Opinie o ABC-Czepczyński Sp.z o.o. Sp.k w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy ABC-Czepczyński Sp.z o.o. Sp.k. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w ABC-Czepczyński Sp.z o.o. Sp.k o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ABC-Czepczyński Sp.z o.o. Sp.k w Poznań

Marcin Nowy wpis

Witam. Zauważyłem ze od paru lat nikt nie wypowiada się na temat tej firmy. Mogę poznać powód ?

gość Nowy wpis

A jak jest obecnie? nadal inwigilacja? ktoś tam ostatnio pracował/pracuje nadal? może chociaż zarobki w porządku? przyuczają do stanowiska?

Gość Nowy wpis
@gość

Inwigilacja przez duże I. No cóż widocznie właściciel się nudzi bo wie o kazdym wszystko. Tak jak napisała Maja, na początku OK a pozniej zaczynają się schody. Niczego nie ukryjesz, nawet maila do męża, że tęsknisz:)))

Maja Nowy wpis

Przez chwilę jest całkiem ok. Przez chwilę, bo później się okazuje,że w tak dużej firmie każdy pracownik jest wiecznie inwigilowany. Komputer, maile, telefony, dowiedzą się ,że pisałaś w pracy prywatnego maila i masz problem. wyrzucają dość prędko. Wieczna rotacja tam jest, tylko kierownik bez zmian. Szukają spisków non stop, na komputerach pracowników oczywiście. Właściciel firmy musi wiedzieć wszystko, widząc maila ,że zamawiamy zupę widzi spisek,że odchodzimy do innej firmy. Ogólnie wszyscy chcą uciec jak się orientują co tam się dzieje..

admin

Dodaj komentarz o firmie ABC-Czepczyński Sp.z o.o. Sp.k na naszym forum. Wiele osób szuka tam pracy i ich kariera może zależeć od twojej opinii.

logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Poznań
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.

Zostaw merytoryczną opinię o ABC-Czepczyński Sp.z o.o. Sp.k - Poznań

ABC-Czepczyński Sp.z o.o. Sp.k