Full Job

Lublin

Full Job
2 168

Opinie o Full Job

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Urszula

@Aaa, może rozwiniesz swoją wypowiedź i podzielisz się swoim doświadczeniem związanym ze współpracą z Full Job? Jak wyglądało pośrednictwo firmy? Myślę, że Twoja wypowiedź będzie cenną wskazówką dla osób poszukujących pracy.

Aaa

Jednym słowem kłamcy co innego mówili co innego się okazało nie warto zawracać sobie głowy i psuć nerwów

Urszula nie polecam firmy a szczególnie Pani Eweliny Sz!!! Rok temu zatrudniala nas na ten sam sezon tylko przez Menpowera z Lublina. Wiecznie skrzywiona i łaskę robi że ludziom pracę oferuje. wielka pani konsultantka krzyczy na ludzi że telefonu nie odbieraja a dodzwonić się do niej człowieku po 16 to cud! Porazka i całkowity brak szacunku do pracowników. ODRADZAM!!!!

Urszula

@karla, a może rozwiniesz swoją wypowiedź i napiszesz coś na temat współpracy z Full Job? Jak oceniasz pośrednictwo firmy? Czy pomagała na każdym etapie przed podjęciem pracy? Twoja wypowiedź może pomóc osobom zainteresowanym pośrednictwem tej firmy.

karla

Masakra może i się starają ale jak przyjdzie do wypłaty to ja nie wiem kogo mają zatrudnionego w kadrach nawet nie umieją godzin liczyć musisz sobie dobrze upilnować żeby nie oszukali mnie na 400 zł chcieli oszukać ale się nie dałam porażka z nimi nigdy więcej współpracy z nimi.

Urszula

Zachęcam więcej osób, które współpracowały z firmą Full Job do wyrażenia opinii na jej temat. Jak oceniacie jej pośrednictwo? Czy ktoś na chwilę obecną składał swoją aplikację i chciałby podzielić się doświadczeniem związanym z rekrutacją? Odpowiedzi na te pytania będą pomocne dla osób poszukujących pracy tymczasowej.

Dzielny

Agencja spoko, trochę popracowałem w różnych miejscach. Wszystko zależy jaka robota się trafi bo niestety osoby z agencji nie maja wpływu jacy ludzie będą w danym miejscu i jak będą traktować ludzi z agencji. Pieniądze zawsze były, nigdy mnie nie oszukali. Jeśli ktoś szuka pracy tymczasowej i jakiegoś tam doświadczenia to warto.

Urszula

@Zainteresowana, na stronie pracodawcy są wszelkie informacje na temat obecnie prowadzonych rekrutacji: http://www.fulljob.pl/oferty. Full Job jest również aktywny na Facebooku, gdzie stale dodaje aktualne oferty pracy. Jeśli znajdziesz coś dla siebie, opowiedz o swoich wrażeniach. Będą to przydatne informacje dla użytkowników.

Czarny DG

Porażka !!! Ciągłe opóźnienia w wypłatach

Martyna
@Czarny DG 15.05.2018 21:27

bez przesady. Pracuję od 2 lat i jeśli są jakieś opóźnienia, to wyłącznie spowodowane niedostarczeniem raportów godzinowych na czas.

Zainteresowana

Podpowiedzcie czy firma prowadzi rekrutację? Na jaką umowę można liczyć na początek?

jedynarozsądna

Nie rozumiem tych negatywnych opinii. Po dopełnieniu wszystkich formalności pieniądze są zawsze na czas, grafiki elastyczne i wszyscy w biurze robią tak, żeby każdy był zadowolony. -> do napinaczy smarujących komentarze o rozliczeniach- w umowie pisze jak byk, że PITa przesyłają na maila. Czytanie ze zrozumieniem się kłania XD

Czarek

Idealnych firm nie ma. Zawsze może zdarzyć się cos nieprawidłowego.

koleżanka

Nie polecam, nie można się z nimi skontaktować, dzwoniłam na kazdy możliwy numer tel i nikt nie odbiera. Robią problem żeby wysłać rozliczenie pocztą, gdzie każdy pracodawca tak robi. Nie pchajcie się w to (usunięte przez administratora)

Gość

Witam serdecznie Wypowiem się krótko, ta Agnacja jest bardzo nie rzetelna ponieważ są problem wysłanie dokumentów na e-maila potem muszę je sobie sam drukować i podpisać i wysłać spowrotem a dwa zawsze bark podpisów od główny osób nie informowanie pracownika i zero dokumentacji jeśli komornik zajął wynagrodzenie inne agencje pod które się podlega są bardziej rzetelne niż ta agencja dwa nie wywiązywanie się z umów zlecenie kwestii wypłat gdzie jest wrzenie napisane że do 10 a wypłat albo są mocno spóźnione oraz czasem nawet ich brak w świetle prawa jest to nie wywiązywanie się z umów oraz łamanie prawa. I nawet ciężko się do dzwonić albo wogóle nie odbierają miałem taka sytuacje w zeszłym roku ze dzwoniłem cały tydzień i nikt nie odebrał albo odrzucali albo odkładali pewnie słuchawkę. I są nie słowni a jak już się uda jakimś cudem do dzwonić to mi powiedzieli ze sprawdza i od dzwonią a pilnie potrzebowałem dokutemu by coś załatwić to sam znów musiałem dzwonić i powtórka z rozrywki bo nie umieli od dzwonić. Szczerzę nie polecam !!!

Henryk

Jak się tu pracuje? Czy firma potrzebuje aktualnie pracowników?

Ja.M.

