Apteka Gemini (Gemini)

Opinie o Gemini

Dziennikarka.

Czy wasza firma w dniu 3.6.2021r.gdzie cała polska ma wolne"ustawowo"w tym dniu wy pracujecie?

3 lipy

Brawo dla tych co wymyśli że nocka z 2/3 jest wolna a 3/ 4 trzeba przyjść

@3 lipy

Nie narzekaj, tylko rób, bo norma spada :D

Sam sobie rób normy

Tunele

Mam nadzieję że zwolnia wkoncu tego tunelarza za (usunięte przez administratora)kolegow.leser

X
@Tunele

Nudzisz, powtarzasz się.

Antresolove

Czy tylko z żółtej zmiany tyle osób się zwalnia?

Krzyś

Tak

@Antresolove

Może porozmawiajmy o tym dlaczego?..

Antresolove
@..

Właśnie nie wiek dlaczego, a Ty wiesz?

Szczepan

Nie wiem

Dzim
@Antresolove

Po prostu co mądrzejsi wolą uprzedzić fakt wprowadzenia znienacka zmian ciągłych i wolą poszukać sobie normalnej pracy, tym bardziej ,że idzie lato. Szanujmy się.

Felix

Będą tu pracować ukrole albo gimbaza w rurkach, nikt poważny z rodzinami tu nie zostanie w trybie ciągłym za te pieniądze. Trzon odejdzie i upadnie nierządnica babilońska

Gora
@Felix

Czego tobie i sobie życzę

@Gora

Pysiu ja niedlugo lece do pracy za podwójne hajsy, ty zas będziesz jeździł w cyrku na motorze :D

Tralala
@Felix

Feliks o ile tak dobrze wiesz co będzie w przyszłości, to podaj mi cyfry z najbliższego losowania eurmiliona. Odpale 10% x mojej wygranej.

Tralala

Wiedziałem, że (usunięte przez administratora) wiesz ;)

@Tralala

Pompuj wentyle i nie marudź

Xxx

Gdzie jest ten cudowny zarząd jak całą zmiana w półkach siedzi i nic nie robi, czekając na lawinę tych zamówień co mają spłynąć w ramach darmowej dostawy o której nikt nie poinformowany bo grmini takie że nawet informacji na maila nie umie wysłać taki mają marketing, pracujące niedzielę strzał w kolano bo już w poniedziałek po południu nie ma roboty, takie rzeczy to tylko w gemini z ludzi (usunięte przez administratora) robią, ciekawe kto im pisze te opinie celujące bo chyba słono za to placa

Wszyscy na pokład
@Xxx

Dobrze, że nas Ukraina wspierała. Nie wiem, jakbyśmy dali radę...

Loka
@Xxx

w gemini kuleje wszystko, od czystości po sprawy bieżace i organizacyjne istny pożar w (usunięte przez administratora)

Mądraliński
@Xxx

Prawo w Polsce zabrania Aptekom reklamowania się dlatego nie mogą informować o dniu darmowej dostawy poza banerem na stronie apteki. Zanim zaczniesz po raz kolejny narzekać to się zorientuj w temacie ;)

Dakota

słabo i jeszcze raz słabo....jakby ktoś chciał pracować w gemini to nie polecam, nie dość ze pracowac trzeba w niedziele po południu albo na nockę to jeszcze za śmieszne pieniądze, naprawdę "drogi" zarządzie Wy się cieszcie, że w ogóle tu jeszcze ludzie na etat chca pracować, ale i to juz niedługo się skończy bo to co tworzycie to składnia do rezygnacji, jestem za to pod wrażeniem że kierownicy zmian pracują za tą głodowa pencje..to jest zaskakujące i co? przynosicie do domu takie wypłaty ? Podstawę plus premie z gemini...grosze. śmiech na sali.

O jejku
@Dakota

Kierownicy zarabiają tyle, na ile mają kwalifikacji. Wszyscy wiedzą, że ich kazdy nowy pomysł, to katastrofa goniąca porażkę. Wiec muszą siedzieć w gemini, bo w innej (to jest normalnej) firmie dawno by wylecieli na "zbity pysk" za swoje coraz lepsze pomysły, a już z pewnością karier by nie zrobili.

