Laboratorium Pani Domu sp. z o.o.

Opinie o Laboratorium Pani Domu sp. z o.o.

Elżbieta

Lepszej chemii nie używałam, jestem pod wrażeniem!!

Olga

Pierwszy raz spotkałam się z tak ekspresową wysyłką, wczoraj zamówiłam, dzisiaj paczkę mam w domu. Płyn do fug petarda! :):)

Rewelacja! Szybka dostawa, miła obsługa, wspaniałe produkty. Ze znajomymi i rodzina kupujemy już tylko w Laboratorium Pani Domu. Nie tylko płyny do prania i sprzątania, ale też są świetne kosmetyki. Jestem zachwycona.

Jolanta

Jestem zachwycona produktami. Dzięki płynowi do fug i do pleśni pozbyłam się problemu. Sprawdziłam tyle produktów i żadne nie pomogły dopiero produkty Laboratorium Pani Domu. Jeszcze polecam płyny z zestawu codziennego. Polecam Polecam Polecam. Dziękuję!

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Dam pracę kierowcy z Katowic- emerytowi lub renciście w firmie Laboratorium Pani Domu sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
Ilona

Powiem szczerze że u nas ten preparat na fugi nie działa wogole. Ani na stare ani na nowe. Nie jestem zadowolona. Szczerze nie kupię ponownie.

@Ilona

Dzień dobry. Prosimy o kontakt na adres kontakt@laboratoriumpanidomu.pl. Zweryfikujemy dlaczego u Pani nie zadziałał płyn.

Jola

Mam ten preparat do Fug i jestem bardzo zadowolona. Jak zamawiałam nie wierzyłam w reklamy i jestem w szoku, bo moje fugi są jak nowe. A co najlepsze nie trzeba ich szorować. Polałam fugę starłam i po tylu latach moje fugi są jak nowe. Do tego szybka przesyłka. Dziękuję Laboratorium Pani Domu!

Ela

Mam pakiet 10 produktów i jestem zadowolona. Świetna cytrynowa pianka,proszki w zelu,D- lux kamień i rdza super toaleta błyszczy bez żadnego szorowania co kiedyś musiałam dużo pracy włożyć i nie było takie efektu jak przy tym produkcie,do fug super. Będę u was zamawiac,bo wiem że że wszystkim sobie poradzą i to szybko i bez problemu. Już mi wpadły w oko następne środki czystości. Jestem zadowolona a jestem osobą nie dowiarkiem. Polecam bo naprawdę warto.????

Produkty z Laboratorium to jest to czego szukałam.efekt gwarantowany zarówno jeżeli chodzi o czystość,zapach czy niewielka ilość jaka wystarczy. Bardzo polecam płyn do przypalen , nowość do mycia o super zapachu który daję świeżość i utrzymuję się długo. Płyn do WC skoncentrowany i naprawdę idealnie czyści. Mam jeszcze kilka produktów które wypróbuję i podzielę się opinią. Ale Szczerze polecam. Będę teraź używać tylko produktów Pani Domu ????

Joasia

To są najlepsze produkty jakie tylko istnieją, odkamieniacz, odtłuszczacz, WC chlor i do fug- coś niesamowitego, a do tego szybka wysyłka i miła obsługa. Wszystko super!

Martyna

Pierwszy raz kupiłam żółty płyn w sklepie,chciałam sprawdzić działanie.Mile się zaskoczyłam i zaczęłam używać.Potem natknełam się na faceboku na waszą firme,która sprzedaje te płyny i wiele innych produktów.Zamowiłam i wypróbowałam inne płyny z tej serii .Bardzo polecam niedrogo i skutecznie.Teraz sprzątanie to przyjemność.

Pigwa
@Martyna

A jak Pani zamówiła bo mnie coś nie wychodzi.

@Pigwa

Dzień dobry. Czy udało się Pani złożyć zamówienie? Jeśli nie zachęcamy do skorzystania z okienka CHAT w prawym dolnym rogu. Nasza konsultantka z chęcią Pani pomoże w zamówieniu. Ewentualnie zapraszamy do kontaktu na adres kontakt@laboratoriumpanidomu.pl

@Laboratorium Pani Domu sp. z o.o.

Jasne ???? konsultantka pomoże. W ciągu trzech dni pisałam 2 razy na czat, zero odpowiedzi z Waszej strony, a podobno odpowiadacie natychmiast ???? Na maila też nie dostałam jeszcze odpowiedzi.

Małgorzata

Ja złożyłam zamówienia 14 listopada, opłaciłam przelewem online. Do dziś zero maila z ich strony, ani zamówionych przedmiotów. Mimo że pisałam kilkakrotnie nie ma odpowiedzi.

