Mark Przedsiębiorstwo Handlowe Halina Żłobicka

Przytoczna

Opinie o Mark Przedsiębiorstwo Handlowe Halina Żłobicka

TSL

BRAK KONTAKTU, BEZCZELNOŚĆ ZE STRONY PRACOWNIKÓW, FIRMA NIE PŁACI NALEŻNOŚCI ZA WYKONANE USŁUGI.

cargotrans

problem z kontaktem , spóźnione dostawy , nie polecam

czylezuza

Współpracujemy z firmą od kilku lat. Większość zleceń przebiega bez problemowo. Zlecenia zarówno w kraju jak i za granicą docierają na czas.

mazerunner

Firma godna polecenia. Całe zlecenie przebiegło sprawnie i na czas.

TypowySpedytor

zerowy profesjonalizm, wyłudzenia, brak kontaktu, wulgarne zachowania, brak możliwości uzyskania informacji o czasie dostawy. Firma naraża inne podmioty z branży TSL na ogromne straty wynikające z opóźnienia dostaw, braku kontaktu i konieczności negocjacji wydania towaru zleconego do przewozu.

Zostaw opinię o Mark Przedsiębiorstwo Handlowe Halina Żłobicka - Przytoczna

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mark Przedsiębiorstwo Handlowe Halina Żłobicka