Laboratorium Pani Domu sp. z o.o.

Opinie o Laboratorium Pani Domu sp. z o.o.

HANIA SZYDLOWSKA Z Bielska Bi

Jestem szczęśliwa, że na Was kochani trafiłam, produkty mega świetne, aż przyjemnie sprzątać nimi i widzieć w tak szybkim czasie efekty, polecam wszystkim Wasze produkty z reka na sercu tym bardziej że cały produktów są niewygórowane.

Polecam wszystkie produkty Pani Domu ????Sprawdziłam i są rewelacyjne ????

Kalinowska

Dziękuję za błyskawiczne rozpatrzenie mojej reklamacji :):):):) Polecam, uczciwa firma!

Kamil Hajduk

Drogie Panie mam zestaw z Laboratorium Pani Domu i wszystkie produkty się sprawdziły. Świetne są Chameloo do łazienki i do kuchni. Do fug i do pleśni też sztos. Świetne efekty w krótkim czasie!!!!!!!

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Dam pracę kierowcy z Katowic- emerytowi lub renciście w firmie Laboratorium Pani Domu sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
Ilona Marcewicz

Nie wierzyłam w te reklamy, ale te płyny naprawdę działają. D-Lux do fug to czysta magia. Świetny jest zestaw codzienny wszystko co potrzebne w nim jest. Już nie mam zmarnowanej soboty na sprzątanie. Psikam, zmywam i w domu czysto i ładnie pachnie. Nareszcie!!! Dziękuję Laboratorium Pani Domu!!!!!

Beata

Płyn do fug rewelacyjny! Zamówiłam po raz pierwszy i napewno nie ostatni! Moje białe fugi nareszcie są białe bez żadnego szorowania! Zdecydowanie polecam!

Łucja

Sprzątanie domu waszymi środkami do mycia to po prostu przyjemność ❤

Grażyna Kwiatkowska

Bardzo szybka dostawa płynu do fug. Polecam wszystkim, podłoga jak nowa !

Monia

Kupiłam zestaw codzienny polecam z czystymi rękoma, jest Suuuper.

Martyna Gaca

Polecam!!! W ciągu jednego tygodnia zrobiłam 2 razy zamówienie ????????????. Naprawdę to działa!!Wszystkie produkty z serii D-LUX i Chameloo ????????????

Daria

Ja mam chyba już wszystkie płyny z tej firmy jestem mega zadowolona polecam każdemu ????

Polecam, produkty są mega

OM

Polecam, bardzo dobre produkty i szybka dostawa.

Aldona

Wszystkie produkty od was są (usunięte przez administratora) mam i polecam

Aga

Sztos. Nie wytrzymałam i wyszłam na klatkę schodową, żeby wypróbować też na porowatych kaflach, których biedna Pani sprzątajaca nie jest w stanie niczym doczyscic. Wszyscy sąsiedzi po kolei do mnie pukali, żeby się zapytać, co to za magiczny środek uzylam...Teraz muszę zrobić zbiorowe zamówienie dla całego bloku ????

Aga

Produkty są rewelacyjne jestem zadowolona z efektu ich dzialania

marta

O firmie Laboratorium Pani Domu słyszałam dużo dobrych komentarzy, aż w końcu postanowiłam sama się przekonać . I muszę przyznać nie zawiodłam się, produkty są świetnej jakości, płyn do przypaleń i fug rewelacja. Bardzo sprawna obsługa i szybka przesyłka. Jestem pod wrażeniem

Agnieszka

Macie super produkty,jestem bardzo zadowolona. obsługa klienta też super.

Agnieszka

Macie super produkty,jestem bardzo zadowolona. Obsługa klienta też super.

Produkty są naprawdę świetne. Stosuję już bardzo dużo produktów tej firmy i nigdy nie byłam tak zadowolona. Produkty które kupowałam w sklepie nie dawały żadnych rezultatów były mało wydajne,a te są wydajne i skuteczne. Naprawdę polecam ten sklep.

Zostaw merytoryczną opinię o Laboratorium Pani Domu sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Laboratorium Pani Domu sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Laboratorium Pani Domu sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Laboratorium Pani Domu sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 10 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Laboratorium Pani Domu sp. z o.o.