IMPULS-LEASING Polska Sp. z o.o.

Opinie o IMPULS-LEASING Polska Sp. z o.o.

Pik Pok

Pracowałem w impuls 2,5 roku, zaczynałem jako student. Było OK, szczególnie atmosfera. Fakt można czasami „nadziać się” na pytania o: DMAIC, Druckera, Jacka Welcha, Six Sigma, Rybią ość, Kaizen, 5C i co jest na segregatorze jakości etc ale to taki koloryt tej firmy - dużo tego nie ma. Osobom o słabych charakterach raczej nie polecam. Dla mnie to była niezła rozrywka (weryfikacja wiedzy ogólnej przez najwyższe czynniki) ale zdarzyła się niestety tylko 2 razy - tak więc mniej niż raz w roku. Kasa - ok i zawsze na czas do tego bonus 2x w roku, szansa na człowieka kwartału i dodatkową kasę, możliwość dorobienia w projektach. Sporo się tam nauczyłem poza oczywistymi rzeczami potrzebnymi w pracy to pozytywnie oceniam zwłaszcza umiejetność bezkonfliktowej komunikacji z przyjaciółmi z Departamentu Sprzedaży - przydaje mi się to teraz na codzień. Pracuje teraz u konkurencji w rodzinnych Katowicach. Z tej perspektywy (kolejnych 2 lat) mogę powiedzieć tyle, że w impulsie naprawdę nie bylo źle a gdyby impuls był w Katowicach (centrala) to aplikowalbym ponownie.

Zirkon Zahn

Byłem wczoraj na rozmowie. Przywitał mnie miły człowiek - dyrektor departamentu. Rozmowa na luzie - sporo się dowiedziałem o firmie, rynku leasingowym, ścieżce zawodowej, oraz projektach jakie mają (coś z IT, jakością i jeszcze inne - razem 4). Kilka pytań do pomyślenia no i krótka weryfikacja angielskiego. Co do umowy to rzeczywiście była mowa o zleceniu - ale z racji tego, że jestem studentem to mi pasuje. Nie padły żadne kwoty z ich strony - ja podałem swoje wymagania i tyle. Mam nadzieję, że mnie wybiorą. Mała rada - na rozmowę przygotujcie się trochę - były pytania o grupę, do kogo należy firma, ile lat jest na rynku i czym się zajmuje- ja miałem tu małe braki.

Bout
@Zirkon Zahn

Też byłem dzisiaj - podobne wrażenia. Niech wygra lepszy!

@Zirkon Zahn

Weryfikacja angielskiego??? A to Ci dobry kawał???? tam nikt z dyrektorów prawie nie zna angielskiego.

Brat Zirkona - Nemhir Arehad
@Zirkon Zahn

Zapomniałeś napisać o książce drackera i 3n (NEVER NEVER NEVER)

xtrac

Jeżeli nie pracowałeś wcześniej w Raiffeisenie to raczej odpuść sobie. No chyba, że masz dużo klientów, którzy pójdą za tobą niezależnie od "barw klubowych". Wtedy można nieźle zarobić. Co do centrali w Wa-wie, to nie wiem jak ludzie tam wytrzymują. Teatr jednego aktora, który przy okazji bywa Prezesem. No chyba, że lubisz "amway'owskie" klimaty i niekończące się popisy oratorskie i eksperymenty psychologiczne na żywych organizmach prowadzone pana Prezesa kończące się czasem grubo po północy. Sposób zwalniania pracowników wprost żenujący. Jak na tak małą firmę to niezłe IT, ale proces "z innej epoki".

Patryk Nąć
@xtrac

Dlaczego tak myślisz? Pracowałeś tam? Czy możesz rozwinąć swoją myśl o żywych organizmach?

Twerk
@xtrac

Pracowałeś tam? Na jakim stanowisku i w jakim departamencie? Czy wymieniłeś tylko to co uważasz za negatywne i zapomniałeś dodać pozytywów czy też nie widziałeś/widzisz tam żadnych pozytywów? Jak ocenisz obecnego pracodawcę? A może nadal „siedzisz” w impulsie???

