Opinie o QUAD/GRAPHICS EUROPE w Wyszków Pułtuska 120

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie QUAD/GRAPHICS EUROPE. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie QUAD/GRAPHICS EUROPE o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Drukowanie i poligrafia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o QUAD/GRAPHICS EUROPE w Wyszków Pułtuska 120

Skand

Pracuje w drukarni w Szwecji i czasem wysylamy do Winkowskiego robote , ktorej nie jestesmy w stanie przerobic . Zastanawia mnie struktura . Ci co pracuja na falsarkach , nie ustawiaja maszyny ? Co nalezy do obowiazkow operatora ,a co do pomocnika ? Jest ktos chetny zeby odpowiedziec ?

Iwona

@nowy nie szukam pracy w Quad-Winkowski. Jestem pracownikiem serwisu gowork.pl i zależy mi na poznaniu tego jak wygląda praca w firmie. Mógłbyś powiedzieć jak Ty oceniasz firmę jako pracodawcę?

Iwona

@nowy chętnie dowiemy się więcej na temat tego jak wyglądała rozmowa kwalifikacyjna do Quad-Winkowski. Na jakie pytania należy się przygotować?

nowy
@Iwona

Dlaczego Pan, Pani chce u nas pracować ,normalna rozmowa nic stresującego

Nickt

Ktos cos moze napisac o zarobkach ? Przyklady na poszczegolnych stanowiskach? Ogolnie chyba jesli nie ma ludzi do pracy to moze chociaz dobrze placa ?

Rozmowa rekrutacyjna była zimna jak grudzień na południu Polski. Mimo dużego doświadczenia odebrałem proces rekrutacji oraz rodzaj pytań jako mało wnoszący w "rozpoznanie osobowości kandydata". Duża chmura - malutki deszcz. Nie podjąłem współpracy bo propozycja wynagrodzenia była nieodpowiednia.

Pytania jak pytania.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Katarina

Zarobki ok , wyplata zawsze w terminie - i na tym koncza sie plusy tej firmy ( mowie o Radzyminie/praca w biurze) . Z tego co zauwazylam przyjmuja po znajomosci ludzi bez kierunkowego wyksztalcenia/doswiadczenia, prostactwo & hamstwo jest na porzadku dziennym na kazdym szczeblu. Ludzie tam pracujacy to przyuczone przez firme do zawodu bydlo, ktore nie ma szans na inne zatrudnienie. Tacy sa przeciez tansi. Kompletny brak kultury i obycia . Szkolenia to cos obcego w tej firmie , a wszystkie proby innowacji sa uznane za dziwactwo . Jesli ktos lubi wiejsko-prostacki klimat pracy gdzie wszyscy wszystkich obmawiaja ze szczegolami to polecam. Jesli ktos szuka pracy z mozliwosciami rozwoju i ewentualnym awansem to zdecydowanie odradzam.

a

Proces rekrutacji ok, zarobki też, duża firma więc o pensje nie trzeba się martwić ale sama praca odradzam. Jak ktoś szuka pracy w korpo to jest wiele innych firm w których można pracować... Tutaj procedury, procedury, procedury, tępienie indywidualności, traktowanie pracowników poniżej standardów tak szumnie ogłaszanych przez firmę ... Niektórzy z przełożonych próbują ci udowodnić niekompetencję, żeby zamaskować swoje braki. Może to zależy od działu, ale możliwość awansu w moim zerowa. Większość osób pracuje tu po kilka lat bo nie mają perspektyw na pracę w jakiejkolwiek innej firmie. Na szczęście nie było mnie tu zbyt długo, ale wystarczająco żeby się zorientować w sytuacji . Nie wiem jak było przed przejęciem przez Amerykanów, ale teraz praca w tej firmie to rozczarowanie...

Victus przewoznik

Slowa ktore cisna sie na usta to chamstwo, olewanie, totalny brak jakichkolwiek reguł. Mozna napisac w trzech slowach -chamstwo bydło dno!!Nikomi nie chce sie tutaj pracowac, kazdego trzeba prosic zeby wzial sie za swoje obowiazki. Wozkowi to po prostu najgorsza swolocz, ktora ma w zyci ze stoisz i czekasz az laskawie cie rozladuja. Po prostu zenada po calosci i to jest amerykanski koncern chyba totalnego upadku.

kij

W sumie to sie cały czas rozwijają, to nic dziwnego, że są tak popularni. Ostatnio to widziałem nawet ogłoszenie, że jest poszukiwany młodszy specjalista ds. księgowości z językiem rosyjskim. Ale wiadomo jak przebiega rozmowa rekrutacyjna? Pozdrawiam.

