Witam wszystkich zainteresowanych firma Itm.........................
Pracowałem na dziale opakowań ładnych parę lat...........praca super ale do czasu zmiany kierownictwa..........jak przyszło nowe kierownictwo to praca stała się horrorem...............pani (usunięte przez administratora) to osoba która nie potrafi ządzic.......na jej zmianie tylko ważne było żeby jedna osoba zamiatała magazyn jak był nawał roboty, a opakowania zwracane ze sklepów nikt nie przerabiał aż do tego stopnia ze nie było miejsca na opakowaniach to było trzeba rozładowywać samochody na przyjęciach, a potem żeby opakowania znikały trzeba było zostawać po dużej w pracy żeby to przerobić, pożyczali ludzi do pracy z suchego,,,,,,,,,,,bo nie dawali rady, wielka panie kierownik która pracowała na dyspacu..........Pan (usunięte przez administratora) który pracował kiedyś na przygotowaniu i został wieki kierownikiem ,miał dużo prezesi do pracowników, wypisywał za głupoty notatki. nawet do wc nie było można było isc bo od razu się czepiał ze nie było nas na magazynie jak jest potrzeba to do wc się idzie ..............z moich obserwacja wynika ze jak wózkowy podał ładne palety na wydawcę i kierowca nie chciał ich zabrać to szedł do biura i kierownik wychodziła i dawał mu palety jeszcze lepsze to znaczy ze wziął łapówkę od kierowcy ......................Jak mieliśmy popołudniówki to kierownictwo zamiast wprowadzać papiery do komputera to siedzieli albo w Internecie albo oglądali mecze ..........siatkówki ,piłki nożnej., piłke ręcznej to zdąża się bardzo często ...........................na mnie się uwzięli bo za dużo wiedziałem ....................pracowałem za 5 a potraktowany zostałem jak śmiecia...............jak byłem na ramie to najwięcej pisałem niezgodności zwracanych opakowani ze sklepu , duże błędy sklepów wychwytałem , a kierownikowi to się nie podobało bo miał zajęcie musiał dzwonnic do sklepów i wyjaśniać. jak jeździłem na combi to starałem żeby wszystkie działy miały wszystko palety combi max itd..........z magazynu zwoziłem wszystkie palety ustawione na magazynie miałem zawsze porządek...........a wózkowi mieli wolne wiejscy na palety odstawiane............a dużo miejsca mieli chłopacy na rampie bo maxi znikał bardzo szybko robiłem kurs bardzo szybko ................tak samo szybko znikały palety jak jeździłem na wózku gazowym przebierałem szybko palety potrafiłem przebrać do 1000 palet euro nie licząc pozostałych żeby mieli co wydawać ...........drugi wózkowy........jak byłem w opak owce przerabiał ją w mik nie ściemniałem jak inni co chodzili na papierosa........................... pracownicy tego działu ściemniają jak mogą i im nic nie robią............................na noce grają w gry na telefonach i oglądają filmy , i są na febooku...............zamiast pracować...........................................................na koniec mojego wpisu (usunięte przez administratora) nie udziela Pomocy nie wiem jak on może nadal być kierownikiem tego działa..................... do usłyszenia