Stevie

Firma dramatyczna, prezes ma mniemanie o sobie jakby był Bogiem. Stado pseudodyrektorów, którzy mu przytakują chociaż z tobą ustalają zupełnie co innego. Zarobki żenujące. Odradzam.

@Stevie

Stevie ... może pracujesz w teatrze dramatycznym :) Ja w Impulsie właśnie otrzymałem bonusa wakacyjnego (40% miesięcznej pensji) ... to mój pierwszy bonus (jestem jeszcze studentem i to moja pierwsza praca) jestem naprawdę happy :) ... a w czerwcu często mnie nie było ponieważ sesja .

@analityk

Kolego @analityk nie żartuj. Twój nick mógłby wskazywać na wykonywaną pracę. Jednocześnie z tego co piszesz wynika, że jesteś studentem, więc nie ma opcji być analitykiem :-) Specjaliści od PR tej pożal się Boże firmy postarajcie się bardziej :-)

Bardini
@Stevie

Bzdura, nawet komentarz do takich słów jest zbędny. Pracuję tam od bardzo długiego czasu i to co piszesz to najprościej rzecz ujumując kłamstwo.

@Bardini

W którym miejscu skłamałem? Że studenciak nie może być analitykiem? Litości leszczu z działu PR. Firma dno i metr mułu.

Konstanty
@Stevie

Czy Ty tam pracowałeś, czy tylko tak ze słyszenia wiesz co tam się dzieje? Z własnego doświadczenia wiem, że własna działalność to nic złego - ja zamieniłem sobie na własne życzenie UP na JDG i raczej frajerem się nie czuję - jest spora różnica na rachunku po otrzymaniu wynagrodzenia - na + PS żeby była jasność aktualnie nie pracuje w Impulsie - choć miałem tam epizod w 2011 roku ale wówczas na umowę o pracę.

@Konstanty

Sam sobie przeczysz geniuszu.

Konstanty
@Stevie

Chyba masz kolego problem z czytaniem ze zrozumieniem. Słyszałem, że teraz jest ssanie na fizycznych, nie przegap okazji bo czas leci.

@Stevie

Tzn? Proszę o rozwinięcie wypowiedzi!

Tomi Nininen
@:)

1 elastyczny czas pracy - jak chcesz to przychodzisz na 10 wychodzisz o 18 albo o 8 i wychodzisz o 4, 2 jak wolisz to możesz jednego dnia popracować mniej godzin i odrobić sobie w pozostałe dni, 3 nadgodziny płatne, 4 dodatkowa kasa 2 razy w roku - tak z 1,5 pensji dochodzi za cały rok, 5 można się sporo nauczyć - ale to zależy w dużej mierze od chęci, 6 awanse - dosyć rozbudowana siatka stanowisk, wiele szczebli - można się trochę powspinać (w mim przypadku ścieżka od młodszego specjalisty do specjalisty zajęła 2 lata), 7 atmosfera - chce się chodzić do pracy, Z minusów: - lokalizacja - ale to zależy skąd jedziesz, - sprzedaż - przerost formy nad treścią w wielu przypadkach - ale fakt przynoszą biznes i tak powinno być w tej branży Już tam już nie pracuję (rodzinny biznes mnie pochłonął) od 1,5 roku - ale mam kontakt z ludźmi z impulsa na bieżąco...

@Tomi Nininen

hmmm nadgodziny są płatne w firmie dopiero od niedawna i to nie wszystkim. Elastyczny czas pracy też nie funkcjonuje w większości przypadków. Awanse wymuszone bo i tak pracujesz na zleceniu więc nie znaczy to wiele.

Jordan

Elastyczny czas pracy w postaci przyjdź na 9 i siedź do 19 bo jest roboty na 15 osób, a pracuje tylko 10. Warto dodać, że nadgodziny są liczone po normalnej stawce - bo zlecenie. Przy B2B/ UoP nie ma czegoś takiego jak płatna nadgodzina - jest siedzenie w robocie 4fun.

Sroka
@Jordan

Czy ktoś Cię zmusza do pozostania pongidzinach? W jakim departamencie pracujesz?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie IMPULS-LEASING Polska Sp. z o.o. na stanowisko Sprzątaczka Gubin - orzeczenie? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?

