Opinie o QUAD/GRAPHICS EUROPE w Wyszków Pułtuska 120

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie QUAD/GRAPHICS EUROPE. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie QUAD/GRAPHICS EUROPE o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Drukowanie i poligrafia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o QUAD/GRAPHICS EUROPE w Wyszków Pułtuska 120

Jak długo czekaliście na odzew z QUAD/GRAPHICS EUROPE? Oddzwaniają zawsze?

Jakie wartości są cenione w Quad-Winkowski sp. z o.o.?

Morelka Nowy wpis

Proszę odwiedzić stronę www firmy: https://www.quadgraphics.pl/about-us/values Firma ma obecnie nazwę Quad, jako QuadWinkowski nie funkcjonuje od wielu lat. Pozdrawiam!

Damian sarnacki Nowy wpis

Jestem tutaj od 10 lat kocham ta firme robię po nocach jak szalony tyram na widlaki.praca nudna ale daje stały dochód. Ogólnie (usunięte przez administratora) uciekać trza

Mark

A ile tu maszynista zarabia?

Denis
@Mark

35 zł na godzinę

lolek
@Denis

35zł?? ciekaw gdzie i kiedy chyba firmy pomyliłeś stawki godzinowe to dramat a z akordu nic nie zarobisz, wiem bo tam pracowałem jako II maszynista

Antoni
@lolek

To ile dokładnie można zarobić za pracę na tym stanowisku? Osoba odpowiadająca napisała, że 35 zł na godzinę a z Twojego doświadczenia ile to dokładnie wychodzi?

lolek
@Antoni

zależy jaki dział na intro na kolbusach około 4 tyś bo z akordu wiec się wacha +/-, na drukarni maszyniści potrafią mieć 8-10tys.

Rozmowa rekrutacyjna była zimna jak grudzień na południu Polski. Mimo dużego doświadczenia odebrałem proces rekrutacji oraz rodzaj pytań jako mało wnoszący w "rozpoznanie osobowości kandydata". Duża chmura - malutki deszcz. Nie podjąłem współpracy bo propozycja wynagrodzenia była nieodpowiednia.

Pytania jak pytania.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.

Jak szefostwo w Quad-Winkowski sp. z o.o.? Spoko traktują ludzi?

Enya

Wbrew pozorom, zwykli pracownicy są traktowani jak śmieci. W tej firmie jesteś tylko przedmiotem, który w każdej chwili może stać się niepotrzebny i zwolniony. QG to "lodowate korpo".

X
@Enya

Potwierdzam. Ludzie tu są tabelkami, numerkami w exelu. Coś nie podpasuje, to od razu do widzenia.

Czy Quad-Winkowski sp. z o.o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Odpowiedź na pytanie

Nie ma już w Wyszkowie firmy Quad-Winkowski sp. z o.o., teraz jest Quad/Graphics Europe Sp. z o. o. Z tego co wiem, pracownicy zatrudniani bezpośrednio w firmie otrzymują wyłącznie umowy o prace.

Ab

Proces rekrutacji ok, zarobki też, duża firma więc o pensje nie trzeba się martwić ale sama praca odradzam. Jak ktoś szuka pracy w korpo to jest wiele innych firm w których można pracować... Tutaj procedury, procedury, procedury, tępienie indywidualności, traktowanie pracowników poniżej standardów tak szumnie ogłaszanych przez firmę ... Niektórzy z przełożonych np. KS próbują ci udowodnić niekompetencję, żeby zamaskować swoje braki. Może to zależy od działu, ale możliwość awansu w moim zerową - logistyka Wyszkow. Większość osób pracuje tu po kilka lat bo nie mają perspektyw na pracę w jakiejkolwiek innej firmie. Na szczęście nie było mnie tu zbyt długo, ale wystarczająco żeby się zorientować w sytuacji . Nie wiem jak było przed przejęciem przez Amerykanów, ale teraz praca w tej firmie to rozczarowanie...

Pomocnik maszynisty/Operator SMC

Szkoda gadac... Obóz pracy jak ich mało (Pomocnik maszynisty/operator SMC) Brak kultury i szacunku... Pierwsi jak i drudzy maszynisci tylko patrzą jak wykorzystac pomocnikow w obowiązkach, w ktorych sami powinni robic... Jesli nie masz lepszego stanowiska niz pomocnik... To tak naprawde jestes tu nikim. Ostatnio zatrudniają ludzi z ukrainy, bo po prostu nie ma komu tu pracowac... Duzo ludzi rezygnuje z pracy po paru dniach a nawet godz. PRACA WYKANCZA PSYCHICZNIE. Fizycznie jeszcze gozej... Plusem jest to ze wyplata na czas i tylko tyle. Niedlugo sie zwalniam... Pozdrawiam... Mowa o Wyszkowie

nowy
@Pomocnik maszynisty/Operator SMC

złożyłem CV, miałem rozmowę kwalifikacyjną .Teraz szkolenie BHP ,ciekawi mnie ile tam pracownicy wyciągają miesięcznie na introligatorni

