Laboratorium Pani Domu sp. z o.o.

Opinie o Laboratorium Pani Domu sp. z o.o.

Elżbieta

Marka D-lux to super produkty. Używałam już chyba wszystkie. Czekam na więcej :) :) :) Resztę produktów też polecam ostatnio mile mnie zaskoczył Astonish 235 ml do płyt indukcyjnych, jest świetny. Ostatnią paczkę w Laboratorium Pani Domu zamawiałam w niedzielę, produkty dojechały we wtorek kurierem. Jeszcze raz dziękuje :) :) :)

@Elżbieta

Dziękuję za pozytywną opinię, która daje poczucie satysfakcji z tego co robimy

W.

Śmiech na sali. Po 2 tygodniach czekania na paczę dowiedziałam się ze nie została wysłana bo czekają na jakiś produkt. To chyba z inicjatywy firmy powinna wyjść taka informacja do klienta w odpowiednim czasie?!?! a nie ja sama muszę się upominać o jakieś wieści w sprawie opłaconej paczki po 2 tygodniach! Przecież to się nadaje do rzecznika!!!!!!!!

@W.

Dzień dobry. Prosimy o wiadomość na skrzynkę kontakt@laboratoriumpanidomu.pl. Nie podpisała się Pani pod komentarzem, więc ciężko nam zweryfikować o jakie zamówienie chodzi. Prawdopodobnie paczka została już do Pani wysłana, ale utknęła w firmie kurierskiej. Pozdrawiamy, Zespół Laboratorium Pani Domu

Edyta

Szanowni Państwo, od 7/02 nie mam swojego opłaconego zamówienia, najpierw dostałam niewłaściwe, zgodnie z informacją od osoby z infolinii odesłałam na własny koszt z zapewnieniem ze zostanie on mi zwrócony a teraz od 8 dni od odebrania przez Was zwróconej przesyłki, nadal czekam na zwoje zamówienie. Codzienne telefony nie dają efektów, otrzymuje info ze przesyłka zostanie właśnie nadana albo ze ktoś za chwile do mnie oddzwoni! Proszę o natychmiastową interwencje! Oszukujecie swoich klientów. Proszę o pilna odpowiedz co z moim zamówieniem lub o natychmiastowy zwrot moich pieniędzy razem z kosztami odesłane paczki!

@Edyta

Dzień dobry. Prosimy o wiadomość na skrzynkę kontakt@laboratoriumpanidomu.pl. Nie podpisała się Pani pod komentarzem, więc ciężko nam zweryfikować o jakie zamówienie chodzi. Pozdrawiamy, Zespół Laboratorium Pani Domu

@Edyta

Dzień dobry od kilku tygodni nie dostaliśmy od Pani odpowiedzi. Prosimy o potwierdzenie, czy problem opisany przez Panią został rozwiązany. Brak kontaktu pozbawia nas możliwości zajęcia stanowiska, odniesienia się do zarzutów. Nie chcielibyśmy traktować Pani opinii jako inspirowanej przez naszą konkurencję lub pochodzącej od osoby działającej w złej wierze.

@Laboratorium Pani Domu sp. z o.o.

Odpowiedzi dostaliście państwo ode mnie kilka, na stronie, przez messenger i kilka na kontakt@.....także bardzo nieprofesjonalnie podchodzicie Państwo do korespondencji z klientam. Finał na moje szczęście jest taki, ze w dniu dzisiejszym dostałam w końcu swoją przesyłkę i zwrot kosztów za odesłanie błędnej. Mam nadzieje, ze to był jednorazowy incydent, to nie pierwsze moje zakupy u Was, a środki czystości trzeba przyznać, bardzo dobre, Pozdrawiam

Tak, sporawa została rozwiązana w dniu 1/03

Dziękuję za informację

Dominika z Pszczyny

Bardzo dobra chemia, szybka wysyłka. Polecam.

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Dam pracę kierowcy z Katowic- emerytowi lub renciście w firmie Laboratorium Pani Domu sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
Dorota

18 grudnia 2020r. złożyłam zamówienie i niestety w tym samym dniu opłaciłam. Do dzisiaj nie otrzymałam zamawianych produktów oraz żadnej informacji w tym zakresie. Na wysłaną wiadomość zero odpowiedzi, a telefon jest cały czas zajęty.

@Dorota

Prosimy o wiadomość mail na kontakt@laboratoriumpanidomu.pl

@Dorota

Maria

Mile zaskoczył mnie telefon od pani z Laboratorium Pani Domu, ramach rekompensaty otrzymam 1 produkt gratis. Dziękuję. jesteście profesjonalni w tym co robicie . Co do produktów to rewelka!

@Maria

Dziękuję za pozytywną opinię, która daje poczucie satysfakcji z tego co robimy

Tomasz Jaworski

Polecam, błyskawiczna dostawa, a płyn kamień i rdza SZTOS!

