opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Abc Czepczyński

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.3/5

Na podstawie 224 ocen
Opinie(173)
Dodaj opinię

Opinie(173)

Dodaj opinię
Logo
  • O ABC Czepczyński
  • .
  • Misja, cel i wartości firmy
  • .
  • Usługi
  • .
  • Nasze biura
  • .
  • Kontakt

O ABC Czepczyński

Misja, cel i wartości firmy

Usługi

Nasze biura

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Poznań
  • Zielona Góra
  • Stargard
  • Piła
  • Kościan
  • Leszno
  • Nowa Sól
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Międzychód
  • Dzięcielin
  • Bielsko
  • Zielona Chojna
  • Puszcza
  • Gorzyń
  • Muchocin
  • Kolno
  • Radgoszcz
  • Skrzydlewo
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Poznań - ABC-Czepczyński Sp.z o.o. Sp.k
Szczecin - ABC-Czepczyński Sp.z o.o. Sp.k
Toruń - ABC-Czepczyński Sp.z o.o. Sp.k

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Międzychód
  4. /
  5. Opinie o Abc Czepczyński Sp. z o.o. sp.k.

Opinie

Opinie o Abc Czepczyński Międzychód

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • 2

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Abc Czepczyński Sp. z o.o. sp.k.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Pani Niechciana

    27.01.2020 19:43

    Inne

    A mnie dalej inwigilują chodz minęły prawie dwa lata jak mnie z hukiem wywalili za bądz co bądz również moje przewinienia bo okazałam się pracownikiem za szybko zorientowanym w sytuacji i kombinowałam już inną pracę na boku. A że James Bond wysiada ze swoim wywiadem to również i mnie się oberwało...i dobrze...nie żałuję. Co mi się nie podoba to oddech, który cały czas czuję. Obserwowanie moich profili społecznościowych co moim zdaniem już odrobinę podchodzi pod stalking. Rozstaliśmy się ok, było nieprzyjemni ok ale skończcie mnie obserwować bo to już jest bardzo nieprofesjonalne.
    ReviewUserIcon
    ukryty_bo_się_boi :)

    17.02.2020 15:13

    Inne

    Zresztą proszę spojrzeć na inne moje wypowiedzi. Uważa Pani, że działam w imieniu ABC ? :)
    ReviewUserIcon
    KtoMaWiedziecKtoTenWie????

    09.01.2020 18:31

    Inne

    (usunięte przez administratora)Pracowałem w firmie ABC Czepczynski 6.5roku. Więc trochę wiem. Firma jest okej. Atmosfera jest w porządku, ludzie się szanują, przynajmniej w oddziale gdzie byłem ja. Pieniądze na czas. Wszystko 100% legal i na konto. Wcale niemałe, tylko trzeba się trochę postarać i coś z siebie dać. Jeśli chodzi o Pana Czepczyńsliego, to ma kasę, więc pomaga i nie widzę w tym nic dziwnego. Gdyby każdy go ma trochę zasobów w portfelu pomagał ludziom byłoby lepiej. Życzę tym co się tutaj tak niepochlebnie rozpisuja nie musieli nigdy korzystać z tego co pan Czepczynski zafundował. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    bezciemnejsciemy

    13.01.2020 10:44

    Inne

    (usunięte przez administratora), ale juz jak tam nie pracujesz to (usunięte przez administratora)a teraz do rzeczy... moim skromnym zdaniem to co Łukasz pod nikiem uknow napisal na temat atmosfery mysle ze moze byc realne, aczkolwiek nikt nie powie tego jawnie i glosno by sie nie narazac na sprawy sadowe bo na to pieniadze za pewne maja. dzialalnosc charytatywna zeczywiscie jest aczkolwiek jest to w duzej mierze udzial pracownikow, gdyz w innych firmach otrzymuje sie wyzsze procenty od marzy, wyplata na czas i full legal trzeba przyznac... ale praca to typowe call center czyli dzwonienie po ludziach ktorzy w (usunięte przez administratora) maja twoje uslugi i zebranie o ladunki a nastepnie wrzucanie tego na gielde, czysta brokerka... dla kogos kto zaczyna i tam trafi bedzie mial w nastepnych spedycjach latwiej, ale utknac tam na kilka lat to jak miec syndrom stockholmski, pewnie dlatego tak wielu dobrych spedytorow a nawet z tego co slyszalem glowna ksiegowa i wspoludzialowiec wycofali sie z pracy na rzecz firmy, zainteresowani niech sami odpowiedza sobie na pytanie czy to wrozy dobrze czy zle...
    ReviewUserIcon
    były pracownik