Katarina
@kij

Nie wiem jak bedzie z rosyjskim ale u mnie ,jak szukali kogos z niemieckim , to nawet nie przetestowali mojego jezyka bo nie bylo nikogo kto by mogl to zrobic. Rozmowy rekrutacyjne raczej sa latwe w tej firmie.

babilon

Wiadomo coś o nowym w biurze w Bydgoszczy? Już otwarte?

U mnie rekrutacja trwała łącznie parę godzin. Najpierw rozmowa telefoniczna i umówienie się na spotkanie. Podczas spotkania rozmowa z inżynierami i HR. Też czekam na odpowiedź, miała się pojawić do trzech tygodni. Albo nie dotrzymują terminów albo nie są zainteresowani, a spodziewałem się jednak jakiejkolwiek odpowiedzi (firma tej wielkości powinna dbać o swój wizerunek). Co do chętnych to chyba niewielu bo dzisiaj znowu pojawiła się w internecie oferta na którą aplikowałem.

aplikujący

Proces rekrutacyjny to chyba jakiś żart. Trwa on ponad dwa miesiące, a z działem HR kontakt jest praktycznie niemożliwy. Odbierają jeden telefon na 15 wykonanych połączeń. Nikt nic nie wie. Umawiają się na konkretny termin, po czym kompletnie go nie dotrzymują. Brak jakiegokolwiek zainteresowania aplikującym (zero informacji na temat tego na jakim etapie rekrutacji znajduje się zgłoszenie). Oczywiście jak ktoś ma tzw, "plecy" to dostaje pracę w ciągu tygodnia. Niestety taka jest rzeczywistość. Nie polecam.

CRT

Już podczas samego procesu rekrutacji osoba reprezentująca firmę pokazuje swoją obłudę i zakłamanie. To niestety sugeruje, że firma może być jedną wielką patologią. No coż w polsce to niestety standard. Tak więc mimo że nie zdarzyło mi się pracować tam, to mimo tego już mam wyrobioną bardzo negatywną opinię na temat firmy.

Robo

Szukam jakiejś informacji na temat pracy w Quad Graphics w Radzyminie jako maszynista offsetowy ,godziny pracy,jaki sprzęt ,zarobki etc.. Ktoś,coś ?

DRukarnia byłai dobrze byllo puki nie wspuscili amerykaninów do spółki to drukarnia isniala taka prawda były pracownik pudzian

pixel

Nie pracowałem w Wyszkowie jednak zastanawiałem się nad złożeniem CV gdyż pracowałem wcześniej w QuadGraphics w Sussex USA co do tego co piszecie mogę porównać w ten sposób iż praca podobnie bardzo ciężka a o jakimkolwiek siedzeniu i nie pracowaniu nie byłomowy różnica taka że tam była zupełnie inna kultura organizacyjna przełożeni traktowali Cie jak człowieka spokojnie można było porozmawiać i w razie problemów służyli pomocą , nie wspomnę nawet o wynagrodzeniu które tam miałem odpowiednio podstawowe 12$ nadgodziny 16$

Inka

Interesuję mnie jak wygląda praca na ul Stolarskiej? Jaki jest system? i ile rzeczywiście można tam zarobić? Czy taki pracownik, w ogóle ma szansę na osiągniecie czegoś w tej firmie? jakiś awans?

Refleksje

Charakterystyka tej firmy i jej pracowników na wyższych szczeblach jest uzależniona od tego jak się ją odbierze, i od realnego widzenia świata. W kadrze zarządzającej pracują zwykle typowe bufony, mówię wprost, typowe ludziki bez większego wykształcenia. Dobierani zwykle charakterologicznie, tzn. im większy cwaniaczek i prostaczek, który ma sobie coś do udowodnienia, to zrobi wszystko dla swojej pozycji,jak prawdziwy kapo w (usunięte przez administratora) To właśnie jest kadra do pracy w tej firmie. Bezrefleksyjny typowy kark na stanowisku zarządzającym to standard. Oczywiście zdarzają się wyjątki, ale rzadko. Zaobserwowałem pracę jednego z maszynistów, tj: przez 8 godzin pracy dbał o swoje wyżywienie, następne dwie godziny zajmował się swoja edukację, studiując gazetki z programem telewizyjnym, i artykułami z wywiadów o gwiazdach z ekranu. To jest typowe dla firm, które chcą kadrę w tego typu zakładach, którzy nie potrafią konstruktywnie myśleć, ale są ukierunkowane na celach, które są od nich wymagane. Niektórzy z nich są już tak upojeni swoim znaczeniem w tej firmie, że interpretują to, (mój cytat)," dać rolnikowi cep, a teraz ma do dyspozycji młocarkę, która sama zrobi robotę". Jest też w tej firmie sporo wyjątkowych ludzi, przepraszam, za swoje komentarze. Na sam koniec, skoro firma dba o bezpieczeństwo każdego pracownika, to ważna sugestia. A mianowicie, dlaczego nie są zabezpieczone przejścia p. poż pomiędzy halami z wydzieleniami pożarowymi? Po co są bramy pożarowe. Nie znam charakterystyki obiektu, ale podobno, może wylecieć w powietrze pół Wyszkowa ( tak usłyszałem na szkoleniu :)))))).

