Opinie o Full Job w Lublin

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników na temat firmie Full Job, i Klientów firmy. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Full Job na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Full Job w Lublin

Joker

Pracowałem kiedyś przez tą agencje krótko ,zwolniłem się, dostałem pismo ,że mam i zapłacić 1000 zł kary za złamanie jakiegoś przepisu z umowy o dzieło [nigdy takiej umowy nie podpisujcie ] . Poszedłem z awanturą to (usunięte przez administratora) [pseudo kierownik i (usunięte przez administratora) ] wezwał policje no i to oczywiście to ja byłem ten zły . Pieniędzy za ciężką prace nie dostałem powiedzieli ,że te pieniądze idą na poczet kary . Nie polecam agencji full job z Lublina . Środkowy palec dla tej konfitury i złodzieja bez honoru . A wam radze ich unikać są inne agencje w Lublinie co są ok .

bob

To jest jakas wydmuszka, dwa tygodnie temu wyslalem im umowe, do teraz nie dostalem kopii podpisanej przez firme. Teraz nie wiem czy pracuje legalnie, czy i na jakiej podstawie dostane jakiekolwiek pieniadze.

Paweł Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 6 dni.
Kandydat

Na jakie warunki może liczyć Konsultant/ Specjalista ds rekrutacji? Jaka podstawa/ jakie premie? Pojawiło sie ogłoszenie na Lublin i chciałbym zaaplikować

Vova Nowy wpis

Не отправляют договор с подписью, не отвечают на сообщения. Кинули на 400зл, не отвечают и не выплачивают уже второй месяц.

Pytanie Nowy wpis

Co wchodzi w skład pełnego wynagrodzenia w firmie Full Job na stanowisku Montażysta? 27 czerwca pojawiły się ich ogłoszenia na GoWork.pl.

Ania

Zapisują cię bez pytania do ppk i potem płać za skany i wysłanie oryginału pocztą, że nie chcesz. Jeszcze te śmieszne warunki,że płacisz 4 zł za przelew wypłaty. Nie polecam takiej pracy dodatkowej, bo tylko zainwestujecie i nie zarobicie.

@Ania

Szanowna Pani Anno .Nikt Pani nie zgłasza siła do PPK,wystarczy przy podpisywaniu umowy zaznaczyć ze nie chce Pani przynależeć do PPK. Jeśli ktoś tego Pani nie wytłumaczył to bardzo przepraszamy.

Monika
@Ania

proponuję przeczytać rozdział 3 ustawy o ppk, zanim zacznie Pani pisać takie głupoty.. a zwłaszcza art.16.1 firmy są zobligowane przez ustawę zawarcia umowy o prowadzenie ppk w imieniu ina rzecz osoby zatrudnionej po upływie 3 miesiąca zatrudnienia, nie później niż do 10. dnia miesiąca następującego po miesiącu, w którym upłynął termin 3 miesięcy zatrudnienia, chyba że osoba zatrudniona zadeklaruje przed upływem tego terminu niedokonywanie wpłat do ppk, na podstawie deklaracji, złożonej w formie pisemnej podmiotowi zatrudniającemu, albo przestanie być w stosunku do tego podmiotu zatrudniającego osobą zatrudnioną

Adkkk Nowy wpis
@Full Job

W umowie jest, że trzeba dostarczyć wykaz godzin, czyli mam napisać, ile przepracowałem i mój podpis i to gdzie mam wysłać?

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Full Job na stanowisko Wykładanie towaru Poznań Rataje bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ewelina

Czy muszę coś płacić tej agencji że nadają mi pracę?

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Full Job?

@Pytanie

Informuję, że wynagrodzenia są wypłacane WYŁĄCZNIE na konto bankowe.

k.

a mi się bardzo podoba kadra full job, bardzo profesjonalne, przemiłe osoby chętne do pomocy bądź do wytłumaczenia niezrozumiałego. pracowałam kilka razy przez tą agencję i nigdy nie było żadnych problemów, wręcz przeciwnie. jak się czyta umowy i trochę ogarnia to nie ma problemów :) żadna inna agencja nie jest tak w porządku jak ta a to nie jest moja pierwsza czy druga agencja. pozdrawiam serdecznie i mam nadzieję że kiedyś jeszcze dane będzie pracować mi przez tą agencję!

Tomas86

Mam pytanie o wynagrodzenie w umowie jest napisane że po 20.Chcialbym wiedzieć konkretnie którego?mam czekać do ostatniego dnia miesiąca?

zzz
@Tomas86

zwykle jest na koncie przed 20-tym, nie ma opóźnień w wypłatach, no chyba, że nie dostarczysz jakichś dokumentów mających znaczenie przy naliczaniu wypłat (np. oświadczenia przy zbiegu ubezpieczeń)

Lidia

Full Job to ogólnopolska, stabilna i prężnie rozwijającą się agencja pracy tymczasowej. Działalność została rozpoczęta w 2009 roku. Firma ma kilka ofert pracy, link do informacji zostawiam poniżej. http://www.fulljob.pl/dla-kandydatow/oferty Chętnie przeczytam opinie od pracownika Full Job, jakie warunki umowy i benefity pracownicze oferuje ten pracodawca?

Marek

Chyba lepej dla Turasa pracować niż przez ta agencję,!!! .