@Tomasz Jaworski

Dziękuję za pozytywną opinię, która daje poczucie satysfakcji z tego co robimy ????

Beata

Zamówiłam produkty, niestety jak otrzymałam przesyłkę okazało się że został zapakowany inny produkt. Po kontakcie telefonicznym dostałam informację aby odesłać produkt na własny koszt( pieniądze za kuriera będą zwrócone, a prawidłowy produkt przesłany). W dniu 18.01.2021 odeslalam produkt. 19.01.2021 r. dostałam potwierdzenie z firmy kurierskiej że firma otrzymała przesyłkę. W regulaminie na stronie jest czas rozpatrzenia reklamacji 7 dni. Do dnia dzisiejszego nie otrzymałam zwrotu pieniędzy. Dzwonię praktycznie codziennie i Panie informują że zwrot zostanie dokonany ( taką informację słyszę od 02.02.2021). Nikt się nie interesuje żeby wyjaśnić sprawę.

@Beata

Dzień dobry od trzech tygodni nie dostaliśmy od Pani odpowiedzi. Prosimy o potwierdzenie, czy problem opisany przez Panią został rozwiązany. Brak kontaktu pozbawia nas możliwości zajęcia stanowiska, odniesienia się do zarzutów. Nie chcielibyśmy traktować Pani opinii jako inspirowanej przez naszą konkurencję lub pochodzącej od osoby działającej w złej wierze.

Dzień dobry. Prosimy o wiadomość na skrzynkę kontakt@laboratoriumpanidomu.pl. Skontaktujemy się z Panią w dniu jutrzejszym. Nie podpisała się Pani pod komentarzem, więc ciężko nam zweryfikować o jakie zamówienie chodzi. Pozdrawiamy, Zespół Laboratorium Pani Domu

@Laboratorium Pani Domu sp. z o.o.

Dzień dobry. Od kilku dni nie dostaliśmy od Pani odpowiedzi. Prosimy o potwierdzenie, czy problem opisany przez Panią został rozwiązany. Brak kontaktu pozbawia nas możliwości zajęcia stanowiska, odniesienia się do zarzutów. Nie chcielibyśmy traktować Pani opinii jako inspirowanej przez naszą konkurencję lub pochodzącej od osoby działającej w złej wierze.

Jestem mile zaskoczona błyskawiczną reakcję na moje zgłoszenie. Życzę każdemu klientowi takiego kontaktu ze sprzedawcą i czekam na swoją ponowną wysyłkę.

@Kasia

Magda

Polecam mam wiele produktów z laboratorium Pani Domu i są skuteczne.

@Magda

K.

Widzę ze nie tylko ja zostałm oszukana przez (usunięte przez administratora) Zapłaciłam za towar którego nie było w paczce. Brak odpowiedzi na kilka maili które wysłałam. Dzwoniłam kilka dni nikt nie odebrał. SERDECZNIE ODRADZAM

Brygida
@K.

Witam. U mnie też zero odpowiedzi na maile.jakuejkolwiek informacji

@Brygida

Dzień dobry. Prosimy o wiadomość na skrzynkę kontakt@laboratoriumpanidomu.pl z informacją, czy problem opisany przez Panią został rozwiązany. Pozdrawiamy, Zespół Laboratorium Pani Domu

@K.

Dzień dobry od kilku dni nie dostaliśmy od Pani odpowiedzi. Prosimy o potwierdzenie, czy problem opisany przez Panią został rozwiązany. Brak kontaktu pozbawia nas możliwości zajęcia stanowiska, odniesienia się do zarzutów. Nie chcielibyśmy traktować Pani opinii jako inspirowanej przez naszą konkurencję lub pochodzącej od osoby działającej w złej wierze.

Emilia

Posiadam środek do fug. Jest ok, ale uwaga na ręce. Nie ubralam rękawiczek i popaliło mi rękę. Masakra. Płyn do kabin bez szału. Dziwne, że na Facebooku nie ma negatywnych opinii... Co do paczki, która otrzymałam jeden płyn się wylał, był nie dokręcony.

@Emilia

Pani Emilio, używając płynu do fug należy mieć rękawiczki ochronne. Jest o tym informacja na etykiecie, wkładce dołączonej do paczki oraz na stronie internetowej sklepu. Na przyszłość prosimy czytać etykiety produktów, żeby uniknąć podobnych problemów. Pozdrawiamy, Zespół Laboratorium Pani Domu

Beata

Złożyłam reklamację i czekam już 3 tygodnie na zwrot pieniędzy! Proszę o informację kiedy zamierzają Państwo wykonać przelew. Dzwoniłam już kilkakrotnie, pisałam e- mail. Od dnia 02.02.2021 mam informację że robią Państwo przelew. Mamy 09.02 i dalej przelewu nie otrzymałam!

