ABC-Czepczyński Sp.z o.o. Sp.k

Międzychód

Opinie o ABC-Czepczyński Sp.z o.o. Sp.k

Aneta

@Marcin rozumiem, a czy Ty pracujesz w ABC-Czepczyński Sp.z o.o. Sp.k jako spedytor? Czy polecasz pracę na takim stanowisku? Co najbardziej podoba Ci się pracując w tej firmie? Pamiętajmy, że na każdym stanowisku są inne warunki pracy.

Aneta

@john rozumiem, że są to jedyne obowiązki spedytora? A czy ktoś wie czy ciężko się dostać na takie stanowisko? Jakiego doświadczenia wymagają w ABC-Czepczyński Sp.z o.o. Sp.k? To istotne informacje dla osób, które zastanawiają się nad aplikowaniem do firmy.

Marcin
@Aneta 04.09.2017 14:50

Aneta, co jakiś czas możesz zobaczyć że są rekrutacje na stanowiska spedytorów w tej firmie. Ogłaszają je w różnych miejscach m in na FB. Wymagania nie są duże jak na firmę spedycyjną, podstawą jest język. Nie wymagają doświadczenia zawodowego, referencji czy bazy klientów. Pracuje się w zespołach z liderem na czele.

john

dokładnie, to jest call center. Dzwonisz i nagabujesz potencjalnych klientów. To jest Twoje jedynie zajęcie

Zainteresowana

Witam, również proszę o opinie jak wygląda praca w tej firmie jako spedytor? Czy ktoś z pracowników mógłby się wypowiedzieć pozdrawiam ;-)

Aneta

@pata jak Ty oceniasz ABC-Czepczyński jako pracodawcę? Co masz na myśli mówiąc, że spedycja w firmie jest jak call center? Czego wymaga się od spedytorów?

pat

bardziej call center, niż spedycja...

Aneta

@emma567na stronie internetowej ABC-Czepczyński można znaleźć informacje o tym, że firma zapewnia pracownikom możliwości rozwoju. Ze stanowiska młodszego spedytora można też awansować. Mogłabyś powiedzieć coś więcej na ten temat? Chętnie też dowiemy się jak wygląda codzienna praca spedytora.

Aneta

@Wodoxo dalej pracujesz w firmie? Możesz coś więcej napisać na temat tego jakim pracodawcą jest firma ABC-Czepczyński?

Wodoxo

@Peszek w takim razie jeśli ktoś się u nich zatrudni to raczej nie będzie żałował, bo nawet nie ma do czego się przyczepić :D

gość

ktoś tu ostatnio pracował? jaka atmosfera i zarobki? prowadzą szkolenie dla osób bez doświadczenia?

def

Witam jakie opinie na temat pracy w tej firmie? zdziwiony co masz na myśli że wiesz jak to wygląda? Jaki są ich minimalne wymagania co do zysków dla firmy?

ciekawa

ja tez bardzo prosze o opinie o tej firme.

:-)
@ciekawa 19.09.2014 10:18
ja tez bardzo prosze o opinie o tej firme.

Ze słyszenia: atmosfera to bezustanny stres, pokrzykiwania jak na pastwisku na pracowników, minimalna na rękę , brak możliwości otrzymania premii, nawet jak pracownik ,,zarobi" dla firmy kilkanaście tysięcy. Pracownik jest osiołkiem goniącym za marchewką...

Oni

Proszę o opinię, jakie są zarobki na stanowisku młodszego spedytora?

Xyz

Jak wyglądają zarobki na starcie?

zdziwiony

nie żartuj domi - wiem jak to wygląda

domi

Pracuję w ABC już kilka lat. Zaczynalam od zera, jeszcze nie mialam skonczonych studiów. Nie wyobrażam sobie innego pracodowacy. Dobre pieniądze i warunki pracy. Umowy o pracę i wszystkie premie płatne legalnie, a nie pod stołem :)

Zostaw opinię o ABC-Czepczyński Sp.z o.o. Sp.k - Międzychód

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ABC-Czepczyński Sp.z o.o. Sp.k