    24.01.2020 09:57

    Inne

    Już zostałeś odkryty, więc napiszę wprost Twoje imię: Mariusz, nie jestem trolem, ale czytam tutaj różne wypociny od jakiegoś czasu i pewne bzdury mnie bawią. Podajecie jako zalety: wypłata na czas, na konto i 100% legal... serio? to dla Was są zalety? To jest obowiązek (!!!) pracodawcy, a nie jego autu!!! Firma w moim odczuciu (i nie tylko moim) nie jest "okej", ale dlaczego to w innych komentarzach pełno na ten temat, więc nie będę powtarzał. Natomiast niech potencjalni kandydaci sami zadecydują czy taki styl pracy im odpowiada. Jeśli nie to rynek pełny jest ogłoszeń z branży. Tylko później, jako pracownik, nie bądźcie zaskoczeni, że okaże się: "ojej, ABC faktycznie inwigiluje" i nie jesteś z tego zadowolony. Następnie wchodzisz tu i się uzewnętrzniasz z tym wałkowany od dawna "problemem". To Twój wybór - pamiętaj o tym :) Też pracowałem dłuższy czas i widziałem,słyszałem różne informacje. "Atmosfera jest w porządku, ludzie się szanują" - tak, ale tylko spedytorzy między sobą. Nie mogę potwierdzić tego, że tzw. zarząd, równie z szacunkiem i w dobrej atmosferze podchodzi do nas - spedytorów. Bezwzględnie zgadzam się z Tobą, że pracę należy wykonać uczciwie, rzetelnie, ale to obowiązek (!!!) pracownika względem pracodawcy. Wówczas kasa się zgadza :) Ale pamiętaj, że to Ty negocjujesz stawkę, więc jeśli później nie jesteś zadowolony, to po co zgodziłeś się na marne pieniądze? Później marudzisz? Please.... Więc błagam Was: obowiązki (tak obowiązki!!!) pracodawcy wobec pracownika i odwrotnie to podstawa umowy o pracę. Nie piszcie o tym, bo to oczywiste! Dopiero reszta może być dodatkiem, ale tych dodatków nie ma... niestety... (owszem, jest coroczna impreza na koniec roku, to nie benefit dla pracownika). Nie ujmuję również aktywności charytatywnej Prezesa - to zdecydowanie plus. Jednak jeśli ktoś chwilę pomyśli, dowie się co z czym, to domyśli się jaka jest motywacja tych działań. Jednak lepiej, że są realizowanie niż by ich miało nie być. Inne, znacznie większe firmy, również angażują się w działania CSR z tych samych pobudek, co Prezes ABC. W ogólnym rozrachunku wychodzi, że efekt to realna pomoc potrzebującym. Nie ma co rozwodzić się nad tym więcej. Na koniec dodam tylko, aby uniknąć pytań: - sam podjąłem decyzję o rozstaniu z ABC (otrzymałem lepszą ofertę pracy). - z kasy byłem zadowolony, bo ile chciałem tyle dostałem - moja opinia nie ma na celu bić piany, zwiększać ciśnienia, a jedynie uczciwie przedstawić moje zdanie - inwigilacja? nie kręciłem nic na boku, uczciwie, więc nie miałem z tym problemu. Natomiast wiem, że teraz wiele głów, które mają inwigilować kombinują kto to napisał - powodzenia ;) Moja osobista ocena: nie polecam pracy w ABC, bo są lepsze firmy spedycyjne na rynku. Natomiast działania Prezesa na zewnątrz przynoszą korzyści, więc super.
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    18.01.2020 11:36

    Inne

    Co wchodzi w socjal ABC-Czepczyński Sp.z o.o. Sp.k?
    ReviewUserIcon
    ukryty_bo_się_boi :)

    23.01.2020 15:01

    Inne

    Nie ma socjalu, zlikwidowali jakiś czas temu. Poważnie ! Za to są jakieś tam imprezy typu Mikołajki czy chyba Wigilia. Ale pracownicy zdecydowanie bardziej woleliby socjal. Pod tym względem również nie polecam
    ReviewUserIcon
    Martyna

    09.01.2020 21:10

    Inne

    A to jaki oddział został zlikwidowany??? Bo coś tu piszecie o takim, ale nie podajecie jaki konkretnie.
    ReviewUserIcon
    Purpurowa

    11.01.2020 22:57

    Inne

    A jakie jeszcze pozostały? ???? Gdzie te wspaniałe 12 oddziałów?
    ReviewUserIcon
    anonim

