IMPULS-LEASING Polska Sp. z o.o.

3.8 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o IMPULS-LEASING Polska Sp. z o.o.

Jaki jest styl zarządzania kadrą w IMPULS-LEASING Polska Sp. z o.o.?

Neo
@Pytanie

macierzowy

Nomi
@Pytanie

Hehe tam nie ma żadnego stylu :) tam nawet zarząd nie więc co robią dyrektorzy. Wyniki zestawień są robione pod zarząd A w rzeczywistości zarząd nie wie jak słabo to wygląda. Ale niech dalej myślą że bawią się w zarzadzanie ;) kontroling na bardzo słabym poziomie dlatego uciekłam szybko z tego miejsca.

@Nomi

Droga NOMI, każda firma ma własny styl zarządzania. Zarząd doskonale wie co robią Dyrektorzy, powiem więcej, Zarząd wie co robią Pracownicy i Współpracownicy, jakimi obszarami się opiekują i jak dobrą pracę wykonują - to jest właśnie styl zarządzania z którego jesteśmy dumni.

Miki
@IMPULS-LEASING Polska Sp. z o.o.

Zarządzanie macierzowe w strukturach sprzedaży. Jeden wielki....... faktycznie jest galimatias, oczywiście wiadomo kto jest czyim przełożonym ale i tak są wrzutki on innych i zarządu. Jeśli impuls jest z tego dumny to kiepsko świadczy. Zarząd wie to co chcą żeby wiedział dyrektorzy. Tylko dyrektor marketingu przekazuje prawdę. (usunięte przez administratora)Zarząd do dzisiaj nie wie czemu ludzie uciekają (usunięte przez administratora)

ja pracuję
@Nomi

jak "uciekłaś" to stwierdzamy, że poziom się zdecydowanie podniósł … dzięki.

Bec

Najgorszy leasing pod słońcem!!!!Nie radzę, proszę uważać na te firmę!!!!patrzą jak tylko kasę wyciągnąć, a firmy windykacyjne zaglądają po rodzinach i nasyłają łysych....

@Bec

Dzień dobry, rozumiemy że spotkały Pana/Panią nieprzyjemności w procesie współpracy z nami, prosimy o kontakt, chętnie przyjrzymy się sytuacji i postaramy się wyjaśnić. Nie działamy w oparciu o praktyki "zaglądania po rodzinach i wysyłania łysych".

Aktualność
Pięknych Świąt Bożego Narodzenia i pełni sukcesów w Nowym Roku życzy IMPULS-LEASING Polska Sp z o.o
Tomek

Firma studentami i śmieciówkami stoi. Prędzej namówią Cię na 3ci kierunek studiów niż dadzą umowe o pracę

mam rację
@Tomek

Firma rzeczywiście zatrudnia studentów, ale to uważam za plus, poza tym wszystkie korporacje zatrudniają studentów. Namawianie na kolejny kierunek studiów czy studiowanie - co w tym złego? Nie chcesz studiować, nie chcesz pracować ze studentami Twój wybór na pewno znajdziesz firmy gdzie nie pracują studenci. Umowa zlecenia (płacony zus, wolne płatne, prywatna opieka medyczna, elastyczne godziny pracy) - pieniądze na czas na koncie, to są normalne warunki.

Rozmowa kwalifikacyjna
Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie IMPULS-LEASING Polska Sp. z o.o. na stanowisko Malarz, lakiernik proszkowy - Kraków, Nowa Huta? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
Obecny

Żenada, pracuje w impulsie i denerwuje mn8e to że dyrektorzy zamiast wziąć się za robotę piszą pozytywne komentarze i każą pracownikom je plusować a potem siedzieć po godzinach, może wpis tutaj coś zmieni..

Alicja
@Obecny

Pytanie, czy te nadgodziny, o których wspominasz, są płatne? Mógłbyś dodać coś na ten temat? dzięki .

