Opinie o FULLJOB w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie FULLJOB. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w FULLJOB o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FULLJOB w Warszawa

pablo Nowy wpis

widzę, że mają sporo ofert pracy na różne stanwoiska ,nie wiem na co się zdecydować, waszym zdnaiem lepiej isc na produkcje czy magazyn? zarobki są mniej wiecej zbliżone? dajcie znac bo nie chce by mnie ominela rekrutacja a chce trafnie wybrać jakies stanwoisko

barti Nowy wpis

przez to ze pracowalem przez ta agencje udalo mmi sie znalezc stala prace w zakladzie do ktorego mnie wyslali. kilka miesiecy umowa z agencja a teraz normalnie na umowe o prace w fabryce. z ulicy by mnie nie przyjeli, jak ktos chce to moze sie dostac tylko troche trzeba sie postarac.

grzechu Nowy wpis

pracowałem w kilku miejscach przez tą agencje. kasa zawsze była na czas. plusem jest to że moge pracowac tylko wtedy kiedy chce.

jacek Nowy wpis

@kolega, cisza jest pewnie dlatego, bo jednak nie dzieje sie u nich nic ciekawego i tez zastanawiam się czy warto będzie się u nich zatrudniać czy to jednak nie będzie miało większego sensu? Dajcie znać koniecznie jak to powinno wyglądać, bo nie do końca jestem w temacie tutaj. Czekam na nowe informacje!

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie FULLJOB? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
kolega

Czemu w ogóle tutaj taka cisza, widze, ze ktoś na poczatku grudnia odświeżył temat, ale tak, to była jedna opinia miesięcznie i to ponad pół roku temu. Wygląda to tak, jakby fulljob praktycznie nie posiadał nowych ofert pracy i nie zatrudnia łzbyt czesto, a chyb nie bez powodu mają słowo job w nazwie, to po angielsku robota, jakby ktos nie wiedział..

Madziula2_34

Ja też mogę podpisać się pod pozytywem dla nich - jestem zadowolona. Wiadomo, ze ile ludzi tyle opinii. Umowe dostałam, wynagrodzenie też, wiec twierdzę, że jest ok

maniek-WOLA

LUDZIE BIJCIE W LEWO OD TEGO (usunięte przez administratora)

zadowolona

Dokładnie. Nie słyszałam jeszcze o takich stawkach na warszawie. Praca przez agencję wiąże się nistkimi stawkami, ale nie 4,5 smieszne. Dla mnie agencja bardzo ok, wypłacają w terminie a czasem nawet przed. ZADOWOLONA i ŚMIAŁO POLECAM ! :)

bezel11

ja tam przeszedłem z innej agencji, bo tu dali wyższą stawkę. 4,5 to moze zarobiłes na akordzie jak Ci się robić nie chciało. Chyba każdy wie czym jest praca na akord :) Na poczatku dostawałem 7 na ręke, a teraz ma 8. moze i to nie kokosy,ale praca jest w miare ok

warszawa

Jedna z gorszych agencji tak naprawdę bo od razu dają kary . Obecnie wysyłają pracowników do firmy Prodlekpol ale nie zarobicie tam więcej niż 4,5 złotych na godzinę. Wypowiedzenie umowy wynosi 2 dni pod groźbą kary nie wiem czy w ogóle legalne są takie praktyki. Nigdy nie podpisujcie pracy pod groźbą kary bo to oznacza że coś z pracą jest nie wporządku. To jest naprawdę dno totalne praca dla takich agencji które biorą często połowę waszej pensji , pracujcie za półdarmo dalej ... Firma daje anonimowe ogłoszenia w internecie bo jest skompromitowana. Jedyny plus że dotychczas wypłacała te marne pieniądze

darek

firma ok dla osób początkujących, chcących się gdzies zaczepic

misia74

zarobki są moze i niskie ale przynajmniej jest praca...

