IMPULS-LEASING Polska Sp. z o.o.

Opinie o IMPULS-LEASING Polska Sp. z o.o.

Paulina

@Stevie, jeżeli nie zgadzasz się z użytkownikiem @Konstanty podaj w swojej wypowiedzi konkretne argumenty. Czy możesz coś więcej napisać o formie współpracy z firmą Impuls-leasing Polska? Czy nadal można wybrać pomiędzy własną działalnością gospodarczą a umową o pracę? Jakie widzisz plusy i minusy każdego z rozwiązań?

Paulina

@ACAB, Każdy z pracowników ma inne wymagania względem swojej pracy, to normalne. Ludzie szukają dla siebie najlepszej ścieżki zawodowej. Szczególnie w ostatnim czasie. Zanim pracownik przekona się co jest dla niego najlepsze, musi przejść pewną drogę zawodową. Zdobyte doświadczenie pomaga mu w podjęciu przyszłych decyzji związanych z zatrudnieniem. Może najlepiej przekonać się samemu i spróbować pracy w Impuls-leasing Polska?

ACAB

Zastanawiam się dlaczego tak dużo dzieje się na profilu tej firmy. Nowe wpisy pojawiają się prawie codzienne a amplituda emocji i relacji zupełnie poza jakąkolwiek skalą. Po lekturze 3 stron wpisów dochodzę do wniosku, że albo może to być najlepsze miejsce do pracy albo to najgorsze z możliwych. Jednak biorąc pod uwagę fakt, że od 11 lat firma stałe się rozwija, a co jest oczywiste bez dobrej jakości kapitału ludzkiego byłoby to najzwyczajniej niemożliwe, przychylam się do tej pierwszej myśli choć i drugiej wykluczyć nie mogę.

Paulina

@Binkowski, Jak oceniasz poziom organizacyjny tej firmy i możliwości rozwoju? Czy firma Impuls-leasing Polska stawia na pracowników z doświadczeniem czy daje szanse także młodym kandydatom? Wasza opinia o firmie jest bardzo ważna, na pewno są osoby, które szukają o tej firmie świeżych informacji.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie IMPULS-LEASING Polska Sp. z o.o. na stanowisko Sprzątaczka Gubin - orzeczenie? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
Binkowski

Mogę polecić. Jestem tam 2 miesiące, jak na razie kasa na czas, dobra atmosfera, dyrektor luzak ale potrafi zmotywować do dobrej efektywności. Co do stawek - jak dla mnie OK, jest nawet trochę więcej niż mówiono na początku.

Olek

Tak bardzo skrajnie różne opinie, że zupełnie nie wiem co sądzić! Idealnych firm nie ma i wszędzie może zdarzyć się wszystko.

Luiza

Czy firma potrzebuje ludzi? Jaką umowę daje firma na starcie?

Bardini
@Luiza

Pewnie na gębę :-) Pozdrawiam pracowników ILPOL, podobno pracujemy za przysłowiową „miskę ryżu”... Sam nie wiem po co tu siedzę już 11 rok. A poza tym i podatek z roku na rok większy. PS to jest moja 3 i jak dotąd najlepsza praca. Wcześniej grupy bankowe - korpo w najgorszym wydaniu, ILPOL przy nich to kraina szczęśliwości.

Stevie
@Luiza

Potrzebuje frajerów na własnej działalności. Odradzam.

Paulina

@Bardini, rozumiem, że nie zgadzasz się z opinią użytkownika @Stevie. Czy możesz więc napisać jakie są według Ciebie największe plusy w pracy dla tej firmy? Czy firma Impuls-leasing Polska inwestuje w wartościowego pracownika? Czy to środowisko pracy, które pozwala się rozwinąć zdolnym i pracowitym osobom?

NiedoszlySpecjalista

Szczerze odradzam! Nie pracowałam w IL a brałam udział w rekrutacji. Większego cyrku nie widziałam, choć liczyłam na owocną współpracę z tą firmą. Dyrektorzy - zachwyceni twoją osobą i doświadczeniem - proszą o wypowiedzenie umowy współpracy z innym podmiotem, ustalają stawki, warunki pracy, wstępne terminy szkoleń a nawet wysyłają kwestionariusze osobowe do wypełnienia po czym - po 2-3 tygodniach - informują, że masz jechać do Warszawy na spotkanie z samym prezesem. Rozmowa prowadzona w niemiłej atmosferze przypominała bardziej przesłuchanie niż kolejny etap rekrutacji. Większość pytań naruszała sferę prywatną, nie była też związana ze stanowiskiem pracy. Ciekawe czy niedopuszczanie do głosu, czepianie się słów, wycinanie ich z kontekstu i dorabianie ideologii to standard w IL? Podsumowując, nie polecam aplikować na stanowiska w tej firmie.