Obserwator

Skoro na młodszego analityka ogłoszneie wisi od pół roku to chyba ciężko znaleźć kogoś do pracy za 12zł na zleceniu

Obecny
@Obserwator

Nie wiem skąd masz takie informacje Obserwatorze, ale jest tak: - to jest już kolejna rekrutacja (nr 4) na nowego analityka, 3 innych dołączyło w maju i czerwcu do spółki - firma rośnie więc potrzeba nowych pracowników, - kwota jaką podałeś to kłamstwo i ma się nijak do realiów. Rozumiem, że miałeś nieudaną rekrutację w ILPOL stąd ta frustracja... w każdym razie życzę powodzenia w dalszych poszukiwaniach...

aspiryna
@Obserwator

Bzduraaaaaa ... nie ma w IMPULSIE ofert na 12 zł ... weź się obserwator do roboty ... gdziekolwiek !

xxx
@aspiryna

oczywiście, że nie ma bo minimalna krajowa jest wyższa. czy chcą czy nie muszą dać więcej. pozdrawiam :)

Emilia
@xxx

Wnioskuję, że musisz sporo wiedzieć o tym pracodawcy. IMPULS-LEASING Polska wchodzi w skład międzynarodowej Grupy finansowej IMPULS-LEASING International z siedzibą w Austrii. Firmy leasingowe wchodzące w skład Holdingu oprócz Polski są obecne również w innych krajach Europy Środkowo-Wschodniej takich jak Słowacja, Chorwacja, Rumunia. Sądzę zatem, że w firmie o takim europejskim zasięgu wynagrodzenie jest aktualnie na dobrym poziomie. Może zechcesz powiedzieć coś więcej odnośnie tamtejszego systemu wynagradzania pracowników? Bardzo Cię do tego zachęcam.

Szachtior
@Obserwator

Pracuje w centrali i z tego co wiem to: -W ryzyku mają komplet od 4 miesięcy - niestety nikogo nie przyjmują (a chciałem tam się przenieść...) -Było ostatnio ogłoszenie do działu wycen ale rekrutacja trwała niecały tydzień i już jest zamknięta. Stawka, którą podaje obserwator oderwana od rzeczywistości- z tego co słyszałem to jest o wiele więcej... Ja miałem na wejście za godzinę 18 PLN - pierwsza praca, student bez doświadczenia. To co jest dobre to: - na zleceniu masz 20 dni gdzie możesz nie pracować a firma płaci pełną stawkę, - prywatna służba zdrowia na każdym stanowisku niezależnie od rodzaju mowy, Może to nie są kokosy ale jak na pierwszą pracę to według mnie warunki są uczciwe.

Emilia
@Szachtior

Dziękuję za wyczerpującą opinię o IMPULS-LEASING Polska Sp. z o.o.! Widzę, że aktualnie prowadzą kilka rekrutacji, szukają Dyrektora Regionu ds. Leasingu Samochodów Osobowych, Specjalisty/Starszego Specjalisty ds. Leasingu Samochodów Osobowych i Specjalisty ds. Kontrollingu: https://pracodawcy.pracuj.pl/impuls-leasing-polska-sp-z-o-o,637/oferty-pracy. Czy ktoś zamierza aplikować?

Praca w IMPULS-LEASING
W kilku lokalizacjach poszukujemy obecnie Specjalistów ds. Leasingu - Wrocław, Gorzów Wlkp i Zielona Góra!

Do głównych zadań zaplanowanych na tym stanowisku należą:
- Aktywne pozyskiwanie i obsługa Klientów
- Sprzedaż produktów finansowych i ubezpieczeniowych
- Budowanie trwałych relacji z Partnerami i Dostawcami
- Prowadzenie negocjacji handlowych
- Realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych

Zapraszamy zainteresowanych do zapoznania się ze szczegółami oferty i aplikowania: http://impuls-leasing.pl/o-nas/kariera.html
#pracaImpulsLeasing
#pracaWrocław
#pracaZielonaGóra
#pracaGorzówWiekopolski

