Laboratorium Pani Domu sp. z o.o.

Opinie o Laboratorium Pani Domu sp. z o.o.

Wanda

Witam serdecznie.Od dawna korzystam z produktów,jestem bardzo zadowolona i będę zamawiać następne,tylko wrócę po urlopie do domu.Pozdrawiam p.Anię i wszystkich pracowników Laboratorium Pani Domu????

Małgorzata

Zamówiłam kilka produktów i wszystkie są mega a płyn na przypalenia to po prostu strzał w 10. Polecam wszystkie produkty w 100%. Rewelacja i z pewnością to nie był ostatni zakup.

Beata

Z produktów Laboratorium Pani Domu korzystam już od dłuższego czasu, są rewelacyjne. Ostatnio nabyłam ręcznik papierowy i i płyn do mebli z serii D-LUX miło jestem zaskoczona jakością tych produktów. Teraz przymierzam się do kupna włoskich żeli pod prysznic. Polecam wszystkim te produkty, ja nie kupuje już nigdzie indziej ????

Ewelina

Najlepszy na świecie do niebieski do mebli d-lux meble. Czyszczę nim meble, blaty, fronty szafek. Wreszcie jest w moim domu poczucie świeżości. Kurz też się nie osadza. Nie ma śladów palców na frontach. Po prostu ideał!

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Dam pracę kierowcy z Katowic- emerytowi lub renciście w firmie Laboratorium Pani Domu sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
Łucja

Cześć, widzę, że w wątku są głównie wpisy od osób korzystających z usług Laboratorium Pani Domu. A ja bym chciała dopytać o pracę w firmie. Ile osób tutaj pracuje? Czy można dostać się do pracy na produkcji? Ktoś może wie coś na temat zatrudnienia lub wie gdzie znajdę oferty pracy? :)

Z płynów Laboratorium Pani domu korzystam od 2 lat. Wszystkie są super.A ostatnia dostawa w ciągu 2 dni za potwierdzeniem odbioru. Napewno będę dalej klientką.

Halina

uwielbiam Wasze produkty , to mleczko jest rewelacyjne a płyn do mebli ideał....teraz już wiem gdzie robić zakupy :)

Kazimierz Opolski

Do pleśni polecam. Raz wyczyściłem i po sprawie. Już dłuższy czas pleśń nie wraca. Jestem zadowolony

Natalia

Polecam tą chemię . Jest super na żadnej która mam się nie zawiodłam . Najlepsza z wszystkich które miałam.

Marian Godlewski

Nie wierzyłem że zadziała. Kupiłem płyn na pleśń i jestem zadowolony. Szybka przesyłka. Polecam każdemu kto walczy z pleśnia. 20 minut i po sprawie.

Barbara

Kupilam i jestem bardzo bardzo zadowolona. Nie wierzyłam a jednak.produkt superrrrr.polecam

Małgorzata

jest super

Mariam

Jestem zachwycona. Bardzo szybka dostawa. Produkty rzeczywiście działają. Płyn czerwony do kamieni idealnie usuwa wieloletni kamień z kranu tak szybko że byłam zdziwiona. Z okapem natomiast świetnie sobie radzi żółty płyn. Lubię te produkty. Warto kupować i ułatwić sobie życie.

Agnieszka Zawistowska

Opiekuję się mamą i muszę dbać o dwa domy. Te zestawy środków do czystości ratują mnie. Zyskuję coś więcej niż czyste mieszkanie- bo czas. Sprzątam jednocześnie w kuchni, łazience, pokoju. Zaczynam od łazienki psikam różowym chameloo po wannie kranach, zalewam wc chloratosem, psikam po lustrze białym chameloo i wycieram lustro i wychodzę, psikam w kuchni chameloo żóltym na kuchenke i tłuste miejsca, niebieskim d-lux meble na stół, fronty szefek i meble. Nie dość, że wszystko błyszczy ładnie pachnie to kurz tak nie osiada. Przecieram wszystko papierowym ręcznikiem. Wracam do łazienki spłukuję wannę i armaturę, spuszczam wodę w wc- gotowe. Zostaje mi odkurzyc i umyć podłogę a do tego świetny jest płyn do podłóg bez smug. Jak potrzeba np wybielenia wanny to od czasu do czasu to psikam Astonish z wybielaczem i wychodzę robić coś innego. Wracam za jakiś czas i spłukuję. Jestem serdecznie wdzięczna za te produkty i że na nie trafiłam. Koleżanka mi poleciła. Mycie okien, wycieranie kurzu, czy mycie podłogi nie jest już męczące. To czysta przyjemność patrzeć jak lekko i szybko mieszkanie staje się czyste. I te produkty są w dobrej cenie. Polecam jeszcze D-LUX do pleśni, w piwnicy zrobił nam się grzyb i po 20 minutach od popsikania tym płynem nie mamy go już od dłuższego czasu. Dziękuję Wam Laboratorium Pani Domu za te wspaniałe preparaty. Pozdrawiam z całego serca

Janka

super produkty, nareszcie czyste fugi

Jolanta

Wczoraj otrzymałam paczuszkę. Wszystkie środki sprawdzone ???? REWELACJA. Najlepszy do fug, lejesz, wycierasz i już. Polecam????

Ola

Polecam, bardzo dobre produkty, szybka dostawa, świetny kontakt z firmą.

Kornelia Kania

koleżanka mi poleciła odtłuszczacz chameloo i niebieski D-LUX meble- coś niesamowitego. W kuchni czysto, meble blaty czyściutkie, w mieszkaniu pięknie pachnie. Chameloo odkamieniacz do łazienki psikam po kranach wannie wychodzę na kilkanascie minut, wracam spłukuję i posprzątane. Nie ma lepszych produktów.

Aneta

Kupiłam. Wczoraj użyłam, choć byłam trochę sceptyczna, bo już tyle preparatów używałam i nic nie było skuteczne. Środek jest rewelacyjny, piekarnik wygląda jak nowy, jestem zachwycona. Nie dość, że łatwo zeszły wszystkie przypalenia to środek nie pozostawia nie przyjemnego zapachu. Polecam!!! ????

Dzasta

Rewelacja. Nie wierzyłam w te opisy, dopóki sama nie sprawdziłam. Nareszcie mam czyste fugi i żadnego tłuszczu w kuchni. Odtłuszczacz wymiata. Ten różowy do łazienki też. Polecam wszytskim, bo naprawdę te środki ułatwiają życie.

Zostaw merytoryczną opinię o Laboratorium Pani Domu sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Laboratorium Pani Domu sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Laboratorium Pani Domu sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Laboratorium Pani Domu sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 10 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Laboratorium Pani Domu sp. z o.o.