    02.10.2019 17:20

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    zbulwersowany benio

    04.10.2019 19:30

    Inne

    Wypłata nie jest już dzisiaj wyznacznikiem dobrego miejsca pracy. Czasy się odrobinę zmieniły. Czy pracowałbyś w firmie, ktora oferuje Tylko dobre warunki finansowe? A poza tym uważam, że w ABC ani wypłata ani atmosfera nie idą w parze. Coż może ci zaoferować firma, która swoją marżę wyrabia przetrzepując giełdy transportowe? Odpowiadając na twoje pytanie: pieniądze są normalne, nawet powiedziałbym ciut za małe w zderzeniu ze stresem, inwigilacją i brakiem profesjonalizmu jaki cię uderza codziennie
    ReviewUserIcon
    Potencjalny pracownik

    05.06.2019 09:09

    Inne

    Widzę, że szukają osób do pracy, ale te opinie mnie odstraszają. Logiczne niech 50% z nich będzie prawdzie. Chyba podziękuje :/
    ReviewUserIcon
    Nick

    01.09.2019 20:30

    Inne

    Moderatorka?
    ReviewUserIcon
    zbulwersowany benio

    04.10.2019 19:24

    Inne

    A jaki to jest język europejski?:))))
    ReviewUserIcon
    uknow

    23.05.2019 10:46

    Inne

    Pracowałem tam już jakiś czas temu, niedługo bo ok. pół roku. Przez ostatni miesiąc lub dwa, a może nawet więcej, nie pamiętam, byłem ofiarą (usunięte przez administratora)ze strony przełożonego, aż jednego dnia z błahego powodu (moim zdaniem) zostałem zwolniony z dnia na dzień. Współczuję też spedytorom (ja nim nie byłem) naprawdę znacznej inwigilacji. Nie mniej jednak przyznać muszę, że sporo się tam nauczyłem.(usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Zielony

    26.03.2019 08:32

    Inne

    Byłem, zobaczyłem, nie polecam. Inwigilacja poziom ekspert to w tej firmie to codzienność. Jest sprawdzane wszystko, począwszy od rozmów telefonicznych, poprzez sprawdzanie giełdy, aż do rozmów ze współpracownikami. Firmą zajmuje się w całości praktycznie "zarząd" i to oni decydują w jakim kierunku firma idzie.. i nie jest to kierunek dobry. (usunięte przez administratora) w zależności w którym oddziale pracujesz, takie masz przywileje. (oczywiście im więcej oddział zarabia tym lepiej i luźniej jest traktowany) Benefitów nie ma żadnych, wypłata słaba jak na ilość pracy i stresu to jak dla mnie niewystarczająca, dobrą wypłatę ma chyba tylko góra. Wypowiedzenia się sypią w momencie, jak człowiek ma własne zdanie, które nie pokrywa się z wizją zarządu. Ogółem LIPA. Nic dziwnego, że ludzie odchodzą i szukają lepszej możliwości. Może w końcu szefostwo się obudzi i zaczną dbać o swoich pracowników, bo się w końcu obudzą z ręką w przysłowiowym nocniku, a raczej wątpię, żeby "zarząd" zniżył się do robienia normalnej roboty w zamian za swoich pracowników. Trzeba pamiętać, że konkurencja nie śpi.
    ReviewUserIcon
    Nick

    26.03.2019 12:52

    Inne

    Sama prawda!
    ReviewUserIcon
    Honorata

    27.01.2019 13:59

    Inne

    Firma ABC-Czepczyński zarządzana jest przez specjalistów z obszaru logistyki, którzy o transporcie i spedycji wiedzą wszystko. Wiedza ta została wykorzystana do stworzenia profesjonalnie zarządzanej firmy spedycyjnej, która dla swoich klientów realizuje każdego rodzaju zlecenia transportowe, zachowując przy tym konkurencyjne warunki. Może ktoś z Was chciałby tam pracować? Są w stanie zaoferować między innymi: jasne reguły pracy, wynagrodzenia i premiowania, przejrzystą ścieżka kariery, a także wspieranie rozwoju osobistego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych. Wejdźcie na ich stronę, tam znajdziecie aktualne oferty pracy: http://abc-czepczynski.pl/kariera/ Widzicie coś dla siebie?
    ReviewUserIcon
    Angel