Aktualność
IMPULS-LEASING Firmą Przyjazną Klientowi po raz piąty!
Z przyjemnością informujemy, iż nasza firma pozytywnie przeszła badanie jakości obsługi Klienta i po raz piąty otrzymała godło "FIRMA PRZYJAZNA KLIENTOWI”. Na szczególną uwagę, zasługuje jednak fakt że nasze tegoroczne wyniki znajdują się powyżej wyników wszystkich laureatów Godła FPK w 2018 roku oraz powyżej laureatów branży Finanse/Ubezpieczenia/Leasing. W 2018 roku godłem Firma Przyjazna Klientowi nagrodzono 25 firm, w tym 9 z branży  Finanse/ Ubezpieczenia/ Leasing.

Firma Przyjazna Klientowi (FPK) to projekt badawczo-certyfikacyjny, który wyróżnia przedsiębiorstwa za wysoką jakość świadczonej obsługi i dobre relacje z Klientami.

Badanie przeprowadzone zostało przez Fundację Obserwatorium Zarządzania, na bazie losowo wybranych Klientów ILPOL. Zakres badania obejmował następujące obszary:
•    ocena współpracy
•    ocena kontaktu
•    skłonność do rekomendacji
•    ogólne zadowolenie

Bardzo dziękujemy wszystkim naszym Klientom, którzy wzięli udział w badaniu za tak dobre opinie. Zapewniamy, że w dalszym ciągu będziemy dokładać wszelkich starań, aby nie zawieść pokładanego w nas zaufania.
AdiDragon

Ogółem jest ok. Mimo, iż faktycznie zarząd jest jaki jest to ludzie są w porządku i da się bezproblemowo zdobyć cenne doświadczenie. Elastyczny czas pracy, zarobki jak na początek/wczesny etap kariery są akceptowalne.

Miłek
@AdiDragon

Mógłyś rozwinąć wątek „...jest jaki jest”? W zasadzie to podejście „góry” do pracowników jest moim zdaniem istotnym kryterium wyboru przyszłego pracodawcy.

Ilona
@Miłek

To prawda. Uważam, że relacje z szefostwem są tak samo ważne jak relacje między współpracownikami. Interesuje Cię ten temat, ponieważ chciałbyś podjąć pracę w IMPULS-LEASING?

Pik Pok

Pracowałem w impuls 2,5 roku, zaczynałem jako student. Było OK, szczególnie atmosfera. Fakt można czasami „nadziać się” na pytania o: DMAIC, Druckera, Jacka Welcha, Six Sigma, Rybią ość, Kaizen, 5C i co jest na segregatorze jakości etc ale to taki koloryt tej firmy - dużo tego nie ma. Osobom o słabych charakterach raczej nie polecam. Dla mnie to była niezła rozrywka (weryfikacja wiedzy ogólnej przez najwyższe czynniki) ale zdarzyła się niestety tylko 2 razy - tak więc mniej niż raz w roku. Kasa - ok i zawsze na czas do tego bonus 2x w roku, szansa na człowieka kwartału i dodatkową kasę, możliwość dorobienia w projektach. Sporo się tam nauczyłem poza oczywistymi rzeczami potrzebnymi w pracy to pozytywnie oceniam zwłaszcza umiejetność bezkonfliktowej komunikacji z przyjaciółmi z Departamentu Sprzedaży - przydaje mi się to teraz na codzień. Pracuje teraz u konkurencji w rodzinnych Katowicach. Z tej perspektywy (kolejnych 2 lat) mogę powiedzieć tyle, że w impulsie naprawdę nie bylo źle a gdyby impuls był w Katowicach (centrala) to aplikowalbym ponownie.