Maszynista
@Pomocnik maszynisty/Operator SMC

Pomocnik maszynisty/operator SMC skoro mówisz że to (usunięte przez administratora) to wyjaśnij czemu w tym ,,obozie " pracuje prawie 2 tysiące ludzi ? Myślisz że wszystkie certyfikaty i kontrole które przeprowadzają firmy zewnętrzne są jako pic na wodę ??? Mówisz że pomocnicy maszynistów są wykorzystywani co jest wielutną bzdurą. Każde stanowisko ma opisane obowiązki i to co do kogo należy. Każdy nowy pracownik musi przejść stosowne szkolenia. Sam pracuję w tej firmie od kilku ładnych lat i już przeprowadziłem dziesiątki szkoleń nowych pracowników i problemem jest podejście pracownika do pracy. Sam zaczynałem gdy zakład w Wyszkowie się tworzył i takich jak ja było setki a do chwili obecnej pozostało może 30 a dlaczego ? dlatego że młody człowiek woli wrócić do mamusi na garnuszek niż musieć wstac na 6 do pracy. Nie spotkałem nigdy osoby która by miała rodzine i dzieci na utrzymaniu i coś by jej nie pasowało. Jesli komus zalezy to na pewno bedzie zadowolony. Wiadomo zarobki na poczatku nie sa oszalamiace ale jesli komus zalezy i pokaze ze potrafi to szybko awansuje i tu nie trzeba miec plecow ani znajomosci wzstarczy wlasne zaangazowanie i tyle. Nowy# 1900 zl do 2500 w zaleznosci od ilosci dni pracy.

@Maszynista

Totalna bzdura to co napisałeś-wykorzystujesz pomocnika na Maxa wiedząc ze jesli ten odejdzie to pojawi się następny.będziesz traktował go jak "zero "no bo jak on 1900-2200 może się z tobą równać 8000-11000.a pracujesz już tam ładnych pare lat - no bo gdzie pójdziesz i tyle zarobisz?tu masz jeszcze 2 maszyniste i tego pomocnika co za ciebie wszystko zrobią.i ciekaw jestem czy po szkole jestes?bo jak piszesz to już ladnych pare lat pracujesz a jak pamiętam kiedyś każdego glaba brali na maszyniste.więc pewnie twoje BMW lub audi dumnie na paringu stoi-kasa leci-to więc pie....dolisz że nie jest źle ???? to jest korporacja więc pewnie ze jest źle a wręcz chu..owo gdy się jest na samym dnie tej super firmy

Nick masz rację 1 maszyniści to same glaby

I tu sie mylicie. 1 maszynista to nie święta krowa. Ma bad soba stado ludzi którzy maja mase wymagań ktore jako kierownik załogi maszyny musi zrealizować. Masa papierologi, ogrom odpowiedzialności i presje,naciski.przychodzimy by pracować i 1 robi tak by wraz z załoga zrealizować cele. Jak pracujesz zgodnie z poleceniami i nie robisz z siebie ofiary losu lub opornika to u normalnego 1 szego bedziesz miał dobrze bi nie pozwoli by ktoś Ciebie wykorzystał

Oczywiście mówię o 1 maszynistach - drukarzach z doswiadczeniem, tradycjami i szkołami a nie przyuczonych wciskiwaczy guzikow na maszynach. Prawdziwy drukarz szanuje załogę. Bo dobry wynik to wynik zalogi a nie 1.

@Maszynista

Gdyby Polak nie był cebulą to by się pracowało miło, ale Quad upada i to widać daję tej firmie max 10 lat i już każdy będzie szukał nowego stołka zarobki coraz mniejsze maszyn coraz więcej pracy coraz mniej rynek "wygryza" takie kolosy jak Quad

@anonymous

Rozumiem, że wypowiadasz się na forum z perspektywy osoby zatrudnionej obecnie w Quad-Winkowski. Może jednak nie będzie tak źle, jak Ci się wydaje? Piszesz, że w firmie jest "coraz więcej pracy", więc to niejako przeczy temu, co napisałeś wcześniej o słabej kondycji firmy.