Z firmą współpracuję ponad rok i jestem bardzo zadowolona. Pracowałam w jednym z hipermarketów jako kasjerka, czasem na jakimś innym dziale. Obecnie zaczęłam pracę w firmie na Małgiewskiej. Wypłata zawsze na czas, czasem nawet wcześniej. Kasa się zgadzała. Do tego łatwy kontakt i zawsze wszystko potrafią wyjaśnić. Elastyczne grafiki w sam raz dla osób uczących się. Jak dla mnie spoko.

eddy

na stanowisku magazyniera jest stawka godzinowa @lukas,a poza tym na początek możesz liczyć jedynie na umowę o pracę tymczasową, Jednak jak podają w ogłoszeniu jest szansa na nawiązanie długotrwałej współpracy.

gośka

no ja już w tej branży trochę tkwię i jednak nie zamierzam wracać znowu na stanowisko szeregowego pracownika na produkcję więc jednak najbardziej interesuje mnie możliwośc pójścia chociaż trochę wyżej więc napiszcie jakie w Full Job są realna szanse na takie zawodowe zjawisko nadprzyrodzone, podrawiam cieplutko

jarosla-45

Jeśli was to interesuje to firma Full Job ogłasza nowe rekrutacje. Zajrzyjcie na forum i zobaczcie świeże stanowiska do wzięcia. Pozdrawiam PILNIE POSZUKUJEMY PRACOWNIKÓW OD ZARAZ Praca w markecie  na terenie Gliwic Wymagania: aktualna książeczka... http://www.gowork.pl/praca_podglad,5736401?keywords=&region=

cisz

HMM sprawdzajac opinie o full jobie tutaj myslalem ze jak w rescie tematow przeczytam same narzekania tak z dnia na dzien dodawane nowe, a tutaj ostatni wpis jest z maja... hmm moze to przez to ze w firie teraz jest clakiem w porzadku. no coz mam ostatnio wrazenie ze poprawia sie w tej polsce i nie ma juz co tak narzekac na wszystko

nowy

Jakie są firmy na mełgiewskiej 7-9 Interesuje mnie praca fizyczna

daremni prowokatorzy

jak w terminie zdajesz raport godzinowy, podpisujesz rachunek, to i kasa w terminie,pracuje prawie od roku przez nich i jest ok, grafik elastyczny i

Dostałam kase i to nawet szybciej niż myślalam, bo od razu po 20 także nie ma źle:) i kasy też dostałam tyle ile powinnam

kurcze a wyplacili Wam pieniadze z jakim opoźnieniem? bo ja jeszcze mam czas na wyplate ale po przeczytaniu opini boje sie ze nie dostane kasy wcale albo po 3 miechac co wtedy robic?

robotnikK

jeszcze jedno! jedynym plusem tej roboty jest to, że sami sobie ustalamy grafik , z tygodnia na tydzien, i jak ktoś chce to może i pracować 1 raz w miesiącu. każdy pracuje ile chce. Są tu studenci zaoczni, dzienni, ci co się nie uczą itp itd. Więc można jeszcze zrobić tak , że sobie znajdziecie normalną pracę , a tu np dorabiać . Bo tak jak pisałem wyżej. Praca naprawdę ciężka i robić od poniedziałku do piątku (5 dni w tyg) pod rząd to czysty hardcore . A pracować powiedzmy 2 razy w tygodniu to dało by rade . I wiele osób wsumie tak robi.

robotnikK

no ja tam pracuje cały czas, robię od niedawna, robie w polmosie- praca ciężka w ( usunięte przez administratora )stać 8 h i pakować butelki to masakra , kręgosłup wysiada, znowu 8 stać i ładować butelki na taśmę też nie zafajnie.... wiadomo trafią się dni , że jest lajt, ale to jest może max raz na cały miesiąc pracy. Ogólnie moja opinia taka: ( usunięte przez administratora )Już powoli rozglądam się za czymś innym.. bo nie bede robil jak kon za grosze... a ty kolego wyzej dorobiles się ale chyba garba.... bo jak mozna się dorobić czegoś zarabiająć (pracujac 20 dni w miesiacu ) max z ( usunięte przez administratora ) to nie wiem czego się dorobiłeś. Powiem tak jeśli ktoś naprawde nie ma pracy i nie może znaleść a kasa mu potrzebna niech bijee do nich pewnie go przyjmą... ale pamietajcie to nie jest praca na stałe, nie da rady.. trzeba znaleść coś lepszego, a jeśli już pracować za taką kasę to jakaś lżejsza robota... bo pracowałem już w 4 miejscach i takiej sieki to jeszcze nie widziałem jak w tym polmosie. pozdrawiam

były pracownik Polmosu

Jedynym plusem tego pracodawcy jest ( usunięte przez administratora )a; gdyby nie ona, to ta tzw. agencja rozleciałaby się w drobny mak. Reszta ( usunięte przez administratora ) z Full Job-a w ogóle nie ma pojęcia o zarządzaniu firmą (zwłaszcza taka ( usunięte przez administratora )

Full job

Pracowałam 2 miesiace na kasie i bylo ok. Skladki nalicza zewnętrzna firma a nie sam full job-fakt raz mi naliczyli więcej niz trzeba ale się upomniałam i miałam tyle kasy ile powinnam. Minus ze placi sie za koszulki, przelewy, itp.

adam

Mama pytanie czy za podpisanie umowy z Full job i leader service w tym samym miesiącu czeka mnie ( usunięte przez administratora )ak pisze w umowie) nawet jak w pierwszej z nich z którą popiszę umowę nic nie zarobie nic?? czy może ktoś wie coś na ten temat??

gumis

Pojawila sie jakas praca na produkcji przy pakowaniu czegos? wiecie jak to wyglada? 8h stania i pakowania jakiegos gowna w pudelka to troche gorsza praca niz wykladanie towaru. dajcie znac

Zostaw opinię o Full Job - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Full Job