Laboratorium Pani Domu sp. z o.o.

Opinie o Laboratorium Pani Domu sp. z o.o.

Produkty są naprawdę świetne. Stosuję już bardzo dużo produktów tej firmy i nigdy nie byłam tak zadowolona. Produkty które kupowałam w sklepie nie dawały żadnych rezultatów były mało wydajne,a te są wydajne i skuteczne. Naprawdę polecam ten sklep.

Małgorzata

Polecam w 100% mam już kilka produktów tej firmy i jeszcze będę zamawiać bo są rewelacyjne żałuję że tak późno spróbowałem

Agnieszka

Produkty są super. Nie chciało mi się wierzyć, że tak mogą doczyszcza. Najpierw spróbowałam na patelni na przypalenia efekt mnie zaskoczył. Kolejne zamówienie to prepqrat na fugi- rewelacja oraz chameleo kamień i rdza- wszystko czyste. Zamówienie szybko zrealizowane i zamówię jeszcze inne produkty

Marlena

Wczoraj dostałam paczkę jestem zadowolona bardzo płyn do fugi genialny płyn do kabin prysznicowych super jestem mile zaskoczona już po świętach zamawiam następne produkty Każdej Pani Domu polecam

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Dam pracę kierowcy z Katowic- emerytowi lub renciście w firmie Laboratorium Pani Domu sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
Izabela

Witam wczoraj złożyłam zamówienie a już dziś dotarła paczka, jestem bardzo pozytywnie zaskoczona produktami, naprawdę są rewelacyjne, sprawdzają się w 100%polecam wszystkim

Wysyłka błyskawiczna. Następnego dnia miałam już produkty w domu. Chyba jedna z najszybszych wysyłek z jakimi miałam. Do czynienia!

Beata

Już od jakiegoś czasu używam produktów z laboratorium pani domu i powiem ,że są rewelacyjne ,polecam w 100%

Zadowolona

Płyn do mycia luster rewelacja, płyn na przypalenia - rewelacja POLECAM Zamówiłam w niedzielę ,a w czwartek już sprzątałam. ????

Ja niestety otrzymałam plyn wylany po calej paczce zgłosiłam to do firmy ale niestety zadnego kontaktu

@Ania

Dzień dobry. Pani Anno czy skontaktowała się z Panią nasza konsultantka? Jeśli jeszcze nie to prosimy o wiadomość na adres kontakt@laboratoriumpanidomu.pl. Wyjaśnimy Pani zgłoszenie. Pozdrawiamy, Zespół Laboratorium Pani Domu.

Kasia_lukasik733@interia.pl

Witam.Kupiłam zestaw z D luz przypalenia właściwie tylko o ten produkt mi chodziło .Bardzo trudne przypalenia np. z patelni musiałam powtarzać kilka razy a i tak coś zostało z garnków ze stali zeszło jak i z emali.Ogólnie pozytywnie ale musiałabym się naszorować i produktu mi brakło mało!!!

Marzena

Bardzo bym chciała wypróbować Państwa produkty, bo czytam o nich wiele pozytywnych opinii, ale niestety nie mogę, bo zamówienie , które złożyłam 25 lutego jeszcze do mnie nie dotarło. Czy ktoś mi pomoże?

@Marzena

Dzień dobry. Prosimy o wiadomość na kontakt@laboratoriumpanidomu.pl. Sprawdzimy co się stało z przesyłką. Być może została uszkodzona przez kuriera w transporcie i wróciła do nadawcy bez informacji o ponownej wysyłce. Pozdrawiamy, Laboratorium Pani Domu.

margaret

wysłałam pieniądze na konto a towaru nie ma dzień wcześniej pani mi powiedziała ze została wysłana na impost a w inpost jestem zalogowana i paczka widnieje w trakcie realizacji już tak 6 dni jak dzwonie to odrzuca mnie

@margaret

Dzień dobry. Prosimy o wiadomość na kontakt@laboratoriumpanidomu.pl. Sprawdzimy co się stało z przesyłką i dlaczego wciąż ma taki status. Pozdrawiamy, Laboratorium Pani Domu.

Zofia

Absolutnie najlepsza chemia na rynku.

Iwona

Super produkty ale niestety paczka przyszła uszkodzona ,płyny rozlane. Szybka reklamacja i ponowna paczka super..

Emilia

Mam kilka produktów od Laboratorium Pani Domu i jestem baaaaaaardzo zadowolona z tego co mam. Ten do pleśni jest bardzo dobry, zmywa pleśń jednak u mnie niestety cały czas wychodzi od nowa, muszę systematycznie czyścić ale płyn jest naprawdę super

@Emilia

Darek

Najlepszy płyn do czyszczenia piekarnika jaki używałem, po 7 latach piekarnik wygląda jak ze sklepu.

@Darek

Marek W.

Pracownikiem nie byłem ale produkty super :)

@Marek W.

Dziękuję za pozytywną opinię, która daje poczucie satysfakcji z tego co robimy

Najlepsze produkty. Zamawiam już dłuższy czas z Laboratorium Pani Domu. Głównie zamawiam płyn do czyszczenia fug i ten rózowy płyn do czyszczenia kamienia oraz mam żółty odtłuszczacz. Zdarzyła się reklamacja. Pełen profesjonalizm i szybki kontakt. Zostałam potraktowana super. Jak najbardziej polecam✋

@Karolina

Olga M.

Najlepsza chemia jaką używałam, polecam w szczególności produkty marki dlux!

@Olga M.

Jolka

Otrzymałam paczkę z uszkodzonym płynem i jestem miło zaskoczona ponieważ wysyłka nowego płynu odbyła się błyskawicznie i bezproblemowo !Szczerze polecam :)

@Jolka

Zostaw merytoryczną opinię o Laboratorium Pani Domu sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Laboratorium Pani Domu sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Laboratorium Pani Domu sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Laboratorium Pani Domu sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 10 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Laboratorium Pani Domu sp. z o.o.