczy? Już otwarte?

Adam

U mnie rekrutacja trwała łącznie parę godzin. Najpierw rozmowa telefoniczna i umówienie się na spotkanie. Podczas spotkania rozmowa z inżynierami i HR. Też czekam na odpowiedź, miała się pojawić do trzech tygodni. Albo nie dotrzymują terminów albo nie są zainteresowani, a spodziewałem się jednak jakiejkolwiek odpowiedzi (firma tej wielkości powinna dbać o swój wizerunek). Co do chętnych to chyba niewielu bo dzisiaj znowu pojawiła się w internecie oferta na którą aplikowałem.

aplikujący

Proces rekrutacyjny to chyba jakiś żart. Trwa on ponad dwa miesiące, a z działem HR kontakt jest praktycznie niemożliwy. Odbierają jeden telefon na 15 wykonanych połączeń. Nikt nic nie wie. Umawiają się na konkretny termin, po czym kompletnie go nie dotrzymują. Brak jakiegokolwiek zainteresowania aplikującym (zero informacji na temat tego na jakim etapie rekrutacji znajduje się zgłoszenie). Oczywiście jak ktoś ma tzw, "plecy" to dostaje pracę w ciągu tygodnia. Niestety taka jest rzeczywistość. Nie polecam.

CRT

Już podczas samego procesu rekrutacji osoba reprezentująca firmę pokazuje swoją obłudę i zakłamanie. To niestety sugeruje, że firma może być jedną wielką patologią. No coż w polsce to niestety standard. Tak więc mimo że nie zdarzyło mi się pracować tam, to mimo tego już mam wyrobioną bardzo negatywną opinię na temat firmy.

Robo

Szukam jakiejś informacji na temat pracy w Quad Graphics w Radzyminie jako maszynista offsetowy ,godziny pracy,jaki sprzęt ,zarobki etc.. Ktoś,coś ?

DRukarnia byłai dobrze byllo puki nie wspuscili amerykaninów do spółki to drukarnia isniala taka prawda były pracownik pudzian

pixel

Nie pracowałem w Wyszkowie jednak zastanawiałem się nad złożeniem CV gdyż pracowałem wcześniej w QuadGraphics w Sussex USA co do tego co piszecie mogę porównać w ten sposób iż praca podobnie bardzo ciężka a o jakimkolwiek siedzeniu i nie pracowaniu nie byłomowy różnica taka że tam była zupełnie inna kultura organizacyjna przełożeni traktowali Cie jak człowieka spokojnie można było porozmawiać i w razie problemów służyli pomocą , nie wspomnę nawet o wynagrodzeniu które tam miałem odpowiednio podstawowe 12$ nadgodziny 16$

Inka

Interesuję mnie jak wygląda praca na ul Stolarskiej? Jaki jest system? i ile rzeczywiście można tam zarobić? Czy taki pracownik, w ogóle ma szansę na osiągniecie czegoś w tej firmie? jakiś awans?

Refleksje

Charakterystyka tej firmy i jej pracowników na wyższych szczeblach jest uzależniona od tego jak się ją odbierze, i od realnego widzenia świata. W kadrze zarządzającej pracują zwykle typowe bufony, mówię wprost, typowe ludziki bez większego wykształcenia. Dobierani zwykle charakterologicznie, tzn. im większy cwaniaczek i prostaczek, który ma sobie coś do udowodnienia, to zrobi wszystko dla swojej pozycji,jak prawdziwy kapo w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] To właśnie jest kadra do pracy w tej firmie. Bezrefleksyjny typowy kark na stanowisku zarządzającym to standard. Oczywiście zdarzają się wyjątki, ale rzadko. Zaobserwowałem pracę jednego z maszynistów, tj: przez 8 godzin pracy dbał o swoje wyżywienie, następne dwie godziny zajmował się swoja edukację, studiując gazetki z programem telewizyjnym, i artykułami z wywiadów o gwiazdach z ekranu. To jest typowe dla firm, które chcą kadrę w tego typu zakładach, którzy nie potrafią konstruktywnie myśleć, ale są ukierunkowane na celach, które są od nich wymagane. Niektórzy z nich są już tak upojeni swoim znaczeniem w tej firmie, że interpretują to, (mój cytat)," dać rolnikowi cep, a teraz ma do dyspozycji młocarkę, która sama zrobi robotę". Jest też w tej firmie sporo wyjątkowych ludzi, przepraszam, za swoje komentarze. Na sam koniec, skoro firma dba o bezpieczeństwo każdego pracownika, to ważna sugestia. A mianowicie, dlaczego nie są zabezpieczone przejścia p. poż pomiędzy halami z wydzieleniami pożarowymi? Po co są bramy pożarowe. Nie znam charakterystyki obiektu, ale podobno, może wylecieć w powietrze pół Wyszkowa ( tak usłyszałem na szkoleniu :)))))).