    08.02.2019 15:22

    Inne

    (usunięte przez administratora)może zacznijmy od konkurencyjnych warunków...jak firma, która utrzymuje się z żonglerki zleceniami na giełdach transportowych może oferować konkurencyjne warunki? każdego rodzaju zlecenie?? Owszem jeśli znajdą z doskoku podwykonawcę. Wymyślają śmieszne systemy zabezpieczeń ładunków żyjąc w przekonaniu, że są innowacyjni a tak naprawdę to co oferują już dawno wymyślono i zastąpiono innymi metodami. Niestety ta firma to mała spedycyjka aspirująca do miana przewoznika roku. Nie ma tam ani rodzinnej atmosfery ani jasnej ścieżki rozwoju. Jest inwigilacja, sprawdzanie pracowników a jeśli ktoś podpadnie to wylatuje z dnia na dzień. Z przerażeniem obserwuje jak pojawiają się kolejne oferty pracy na portalach internetowych i mogę tylko szczerze odradzić. Ci specjaliści z obszaru logistyki są być może wyszkoleni ale w rynku Międzychodzkim. Daleko im do wielkiego świata łańcucha dostaw.
    ReviewUserIcon
    Dom

    24.02.2019 16:25

    Inne

    Ja już się dałem na to nabrać po 2 tygodniach powiedziałem że odchodzę bo nie widzę siebie w tej firmie bo zatrudnialem się w spedycji a nie call center. Lider oddziału miał chyba problem przez to bo jego mina nie była za ciekawa. Ale uważam że rzucenie tej pracy to była najlepsza decyzja jaką podjąłem w życiu. Konkurencja dała mi lepsze zarobki i lepszą atmosferę gdzie chciało się iść do pracy a nie jak w abc był to przykry obowiązek i jeszcze narzucone telefony czy sposób ubierania
    ReviewUserIcon
    Zuzanna

    22.02.2019 11:38

    Inne

    Nikt nie ma szacunku do nikogo. Każdy chce coś innego od ciebie-często są to sprzeczne polecenia. Rozliczają Ciebie nie z tego jaki ci cel postawili. Zawsze są niezadowoleni z wyników Przykro, że szef buja w obłokach i nie wie co się dzieje na niższych szczeblach. (usunięte przez administratora) Nieważne dlaczego się tak dzieje. (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Byly pracownik

    17.02.2019 11:07

    Inne

    Nie polecam firmy. Zarobki bardzo słabe jak na spedytora. Ciągle wymagają więcej a nie dają nic w zamian. Nie jesteś tam tylko spedytorem a jednocześnie księgowym i informatykiem (bo wszystko tam chodzi gorzej niż w szkolnych komputerach). Plus tylko to że nie musisz mieć doświadczenia , ale to tyle. Liderzy wybierają swoich pupilkow i dają im dużo zleceń po cichu na plus. Bardzo często tak się działo w mojej grupie. Co za tym idzie, mają lepszą wypłatę. Tak więc jeśli nie umiesz się podlizywac lub po prostu nie chcesz bo nie jesteś z tych osób to daruj sobie tę pracę. Mi osobiście nie wyplacono należnej premii kwartalnej, mimo że się należała. Jednak już nie chciałem się kłócić bo stwierdzilem że skoro szkoda im dac te 250zl to widocznie firma coraz gorzej zarabia. (usunięte przez administratora) Ogólnie nie polecam firmy ze wzgledu na panujace tam coraz gorsze warunki oraz słabe zarobki. Proszę mieć na uwadze ze to tylko moja opinia, którą mam chęć podzielić się z Wami. Nie musi być tak w waszym przypadku! Pozdrawiam Były pracownik.
    ReviewUserIcon
    Romero

    13.11.2018 19:55

    Inne

    Ta firma to totalne (usunięte przez administratora), malutka spedycyjka z ambicjami na największe, wielomilionowe przetargi ale jak się nie szanuje pracowników to z czym do ludzi się pytam? (usunięte przez administratora) Te 3 dniowe szkolenia to jakieś nieporozumienie , zero czegokolwiek co może się przydać, zero - tylko sucha, nudna i nieprzydatna teoria. (usunięte przez administratora)Delegacje i coaching to jakiś kabaret. Najlepsze są i tak wypowiedzenia umowy z dnia na dzień :D (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Betty

    22.01.2019 17:17

    Inne

    Zgadzam się w 100%. Szkolenia to chwalenie się(usunięte przez administratora) Na każdym szkoleniu pokazuje pociąg...pendolino...bo tak go nazywają...i jakieś filmiki (usunięte przez administratora)o wartościach itd. Zakusy wielkie na wielkie deale ale do tego trzeba jeszcze ludzi, którzy się znają na biznesie (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    D.

