ABC-Czepczyński Sp.z o.o. Sp.k

Poznań

Opinie o ABC-Czepczyński Sp.z o.o. Sp.k

gość

A jak jest obecnie? nadal inwigilacja? ktoś tam ostatnio pracował/pracuje nadal? może chociaż zarobki w porządku? przyuczają do stanowiska?

Maja

Przez chwilę jest całkiem ok. Przez chwilę, bo później się okazuje,że w tak dużej firmie każdy pracownik jest wiecznie inwigilowany. Komputer, maile, telefony, dowiedzą się ,że pisałaś w pracy prywatnego maila i masz problem. wyrzucają dość prędko. Wieczna rotacja tam jest, tylko kierownik bez zmian. Szukają spisków non stop, na komputerach pracowników oczywiście. Właściciel firmy musi wiedzieć wszystko, widząc maila ,że zamawiamy zupę widzi spisek,że odchodzimy do innej firmy. Ogólnie wszyscy chcą uciec jak się orientują co tam się dzieje..

Dodaj komentarz o firmie ABC-Czepczyński Sp.z o.o. Sp.k na naszym forum. Wiele osób szuka tam pracy i ich kariera może zależeć od twojej opinii.

Zostaw opinię o ABC-Czepczyński Sp.z o.o. Sp.k - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ABC-Czepczyński Sp.z o.o. Sp.k