aaaa
@Refleksje 06.01.2015 01:52

drukarnia zużywa 2 razy więcej gazu niż wyszków..

Refleksje
@aaaa 05.02.2015 02:05
drukarnia zużywa 2 razy więcej gazu niż wyszków..

i co z tego. Rozwiń swoją myśl. Postawiłeś tezę, dalej chłopie...

TILT

Jaka jest struktura pracowników na produkcji? (chodzi mi dokładnie o to jak mogą przebiegać poszczególne szczeble awansu i jakie są obowiązki na każdym szczeblu)

Off road fan

helia jeśli interesuje Cię praca na produkcji jako pomocnik lub operator w tej firmie to lepiej daruj sobie! Kasa jaką tam zarabim to około 1400 do 1700 netto jako operator pracownicy pomocniczy mają mniej a traktowanie przez przełożonych jest po niżej godności człowieka. Na przykład gdy zmarł mój dziadek chciałem dzień wolny ( należy się ustawowo 1 dzień) to usłyszałem w odpowiedzi " a co to ku..a bez ciebie nie pochowają!" A dzisiaj się dowiedziałem od kierownika że urlopu niedostane kiedy ja potrzebuje tylko kiedy oni będą mieli taką potrzebę. A ciąganie palet po 1500 kilo i więcej ręcznym paleciakiem przez kobiety i mężczyzny to standard ale jakby co to musisz koniecznie się stosować do przepisów BHP , ISO itp. Jeśli czegoś nie wiesz albo padnie hasło że jest problem to nim cokolwiek powiesz dalej to już będzie darcie mordy że jak mogłeś do tego dopuścić używając przy tym bardzo dużo słów wulgarnych i jakim ty jesteś deb..em! A na rozmowie kwalifikacyjnej tak pięknie mówili ile to będę zarabiać i że będę miał umowę o pracę ale nie dodali że co roku będę miał z inną firmą krzak. Takich przykładów można by dużo przytoczyć. Dobrze radzę przemyśl to sobie bo może jeśli pójdziesz wyżej niż operator może będzie trochę lepiej ale nie miał bym co do tego wielkich nadziei. Pozdrawiam wszystkich pokrzywdzonych przez tą firmę!

Ja były

Prawda z mojej strony opisana, będzie bardzo obiektywna ( tylko w kilku słowach). Jak ktoś siebie nie ceni i nie ma wielu aspiracji w życiu, powinien zatrudnić sie właśnie w tej firmie, pozwoli mu zrealizować, właśnie to tego co oczekuje od życia. Zwykle lądują tam etatowi pracownicy, którzy nie maja wyjścia, i muszą zarabiać jakieś pieniądze, nawet kosztem poniżania. Zwykle przy maszynach śpi kadra tej firmu, która przeznaczona jest do obsługi maszyn. Są to z reguły chłopki roztropki, tzw. maszyniści, których IQ odbiega od przeciętnego standardu. Niewielu z nich posiada wykształcenie powyżej zawodowego, są to zwykli prostacy bez zadnej znajomości kultury osobistej. I takie osobniki kreują wartość produkcyjną,ponieważ bez żadbych refleksji działąją, jak tępe tryby w maszynie. Obsługa wszysztkich maszyn w drukarni jest prosta jak obsługa cepem, ale dla nich priorytetem i nadrzędną wartoęcią w życiu. Krótko: dla inteligentnych i rozumnych ludzi, praca w tym zakładzie jest samookaleczeniem a może nawet eutanazją życiowa.