Firma totalnie nieprofesjonalna. W ciągu trzech miesięcy nie udało mi się uzyskać ostatecznej odpowiedzi na wniosek ani pozytywnej ani negatywnej. Gdybym chociaż uzyskał prostą informację „Nie jesteśmy zainteresowani współpracą” to by było jak najbardziej ok. Wielokrotnie kontaktowałem się z panią dyrektor Magdaleną O. odpowiedzialną za region dolnośląski. Sposób komunikacji, a raczej je brak, zwodzenie, smsy w rodzaju „za chwilę zadzwonię” i potem brak kontaktu przez kolejne tygodnie, obiecywanie kontaktu i telefonów, które nigdy nie następowały, wielokrotne mylenie adresu mailowego. Już ja sam czułem się tą sytuacją zażenowany natomiast pani dyrektor najwyraźniej zachowała dobre samopoczucie oraz zdanie na temat swojej pracy. Po trzech miesiącach poddałem się ostatecznie. Trudno jest mi zrozumieć, jak to możliwe, że w czasach tak dużej konkurencji na rynku usług finansowych jako klient jestem traktowany w sposób całkowicie nieprofesjonalny, arogancki i urągający wszelkim standardom biznesowym (przynajmniej jeśli chodzi o kraje cywilizowane). Trudno mi zrozumieć jak to możliwe, że na stanowisku kierowniczym zatrudniona jest osoba o tak niskich zdolnościach jeśli chodzi o komunikację, organizację swojego czasu pracy i po prostu nieogarnięta. Stanowczo odradzam firmę Impuls Leasing. Szkoda czasu.

Klient

Masakra. Dodzwonić się i wyjaśnić coś z działem ubezpieczeń graniczy z cudem. Jak już ktoś odbierze, to nie wiesz czy rzeczywiście dodzwoniłeś sie do danego działu. Pani , która ze mną rozmawiała - jak dobrze pamiętam imię, pani (usunięte przez administratora)sprawiała wrażenie jakby nie miała pojęcia o czym mówi. Brak wiedzy.

Marek Handel

Mam umowę od grudnia 2018 i tak: - szybka decyzja - umowa podpisana u mnie w domu - przedstawiciel firmy przyjechał dokładnie o umówionej porze, - warunki umowy zgodne z ofertą - ubezpieczenie OK (GAP + komunikacja), - dobry i czytelny portal klienta Mogę polecić firemkę póki co... jak coś się zmieni poinformuję.

Pracownik bojący się

Firma mieszcząca sie na obrzeżach Warszawy. Dojazd kiepski. Atmosfera tragiczna, jeszcze teraz po wydarzeniach. Każdy boi sie odezwać, powiedzieć cokolwiek bo być może nie spodoba sie to osobą, które blisko są dyrekcji i managera. Kiedyś było naprawde zabawnie, i aż się chciało pracować. Ale to kwestia ludzi którzy są i tworza tą atmosferę. Teraz chodzę tam bo muszę, ale sama sie boje o to kiedy i mnie zwolnią.

Zadowolony pracownik
@Pracownik bojący się

Dwie dobre rady: 1. Zamiast tak się bać to poszukaj lepszej oferty pracy, jest teraz mnóstwo wakatów i to nawet nie na obrzeżach - co najwyżej postoisz trochę dłużej w korkach... 2. Przed wysłaniem CV doszlifuj lepiej ortografię - to z pewnością przyda Ci się bardziej niż to nieuzasadnione narzekanie.

@Zadowolony pracownik

Portal miał służyć jako informacja , co i jak dzieję się w firmie. Tym czasem, jak widzę nie można nic napisać, bo wylewa sie fala hejtu!

Antek
@Zadowolony pracownik

Bardzo szczery ten wpis ale generalnie zgadzam się - zamiast tracić czas na narzekanie lepiej zainwestować go w siebie - to zawsze się zwraca.

