Laboratorium Pani Domu sp. z o.o.

Opinie o Laboratorium Pani Domu sp. z o.o.

Boguslawa Solinska

Środki są rewelacyjne jestem emerytka ale nigdy już nie kupię innych środków niż te z Pani Domu są droższe ale i wydajniejsze . Polecam serdecznie

Małgorzata

Super produkty, szybka realizacja polecam bardzo.Płyny do płukania pięknie pachną,mleczko Astonish rewelacja.Jestem bardzo zadowolona i na pewno zamowie też inne produkty.

Dorota

Bardzo polecam produkty Laboratorium Pani Domu. Kupiłam dość duży zestaw . Najbardziej zadowolona jestem z proszku do białego , płyn DLux WC , odtłuszczacz , mleczko wybielające . Rewelacja.

Gumisiam

SUPER produkty . Jeszcze niczym tak nie wyczyściłem fug i nie musiałam się nadzorować. Gorąco polecam !

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Dam pracę kierowcy z Katowic- emerytowi lub renciście w firmie Laboratorium Pani Domu sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.

Płyn D-LUX Meble rewelacja. Zero smug i odbitych palców na matowych czarnych frontach. Dopiero zaczynam przygodę z Laboratorium Pani Domu i od razu strzał w dychę. Na pewno skuszę się na inne produkty.

Halina Kłos

Nie wierzyłam w te reklamy, a to działa. Najlepsze płyny jakie kiedykolwiek miałam. Już nie kupuje w sklepach. Dzieki Laboratorium za te wspaniałe produkty!

Halina

Zamówiłam w tej firmie produkty na prawie 150 zł. Paczka szła cały tydzień. Po przyjściu paczki stwierdziłam że na żadnym produkcję nie ma polskiego opisu użytkowania.a jeden produkt był uszkodzony i po prostu zaklejony taśmą. Po licznych pisania ch maili do firmy niestety nie otrzymałam odpowiedzi co z etykietami i jak mam dokonać reklamacji. Firmę oceniam negatywnie ponieważ nie dba o klienta

Monika Grzegrzółka

Nie wierzyłam w te reklamy i nadal nie potrafię uwierzyć, że te produkty działają jak w reklamie. Fugi czyste, w kuchni nie ma problemu z czyszczeniem tłuszczu, piekarnik lśni, szyby błyszczą, łazienka bez osadów i kamienia, podłogi bez smug. Jest czysto i świeżo. I tak lekko i szybko teraz sprzątam. Coś niesamowitego.

Olga

Środki jak każde inne.

Marysia Wolak

Płyn D-LUX do fug jako jedyny zadziałał i wyczyścił fugi w moim domu. Straciłam dużo czasu i pieniędzy zanim na niego trafiłam. Sąsiadka mi poleciła. Wspaniały produkt. Odkamieniacz do łazienki różowy i odtłuszczacz do kuchni plus płyn do podłóg bez smug i wszystko lśni. Z niedowierzaniem przeglądałam ofertę i jestem zaskoczona, że wszystko tak czyści jak w reklamie. Coś wspaniałego!

Joasia Marciniak

Płyn do fug i przypaleń to rewelacja. Polecam i ten żółty od tłuszczu. Sprzątanie tymi produktami to czysta przyjemność.

Elen

Niezwykle skuteczne środki do utrzymania czystości w domu

Anna 27.07.2021

Zamówiłam kolejne produkty do czyszczenia,i z czystym sumieniem potwierdzam wysoką jakość każdego płynu, używałam do fug,kabiny prysznicowej a ostatnio zamówiłam zestaw codzienny. Jak umyłam szafki w kuchni to trudno było uwierzyć jak były czyste i ten zapach. Dziękuję.

Zdzisława

Synowa mi zamówiła ten zestaw codzienny i jest mi o wiele łatwiej utrzymać porządek. Tylko popryskać i przetrzeć. Już wszystkie moje koleżanki korzystają z produktów z Laboratorium Pani Domu.

Elzbieta

Polecam płyny do kąpieli,są rewelacyjne ,bardzo wydajne i pięknie pachną????Zamówiłam za pobraniem ,dostawa bardzo szybka miły kontakt z panią Anią Pozdrawiam????

Jacek

Najlepszy jest ten zestaw codzienny. Nic innego nie kupujemy, bo te środki załatwiają wszystko co trzeba. W domu czysto, nawet ja sprzątam, bo to przyjemność. Żona zadowolona. Dzięki Laboratorium Pani Domu

Xxx

Super produkty godni placenia dla Laboratorium Pani Domu.

Natalia

Zawsze sceptycznie podchodziłam do tych wszystkich ochów i achów w komentarzach ale skusiłam się i nie żałuję! Niedługo będę składać kolejne zamówienie. Polecam z całego serducha!

Jola

Zawsze bardzo ostrożnie podchodzę do takich zachwytów- "rewelacja".."mega!!".."wszytko jest jak nowe" itd.itp. ALE TAK WŁAŚNIE JEST. PO PROSTU REWELACJA!!!! Dzisiaj otrzymalam moje trzecie zamowienie i będą kolejne, bo produkty są "mega " dobre

Asia

Produkty są mega dobre zamówiłam już kilka rzeczy nawet dla siostry i mamy po prostu są zachwycone, teraz już wiem że będę stałą klientka. Naprawdę wszystkim polecam ????

Zostaw merytoryczną opinię o Laboratorium Pani Domu sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Laboratorium Pani Domu sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Laboratorium Pani Domu sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Laboratorium Pani Domu sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 10 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Laboratorium Pani Domu sp. z o.o.