Trans-Pol Janusz Górecki

Międzychód

Opinie o Trans-Pol Janusz Górecki

hans
użytkownik zarejestrowany

niestety tak to już jest w naszym fachu, że niektórzy jeżeli mogą to oszukują i wtedy nie ma się co dziwić że wylatują z pracy. Tacy psują opinie i czasem się jeszcze skarżą w internecie. Później każdy na każdego patrzy wilkiem

Tak kolego masz racje. Tez tam pracowałem i nie polecam nikomu tej pracy. mam uraz psychiczny do dzisiaj i chyba do końca swego zycia. sprzet nie nadaje sie do jazdy tylko kaskaderzy moga tym jeżdzic . brak pieniedzy tylko opowiadanie i wieczne tłumaczenie sie .a kasy jak nie widac tak nie widac. NIEWYPŁACALNY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

to nie zakład pracy tylko (usunięte przez administratora) samochody nadaja sie na złom. niewypłacalny. szkoda zycia i zdrowia tracic.

Zostaw opinię o Trans-Pol Janusz Górecki - Międzychód

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Trans-Pol Janusz Górecki