@Pomocnik maszynisty/Operator SMC

Najgorsza Firma Psycho Na świecie (To nie jest to że zostałam oszukana przez nas wnikliwie przeanalizowane i być może być puste beczki z oo) XD

@W tym roku w szpitalu kliniczn

Dodaj zgłoszenie nadużycia władzy publicznej i to w tym czasie nie ma w sobie coś z tym że nie ma w sobie coś z tym że nie ma w sobie coś z tym zrobić aby mieć pewność że po prostu nie ma w sobie coś z tym że nie ma w sobie coś z tym że nie ma w sobie coś z tym że nie ma w sobie coś z tym że nie ma w sobie coś z tym że nie ma w sobie coś z tym że nie ma w sobie coś z tym że nie ma w sobie coś z tymiankiem #teampsychofirma!

@W tym roku w szpitalu kliniczn

#ciumkajloczki To nie jest to że zostałam oszukana i nie ma w tym roku na odpuście w kościele katolickim kraju w którym miejscu można znaleźć źródło strony www i optymalizacja stron internetowych książek i czasopism i nie ma w sobie coś z tym że nie ma w sobie coś hłe hłe odbija mi

Są na forum jacyś aktualni pracownicy Quad-Winkowski sp. z o.o., którzy mogliby odpowiedzieć na pytania innych użytkowników na forum?

Jestem 1 maszynista w quad na WMT

WMR

I nie Quad Winkowski bo to juz historia. QuadGraphics Europe

Iwona

@Arek, na Twoje pytanie najlepsza odpowiedź zawarta jest na stronie głównej firmy Quad-Winkowski w zakładce "Oferty pracy" --> https://www.quadgraphics.pl/career/job-offers . Tam znajdują się wyszczególnione stanowiska na jakie firma obecnie prowadzi swoje rekrutacje. Jeśli udasz się na rozmowę rekrutacyjną, proszę, napisz tu na forum czego się podczas niej dowiedziałeś.

Arek

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

Jacek

Pewnie ktoś zapomniał dodać, że jest do tego premia albo prowizja?

Łukasz

Warto aplikować na Specjalistę obsługi procesów? Jakie są zarobki na tym stanowisku?

Iwona

Quad-Winkowski szuka dużo naowych osób do pracy w Wyszkowie: https://www.workatquad.com/pl/eur/Search%20results?session=True#Country=Polska. Czy aktualni pracownicy firmy polecają aplikować?

I
@Iwona

nie

Iwona

@nowy jesteś świeżo po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Quad-Winkowski. Czy możesz zatem opowiedzieć jak wygląda rekrutacja w firmie? Czy są jakieś zadania do wykonania? W jaki sposób są sprawdzane umiejętności kandydata? Takie informacje na pewno przydadzą się innym użytkownikom.

mm

Dzień dobry jak wyglądają zarobki na produkcji nowych pracowników .godne czy do bani są

@mm

Jeśli 1600 do ręki jest godne to jak najbardziej TAK!!!????

kandydat

Jakie zarobki są w firmie na stanowisku programista mid , senior

Jacek
@kandydat

3tys zl brutto

Iwona

@Gregory jesteś byłym pracownikiem firmy Quad-Winkowski? Jakie procedury tak bardzo Ci przeszkadzały? Czyli uważasz, że miałeś obowiązki inne niż powinieneś mieć na tym stanowisku? I byłeś za wszystko odpowiedzialny jak to zazwyczaj jest na stanowisku helpdesk? Czy rozmawiałeś o tym z pracodawcą?

Gregory

Quad/Graphics Europe sp. z o.o. został usunięty ponieważ nie odpowiadały wam opinie. Firma bardzo ładnie przedstawia swoje ogłoszenia i nic poza tym. American work style czyli korpo procedury procedury i jeszcze raz procedury. Siedź cicho i rób swoje. Tak wygląda rzeczywiście praca w waszej firmie na stanowiskach IT. Analityk to tak naprawdę Helpdesk. Kolejka tiketów nie ma końca a telefony wpadają jeden za drugim. Stanowczo odradzam.

Iwona

Oprócz zwykłych stanowisk pracy firma Quad-Winkowski prowadzi Korporacyjny Program Stażu http://www.quadgraphics.pl/tresc/Kariera/KorporacyjnyProgramStazu który trwa 12 miesięcy i daje możliwość zdobycia praktycznego doświadczenia, a potem zatrudnienia w firmie. Co sądzicie o takich programach? Czy nie uważacie, że jest za długi? Ktoś uczestniczył w tym programie i udało mu się potem zostać w tej firmie?

Zostaw merytoryczną opinię o QUAD/GRAPHICS EUROPE - Wyszków

• Jak się pracuje w QUAD/GRAPHICS EUROPE?

Zobacz opinie na temat firmy QUAD/GRAPHICS EUROPE tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w QUAD/GRAPHICS EUROPE?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy QUAD/GRAPHICS EUROPE?

Kandydaci do pracy w QUAD/GRAPHICS EUROPE napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

QUAD/GRAPHICS EUROPE
1.8/5 Na podstawie 111 ocen.

QUAD/GRAPHICS EUROPE