    05.10.2018 12:52

    Inne

    Ja ok 6lat temu pracowałem za 1100zl na umowę zlecenie.... min 50tel dziennie. Brak bazy. Miałem tego świadomość więc (usunięte przez administratora) jakichś klientów którzy mają raz na miesiąc lub dwa ładunki.... atmosfera to jedna masakra. Gadanie za plecami. Która Pani piękniejsza tym .....bardziej pracowita i poważana:) o godz 16 wróciłem do domu i odsypialem stres
    ReviewUserIcon
    Peace

    18.10.2018 13:11

    Inne

    Pracując w firmie 6 lat temu nie masz aktualnych informacji na jej temat więc nie rozumiem po co po takim czasie wylewać publicznie swoje żale... Zakładam, że dobrowolnie odszedłeś, bo uznałeś, że taka praca nie jest dla Ciebie. Jest to dla mnie w 100% zrozumiałe. Wykonywanie pracy, której się nie lubi jest męczące i frustrujące więc w takiej sytuacji najlepszym wyjściem jest poszukanie innej, która wpisze się w Twoje oczekiwania. Mam nadzieję, że taką właśnie znalazłeś :) Pozdrawiam!
    ReviewUserIcon
    Train

    19.09.2018 16:54

    Inne

    PENDOLINO też się psuje....od głowy
    ReviewUserIcon
    Alienek

    19.09.2018 16:53

    Inne

    I w końcu karma powróciła:)) Spedycyjka z aspiracjami na światowe przetargi ma to na co zasługuje. Prawdziwe Opinie pracowników. (usunięte przez administratora) Bycie szefem to bycie fair w stosunku do ludzi (usunięte przez administratora) Pan wie o czym pisze....
    ReviewUserIcon
    Łysy

    02.09.2018 21:57

    Inne

    To może od początku. Lidera miałem zajebistego, wyrozumiałego, można było z nim rozmawiać na każdy temat. Facet ogarnięty w swoim fachu, pomocny dla człowieka, który stawia swoje pierwsze kroki w spedycji. I.... na tym koniec :D Ludzie szczerze radzę jeśli jakimś cudem trafiliście na ofertę pracy w ABC i wysłaliście CV i o zgrozo oddzwonili do was z ofertą pracy to głęboko się zastanówcie :D Ta śmieszna firemka która będzie wam pokazywała jacy oni są wspaniali, szef wielkoduszny, jubileusze z Ibiszem nie zasługują na wasz cenny czas jaki im poświęcicie. Życie macie tylko jedno a to co oni nazywają spedycją będzie zwykłym call center... Nie macie kontaktów - nie macie zleceń ot to całe ABC - bazują na tym co Wy wyrobiliście w przeszłości, jak nie wyrobiliście to kariera w ABC będzie krótka... Ale żeby nie było dalej tak kolorowo, ceny mają mocno niekonkurencyjne - bo jak można mieć konkurencyjne ceny bez własnej floty aut??? Jest tak jak możecie przeczytać na forach odnośnie spedycji - wszystko opiera się na handlu na giełdach transportowych ładunkami, które nie należą do ABC tylko do zleceniodawców. (usunięte przez administratora) Wisienką na torcie są "delegacje" :D Na jednej z nich, po przejechaniu kilkuset km usłyszałem, że wszystko jest ok, że słupki wydajności bla bla, że są zadowoleni jak się rozwijam jako początkujący spedytor a półtorej tygodnia później dostałem wypowiedzenie umowy w ABC :D Myślicie, że ktoś z ABC mnie o tym bezpośrednio poinformował ? Mój zmieszany sytuacją lider, nie wiedział jak mi o tym powiedzieć :D Premie lojalnościowe o których mowa przy podpisywaniu umowy? Zapomnijcie!!! :D Poziom inwigilacji - potwierdzam, pyrają maile, historie chat-ów na giełdach, historie połączeń w telefonach służbowych... Życzę wam jak najgorzej ABC za to jak traktujecie ludzi, ładunki, że przez takie firmy jak wy branża spada na psy. Jesteście kwintesencją polactwa...
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    13.09.2018 11:55

    Inne

    Liderzy są w porządku bo sami przychodzą z zewnątrz i nie wiedzą na co się piszą, a poźniej sami są zażenowani tym wszystkim co się dzieje dookoła. Jeśli zależy komuś na stałej pracy, to zdecydowanie nie polecam tego pracodawcy.. Po kilku miesiącach dostajesz wypowiedzenie niczego się nie spodziewając. ZDECYDOWANIE NIE!
    ReviewUserIcon
    art

    08.06.2018 09:16

    Inne

    Po obejrzeniu filmiku promującego PANA Cz. padłem :)
    ReviewUserIcon
    ban

    09.08.2018 16:07

    Inne

    normalne wideo -_- mnie sie podoba
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    13.09.2018 11:51

    Inne

    Tylko jeśli już coś pokazują to niech będzie to prawdziwe.
    ReviewUserIcon
    Pjoter

