Laboratorium Pani Domu sp. z o.o.

Opinie o Laboratorium Pani Domu sp. z o.o.

Bartusiak Anna

Super są wszystkie produkty. Zamawiam tylko tu.

@Bartusiak Anna

A jaki produkt mogłabyś polecić?

@Teresa

Najlepszy jest płyn do fug, odtłuszczacz, do plesni, odkamieniacz, te z zestawów codziennych, super ten do mebli bez smug i do podłog bez smug

Gabriela
@ja

A płyn do fug jak działa? Bardzo szorować trzeba do tego?

@Gabriela

Dzień dobry, Nie ma potrzeby szorowania. Wystarczy 30 sekund by pozbyć się bakterii i zarazków. Sposób użycia: Przed nałożeniem preparatu, dla szybszego efektu, na krótką chwilę warto zwilżyć fugę wodą. Następnie wystarczy polać fugę koncentratem rozcieńczonym wodą w stężeniu 1:1 lub przy trudnych zabrudzeniach bez rozcieńczania. Teraz wystarczy poczekać 30-45 sekund (maksymalnie minutę) – w tym czasie widoczne będzie pienienie się środka i rozpuszczanie brudu. Po upływie określonego czasu wystarczy wytrzeć fugę ściereczką bądź ręcznikiem papierowym, bez wysiłku i szorowania. Po uzyskaniu zadowalających efektów, należy przemyć czyszczoną powierzchnię przy użyciu wody z płynem do podłogi, w celu zneutralizowania powierzchni.

Katarzyna

Niestety ale strona sklepu nie działa prawidłowo, miałam trzecie podejście żeby zrobić zakupy za każdym razem pokazuje mi że podaję zły kod pocztowy jak ten jest prawidłowy!!!!

@Katarzyna

Dzień dobry. Pani Katarzyno prosimy o wiadomość email na adres kontakt@laboratoriumpanidomu.pl z opisem sytuacji. Jaki kod Pani chciała użyć? Sprawdzimy co się stało.

@Laboratorium Pani Domu sp. z o.o.

Pani Katarzyno prosimy o wiadomość email na adres kontakt@laboratoriumpanidomu.pl z opisem sytuacji. Może Pani również zadzwonić na naszą infolinię 225885533 i złożyć zamówienie telefonicznie.

Jestem zadowolony, najlepsze środki do czyszczenia. Płyn do fug, bez smug, do łazienki chamelo rozowy, niebieski, do pleśni, odtłuszczacz, płyn do mebli robią robote. Sprzątanie jest przyjemnością. Zamawiam już od dłuższego czasu jak pojawia się nowy zestaw to biore i wszystko się sprawdziło. Zamówiłem teraz wiosenne sprzątanie ten największy i sprzątam radośnie. Teraz do szyb jest nowy d-lux i to najlepszy płyn jakikolwiek miałem. Dziewczyna zadowolona ja zadowolony przyszła teściowa zadowolona. Polecam

Teresa

No to super jak jesteś zadowolony. Akurat też szukam jakiś dobrych produktów , bo mam problem z wyczyszczeniem smug, Jak cenowo to wygląda? Mają przystępne ceny?

@Teresa

cenowo super bo środki są wydajne na długo starczaja i co najwazniejsze ze dzialaja

@ja

No to mega. Akurat czegoś takiego szukam. A co najbardziej możesz polecić od nich :)?

Andzia

Wielkie Wow!! Umyłam piekarnik, w sumie to sam się umył ja tylko przetarłam i gotowe, błyszczy bez zbędnego szorowania???????? a Płyń do szyb istna petarda, i jak pachnie hmm.. polecam , polecam, polecam!!

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Dam pracę kierowcy z Katowic- emerytowi lub renciście w firmie Laboratorium Pani Domu sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
Jokijok

Bardzo dobrej jakości produkty jestem mega zadowolona korzystam w większości już tylko z produktów Pani Domu

Polecam płyny z tego sklepu. Żona zadowolona, ja zadowolony. Teraz się sprząta bo widać efekty, nie trzeba szorować. Polecam wszystkim

Mariolka

Nie do opisania! Mój życiowy problem sprzątania ta firma rozwiązała! DZIĘKUJĘ! Sprzątanie to teraz przyjemność, bo widać efekty. Nie muszę marnować życia na szorowanie kabiny i armatury, bo super jest niebieski chameloo, do kuchni żółty chameloo, do mebli meble, świetny do podłóg bez smug i nabłyszczający, teraz do szyb kupiłam i po prostu pryskam i wycieram. Do fug- mistrzostwo! Płyn do WC od kamienia i rdzy wyczyścił zaciek, którego nie mogłam się pozbyć od dłuższego czasu. Wszystkie płyny D-LUX to po prostu magia!!!! Rodzina jest w szoku, że u mnie teraz jest tak czysto i pięknie pachnie. Przesyłki szybko docierają, konsultanci zawsze doradzą co do czego. Polecam wszystkim Laboratorium Pani Domu!!!!!