aaaa
@Refleksje

drukarnia zużywa 2 razy więcej gazu niż wyszków..

Refleksje
@aaaa

i co z tego. Rozwiń swoją myśl. Postawiłeś tezę, dalej chłopie...

TILT

Jaka jest struktura pracowników na produkcji? (chodzi mi dokładnie o to jak mogą przebiegać poszczególne szczeble awansu i jakie są obowiązki na każdym szczeblu)

Off road fan

helia jeśli interesuje Cię praca na produkcji jako pomocnik lub operator w tej firmie to lepiej daruj sobie! Kasa jaką tam zarabim to około 1400 do 1700 netto jako operator pracownicy pomocniczy mają mniej a traktowanie przez przełożonych jest po niżej godności człowieka. Na przykład gdy zmarł mój dziadek chciałem dzień wolny ( należy się ustawowo 1 dzień) to usłyszałem w odpowiedzi " a co to ku..a bez ciebie nie pochowają!" A dzisiaj się dowiedziałem od kierownika że urlopu niedostane kiedy ja potrzebuje tylko kiedy oni będą mieli taką potrzebę. A ciąganie palet po 1500 kilo i więcej ręcznym paleciakiem przez kobiety i mężczyzny to standard ale jakby co to musisz koniecznie się stosować do przepisów BHP , ISO itp. Jeśli czegoś nie wiesz albo padnie hasło że jest problem to nim cokolwiek powiesz dalej to już będzie darcie mordy że jak mogłeś do tego dopuścić używając przy tym bardzo dużo słów wulgarnych i jakim ty jesteś deb..em! A na rozmowie kwalifikacyjnej tak pięknie mówili ile to będę zarabiać i że będę miał umowę o pracę ale nie dodali że co roku będę miał z inną firmą krzak. Takich przykładów można by dużo przytoczyć. Dobrze radzę przemyśl to sobie bo może jeśli pójdziesz wyżej niż operator może będzie trochę lepiej ale nie miał bym co do tego wielkich nadziei. Pozdrawiam wszystkich pokrzywdzonych przez tą firmę!

Ja były

Prawda z mojej strony opisana, będzie bardzo obiektywna ( tylko w kilku słowach). Jak ktoś siebie nie ceni i nie ma wielu aspiracji w życiu, powinien zatrudnić sie właśnie w tej firmie, pozwoli mu zrealizować, właśnie to tego co oczekuje od życia. Zwykle lądują tam etatowi pracownicy, którzy nie maja wyjścia, i muszą zarabiać jakieś pieniądze, nawet kosztem poniżania. Zwykle przy maszynach śpi kadra tej firmu, która przeznaczona jest do obsługi maszyn. Są to z reguły chłopki roztropki, tzw. maszyniści, których IQ odbiega od przeciętnego standardu. Niewielu z nich posiada wykształcenie powyżej zawodowego, są to zwykli prostacy bez zadnej znajomości kultury osobistej. I takie osobniki kreują wartość produkcyjną,ponieważ bez żadbych refleksji działąją, jak tępe tryby w maszynie. Obsługa wszysztkich maszyn w drukarni jest prosta jak obsługa cepem, ale dla nich priorytetem i nadrzędną wartoęcią w życiu. Krótko: dla inteligentnych i rozumnych ludzi, praca w tym zakładzie jest samookaleczeniem a może nawet eutanazją życiowa.

Zostaw merytoryczną opinię o QUAD/GRAPHICS EUROPE - Wyszków

• Jak się pracuje w QUAD/GRAPHICS EUROPE?

Zobacz opinie na temat firmy QUAD/GRAPHICS EUROPE tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w QUAD/GRAPHICS EUROPE?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy QUAD/GRAPHICS EUROPE?

Kandydaci do pracy w QUAD/GRAPHICS EUROPE napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

QUAD/GRAPHICS EUROPE
1.8/5 Na podstawie 111 ocen.

QUAD/GRAPHICS EUROPE