Miszcz
@Antek

Moja dziewczyna tam pracuje i podobno jest tak (+;-): Plusy: + zarobki + atmosfera + możliwość rozwoju, Minusy: - trzeba wiedzieć coś o rynku, leasingu i jakimś Drukerze bo sam boss odpytuje, - sporo pracy częste nadgodziny (ale podobno płacą), - dojazd

Patryk Nąć
@Miszcz

Dlaczego dziewczyna sama nie napisała opinii?

zbychu
@Patryk Nąć

bo trzepie nadgodziny, taaaaaakiii hajs!

Były

Dziwię się trochę tymi wypowiedziami. ... Nie jest kolorowo, jak w każdej firmie. Układy, układziki. Nikt też nie ma ustawowego obowiązku tam pracować! Impuls to nie koniec Świata! Są firmy dużo lepsze i z możliwością rozwoju. A co do powrotów, według mnie wracają Ci co nigdzie nie umieją się utrzymać, a Impuls to ostatnia deska ratunku... przyjmuje każdego.

Zawiedziony
@Były

Może to prawda, ale mnie niestety nie przyjęli... szukam dalej. Ale daj mi namiar na te lepsze firmy please.

Chyży
@Zawiedziony

Pracuję tam już trochę ponad rok, jestem studentem i cóż powiem tylko tyle, że jest OK i nawet lepiej niż się spodziewałem. Jest pensja, są bonusy 2 razy w roku a można jeszcze dorobić w projektach, których firma ma teraz kilka. Jak ktoś chce to naprawdę sporo może się nauczyć. Praca rozwojowa i pod względem finansowym do zaakceptowania.

Czerwona spodnica
@Chyży

Zalezy kto jaka stawke jest w stanie zaakceptowac. Dla studenta? Heh, ciekawe co zaofiaruja ci po studiach :D zatrudnia kolejnego na twoje miejsce :)? Co do stawek - jak ktos sie zgadza na glodowe stawki to jego wybor ;)

Dramat!!!! Oddzial w Szczecinie - pani Joanna. Zero kontaktu z klientem, z dealerem, z ubezpieczycielem. Dokumenty rejestracyjne auta zabiera DO DOMU!!! Po czym twierdzi, ze nie bedzie narazac zycia zeby je przywiezc (z powodu opadow sniegu...). Naturalnie nie zadaje sobie trudu by zawiadomic o tym fakcie leasingobiorce jak rowniez dealera czekajacego na kontakt... Moje sugestie dla IMPULS-LEASING Polska Sp. z o.o.: Dramat!!!! Oddzial w Szczecinie - pani Joanna. Zero kontaktu z klientem, z dealerem, z ubezpieczycielem. Dokumenty rejestracyjne auta zabiera DO DOMU!!! Po czym twierdzi, ze nie bedzie narazac zycia zeby je przywiezc (z powodu opadow sniegu...). Naturalnie nie zadaje sobie trudu by zawiadomic o tym fakcie leasingobiorce jak rowniez dealera czekajacego na kontakt...

@Adam

Adam dziękujemy za Twoją opinię. Rozumiemy Twoje niezadowolenie i przepraszamy za postawę naszego pracownika. Obecnie jesteśmy na etapie wyjaśniania okoliczności zaistniałej sytuacji. Mamy nadzieję, że ten jednorazowy incydent nie wpłynie negatywnie na nasze wzajemne relacje na linii Klient-Firma.

Chrobry
@Adam

Też mnie obsługiwał ten oddział było OK - ale różnie może być.

kemoR

Oferta przedstawiona przez Impuls była inna niż umowa podpisana, tabela opłat i prowizja po podpisaniu umowy do wglądu o czym nie było mowy wcześniej. Wszystko tak zrobione by podpisać umowę, dopiero przy fakturach okazało się ,że jest o jakieś 200 pln brutto więcej. Nie polecam wszystko powinno być przedstawione i powiedziane przed podpisaniem umowy i wtedy jest ok, a nie szukać i sprawdzać czy nie ma jakiś haczyków.