Rafał

Rafał was kocha różowa zmiana

korek

Cześć, chciałbym podjąć pracę w aptece internetowej Gemini (cały etat), natomiast obawiam się czy sobie poradzę jeżeli chodzi o systemy do kompletacji zamówień? Na ten moment pracowałem na Comarchu i nie jestem do końca pewien czy pojmę cały proces. Czy ktoś wie z jakiego systemu oni korzystają tak aby w razie czego w okresie próbnych się wykazać przed przełożonym? Jakie Panują warunki na Trzech Lipach, czy atmosfera dobra itp? Będzie wdzięczny za kontakt priv abym mógł podpytać o szczegóły.

@korek

poszukaj lepiej normalnej pracy zamiast tego syfu

Żegnam

Ogrodki się otwierają. Żegnaj żemini, witaj gastro!!! Tobie też sugeruję ten kierunek.

JiooiJ

Dwie liderki z żółtej zajęły się czyszczeniem zalanej paczki. Robiły to ponad godzinę-we dwie! Nie reagując na potrzeby dystrybucji. Słabe.

Krzyś
@JiooiJ

No i? Też tak rób. Tylko głupi ludzie w tych czasach ciężko pracują...

Elmo

Dlaczego nie ma wypłat na hrsysie ? Wał jakiś poszedł z premiami znowu czy co ?

Auschwitz

(usunięte przez administratora) się zaczął, za to szanowna góra pracuje w normalne dni i w spoko godzinach ;) Niech się zarząd w końcu weźmie do działania .

@Auschwitz

Po co? Od tego Wy jesteście, żeby z... za głodowe pensje. Jeśli nie potrafisz znaleźć lepszej pracy, o co raczej w tym przypadku nie trudno, to pracuj na 10 zmian za 2200 :D

Oj
@Magda

Najlepsza porada od baby, która sama pracuje w tej firmie i za tę samą kasę. Mistrzyni życia.

@Oj

Gdybym pracowała w tej firmie, to nie śmiałabym się sama z siebie - to chyba logiczne ;) Za takie pieniądze pracują tylko emeryci i ludzie, którym wygodnie jest nic nie robić w pracy i przy okazji nic nie zarabiać lub Ci którzy nie nadają się do żadnej pracy.

Dawid

Jak tam... Wypłaty weszły po 2150? Hahaha żal mi Was

Były
@Dawid

Dostałem 4400.czyli wasze dwie wypłaty w jednym xd

Mrok

W niedzielę zaczynamy popo. No cóż, firma uważa, że jest taka potrzeba. Klient musi dostać zamówienie na czas, PP musi mieć zajęcie po przyjściu do pracy na 22. My, pracownicy nie mamy z tego nic, jak zwykle po głowie. Może pracodawca w zamian zapłaciłby więcej za pracę w niedzielę, choćby z szacunku do pracownika. Wiem, zaraz się zaczną komentarze, że wolny piątek, że firma jest chciwa itd. Dla firmy to grosze, dla Nas już coś. Mógłby pracodawca okazać trochę dobrej woli i zrobić co należy.

Dudek
@Mrok

Jakby nie patrzeć, piątek to nie niedziela.

@Mrok

Hahaha dobra wola... szacunek... w Gemini? Na prawdę? Od wczoraj tam pracujesz, że wierzysz w takie rzeczy?

Mrok
@Marta

No wiesz, to tylko sugestia.

Hahaha
@Mrok

Jeśli tak bardzo wierzysz w to, że góra jest pozytywnie nastawiona do pracowników, to zgłoś swój pomysł przelozonym. W najlepszym razie zostaniesz zbyty banałem typu: w tej chwili są inne, ważniejsze potrzeby (czytać: premie dla góry), itp. W najgorszym zwolniony, jako problematyczny, dyskutujący szeregowy pracownik. Dlaczego? Jeśli pracuje tam minimum 50 osób na jednej zmianie, a każda z nich chciałaby coś ulepszyć, albo wskakiwalaby z jakimś pomysłem, to robota by nie szła. A zamówienia muszą wychodzić. Wiec jak widzisz, jesteśmy zwykła, szara masą bez prawa do jakiegokolwiek głosu. Z tej prespektywy porównania z obozami pracy jest dość zasadne. Uważam, że powinienes zgłosić swój pomysł wyżej. Otworzysz dzięki temu oczy, czym jesteś pracując w gemini. Jeśli cię przy okazji zwolnią za swoje pomysły, to nawet na zdrowie ci wyjdzie, bo znajdziesz sobie normalna prace w normalnych warunkach z normalnymi przełożonymi, za normalne pieniądze w normalnych godzinach pracy.