Zirkon Zahn

Byłem wczoraj na rozmowie. Przywitał mnie miły człowiek - dyrektor departamentu. Rozmowa na luzie - sporo się dowiedziałem o firmie, rynku leasingowym, ścieżce zawodowej, oraz projektach jakie mają (coś z IT, jakością i jeszcze inne - razem 4). Kilka pytań do pomyślenia no i krótka weryfikacja angielskiego. Co do umowy to rzeczywiście była mowa o zleceniu - ale z racji tego, że jestem studentem to mi pasuje. Nie padły żadne kwoty z ich strony - ja podałem swoje wymagania i tyle. Mam nadzieję, że mnie wybiorą. Mała rada - na rozmowę przygotujcie się trochę - były pytania o grupę, do kogo należy firma, ile lat jest na rynku i czym się zajmuje- ja miałem tu małe braki.

Bout
@Zirkon Zahn

Też byłem dzisiaj - podobne wrażenia. Niech wygra lepszy!

Były
@Zirkon Zahn

Weryfikacja angielskiego??? A to Ci dobry kawał???? tam nikt z dyrektorów prawie nie zna angielskiego.

Brat Zirkona - Nemhir Arehad
@Zirkon Zahn

Zapomniałeś napisać o książce drackera i 3n (NEVER NEVER NEVER)

xtrac

Jeżeli nie pracowałeś wcześniej w Raiffeisenie to raczej odpuść sobie. No chyba, że masz dużo klientów, którzy pójdą za tobą niezależnie od "barw klubowych". Wtedy można nieźle zarobić. Co do centrali w Wa-wie, to nie wiem jak ludzie tam wytrzymują. Teatr jednego aktora, który przy okazji bywa Prezesem. No chyba, że lubisz "amway'owskie" klimaty i niekończące się popisy oratorskie i eksperymenty psychologiczne na żywych organizmach prowadzone pana Prezesa kończące się czasem grubo po północy. Sposób zwalniania pracowników wprost żenujący. Jak na tak małą firmę to niezłe IT, ale proces "z innej epoki".

Patryk Nąć
@xtrac

Dlaczego tak myślisz? Pracowałeś tam? Czy możesz rozwinąć swoją myśl o żywych organizmach?

Twerk
@xtrac

Pracowałeś tam? Na jakim stanowisku i w jakim departamencie? Czy wymieniłeś tylko to co uważasz za negatywne i zapomniałeś dodać pozytywów czy też nie widziałeś/widzisz tam żadnych pozytywów? Jak ocenisz obecnego pracodawcę? A może nadal „siedzisz” w impulsie???

Stevie

Firma dramatyczna, prezes ma mniemanie o sobie jakby był Bogiem. Stado pseudodyrektorów, którzy mu przytakują chociaż z tobą ustalają zupełnie co innego. Zarobki żenujące. Odradzam.

analityk
@Stevie

Stevie ... może pracujesz w teatrze dramatycznym :) Ja w Impulsie właśnie otrzymałem bonusa wakacyjnego (40% miesięcznej pensji) ... to mój pierwszy bonus (jestem jeszcze studentem i to moja pierwsza praca) jestem naprawdę happy :) ... a w czerwcu często mnie nie było ponieważ sesja .

@analityk

Kolego @analityk nie żartuj. Twój nick mógłby wskazywać na wykonywaną pracę. Jednocześnie z tego co piszesz wynika, że jesteś studentem, więc nie ma opcji być analitykiem :-) Specjaliści od PR tej pożal się Boże firmy postarajcie się bardziej :-)

Bardini
@Stevie

Bzdura, nawet komentarz do takich słów jest zbędny. Pracuję tam od bardzo długiego czasu i to co piszesz to najprościej rzecz ujumując kłamstwo.

@Bardini

W którym miejscu skłamałem? Że studenciak nie może być analitykiem? Litości leszczu z działu PR. Firma dno i metr mułu.

Konstanty
@Stevie

Czy Ty tam pracowałeś, czy tylko tak ze słyszenia wiesz co tam się dzieje? Z własnego doświadczenia wiem, że własna działalność to nic złego - ja zamieniłem sobie na własne życzenie UP na JDG i raczej frajerem się nie czuję - jest spora różnica na rachunku po otrzymaniu wynagrodzenia - na + PS żeby była jasność aktualnie nie pracuje w Impulsie - choć miałem tam epizod w 2011 roku ale wówczas na umowę o pracę.