    19.08.2018 11:58

    Inne

    Pracowałem ponad dwa lata w końcu przestałem jak to wcześniej pisali wchodzić językiem tam gdzie słońce nie dosięga i zaczęło się szukanie na mnie bata. Poziom inwigilacji w firmie przerasta najskrytsze wyobrażenia, jest pracownik który ma za zadanie dodać wszystkich do znajomych na FB i sprawdzać czy w czasie pracy nie są dostępni. Oprócz tego cała historia przeglądarki, maile oraz wiadomości na TRANSIE są przeglądane, bez wiedzy pracowników. Zarząd w firmie jest tylko i wyłącznie na papierze. (usunięte przez administratora)To prawda potrafią pisać, że wszystko świetnie i jak to dobrze nam nie idzie żeby 2-3tyg później dać wypowiedzenie. W oddziałach jest o tyle dobrze, że liderzy/kierownicy dają więcej luzu i można wychodzić na fajkę częściej niż w siedzibie głównej albo po prostu zwyczajnie w świecie wyjść wcześniej z pracy bez informowania mailowo szefowej(potrafią odjąć 5min z urlopu za wcześniejsze wyjście lub późniejsze przyjście). Gdyby zawinął się z tamtąd główny handlowiec MM to prawdopodobnie firma działałaby jak OPTYMALNI z wawy (kopiuj/wklej z różnych giełd). Osobiście nie polecam firmy na dłuższy czas jeżeli chcesz się nauczyć zawodu(bo ABC w branży jest postrzegane jako dobre przedszkole dla spedytorów) to idź na max 2 lata i szukaj dalej, lojalki nie trzeba się bać. Co do kasy to mega słabo, zarabiając dla firmy 20tys zł dostajesz max 3000zl netto na rękę(podstawa+premia) a trzeba się narobić, w innych firmach jesteś w stanie przy takim wyniku dostać już około 6tysiecy na rękę. Co do dzwonienia to prawda w nowych umowach pracownicy mają zawarte że muszą wykonać tyle i tyle telefonów dziennie. Krótko mówiąc call-center.

    Kontakt - Abc Czepczyński Sp. z o.o. sp.k.

    Wigury 20 64-400 Międzychód

    NIP:5951442504

    REGON:300725946

    KRS:0000294373

    https://abc-czepczynski.pl/
    Branże: Usługi wspierające

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
    ReviewUserIcon
    Vegetassj2

    30.05.2018 19:47

    Inne

    Jak czytam te opinie że ludzie nie wyobrażają sobie innego pracodawcy to się pytam: gdzie podziała się Wasza godność? Dobre pieniądze? 2000 na rękę na start. Nieosiągalny poziom prowizji, gdzie w profesjonalnej firmie spedycyjno-transportowej za osiągnięcie progu prowizji z ABC dostajesz taką premię że aż chce się pracować i być lepszym. Kolejna sprawa to wymóg wykonywania określonej ilości połączeń wychodzących codziennie - jakbym chciał pracować w call center to aplikowałbym na pracownika call center... Rodzinna atmosfera w ABC - ach(usunięte przez administratora) miód na me lodowe serce :D Ludzie zapomnijcie o tej rodzinnej atmosferze :D Jest gorzej niż w korpo i każdy się o tym przekona kto będzie na tyle głupi aby zacząć pracę w ABC; po kilku dniach i pierwszych telefonach "z góry" czar pryska.(usunięte przez administratora) Ogólnie gdybym wiedział jak współpraca będzie wyglądała nigdy ale to przenigdy nie zacząłbym pracy w ABC. Jeśli myślicie o rozpoczęciu kariery jako spedytor to szczerze radzę - omijajcie ABC szerokim łukiem, aplikujcie do poważnej firmy zajmującej spedycją i transportem. Tak na koniec dodam że skoro dewizą firmy jest: "dobro wraca, wierzę w to" ja wierzę że za to jak traktujecie ludzi karma do was wróci. Nie życzę tego bo nie jestem zawistnym cebulakiem ale wierzę że i w waszym przypadku karma okaże się (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    ThePunisher

    05.06.2018 09:55

    Inne

    Pensja, zakres obowiązków, warunki pracy - kompletnie różne sprawy na rozmowie i szkoleniu a już po rozpoczęciu pracy. Naprawdę tu nie ma co się oszukiwać. Gdyby to wszystko wyglądało tak jak obiecują to pewnie nie byłoby tutaj negatywnych komentarzy i to jeszcze ocenionych tak często. Czy to przypadek? To zasługa tego jak ABC traktuje ludzi.
    ReviewUserIcon
    Heeeee?