Kucyk
@Hahaha

Wiara czyni cuda, bądź optymistką. A tak na poważnie, na temat wiary w " gemini" nic w komentarzu " mrok" nie ma. Czytaj uważniej a i Twoje komentarze będą mniej krytyczne .

Sylwia

Uwaga chłopaki na paczkach z różowej nic nie robią .wszystko widać na pakowaniu

@Sylwia

Nadal Rafałku tutaj siedzisz?

Nawet pomimo że nie pracuje nie potrafisz się przyznać kim jesteś. Tchórzostwo

po co

po co tam przychodzicie pracować na śmieciowych umowach zlecenie w warunkach gorszych niż podczas 2 wojny światowej, skoro na produkcji i w marketach brakuje rąk do pracy, a tam są praktycznie dwukrotnie większe stawki z szacunkiem do pracownika, można przebierać w firmach jak nigdy. Chyba, że chcecie cały czas lekkiej pracy w której ani dnia nie przepracujecie ale wtedy ciężko mieć pretensje, że człowiek mało zarobi, skoro mało pracuje dodatkowo w firmie z tak fatalną reputacją jak żemini. Traktujcie firmę tak jak ona was i poszukajcie fajniejszej, lepiej płatnej pracy. Pamiętajcie, że czasem trzeba być egoistą i pomyśleć o sobie, bo nikt się nad wami rozczulać nie będzie szczególnie te korposzczury u góry.

Agnieszka

Firma (usunięte przez administratora)nastawiona na pracowników nieudaczników

X
@Agnieszka

Do której grupy należysz?

Zawsze i wszędzie Gemini (usunięte przez administratora)będzie

M

fajnie mi się pracuje. chłopaki są mili, zawsze pomogą odwieść paletę na miejsce. jak mi się buty zepsuły to zaraz nowe dostałem

kogucik

porażka goni porażkę, od 9 maja przychodzimy na zmianę popołudniową w niedzielę!!na 14:00 :((( I nawet nie ma za to centa więcej :( nikt juz z nami sie nie liczy, jesteśmy banda anonimową robocików, najważniejsze by paczki były szybko zrobione, a rodzina? czas z rodziną? dziećmi czy znajomymi ? NIE MA ! nie ważne to jest :( płakać się chce

@kogucik

To może po prostu zmień pracę zamiar narzekać

kogucik
@Karol

tak masz rację, zaczynam sie rozglądać za nową pracą , nie jest łatwo ale trzeba próbować

Były
@kogucik

Jest bardzo łatwo. 70 %magazynów na 3 zmiany oferuję od 2600 do 2900 na start umowa o pracę za składanie płyt głównych o wadze 0,5 -1kg .poszukują na olx pelno ogłoszeń Plus nadgodziny . A tu .. Codziennie trzeba wchodzić i wysyłać CV i chodzić na rozmowy a nie brać pierwsza lepszą prace jak w Gemini

Lider
@kogucik

Ale o wolnym piątku w zamian zapomniałeś napisać kłamczuch

Pijany
@Lider

Co mi po wolnym piątku, skoro w sobotę do pracy? Z kim się zobaczę w czwartek, gdy wszyscy NORMALNIE pracujący znajomi pracują w piątek mając wolna Sobotę. Powinna wrócić normalność, pracujesz w tygodniu, a wekend dla chętnych.

Trzeźwy
@Pijany

W jaką sobotę do pracy? Jak skończysz pracę w czwartek popołudniu to do pracy pójdziesz dopiero w poniedziałek, więc masz 3 dni wolnego.

Pink
@Karol

A może po prostu ty zmień pracę, bo lubisz być dymany w odbyt, gówniarze są robieni na liderów, jarają zielsko i liżą (usunięte przez administratora) innym liderkom typu Kamila a się odpierdzielają i nic nie robią, najlepiej się nachlać energetyków i rozkazywać jak się nie ma pojęcia o zarządzaniu ludźmi, mózgi wypalone do granic możliwości

Zostaw merytoryczną opinię o Gemini - Gdańsk

• Jak się pracuje w Gemini?

Zobacz opinie na temat firmy Gemini tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 856.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gemini?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 801, z czego 222 to opinie pozytywne, 223 to opinie negatywne, a 356 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Gemini?

Kandydaci do pracy w Gemini napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Gemini