Agnes

Polecam wszystkie produkty są super.Szybka irzetelna obsługa.Szybka dostawa.A proszek w żelu Ventin .Rewelacja

Małgorzata

Zrobiłam kolejny raz wielkie zamówienie. To jest aż niesamowite, że wszystkie produkty działają. Jeszcze nie zdarzyło mi się być zadowolonym ze wszystkiego. I wysyłka taka szybka. I panie zawsze doradzą co do czego jest najlepsze. Nie kupuje już w sklepach bo to nie ma sensu. Tu mam wszystko! I do prania i sprzątania i te kremy i do kąpieli. Polecam wszystkim. Już cała moja rodzina i koleżanki zamawiają tylko tu. Dziękuję Laboratorium Pani Domu!!!! :*

Agnieszka F

Bardzo miła obsługa. Towar mega Ale to mega skuteczny. Kupiłam płyn do podłóg rewalacyjny, płyn do przpaleń super,płyn do mebli bez smug, Ale moim królem produktów jest płyn do fug. Wiele środków używałam lecz to jest pierwszy produkt który robi to do czego został stworzony. Polecam ten sklep z całego serducha.

Pan domu

W niedzielę zamówiłem zestaw dla babci i dziadka dzisiaj wtorek odebrałem za pobraniem, spróbowałem piankę w kabinie i rewelacja wszystko wyczyszczone, żona zobaczyła i spróbowała na fugach i nie mogę ją wyrwać z łazienki próbuje wszystkie preparaty chyba dzisiaj nie pójdzie spać, polecam

Basia

Ja otrzymałam paczkę szybko. Kupiłam produkt do czyszczenia przypaleń i jestem zadowolona, ponieważ pięknie domyłam przypalone garnki Jutro będę czyścić piekarnik

klient

Zamówiłam towar 12.12.2021 z natychmiastowym przelewem. Produktów nie mam do dzisiaj. Na maile nie odpowiadają. Gdy zadzwoniłam konsultantka powiedziała, że paczka zostanie wysłana i jutro będzie u mnie...i tak codziennie. Do momentu kiedy przestano odbierać moje telefony. Teraz pozostaje mi tylko zgrzytać zębami.

@klient

Dzień dobry. Odpisujemy na wszystkie zgłoszenia i pytania, jakie otrzymujemy od klientów. Prosimy o kontakt na adres kontakt@laboratoriumpanidomu.pl. Sprawdzimy dlaczego Pani zamówienie jeszcze nie dotarło do Pani.

Ula
@Laboratorium Pani Domu sp. z o.o.

Bo nie macie towaru. Właśnie się dowiedziałam że dostanę paczkę po nowym roku Na stronie jest napisane jak byk że dostawa w ciągu 24h.

@Ula

Pani Urszulo. Czy na pewno dotyczy to sklepu Laboratorium Pani Domu? Mimo okresu świątecznego wysyłamy paczki najpóźniej na drugi dzień po zamówieniu. Nie informujemy również klientów, że paczki będą doręczone po nowym roku. Prosimy o kontakt na kontakt@laboratoriumpanidomu.pl

Ula
@Laboratorium Pani Domu sp. z o.o.

Tak dotyczy to Laboratorium pani domu. Paczka dotarła przed nowym rokiem (z wielkim opóźnieniem). Dobrze zabezpieczona. Wszystko jak na rachunku. Długi okres oczekiwania, ale było warto. Zarzekałam się że już nigdy nie zamówię w tej firmie, ale jednak ze względu na jakość produktów jednak zostanę stałym klientem.

barbara

mała poprawka ... nie jestem pracownikiem , jestem klientem

barbara

Jestem zadowolona z produktów. Polecam

Płyny wszystkie są super. Polecam

Stanisława

Jestem stałą klientką. Już od kilku lat kupuje w tej firmie. Już się nie męczę z praniem i sprzątaniem. W Laboratorium Pani Domu zawsze mi doradzają co do czego wziąć. Polecam bo wszystko co do tej pory kupiłam zadziałało. Polecam każdemu.

K.G.

Jeszcze raz , przypadkiem dotknęłam nie ten kciuk : ( Pozdrawiam i dziękuję.

K.G.

Już kilka razy kupowałam wasze produkty , nigdy się nie zawiodłam. Środek do mycia fug , płyn na pleśń czy płyn do mycia podłóg, rewelacja i robi wrażenie. Dostawa zawsze ekspresowa, ostatnio zamówiłam i w ciągu 24 godzin już czekało w paczkomacie .Super ????

Zosia

Polecam płyn do pleśni. 20 minut i po sprawie. A stosowałam wiele środków i nie chciało zejść. Odtłuszczaczem Chameloo czyszczę całą kuchnię. Szyby i lustra białym Chameloo bez smug. Sprzątanie jest teraz szybkie i sprawnie. Polecam wszystkim.

Zostaw merytoryczną opinię o Laboratorium Pani Domu sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Laboratorium Pani Domu sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Laboratorium Pani Domu sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Laboratorium Pani Domu sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 10 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Laboratorium Pani Domu sp. z o.o.