    05.06.2018 14:50

    Inne

    Pensja jest dokładnie taka sama jaką masz na umowie, nie zmienia się po rozpoczęciu pracy i co ważne zawsze jest na czas więc to co piszesz to totalna bzdura. Zakres obowiązków jest klasyczny dla stanowiska spedytora w firmie spedycyjnej. Nie ma tu co wymyślać więc albo się decydujesz na pracę w tym zawodzie albo nie. Mam wrażenie, że negatywne komentarze piszą frustraci, którzy nie potrafią się przyznać przed samym sobą, że to im coś nie wyszło i obarczają winą za swoje niepowodzenie wszystkich dookoła, a nie widzą jej w sobie. Życzę powodzenia z takim podejściem.
    ReviewUserIcon
    lalaland

    10.05.2018 12:07

    Inne

    hej, czy ktoś może na świeżo coś powiedzieć o firmie i ich filii w Opolu? :) jak wyglądają zarobki na starcie? Bardzo proszę o opinie :)
    ReviewUserIcon
    kokojambo

    14.05.2018 09:49

    Inne

    sciemniasz jak nie wiem co, chyba jestes cienki
    ReviewUserIcon
    Dom

    18.05.2018 07:41

    Inne

    Byłem i uciekłem po 2 tygodniach obiecane super zarobki, dobre premie okazało się inaczej to tego były naciski z góry na dzwonienie bo trzeba wykonać X telefonow dziennie jak poszedłem do konkurencji to okazało sie, ze przy progu premiowym z tej firmy żeby chociaż 1zl dostać u konkurencji miałem już druga pensje
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Abc Czepczyński?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    XXXEMOTION

    18.04.2018 15:25

    Inne

    Firma jak firma ma swoje wady zalety.Jedni sobie chwala ale błedów nie wybaczaja wiec rodzinna atmosfera zapomnijcie scigaja cie jak w korpo. Wszystko fajnie wszystko spoko ale po co oszukiwac super relacjami. W siedzibie natłok ludzi a komunikacja miedzy oddziałami to wyscig szczurów to tylko moje subtelne zdanie na temat tej firmy. Jesli trafiasz do dobrego odziału to masz dobrze
    ReviewUserIcon
    anonim

    08.03.2018 07:27

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    anonymous

    24.03.2018 17:42

    Inne

    jakie przekręty?
    ReviewUserIcon
    now is better

    26.01.2018 19:04

    Inne

    po pierwsze w życiu nie zgodzę się z wypowiedzią SAM. Albo jesteś liderem -kierownikiem w tej firmie albo lizesz (usunięte przez administratora) tymże osobom. W tej firmie jeśli nie siedzisz z fantastycznym uśmiechem na twarzy ( nawet jak np. jesteś chory), nie wlazisz w (usunięte przez administratora) kierownikom, nie (usunięte przez administratora) innych to po pewnym czasie mówią Tobie do widzenia twierdząc jakim to ty złym i nie wyydajnym jesteś pracownikiem.. ale jak to twierdzą "dobro wraca" :) z telefonami to prawda. używać nie wolno, chyba że na przerwie śniadaniowej ;)- nie wszystkie działy dostają służbowe! jeśli chodzi o ubiór to raczej dobrze ze wszyscy mają wyglądać elegancko a nie np w obszarpanych dzinsach. ale generalnie powinni mieć większy szacunek do ludzi a nie ze mowia jakim to jesteś świetnym pracownikiem , daja premie, baaa podwyzke a za 30min wypowiedzenie z takimi wymyślnymi argumentami że pożal się boze..generalnie chyba coś tam nie do konca halo.:) wypłata faktycznie na czas a w tych czasach to bywa różnie. a szkolenia nie wszystkie są bezpłatne. :) to tak w skrócie .powodzenia życzę :)
    ReviewUserIcon
    anonim

    23.01.2018 17:31

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Daria

    26.01.2018 14:10

    Inne

    Chyba opisujesz inną firmę niż tą w której pracowałam. Byłam spedytorem w ABC ponad 3 lata. Nigdy nie musiałam całować nikomu pierścieni czy innych części ciała. Dress code? Dowiedziałam się o nim już na etapie rekrutacji, więc jakby mi nie odpowiadało, to bym nie podejmowała tam pracy. Takie mają zasady, wiele firm ma podobne. Z inwigilacją chyba przesadzasz, to że dostaniesz informację, że strona xxx czy yyy jest nieodpowiednia w pracy to chyba nic nadzwyczajnego, chyba że jesteś Januszem pracy i masz podział 50% facebook no to faktycznie zaboli - bo nie sprawdzisz co w tym czasie robi Grażyna... Telefon? Na spotkaniu dowiedziałam się, że fakt telefon powinien być w torebce - nikt nie mówił o zakazie używania go w pracy. Swoją drogą, dostałam na wstępie służbowy telefon, na który mogła dzwonić rodzina i z którego ja również mogłam korzystać. Moim zdaniem Twój wpis jest pełen personalnych wycieczek, zero merytorycznej treści. Ja miło wspominam pracę, wypłata zawsze na czas, wolne weekendy, jasne zasady pracy. Robiłam co do mnie należy i nigdy nie spotkałam się z nieprzyjemnościami. Co do kompetencji ludzi - nie mi oceniać, ale trzymają się na rynku i rozwijają, więc chyba jednak wiedzą co robią.
    ReviewUserIcon
    ciekawa