@Beata

Pani Beato czy problem został rozwiązana? Jeśli nie prosimy o wiadomość e-mail na adres: kontakt@laboratoriumpanidomu.pl Pozdrawiamy, Zespół Laboratorium Pani Domu

She

Witam. Tydzień temu złożyłam zamówienie w tymże sklepie internetowym. Od razu opłaciłam zamówienie i pieniądze dotarły tego samego dnia, jednak nie otrzymałam nawet jednego maila odnośnie tego co dzieje z moim zamówieniem! Totalna porażka. Nie odpisują na maile. 0 kontaktu. Szczerze nie polecam. To był mój pierwszy i ostatni zakup.

@She

Witam.Ja złożyłam zamówienie i opłaciłem 07.10.20.W dniu 14.10 poprosiłam o wyjaśnienie, co dzieje się z moim zamówieniem.W następnym dniu odpisali,że paczka jest gotowa do odbioru przez kuriera.Dzisiaj jest 20.10 a przesyłka nadal nie została nadana????

A.Ka
@Ewa

@Ewa Witam, jestem w podobnej sytuacji jak pani. Czekam już 2 tygodnie. Ze strony sklepu żadnej informacji, na maile nie odpowiadają. Czy finalnie otrzymała pani zamówienie?

Magdaa
@She

witam również złożyłam zamówienie opłaciłam i cisza żadnego e-mail potwiedzającego czy coś w tym rodzaju dopiero po 3 dniach sms że paczka do odbioru w paczkomacie. słaby kontakt z tym sklepem . Jedyny plus że zamówione środki działają super!

krystyna
@She

Dzisiaj (22.12.) otrzymałam przesyłkę zamówioną 11 grudnia. Po czym dostałam wiadomość, że podałam zły nr telefonu potrzebny do paczkomatu - zamówiłam dostarczenie przez kuriera. Odpisałam 14.12, podałam dobry nr telefonu (moja wina, chyba komputer zjadł cyferki), zero odzewu. Ponownie zapytałam co z przesyłką 19.12, jeszcze raz podałam właściwy nr telefonu i w odpowiedzi dostała.. że mój nr telefonu jest niewłaściwy. Dzisiaj rano otworzyłam pocztę i okazało się, że przesyłka została nadana 17.12. Zastanawiam się, czy w tej firmie na pewno wiedzą, co robią. Paczka dotarła dzisiaj. i po otwarciu diabli mnie wzięli. towar niezgodny z zamówieniem. Zamówiłam bowiem papier toaletowy czerwony i żółty (bo talki pasuje do moich łazienek), dostałam mocno pomarańczowy (ten od biedy będzie pasował) i blado różowy. Wiem, to tylko papier (usunięte przez administratora)., ale wypadało chociaż zapytać, czy chcę taki, bo inny np. się skończył. Sklep, jak ktoś napisał, dla cierpliwych, właściwie brak kontaktu, zero szacunku dla klienta. Nie polecam.

Łucja
@She

Witaj, i jak skończyła się Twoja historia? Widzę, że jest tu więcej osób z podobną sytuacją i zastanawiam się czy wszystko się wyjaśniło i finalnie produkt do Was dotarł. Dajcie znać.

Margo

Czy da sie zalozyc konto na ich stronie? Zakladajac nie ustala sie zadnego hasla a co za tym idzie, nie ma mozliwosci pozniejszego zalogowania sie.

niezadowolona

brak jednego produktu w paczce mimo pobrania opłaty,od miesiąca czekam....

Grażyna

Prawie 2 tygodnie od zamówienia do dostawy. Kontakt nieciekawy. Sklep dla cierpliwych.

Emilia

Zakupiłam produkt i niestety nie działał jak na filmikach.Wszystko zależy od powierzchni.Kontakt kiepski i nie potrafią doradzi. Odradzam zakup

Magcic

Tam jest tysiące pozytywnych opinii, sama zastanawiam się nad zakupem, czy powinnam wierzyć tym opiniom? Czy mogę prosić o wiarygodną i prwdziową informację.

Mariusz

Myślę że uprawia Pani niedozwoloną krytykę. Osobiście zakupiłem tydzień temu płyn do czyszczenia fug i naprawdę działa, wcześniej próbowałem różnych środków, aby pozbyć się zabrudzeń po remoncie. Płyn działa tak jak tych filmach z facebooka. Lepszego nigdzie się nie znajdzie.

Karol
@Magcic

Rekomenduję i podpisuję się dwoma rekami.(usunięte przez administratora)Usunął zacieki w toalecie powstałe w wyniku cieknącej spłuczki. żadne inne nie dały rady. Jestem więcej niż zachwycony!

Zostaw merytoryczną opinię o Laboratorium Pani Domu sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Laboratorium Pani Domu sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Laboratorium Pani Domu sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Laboratorium Pani Domu sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 10 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!