@kemoR

KEMOR dziękujemy za Twoją opinię. Czy możesz przekazać nam więcej konkretów - czego dotyczyła umowa, z kim prowadziłeś rozmowy i w jakim mieście? Bez tych informacji nie mamy możliwości rozwiązania problemu tak, aby w przyszłości taka sytuacja się nie powtórzyła.

przedsiębiorca
@kemoR

kemoR - Ty tak na poważnie ? Oferta była inna niż umowa - jeżeli tak było to po co podpisywałeś/aś umowę. Porada: jeżeli nie zgadzasz się z umową to jej nie podpisuj. Akurat tabelę opłat i prowizji impuls-leasing publikuje na stronie internetowej - możesz się nią zapoznać 24 godz. na dobę czyli kiedy chcesz. Jakieś 200 brutto więcej - konkretnie jakie, ca co ? Z Twojego opisu wynika, że podpisałeś umowę w jakiś dziecinny sposób nie czytając nawet kilku linijek z wysokością rat - i teraz masz pretensje.

Mądry
@przedsiębiorca

Czytanie umów to podstawa, wówczas kwota na fakturze nie powinna nikogo zaskoczyć. Mam w Impulsie umowę i wszystko jest tak jak w umówie. Polecam

Roman

Polecam firmę, nie sprawdzają w BIK, więc można brać furki tam gdzie inni nie dają ;) firma nie bada dokładnie klientów a sprzedawca potrafi zmienić decyzję centrali! Ja dostałem leasing bez wpłaty mając komornika na głowie, nikt inny nie chciał mi dać. .

Zgaga
@Roman

Coś się nie zgadza bo dlaczego nie dali mi finansowania z uwagi na bazy? No trochę tam miałem zaległości ale tylko jako osoba fizyczna - jak założyłem pustą sp.zoo to konkurencja na A.... zrobiła mi to z pocałowaniem w rączkę na 1% wpłaty i jeszcze pytali czy mam jakieś większe potrzeby, a Ci nadal nie chcieli. Nie wiem w czym problem.

Titi

Umowa zlecenie i niskie wynagrodzenia praca dla desperados

Obserwator

Ciekawe,który z dyrketorów- sie nudzi i odpisuje ? Dramat! To świadczy o poziomie... tej firmy.

Dwuznaczny
@Obserwator

Jeżeli już to pewnie ten z BOK. Choć pewności oczywiście nie ma...

Bolo
@Obserwator

Nie ma BOK w tej firmie z tego co wiem...

@Obserwator

Dyrektorzy też mają prywatne życie, to dobrze , że odpisują ponieważ mogą wyjaśnić sytuacje, którą co niektorzy opisują.

Bystrzejszy

@Paulina, moje spostrzeżenie w żadnym wypadku nie dotyczyło Ciebie. Po prostu zauważyłem pewną powtarzalność pojawiających się wpisów. M. in. Konstanty, Barton Heston, Robert, Bardini , itd. to są nicki, w przypadku których wysoce prawdopodobne jest to, że są wysyłane z tego samego IP. Wszystko. A w temacie firmy - wszystko co miało zostać opisane - zostało i jest to zrobione wielokrotnie.

analityk

Natomiast jak zbanujemy IP "Bystrzejszego" to odpadnie 80% negatywów …

@analityk

No nie jestem do konca przekonany co do Twojej tezy. Ale moge stwierdzic ze w powyzszej wiadomosci pominalem Twoj alias.

@Bystrzejszy

Bystrzejszy, proszę Cię o nie ciągnięcie dalej tego tematu. Wpisy nie związane z tematem będą zgłaszane do administratora i usuwane. Przypominam, że na forum rozmawiamy o warunkach pracy w firmie Impuls-leasing Polska i staramy się wymieniać przydatnymi informacjami.