@Konstanty

Sam sobie przeczysz geniuszu.

Konstanty
@Stevie

Chyba masz kolego problem z czytaniem ze zrozumieniem. Słyszałem, że teraz jest ssanie na fizycznych, nie przegap okazji bo czas leci.

@Stevie

Tzn? Proszę o rozwinięcie wypowiedzi!

Tomi Nininen
@:)

1 elastyczny czas pracy - jak chcesz to przychodzisz na 10 wychodzisz o 18 albo o 8 i wychodzisz o 4, 2 jak wolisz to możesz jednego dnia popracować mniej godzin i odrobić sobie w pozostałe dni, 3 nadgodziny płatne, 4 dodatkowa kasa 2 razy w roku - tak z 1,5 pensji dochodzi za cały rok, 5 można się sporo nauczyć - ale to zależy w dużej mierze od chęci, 6 awanse - dosyć rozbudowana siatka stanowisk, wiele szczebli - można się trochę powspinać (w mim przypadku ścieżka od młodszego specjalisty do specjalisty zajęła 2 lata), 7 atmosfera - chce się chodzić do pracy, Z minusów: - lokalizacja - ale to zależy skąd jedziesz, - sprzedaż - przerost formy nad treścią w wielu przypadkach - ale fakt przynoszą biznes i tak powinno być w tej branży Już tam już nie pracuję (rodzinny biznes mnie pochłonął) od 1,5 roku - ale mam kontakt z ludźmi z impulsa na bieżąco...

@Tomi Nininen

hmmm nadgodziny są płatne w firmie dopiero od niedawna i to nie wszystkim. Elastyczny czas pracy też nie funkcjonuje w większości przypadków. Awanse wymuszone bo i tak pracujesz na zleceniu więc nie znaczy to wiele.

Jordan
@anonim

Elastyczny czas pracy w postaci przyjdź na 9 i siedź do 19 bo jest roboty na 15 osób, a pracuje tylko 10. Warto dodać, że nadgodziny są liczone po normalnej stawce - bo zlecenie. Przy B2B/ UoP nie ma czegoś takiego jak płatna nadgodzina - jest siedzenie w robocie 4fun.

Sroka
@Jordan

Czy ktoś Cię zmusza do pozostania pongidzinach? W jakim departamencie pracujesz?

Piotr

Firma totalnie nieprofesjonalna. W ciągu trzech miesięcy nie udało mi się uzyskać ostatecznej odpowiedzi na wniosek ani pozytywnej ani negatywnej. Gdybym chociaż uzyskał prostą informację „Nie jesteśmy zainteresowani współpracą” to by było jak najbardziej ok. Wielokrotnie kontaktowałem się z panią dyrektor Magdaleną O. odpowiedzialną za region dolnośląski. Sposób komunikacji, a raczej je brak, zwodzenie, smsy w rodzaju „za chwilę zadzwonię” i potem brak kontaktu przez kolejne tygodnie, obiecywanie kontaktu i telefonów, które nigdy nie następowały, wielokrotne mylenie adresu mailowego. Już ja sam czułem się tą sytuacją zażenowany natomiast pani dyrektor najwyraźniej zachowała dobre samopoczucie oraz zdanie na temat swojej pracy. Po trzech miesiącach poddałem się ostatecznie. Trudno jest mi zrozumieć, jak to możliwe, że w czasach tak dużej konkurencji na rynku usług finansowych jako klient jestem traktowany w sposób całkowicie nieprofesjonalny, arogancki i urągający wszelkim standardom biznesowym (przynajmniej jeśli chodzi o kraje cywilizowane). Trudno mi zrozumieć jak to możliwe, że na stanowisku kierowniczym zatrudniona jest osoba o tak niskich zdolnościach jeśli chodzi o komunikację, organizację swojego czasu pracy i po prostu nieogarnięta. Stanowczo odradzam firmę Impuls Leasing. Szkoda czasu.