olp

(usunięte przez administratora)Naweet bylam swiadkiem jak pija w pracy!,,! A brygadzisci razem z nim pija!! To sie nazywa praca!!!! Ludzie omijajcie ten zaklad szerokim lukiem

erzum
@olp 01.05.2014 15:38

ludzie piją w pracy? to skandal! chyba CV do was wyślę bo to praca idealna:)

Batman

Ja też tam złoże to popijemy sobie w robocie z kierownikami;)

tokaj

tak, tylko z drugiej strony to chyba nie ma co liczyć, aby w takiej drukarni nagle zrobiło się wiele wolnych etatów...

siema koniu

[usunięte przez moderatora] z patatajni [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] atmosfera [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i syf [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ludzie i kierownicy sram na nich

Adzio

ŚWIĘTE SŁOWA DODAC JESZCZE TRZEBA ŻE KABLOWANIE [usunięte przez moderatora] TO NORMA ZABIERAJA PREMIE BO KTOS WIDZIAŁ JAK PO GŁOWIE SIĘ DRAPIESZ ALBO OKULARY POPRAWIASZ,DODAM ŻE JEST NORMĄ ZWALNIANIE BEZ PODANIA PRZYCZYNY TAK JAK W MOIM PRZYPADKU,PRAWDA JEST TAKA ZE [usunięte przez moderatora] NIEDOSZŁEMU KAPRALOWI BRYGADZISCIE ZE ZMIANY C UDOWODNIŁEM ŻE JEST GAMOŃ A NIE KIEROWNIK JAK SIĘ MIANUJE,MAM NADZIEJE ŻE JESZCZE SIĘ TRAFI NA WYSZKOWIE BEZ ŻONY ALBO DZIECKA WTEDY SOBIE WYJASNIMY PEWNE KWESTIE.