@Małgorzata

Dzień dobry. Pani Małgorzato staramy się aby paczki były wysyłane jeszcze tego samego dnia w którym były zamówione. Rozumiemy, że zależy Pani na czasie, żeby jak najszybciej otrzymać produkty. Prosimy o kontakt mailowy na adres kontakt@laboratoriumpanidomu.pl Sprawdzimy co się dzieje z zamówieniem i dlaczego do Pani nie zostało jeszcze wysłane. Pozdrawiamy, Zespół Laboratorium Pani Domu

Beata

Dostawa porażka. Kontakt również.Pracują tam osoby które o niczym nie mają pojęcia ani gdzie jest przesyłka ani co się z nią dzieję, a już kiedy będzie na to pytanie nikt nie potrafi odpowiedzieć. Totalnie olewają klienta . Nawet nie informują że przesyłka będzie opóźniona!!!????????????

@Beata

Dzień dobry. Z tego co Pani napisała widzimy, że kontaktowała się Pani z nami, lecz nie wiemy czy na poprawny adres. Na wszystkie zgłoszenia reagujemy natychmiastowo. Prosimy o wiadomość email na adres kontakt@laboratoriumpanidomu.pl z numerem zamówienia i opisanym problemem. Sprawdzimy co się się dzieje z zamówieniem. Być może paczka zaginęła w firmie kurierskiej, albo uległa uszkodzeniu w transporcie i została cofnięta do nadawcy bez poinformowania Pani, co często się zdarza. Prosimy o kontakt w celu rozwiązania problemu.

Małgorzata
@Beata

Zgadzam się niestety! Mam ten sam problem. Pytanie. Czy zwrócą pieniądze.

Jola

Co do produktów nie mam zastrzeżeń, są naprawdę dobre . Moja negatywna opinia spowodowana jest sposobem załatwienia reklamacji .Zamowiłam dla siebie i znajomych 3 płyny do przypaleń , paczka przyszła szybko , płyny były zle zabezpieczone częściowo wylane i bylo brak atomizerów do tych płynów,, od półtora tygodnia wydzwaniam i za każdym razem słyszę ze dzis na pewno paczka do mnie zostanie wysłana z brakującymi elementami i do tej pory nic nie dostałam . Uważam że jest to nie profesjonalne podejście do klienta

@Jola

Dzień dobry. Przykro nam z powodu opisanej sytuacji. Dodam jednak, że często paczki są przepakowywane przez firmę kurierską. Być może nastąpiła jakaś pomyłka. Prosimy o wiadomość na kontakt@laboratoriumpanidomu.pl Sprawdzimy co się stało. Pozdrawiamy, Zespół Laboratorium Pani Domu.

rosa
@Laboratorium Pani Domu sp. z o.o.

Jak to przepakowywane prze firmę kurierską? Pierwsze słyszę o czymś takim

@rosa

Często się zdarza, że firma kurierska przepakowuje paczkę jeśli np. ulegnie ona uszkodzeniu.

Joanna

Najlepsze płyny jakie urzywalam polecam

Kazimiera

Robię zakupy w tym sklepie już od ponad 5 lat. Nigdy się nie zawiodłam. Paczki szybko są dostarczane, panie doradzają. To są płyny naprawdę D-LUX ! :)

Bardzo polecam produkty firmy. Jakościowo są bezkonkurencyjne. Dodatkowo podziękowania dla pań z infolini, które doradzą i odpowiedzą na wszystkie pytania

Angelika

Najlepsze płyny jakich kiedykolwiek używałam. Fajnie, że są gotowe zestawy. Kupowałam zestaw codzienny i zestaw codzienny xxl. Wszystko jest świetne. Teraz zamówiłam zestaw podręczny z płynem do przypaleń. Dziękuję Laboratorium Pani Domu!

Ada

Jestem zachwycona tymi produktami w końcu nie muszę fug szorować szczoteczką Rewelacja polecam każdej gospodyni ????????

Produkty PETARDA !!! Płyn na przypalenia jest rewelacyjny, nie trzeba nic szorować tylko spryskać i odczekać. POLECAM

Wiesia

Nie wierzyłam w działanie płynu do pleśni i tym reklamom, a działa tak jak na reklamie. Coś niesamowitego. Polecam z całego serca

Basia

Dołączam swoją opinię.. Produkty są rewelacyjne! Paczkę otrzymałam na drugi dzień. ????????????????????

Zostaw merytoryczną opinię o Laboratorium Pani Domu sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Laboratorium Pani Domu sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Laboratorium Pani Domu sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Laboratorium Pani Domu sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 10 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Laboratorium Pani Domu sp. z o.o.