Klient

Masakra. Dodzwonić się i wyjaśnić coś z działem ubezpieczeń graniczy z cudem. Jak już ktoś odbierze, to nie wiesz czy rzeczywiście dodzwoniłeś sie do danego działu. Pani , która ze mną rozmawiała - jak dobrze pamiętam imię, pani (usunięte przez administratora)sprawiała wrażenie jakby nie miała pojęcia o czym mówi. Brak wiedzy.

Marek Handel

Mam umowę od grudnia 2018 i tak: - szybka decyzja - umowa podpisana u mnie w domu - przedstawiciel firmy przyjechał dokładnie o umówionej porze, - warunki umowy zgodne z ofertą - ubezpieczenie OK (GAP + komunikacja), - dobry i czytelny portal klienta Mogę polecić firemkę póki co... jak coś się zmieni poinformuję.

Pracownik bojący się

Firma mieszcząca sie na obrzeżach Warszawy. Dojazd kiepski. Atmosfera tragiczna, jeszcze teraz po wydarzeniach. Każdy boi sie odezwać, powiedzieć cokolwiek bo być może nie spodoba sie to osobą, które blisko są dyrekcji i managera. Kiedyś było naprawde zabawnie, i aż się chciało pracować. Ale to kwestia ludzi którzy są i tworza tą atmosferę. Teraz chodzę tam bo muszę, ale sama sie boje o to kiedy i mnie zwolnią.

Zadowolony pracownik
@Pracownik bojący się

Dwie dobre rady: 1. Zamiast tak się bać to poszukaj lepszej oferty pracy, jest teraz mnóstwo wakatów i to nawet nie na obrzeżach - co najwyżej postoisz trochę dłużej w korkach... 2. Przed wysłaniem CV doszlifuj lepiej ortografię - to z pewnością przyda Ci się bardziej niż to nieuzasadnione narzekanie.

@Zadowolony pracownik

Portal miał służyć jako informacja , co i jak dzieję się w firmie. Tym czasem, jak widzę nie można nic napisać, bo wylewa sie fala hejtu!

Antek
@Zadowolony pracownik

Bardzo szczery ten wpis ale generalnie zgadzam się - zamiast tracić czas na narzekanie lepiej zainwestować go w siebie - to zawsze się zwraca.

Miszcz
@Antek

Moja dziewczyna tam pracuje i podobno jest tak (+;-): Plusy: + zarobki + atmosfera + możliwość rozwoju, Minusy: - trzeba wiedzieć coś o rynku, leasingu i jakimś Drukerze bo sam boss odpytuje, - sporo pracy częste nadgodziny (ale podobno płacą), - dojazd

Patryk Nąć
@Miszcz

Dlaczego dziewczyna sama nie napisała opinii?

zbychu
@Patryk Nąć

bo trzepie nadgodziny, taaaaaakiii hajs!

Były

Dziwię się trochę tymi wypowiedziami. ... Nie jest kolorowo, jak w każdej firmie. Układy, układziki. Nikt też nie ma ustawowego obowiązku tam pracować! Impuls to nie koniec Świata! Są firmy dużo lepsze i z możliwością rozwoju. A co do powrotów, według mnie wracają Ci co nigdzie nie umieją się utrzymać, a Impuls to ostatnia deska ratunku... przyjmuje każdego.

Zawiedziony
@Były

Może to prawda, ale mnie niestety nie przyjęli... szukam dalej. Ale daj mi namiar na te lepsze firmy please.

Chyży
@Zawiedziony

Pracuję tam już trochę ponad rok, jestem studentem i cóż powiem tylko tyle, że jest OK i nawet lepiej niż się spodziewałem. Jest pensja, są bonusy 2 razy w roku a można jeszcze dorobić w projektach, których firma ma teraz kilka. Jak ktoś chce to naprawdę sporo może się nauczyć. Praca rozwojowa i pod względem finansowym do zaakceptowania.