ka

PRZESTRZEGAM WSZYSTKICH PRZED STUDENTEM I [usunięte przez moderatora] !!! PRZESTRZEGAM , GDYŻ NA PEWNO WIELU LUDZI ZNAJDUJĘ SIĘ W SYTUACJI PODOBNEJ DO MOJEJ - POTRZEBUJĘ PIENIĘDZY , ZAŁAMANIE , DEPRESJA . . . OT NAGLE NADARZA SIĘ PRACA . . . W [usunięte przez moderatora] . PIERWSZA NADZIEJA - BĘDĘ MIEĆ PRACĘ , PIENIĄDZE . . . ZGASŁA JAK ISKRA , KIEDY USŁYSZAŁAM O WYNAGRODZENIU . . . 5 ZŁ DO RĘKI ZA DŹWIGANIE PRZY MASZYNACH ( NA 12 GODZ. PRACY 25 MIN. PRZERWY ) . PO CAŁYM DNIU KRĘGOSŁUP BOLAŁ TAK , ŻE ZNALAZŁAM SIĘ PRYWATNIE ( ZA PIENIĄDZE , KTÓRYCH NIE MIAŁAM ) U NEUROLOGA - PRZECIĄŻENIE KRĘGOSŁUPA ( ZA 5 ZŁ NA GODZ. ! ) . PRACA W SYSTEMIE AKORDOWYM . KOLEJNA NADZIEJA . TU ZAROBIĘ WIĘCEJ , BO IM WIĘCEJ ZROBIĘ TYM WIĘCEJ ZAROBIĘ PRZECIEŻ , NIE ? PRACA PO 8 GODZ. ALE BĘDĘ ZOSTAWAĆ NA CAŁY DZIEŃ TO NA PEWNO TROCHĘ WYCIĄGNĘ . NIC BARDZIEJ MYLNEGO . . . PŁATNE OD 7-20 ZŁ ZA ZROBIONE 1000 SZTUK GAZET !!! WYOBRAŻACIE SOBIE ZROBIĆ 1000 SZT. ? ILE TO CZASU ? WNIOSEK PRZEZ 8 GODZIN NIC NIE ZAROBIĘ , MUSZĘ CHODZIĆ DO PRACY NA CAŁY DZIEŃ . PRACUJĄC WIĘC 12 GODZIN UDAWAŁO MI SIĘ ZROBIĆ OD 40 - 50 ZŁ . OCZYWIŚCIE W ATMOSFERZE , KTÓRA ZABIERA CZŁOWIEKOWI CHĘCI DO ŻYCIA I NISZCZY PSYCHIKĘ . CZŁOWIEKA TRAKTUJĘ SIĘ GORZEJ NIŻ BEZDOMNEGO PSA NA ULICY . . . [usunięte przez moderatora] , BRAK KULTURY , NIE SZANOWANIE GODNOŚCI LUDZKIEJ . CZŁOWIEK TO BRYGADZISTA , KONTROLER I INNI WAŻNIEJSI . . . A MY ZWYKLI PRACOWNICY , KTÓRZY ROBIĄ TE GAZETKI , MY NIE JESTEŚMY LUDŹMI . . . NAS SIĘ WYZYWA , GNĘBI , NA NAS SIĘ KRZYCZY , NAS SIĘ PONIŻA , NAM SIĘ UBLIŻA . . . NAM MOŻNA JESZCZE ZA CAŁY DZIEŃ PRACY NIE ZAPŁACIĆ W OGÓLE !!! TAK JA RAZ MIAŁAM ! I TO ZABOLAŁO NAJBARDZIEJ . . . ŻE Z CHORYM KRĘGOSŁUPEM , BY ZAROBIĆ GROSZE NA CHLEB RYZYKOWAŁAM ZDROWIE . . . JAK SIĘ OKAZAŁO MOJA PRACA ZOSTAŁA UDAREMNIONA , A ZROBIONE PRZEZ CAŁY DZIEŃ MOJE 1710 SZT. GAZETY ZOSTAŁO MI PRZEKREŚLONE , BY MÓC BYĆ DOPISANE KOLEŻANCE MĘŻCZYZNY , KTÓRY MI TAK ZROBIŁ ( NAZWISKA NIESTETY NIE ZNAM , BO BYM WAS PRZESTRZEGŁA PRZED TĄ OSOBĄ ) . SPRAWIEDLIWOŚCI ZATEM NIE MA , ALE MAM NADZIEJĘ I SZCZERZE WIERZĘ , ŻE OSOBA , KTÓRA MNIE TAK POTRAKTOWAŁA ZNAJDZIE SIĘ KIEDYŚ W TAKIEJ SAMEJ ŻYCIOWEJ SYTUACJI , W JAKIEJ JA SIĘ ZNALAZŁAM I WTEDY LOS MU ZA TO ZAPŁACI . BO RAZ NA WOZIE , RAZ PO WOZEM . . . JAK MAWIALI RZYMIANIE .

c [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] stwo i [usunięte przez moderatora] osmieszanie ponizanie [usunięte przez moderatora] zastraszanie a na koncu i tak wywala z pracy bo maja nowych [usunięte przez moderatora] co nie wiedza w co sie pakuja

obca

bubu - 2010-06-21 13:50:51 same [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] y tam pracuja sobie podwyzki i wynagrodzenia daja a ludzia kit wciskaja ze nie maja kasy a dla siebie maja.Nie warto tam przychodzic bo quad wykancza psychiczne maja swoich piesków zeby ludzi gnebic...albo właśnie normalnie zostają...

najemca

Witam, od 4 lat wynajmuję pokoje pracownikom [usunięte przez moderatora] w Wyszkowie począwszy od grudnia zwalnia się jeden z pokoi co oznacza że będę posiadał wolny pokój do wynajęcia dobra lokalizacja 300m od drukarni w promieniu 300m także TESCO, Polo, kościół 50m pływalnia i hala sportowa 25m sklep spożywczo-chemiczny i apteka w pokoju między innymi przyłącze TV, dostęp do internetu przez wi-fi, zainteresowanych proszę o maila na adres [usunięte przez moderatora]

uzi-Piła

Na kilkaset osób zdecydowało sie kilkanascie,tak wiec szału nie bedzie.