@Andrzej

Andrzej, po pierwsze, wpisy są zgodne z regulaminem i nie powinny zostać usunięte przez administratora. Po drugie informacje powyżej są na temat i są zdecydowanie przydatne dla przyszłych kandydatów. Nie miałbym nic przeciwko, żeby pracodawca wystawiał swoje kontr-opinie gdyby były oficjalne, a nie pod kryptonimami, w roli "byłych" pracowników. Po trzecie podbijając ten wpis sam "ciągniesz dalej ten temat" i tylko przyznajesz mi rację. Ale przychylę się ku twojej prośbie i zakończe go w tym momencie. No chyba, że znów zaczniesz wypisywać jakieś bzdury... :)

Bastian

Czyli „Bystrzejszy” ma według Ciebie podstawowy problem z kojarzeniem - kto i o czym napisał? Coś w tym może być. On chyba nadal nie znalazł pracy, stąd ten atak na firmę, której zupełnie nie zna - przykre to jest. ...No ale przecież dla takich ludzi, z takim wykształceniem to nie ma pracy w tym kraju.

@Bastian

A skąd wiesz jakie ta osoba ma wykształcenie? W Impulsie- pracują osoby,które rzadko mają "już" jakiekolwiek wykształcenie. Bo nadal sie uczą. A dyrektorzy- hm... słabo i komicznie wygląda ich wykształcenie ,że co poniektórzy kreują sie na " wielkich" dyrektorów- a nawet nie umieją się przedstawić po angielsku... gdzie w dzisiejszych czasach język to podstawa,tym bardziej w kadrze menedżerskiej.

Bystrzejszy :(
@Bastian

Moim zdaniem problem ze zrozumieniem i kojarzeniem możesz mieć w tym momencie jedynie Ty. Konwersacja dawno powinna być zakończona ( i byłaby) gdybyś nie napisał tego bzdurnego postu (w ogóle nie na temat). A więc tak jak powyżej: - po pierwsze, ani razu z mojej strony nie padło nic co mogłoby stanowić atak na firmę, - po drugie nie masz pojęcia na temat mojego wykształcenia, pracy (być może jestem obecnym pracownikiem i siedzę obok Ciebie) - po trzecie pisanie takich postów jak Twój (atakujących użytkowników forum pośrednio/bezpośrednio) wcale nie polepszy opinii firmy, a wręcz przeciwnie. Na koniec proponuję skończyć pisanie bzdur, w innym wypadku ta konwersacja będzie szła w nieskończoność...

@Bystrzejszy :(

Proszę was o zakończenie sprzeczki i nie ciągnięcie dalej tematu niezwiązanego z wątkiem. Jeżeli dyskusja będzie kontynuowana wpisy zostaną zgłoszone do administracji i usunięte. Zachęcam was do wypowiedzi na temat firmy i warunków pracy. Czy w ostatnim czasie w firmie Impuls-leasing Polska zaszły jakieś istotne zmiany?

Bastian
@Bystrzejszy :(

Tym wpisem potwierdzasz tylko, że miałem rację. Brak polotu i dystansu zwłaszcza do samego siebie. Z tym wykształceniem to był cytat z klasyka „bystrzaku” Więcej radości chłopie :-) Naprawdę bardzo mi Ciebie szkoda. Ale też życzę Ci znalezienia tej upragnionej pracy.

Paulina

@Ygh, twój wpis jest bardzo krótki, a twoja sugestia zupełnie niezrozumiała. Czy możesz rozwinąć swoją myśl i napisać na czym miałyby polegać sugerowane przez Ciebie zmiany?

Paulina

@Iza Jakie pytania usłyszałaś na rozmowie o pracę w firmie Impuls-leasing Polska? Czy pracodawca był realnie zainteresowany profilem kandydata? Jeżeli dane warunki umowy, jak na przykład wynagrodzenie nam nie odpowiadają, to może warto negocjować? Firma Impuls-leasing Polska aktualnie poszukuje na stanowisku Młodszy Analityk Kredytowy w Departamencie Zarządzania Ryzykiem. Czy są na forum osoby przygotowujące się do rozmowy na to stanowisko?

Robert
@Paulina

Moja koleżanka pracowała dwa lata w Departamencie Ryzyka. Jest tam dwóch dyrektorów, pod ich opieką włos Ci z głowy nie spadnie, a ten od analizy podobno super nauczyciel - szybka ścieżka awansu. Na początku mało ale z czasem coraz więcej płacą. Słabo z dojazdem , trzeba trochę pieszo przejść.

Krzysiek
@Robert

Czy ktoś może powiedzieć coś więcej o Dep. Ryzyka ? czy warto tam aplikować / jaki jest poziom płac / jak z atmosferą ?