    19.09.2014 10:18

    Inne

    ja tez bardzo prosze o opinie o tej firme.
    ReviewUserIcon
    f

    27.11.2017 21:11

    Inne

    kto ci takich glupot naopowiadał?
    ReviewUserIcon
    MM

    28.11.2017 08:54

    Inne

    Myślę, że w tym miejscu powinni wypowiadać się pracownicy firmy, bo opinie "ze słyszenia" są nic niewarte. Jako pracownik z całą stanowczością mogę powiedzieć, że firma jest naprawdę świetna. Warto wziąć pod uwagę to, że daje szansę na nauczenie się przyszłościowego zawodu osobom, które nie mają żadnego doświadczenia. Pozdrawiam serdecznie.
    ReviewUserIcon
    Ja

    24.11.2017 20:46

    Inne

    A czy ktoś z Was pracował w tej firmie w dziale rekrutacji? Jakies opinie na ten temat moze? :) będę wdzięczna
    ReviewUserIcon
    Aneta

    04.09.2017 14:50

    Inne

    @john rozumiem, że są to jedyne obowiązki spedytora? A czy ktoś wie czy ciężko się dostać na takie stanowisko? Jakiego doświadczenia wymagają w ABC-Czepczyński Sp.z o.o. Sp.k? To istotne informacje dla osób, które zastanawiają się nad aplikowaniem do firmy.
    ReviewUserIcon
    Marcin

    05.09.2017 10:34

    Inne

    Aneta, co jakiś czas możesz zobaczyć że są rekrutacje na stanowiska spedytorów w tej firmie. Ogłaszają je w różnych miejscach m in na FB. Wymagania nie są duże jak na firmę spedycyjną, podstawą jest język. Nie wymagają doświadczenia zawodowego, referencji czy bazy klientów. Pracuje się w zespołach z liderem na czele.
    ReviewUserIcon
    john

    28.08.2017 19:32

    Inne

    dokładnie, to jest call center. Dzwonisz i nagabujesz potencjalnych klientów. To jest Twoje jedynie zajęcie
    ReviewUserIcon
    Zainteresowana

    18.08.2017 19:16

    Inne

    Witam, również proszę o opinie jak wygląda praca w tej firmie jako spedytor? Czy ktoś z pracowników mógłby się wypowiedzieć pozdrawiam ;-)
    ReviewUserIcon
    pat

    24.05.2017 13:43

    Inne

    bardziej call center, niż spedycja...
    ReviewUserIcon
    Wodoxo

    17.05.2016 17:13

    Inne

    @Peszek w takim razie jeśli ktoś się u nich zatrudni to raczej nie będzie żałował, bo nawet nie ma do czego się przyczepić :D
    ReviewUserIcon
    gość

    20.01.2016 18:18

    Inne

    ktoś tu ostatnio pracował? jaka atmosfera i zarobki? prowadzą szkolenie dla osób bez doświadczenia?
    ReviewUserIcon
    def

    26.09.2014 22:30

    Inne

    Witam jakie opinie na temat pracy w tej firmie? zdziwiony co masz na myśli że wiesz jak to wygląda? Jaki są ich minimalne wymagania co do zysków dla firmy?
    ReviewUserIcon
    Oni

    08.07.2014 13:34

    Inne

    Proszę o opinię, jakie są zarobki na stanowisku młodszego spedytora?
    ReviewUserIcon
    Xyz

    16.06.2014 18:34

    Inne

    Jak wyglądają zarobki na starcie?
    ReviewUserIcon
    zdziwiony

    05.06.2014 16:53

    Inne

    nie żartuj domi - wiem jak to wygląda
    ReviewUserIcon
    domi

    22.05.2014 07:53

    Inne

    Pracuję w ABC już kilka lat. Zaczynalam od zera, jeszcze nie mialam skonczonych studiów. Nie wyobrażam sobie innego pracodowacy. Dobre pieniądze i warunki pracy. Umowy o pracę i wszystkie premie płatne legalnie, a nie pod stołem :)

    Zostaw merytoryczną opinię o Abc Czepczyński Sp. z o.o. sp.k.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.