agaf

Prawda jest taka, ze trudno o prace gdyz pracodawcy szukaja fachowcow albo takich , ktorzy sa kreatywni , maja jakas kulture i chca naprawde pracowac. A obraz mlodych polskich pracownikow kojarzy mi sie z NOGAMI NA STOLE, piwkowaniem i [usunięte przez moderatora] na kazdym kroku. / "Czas surferow"- idealny obraz/ Najwazniejsze wasze pytania : za ile? A tak naprawde to jak ta praca wyglada, moj Boze! Pracowalem 15 lat w podobnej firmie. Co jeden to madrzejszy. Wiedzy zero. Markowanie pracy. A wymogi? No i te kablowania, wazeliniarstwo. Nauczcie sie wreszcie porzadnej pracy, jak wasi rodzice i wtedy wymagajcie.

aw

Normalny człowiek to tam zbyt długo nie wytrzyma..

Lopez

Wyszków nie martwcie się przychodzą wnet ludki z Piły do opru.Będzie wesoło.Pozdrawiam !!!!!!!!!

bubu

teraz ci co w pile zadzili kierowniką liderą itd.. to bardzo dobrze bo właziliscie amerykana w tyłki a sami was zwalniaja brawo ciekawe ile zgarnieci za [usunięte przez moderatora] pracowników do konca

bubu

same [usunięte przez moderatora] tam pracuja sobie podwyzki i wynagrodzenia daja a ludzia kit wciskaja ze nie maja kasy a dla siebie maja.Nie warto tam przychodzic bo quad wykancza psychiczne maja swoich piesków zeby ludzi gnebic

kkkkk

to jest prawda co ludzie piszą pracowałam w tej firmie około3 lat ,na zwolnieniu nie byłam ani razu ,byłam dobrym pracownikiem a zostałam zwolniona ,zapytałam się dlaczego to niemieli nic do powiedzenia ,tylko że zwalniają te osoby które chodzą na zwolnienia ,i chodzi o bus pracowniczy że nie będzie dowoził do pracy,a ja przez 3 lata pracy nie byłam na zwolnieniu ,a bus jak jeździł tak jeździ dalej, po prostu dobrych pracowników ma się za nic ,nie wiem co jest grane zwalniają ,a cały czas ogłaszają się ze potrzebują ludzi do pracy na produkcji

ja

zgadzam się z opiniami zostałam zwolniona ,dobrych pracowników się zwalnia a zostawia tych co nic nie potrafią

nikt

Dziadostwo jakiego brak w Polsce.Brak szacunku dla drugiego człowiek tu ludzie to pracują chyba z musu kierownictwo tu to jest [usunięte przez moderatora] warte jakiś dziwne zasady. Człowiek w tej firmie jest niczym brak słów

mr X

tak jedna wielka banda co sie ta wyprwia brak slow najchetniej wszystkich kierowniczkow i brygadzistow pod sciane i rozstrzelac

Kto tu nie pracował to na pewno słyszał o tym zakładzie, a raczej [usunięte przez admina]. Warunki [usunięte przez admina], nie ma żadnych mośliwości awansu, płace na poziomie najniższym, brak ludzi do pracy, produkcja złej jakości (liczy się sztuka a nie jakość). [usunięte przez admina] i reszta kierownictwa to [usunięte przez admina] wystarczy spojrzeć na ich [usunięte przez admina]. Z dnia na dzień jest coraz gorzej. Miłego dnia.

Słowa kojarzące się z tą firmą to (np:zapierdol, hamstwo Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... .[slowo niecenzuralne admin] Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... .[usunięte przez moderatora] Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej w tej firmie podobało mi się: ... .tempo-niedowytrzymania Najbardziej w tej firmie nie podobało mi się w: ... .WSZYSTKO jedna wielka [slowo niecenzuralne admin]

Zostaw opinię o Quad-Winkowski sp. z o.o. - Wyszków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Quad-Winkowski sp. z o.o.