@Krzysiek

Byłem na rozmowie. Przepytany z rachunkowości, finansów, angielskiego, znajomości rynku motoryzacyjnego. Na koniec została mi zaoferowana stawka 15zl/h brutto na zleceniu... zupełne nieporozumienie, strata mojego i firmy czasu. Po co zapraszać na rozmowę kandydata, którego oczekiwania finansowe są wyraźnie zaznaczone w aplikacji i proponować mu 35% mniej niż jego dolne widełki? I zapewnienia o podwyżce po awansie na... 17/h brutto, śmiech na sali.

Szachmat
@Robert

Ten od Analizy to odszedł z Impuls-Leasing ponad rok temu do konkurencji. Gwoli ścisłości.

@Szachmat

odwrotnie ... ten od analizy został a ten drugi odszedł

Magda

Jestem zainteresowana ofertą młodszego analityka. Czy mógłby ktoś potwierdzić jaka jest REALNA stawka na tym stanowisku? Jedni piszą 12 zł a inni, że to nieprawda ale nie padają żadne konkrety... Druga sprawa czy jest normalnie umowa o pracę czy niestety zlecenie? Pomóżcie bo nie wiem czy słać CV a ogłoszenie wygląda na ciekawe

Barton Heston
@Magda

Chyba u źródła najlepiej się dowiedzieć, choć pewności nie ma czy ktoś Cię tam w ogóle zaprosi na rozmowę. Na takich stanowiskach rozpiętość wynagrodzenia jest bardzo duża i zależy w głównej mierze od umiejętności - jeśli wiesz np. jaki wpływ na operacyjny cash flow ma wzrost wartości należności z tyt. dostaw i usług albo jak wytłumaczyć pojęcie kapitału hybrydowego, to nie grozi Ci łatka pracownika niskokosztowego. Z drugiej strony jeśli masz problem z podstawowymi zagadnieniami z finansów czy analizy finansowej to raczej nie ma sensu składać CV. Taka prawda... tak więc jeśli wierzysz w siebie to złóż CV a może dowiesz się jak jest naprawdę.

Buble
@Barton Heston

No to chyba jak wszędzie. Im więcej umiesz tym więcej zarobisz.

Paulina

@Konstanty, Proszę nie atakować innych użytkowników forum. Jest to niezgodne z regulaminem i tego typu wpisy kwalifikują się do usunięcia. Jakie są według Ciebie największe plusy pracy w firmie Impuls-leasing Polska? Czy przez ten czas udało Ci się zdobyć jakieś nowe umiejętności albo poszerzyć swoje doświadczenie zawodowe?

@Paulina

Proponuje zbanowac IP Konstantego, to odpadnie ok 30% pozytywnych wpisow na temat tej Firmy. W ogole zeby byla jasność - do jednego IP powinnabyc przypisana jedna nazwa zeby PR'owcy nie mogli przeklamywac opini. Wiadomosci o schemacie: najpierw odbije pileczke, potem opowiem jak to jest fajnie, a na koncu dodam ze jednak jakas drobna sprawa nie jest ok,zeby nie bylo ze same plusy, jest 40% na tym forum. Jak ktos bedzie mial ochote to i tak do Was przyjdzie, nie musicie przeklamywac forum.

Paulina

@Stevie, proszę Cię o zachowanie kultury wypowiedzi. Forum GoWork.pl jest miejscem publicznym, na którym zabrania się obrażania innych osób. Wpisy tego typu nie będą akceptowane. Zapoznaj się proszę z regulaminem forum https://www.gowork.pl/regulamin Zachęcam Cię do konstruktywnych wypowiedzi na temat firmy Impuls-leasing Polska. Czy możesz coś napisać o bieżącej sytuacji w firmie? Czy są poszukiwani nowi pracownicy?

Zostaw merytoryczną opinię o IMPULS-LEASING Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w IMPULS-LEASING Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy IMPULS-LEASING Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w IMPULS-LEASING Polska Sp. z o.o.?

IMPULS-LEASING Polska Sp. z o.o.