Antek

Jestem pracownikiem departamentu sprzedaży, obserwuję, że od jakiegoś czasu ludzie nie uciekają a wracają do firmy... Tak na zdrowy rozum to chyba nikt nie wracałby po to aby pogorszyć swoją sytuację. No ale rzeczysistość jest zapewne bogatsza niż wszystkie wpisy na GoWork-u, pytanie tylko ile z tych relacji jest wymysłem jednej sfrustrowanej osoby a ile odzwierciedla rzeczywistość. Pozdrawiam wszystkich obecnych, byłych i powracających pracowników Impuls Leasing.

Adriano
@Antek

To w centrali a jak jest poza Warszawą?

Adriano
@Antek

To w centrali, a jak jest poza Warszawą?

Raven

Jeśli się zdecydujesz to złap troche doświadczenia i radzę pomyśleć o innej pracy. Rotacja duża, zwłaszcza z uwagi na zwolnienia. Niedostateczna ilosc miejsc parkingowych. Niejednokrotnie możesz dostać mandat za fakt, że przyjechałeś do pracy. Sprzedaz nie ma tego problemu bo posiadaja miejsca ale inne dzialy.. umowy to głownie zlecenia lub działalność. Jeśli rozważasz kredyt na mieszkanie albo liczysz na 26 dni urlopu to raczej nie jest firma dla Ciebie. Atmosfera gęsta szczególnie po ostatnich wydarzeniach. A ryzyko prawdopodobnie wypisuje 'opinie' pozytywne bo mają problem z rekrutacją. Bez swojej bazy klientow ciezko utrzymac sie w sprzedazy. Ja dorabialem na uberze taka jest ponura rzeczywistosc.

aspiryna
@Raven

Raven dostałeś mandat za przyjście do pracy ? a co na to lekarz?

niezadowolony

Panie analityku... informacje, które podałem to propozycja Pana Dyrektora Dariusza. Kwoty te są nie do przyjęcia dla człowieka z kilkuletnim doświadczeniem. Nie wiem, co zostało zaproponowane innym, piszę to co usłyszałem na rozmowie o pracę w dziale ryzyka. Czuję sie trochę zniesmaczony, że lata nauki doceniane są tak samo (a nawet gorzej) niż np stawki dla ludzi na zmywaku...

analityk
@niezadowolony

... acha, masz kilkuletnie doświadczenie i aplikowałeś na młodszego analityka ciekawe ... po kilku latach to jesteś analitykiem lub starszym analitykiem.

Paulina

@Pracownik, każda osoba, która posiada informację na temat pracy w firmie Impuls-leasing Polska może swobodnie wyrazić swoją opinię w sposób kulturalny i bez słów obelżywych. Każdy pracownik może mieć inne spojrzenie na różne aspekty pracy u tego pracodawcy dlatego tak ważne jest, aby odpowiednio argumentować i uzasadniać swoje wypowiedzi. Posiadasz jakieś doświadczenia związane z pracą w tym miejscu? Jeżeli tak to proszę podziel się na forum swoją opinią na temat pracy w firmie Impuls-leasing Polska.

Paulina

Obecnie firma Impuls-leasing Polska poszukuje kilku pracowników na wolne stanowiska w swojej firmie http://impuls-leasing.pl/o-nas/kariera.html Czy ktoś z Was ma zamiar aplikować na któreś z wolnych stanowisk? Może są wśród forumowiczów osoby, które pracowały na tych stanowiskach i mogą podzielić się swoimi doświadczeniami związanymi z pracą w tej firmie? Zachęcam do wyrażania opinii na ten temat.

Paulina

@Pracownik bojący się, dziękuję za Twój komentarz w wątku opinii o pracy w firmie Impuls-leasing Polska. Czy możesz bardziej sprecyzować o jakich wydarzeniach piszesz w swoim komentarzu? Co takiego wydarzyło się w firmie, że atmosfera się pogorszyła? Czy firma w której pracujesz organizuje jakieś szkolenia dla swoich pracowników? Napisz jak wygląda ta kwestia.

Paulina

@Tomek z Warszawy, dziękuję za wyrażenie opinii na temat pracy w firmie Impuls-leasing Polska. Z Twojej wypowiedzi wynika, iż praca w tej firmie, jest pracą dobrą dla osób młodych, którzy chcieliby nabyć niezbędnego doświadczenia w tym kierunku. Czy możesz wypowiedzieć się na temat pracowników, którzy posiadają doświadczenie i chcieliby aplikować do pracy w tej firmie? Mogą liczyć na dobre warunki płacowe? Czy wynagrodzenie w tej firmie rośnie razem ze stażem pracy? @Raven, czy możesz przybliżyć o jakich konkretnie wydarzeniach napisałeś, które pogorszyły atmosferę pracy w firmie Impuls-leasing Polska? Napisz co takiego wydarzyło się w tym miejscu pracy. @Milu, na jakim stanowisku pracujesz w firmie Impuls-leasing Polska? Co możesz napisać na temat warunków zatrudnienia jakie oferuje pracodawca? Czy poza podstawowym wynagrodzeniem można liczyć na dodatkowe benefity? Jeżeli tak to jakie? @niezadowolony, jak zakończyła się Twoja sytuacja, czy zdecydowałeś się podjąć pracę w firmie Impuls-leasing Polska? Czy pracodawca był skory do negocjacji warunków zatrudnienia?