kacperro

dla niektorych te kary by sie przydaly, mi tez zmieniono grafik 1-2 razy bo ktos olal sobie sprawe i ja musialem isc na zastepstwo. nie wszyscy ludzie sa odpowiedzialni do pracy i jakby kazdy mogl sobie tak osrac jak mu sie podoba, to nie dziwne ze sa wprowadzane jakies kary za nieusprawiedliwione nieobecnosci

john

gościu jak wszystko oddajesz w terminie to nie ma żadnych kar, wypłaty są w terminie

Gosia

Miałam okazje być zatrudniona przez tą Agencje. Pracowałam tam na początku 2012 i po wakacjach. Są dwie młode Panie,które odpowiadają na wszystkie pytania i znalazły mi pracę na stanowisku kasjera. Co do terminów - zdarzyło mi się raz nie oddać karty i nie dostałam żadnej kary, ponieważ wcześniej poinformowałam, że wyjeżdżam na parę dni z Warszawy. Mogłam dosłać mailem. Wynagrodzenia są w terminie. Mogę polecić tą Agencję. Pozdrawiam, Małgosia.

andylwo

UWAGA NA FULLJOB!!! Zatrudniłem się w tej firmie w połowie grudnia na stanowisku kasjera w markecie real na Gocławku. Może i stawka godzinowa jest w normie w porównaniu z innymi pseudofirmami, ale za to każą sobie płacić za wszystko: za firmową koszulkę 15 zł (pierwszy raz płaciłem za odzież roboczą, w dodatku reklamującą pracodawcę, bo na koszulce jest nazwa firmy i numer telefonu!), za przelew wypłaty 3 zł (chociaż w większości banków przelewy są albo darmowe albo kosztują ok. 50 gr.) Dodatkowo umowa obwarowana jest licznymi zakazami i karami: - za nie poinformowanie o absencji w pracy 200 zł - za nie przedstawienie w odpowiednim terminie godzin do rozliczenia (który wynosi 2 dni) 1500 zł (kwota z "kosmosu", tym bardziej, że chyba nikt specjalne nie będzie starał się spóźnić, bo to przecież jego wypracowane godziny) - nie uzupełnienie numeru NIP lub rachunku bankowego w ciągu miesiąca od podpisania umowy 200 zł Jest jeszcze kilka takich ciekawych zapisów, ale i tak straciłem już za dużo czasu przez tę firmę. A i na koniec jeszcze jeden kwiatek: w umowie grożą, że w przypadku ujawnienia ich praktyk także mogą ukarać kwotą, uwaga, 2000 zł !!! Farsa, chyba zapomnieli o czymś takim jak wolność słowa, może przenieśli się do nas z Białorusi i wydaje im się, że mogą robić z ludźmi co chcą, a oni będą bali się komukolwiek poskarżyć. "Biuro" znajduje się w wynajmowanym, małym pokoiku, na drzwiach tabliczka z nazwą firmy wielkości szyldu na drzwiach do WC więc w sumie można się było tego po nich spodziewać. Jak to mówią: "firma krzak wyrwij krzak firmy brak". Grafik zmieniał mi się kilka razy w ciągu tych dwóch tygodni (najczęściej dzwonili, bo ktoś zapewne miał ich już dość i po prostu rezygnował więc musieli kogoś obsadzić za niego). Rozliczenie godzinowe trzeba dostarczyć samemu, do biura oddalonego ładny kawałek drogi od miejsca pracy (w realu pracowało od nich kilkanaście osób więc moim zdaniem mogliby się pofatygować i raz w miesiącu pojawić się i zebrać rozliczenia, w końcu za coś te pieniądze biorą). W tym momencie dostałem od nich wiadomość, straszą mnie sądem i więzieniem. Najlepsze jest to, że ich "kierownik sprzedaży" nie zna podstaw ortografii, co dziwi tym bardzie, że są programy, które pomagają niedouczonym poprawiać błędy.

Zostaw merytoryczną opinię o FULLJOB - Warszawa

FULLJOB