Czerwona spodnica
@Chyży

Zalezy kto jaka stawke jest w stanie zaakceptowac. Dla studenta? Heh, ciekawe co zaofiaruja ci po studiach :D zatrudnia kolejnego na twoje miejsce :)? Co do stawek - jak ktos sie zgadza na glodowe stawki to jego wybor ;)

Adam

Dramat!!!! Oddzial w Szczecinie - pani Joanna. Zero kontaktu z klientem, z dealerem, z ubezpieczycielem. Dokumenty rejestracyjne auta zabiera DO DOMU!!! Po czym twierdzi, ze nie bedzie narazac zycia zeby je przywiezc (z powodu opadow sniegu...). Naturalnie nie zadaje sobie trudu by zawiadomic o tym fakcie leasingobiorce jak rowniez dealera czekajacego na kontakt... Moje sugestie dla IMPULS-LEASING Polska Sp. z o.o.: Dramat!!!! Oddzial w Szczecinie - pani Joanna. Zero kontaktu z klientem, z dealerem, z ubezpieczycielem. Dokumenty rejestracyjne auta zabiera DO DOMU!!! Po czym twierdzi, ze nie bedzie narazac zycia zeby je przywiezc (z powodu opadow sniegu...). Naturalnie nie zadaje sobie trudu by zawiadomic o tym fakcie leasingobiorce jak rowniez dealera czekajacego na kontakt...

@Adam

Adam dziękujemy za Twoją opinię. Rozumiemy Twoje niezadowolenie i przepraszamy za postawę naszego pracownika. Obecnie jesteśmy na etapie wyjaśniania okoliczności zaistniałej sytuacji. Mamy nadzieję, że ten jednorazowy incydent nie wpłynie negatywnie na nasze wzajemne relacje na linii Klient-Firma.

Chrobry
@Adam

Też mnie obsługiwał ten oddział było OK - ale różnie może być.

kemoR

Oferta przedstawiona przez Impuls była inna niż umowa podpisana, tabela opłat i prowizja po podpisaniu umowy do wglądu o czym nie było mowy wcześniej. Wszystko tak zrobione by podpisać umowę, dopiero przy fakturach okazało się ,że jest o jakieś 200 pln brutto więcej. Nie polecam wszystko powinno być przedstawione i powiedziane przed podpisaniem umowy i wtedy jest ok, a nie szukać i sprawdzać czy nie ma jakiś haczyków.

@kemoR

KEMOR dziękujemy za Twoją opinię. Czy możesz przekazać nam więcej konkretów - czego dotyczyła umowa, z kim prowadziłeś rozmowy i w jakim mieście? Bez tych informacji nie mamy możliwości rozwiązania problemu tak, aby w przyszłości taka sytuacja się nie powtórzyła.

przedsiębiorca
@kemoR

kemoR - Ty tak na poważnie ? Oferta była inna niż umowa - jeżeli tak było to po co podpisywałeś/aś umowę. Porada: jeżeli nie zgadzasz się z umową to jej nie podpisuj. Akurat tabelę opłat i prowizji impuls-leasing publikuje na stronie internetowej - możesz się nią zapoznać 24 godz. na dobę czyli kiedy chcesz. Jakieś 200 brutto więcej - konkretnie jakie, ca co ? Z Twojego opisu wynika, że podpisałeś umowę w jakiś dziecinny sposób nie czytając nawet kilku linijek z wysokością rat - i teraz masz pretensje.

Mądry
@przedsiębiorca

Czytanie umów to podstawa, wówczas kwota na fakturze nie powinna nikogo zaskoczyć. Mam w Impulsie umowę i wszystko jest tak jak w umówie. Polecam

Zostaw merytoryczną opinię o IMPULS-LEASING Polska Sp. z o.o. - Warszawa

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w IMPULS-LEASING Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy IMPULS-LEASING Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w IMPULS-LEASING Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 2, z czego 1 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie IMPULS-LEASING Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii klientów firmy IMPULS-LEASING Polska Sp. z o.o., to 2, z czego 1 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a, 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

IMPULS-LEASING Polska Sp. z o.o.