Tomek z Warszawy

Ludzie, ogarnijcie się, w firmie pracuje około 200 pracowników. Gdyby było tak źle, jak według poniższyszych opinii, to firma dwano padłaby ze względu na braki kadrowe lub mało inteligentnych pracowników. Jednak forma utrzymuje się na rynku już od ponad 10 lat i każdego roku konkuruje z największymi graczami. Warunki są co najmniej dobre, zwłaszcza dla młodszych ludzi szukających doświadczenia (za czas i cierpliwość :) potrzebną do opanowania podstaw). Fakt, centrala nie jest najlepiej położona, ale nie jest tak źle, są duże możliwości zdobycia doświadczenia, kontaktów, rozeznania w branży oraz innych aspektów pozwalających na bardzo efektywny wzrost osobisty. Co do formy zatrudnienia, są pracownicy na umowę o pracę, współracę czy umowę zlecenie, głównie bardzo dużo zależy od preferencji pracownika, a nie od zamysłu dyrektora/kierownika. W poprzednich firmach również oferowano mi niższą stawkę za pierwsze miesiące, ale patrząc na swoją efektywność: w Impulsie wynagrodzenie rośnie równolegle do osiąganych wyników. Szczerze polecam tego pracodawcę. O stawkach się nie wypowiadam i w sumie mało kto powienien, bo kto pracował na każdym stanowisku od recepjonistki czy pracownika na telefonie przez analityka po stanowska kierownicze na każdym stopniu/wdrożenia/efektywności. Skoro aż dla 200 pracowników w całej Polsce stawki są odpowiednie, to conajmniej połowę przedmówców włożyłbym pomiędzy bajkolisarzy i zalecem przyjść choćby na rozmowę.

@Tomek z Warszawy

Pytanie, ilo osób piszących to nie pracownicy obecni lub byli? Skąd masz pewność, ze tak nie jest? Rotacja w tej firmie duża, wylatujesz nie wiadomo za co. Teraz po zwolnieniach, tym bardziej, boisz sie odezwać lub urazić "osoby" które sa z kręgu tzw.władzy a nic nie robią, są nie uprzejmi oraz chamscy. Tacy ludzie pracują tam dożywotnio, a naprawde dobrzy pracownicy odchodzą. Strata wielka dla tej firmy.

Milu

Praca jest ok, sporo się nauczysz, masz szanse się rozwinąć, raczej rodzinna atmosfera nie korporacyjna co jest na plus

Paulina

@Byly pracownik, dziękuję za wyrażenie opinii na temat pracy w firmie Impuls-leasing Polska. Czy możesz swoją opinię uzupełnić o kwestię atmosfery w tym miejscu pracy? Jak wyglądały relacje pomiędzy kadrą pracowniczą? Czy mogłeś z powodzeniem polegać na innych pracownikach zatrudnionych w tej firmie? @Bart, na jakie stanowisko aplikowałeś w firmie Impuls-leasing Polska? Czy próbowałeś może w trakcie rozmowy rekrutacyjnej negocjować warunki wynagrodzenia? @Becia, podziel się z nami jak zakończy się Twój proces rekrutacyjny na stanowisko, które aplikowałaś. W jaki sposób pracodawca ma poinformować o wynikach rekrutacji? Czy wspominał coś o tej kwestii?

Becia

Byłam wczoraj, rekrutacja na stanowisko analityka z doświadczeniem, merytoryczna rozmowa z dyrektorem. Słaby dojazd (z Wilanowa). Umowa o pracę możliwa ale na początek tylko na 3miesiące... ale to chyba nie jest wyjątek rynkowy. Ogólnie OK. Jeszcze do 15 czerwca trwa rekrutacja, liczę na współpracę.

@Becia

Umowa o prace??? To chyba sie przeslyszalo Ci coś! Ta firma procz zlecenia nic nie daje. I stawki jak dla Rumonow!

Zostaw merytoryczną opinię o IMPULS-LEASING Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w IMPULS-LEASING Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy IMPULS-LEASING Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w IMPULS-LEASING Polska Sp. z o.o.?

IMPULS-LEASING Polska Sp. z o.o.