Justyna

Podpisując podsuwaną umowę którą Agencja Pracy nazywa "Zlecenie" (dla mnie to nadal Umowa Agencyjna która stawia Zleceniodawce ponad Zleceniobiorcą w sposób niepracowniczy) można mieć wrażenie, że Zleceniodawca chcę pozyskać bardzo dużo poufnych informacji w celach nie związanych z współpracą (co było bynajmniej b. dziwne). Ci biedni Ukraincy nie wiedzą co podpisują dając się omamić obietnicą 23 zł od godziny. Według treści umowy Zleceniodawca z błachych powodów "zarobi" karając Zleceniobiorce za zwyczajne sytuacje wynikające z pracy.

@Justyna

Pani Justyno Czytając Pani "wypowiedzi" wydaje się Pani przeuczonym magistrem prawa ,który wszystko wie lepiej. Dane są potrzebne do zawarcia umowy i choćby zgłoszenia do ZUS ,o czym może Pani słyszała(taka firma Państwowa :Zakład Ubezpieczeń Społecznych?Gdzie nie wystarczy samo imię i nazwisko i e-mail.Trudno odnieść się merytorycznie do Pani wpisu.Nie mamy też ofert za 23zł dla ukraińca wiec nie wiem skąd ta Pani pisanina.Pozdrawiamy konkurencję z Lublina:)

Piotr lublin
@Full Job

Ile zarobie za 40 godzin w tygodniu i jakie mam swiadczenia?

brak słów

Gorąco nie polecam , staraja sie jak najbardziej (usunięte przez administratora) pracownika , wiecznie problemy rżną na kase, nie chce miec problemow omijaj szerokim łukiem

Ola

@Justyna czyli np jakich informacji poufnych ?

bob

Robert
@bob

Czy próbowałeś konsultować się w tej sprawie z firmą? Dodałeś ten wpis prawie dwa tygodnie temu, powiedz mi czy sytuacja została już rozwiązana i dostałeś kopię swojej umowy? Czekam na to co mi powiesz.

@bob

Panie Robercie Za każdym razem dostaje Pan swoją umowę.Prosze o kontakt pod nasz mail z podaniem anych Pana a sprawdzimy to i skontaktujemy sie z Panem najszybciej jak to możliwe: marketing@fulljob.pl

Joker

M
@Joker

Również nie polecam pracy z agencją. W umowie są zawarte dziwne kary pieniężne na nie małe sumy, aż strach sie zwolnić z agencji przed czasem.

@Joker

Szanowny Panie "Joker" .Nigdy nie podpisujemy umowy o dzieło. Kłamie Pan to po pierwsze. Po pierwsze zawsze staramy się wyjaśniać wszelkie sytuacje na korzyść pracownika.Po drugie to Pan się awanturował i wyzywał wszystkich naokoło, że pracownice z lęku przed Panem( a śmierdziało alkoholem z daleka od Pana) zadzwoniły po policję,która Pana spisała i dostał Pan mandat. Tyle w tym temacie .Żałosny ogólnie Pana ten komentarz. Kary 1000zł Pan nie dostał bo nie mamy takiej w umowie.

Antek

Dlaczego pretensja jest do firmy? Każdy podpisując odpowiada za to co podpisuje. A tak w ogóle to jest forum pracownicze i ludzie uważają firmę za dobrego pracodawcę.

Nicko

Mam pytanie? Czy ktoś pracował w ostatnim czasie z firma Full Job z Lublina?? Czy da się dogadać w pracy z ludźmi? I jakie opinie macie na temat tego biura. Czy jak będę chciał zrezygnować to czy dostanę jakaś karę?

xxx

Pracuje przez ta firmę prawie od roku na umówię zlecenie w sklepie budowlanym. Wszystko do tej pory było super, wynagrodzenie na czas, zero problemów . Lecz za każdym razem jak dzwonisz do swojej koordynatorki z pytaniem o coś to zaczyna ja to przerastać . Co miesiąc wysyłają jedne i te same papiery na meila do podpisania i ponownego wysłania tak jakby każdy chodził ze skanerem pod rękę i był dostępny dla nich w każdej chwili. Cyrk zaczął się w tym miesiącu gdzie w rozliczeniu PIT nie mam uwzględnionego podatku którego mieli mi nie zabierać, gdzie do wypłaty również go nie dostawałam. Pytając pani z firmy dlaczego tak jest, odpowiedziała ze moje pytanie jest za bardzo obszerne i ona mi nie będzie tego tłumaczyła . Dodatkowo koleżanka która pracuje razem ze mną przez ta firmę, prosiła czy podają jej kwotę do pitu za poprzedni rok bo gdzieś po prostu zgubiła, to Pani odpowiedziała ze poda jej jak zapłaci 35 zł, na co gdy zapytała dlaczego ma za to płacić,Pani odpowiedziała : bo tak .

Валя

Працюю в Єленій Гурі. Дякую менеджеру Максиму! Попала в біду, але на Фулджобі допомогли, влаштували, через тиждень дали аванс. Зараз вже все добре.

Misia

Witam mam pytanie jak wygląda inwentaryzacja w firmie fuuljob zagranico ile godzin jaka stawką.

Full Job Rzeszów
@Misia

Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem tel. 535945925. Udzielimy wszystkich szczegółów związanych z inwentaryzacjami wyjazdowymi.

Zostaw merytoryczną opinię o Full Job - Lublin

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.