4 Dodaj opinię
4 97 203 5 1

Opinie o IMPULS-LEASING Polska Sp. z o.o.

Jaki jest styl zarządzania kadrą w IMPULS-LEASING Polska Sp. z o.o.?

Neo Nowy wpis

macierzowy

Ben Ben Long

Kilka miesięcy temu zmieniłem pracę, wcześniej był to impuls przez 5 lat teraz konkurencyjna firma. Ta nowa firma jest 3-4 razy większa ale jeżeli chodzi o standardy i jakość obsługi to impuls jest lata świetlne przed tą niby korporacją. Trochę żałuję tej zmiany bo miało być lepiej ale cóż teraz muszę wytrwać. Moi klienci w impulsie przyzwyczaili się do super obsługi posprzedażowej - a to w państwowym moluchu jest nie do osiągnięcia. Mogę powiedzieć tylko tyle, że Ci co narzekają na Impulsa to nie mają pojęcia o tym jak jest w innych firmach. Przez te wszystkie lata przyzwyczaiłem się a wraz ze mną moi klienci do szybkich zrozumiałych decyzji, szybkiej reakcji na oczekiwane zmiany (np zmiany harmonogramów) teraz jest diametralnie inaczej nie mogę finansować swoich stałych klientów, start up-y to bez żadnej weryfikacji są akceptowani nawet na maszyny, na rozłożenie wykupu czeka się prawie 3 tygodnie a na zwrot niewykorzystanej składki z polisy mój kolega czeka już 2 miesiące. Trochę zebrało mi się na narzekanie ale po lekturze niektórych wpisów postanowiłem powiedzieć jak jest.

Tak2Nie4

Bicek
@Ben Ben Long

Coś w tym jest. Mam finansowanie w kilku firmach, w tym w impuls i rzeczywiście muszę przyznać, że tu mam najmniej zastrzeżeń. Idealnie nie jest ale też w pozytywny sposób odstają od konkurencji (czas reakcji, bezproblemowy kontakt, komunikacja - dwie małe rzeczy a robią różnicę).

Bunga
@Bicek

Też mam leasing w tej firmie - jest średniawka Ani dobrze ani źle - jakość dostateczna

@Bunga

Nigdy nie bierzcie Panstwo w tej firmie leasingu, nie wznawiają umów, chociaż wszystko opłacone; jeden na drugiego zrzuca odpowiedzialność, nie potrafią jednej wersji ustalić nawet, a firmy windykacyjne, którym zalecają umowy nawet za ubiegły rok nie mają sporządzonych sprawozdań. Pomyłka na całej linii.

@Firma

Doradzam płacić w terminie wtedy nie ma problemów z windykacją. Rynek weryfikuje przedsiębiorców i jak sobie nie radzisz to wypadasz z rynku i to jest uczciwe. Akurat impuls ma chyba najbardziej łagodną windykacje na rynku. Opisz swój przypadek konkretnie jak długo zalegałeś z opłatami, kiedy spłaciłeś .. no i czy odebrali Ci przedmiot.

Tak2Nie3

@Firma

Dzień dobry, prosimy o kontakt bezpośredni - chętnie wyjaśnimy sytuację o jakiej Pan / Pani wspomina. Wg nas taka sytuacja jest niedopuszczalna, dlatego chętnie poznamy szczegóły i podejmiemy odpowiednie kroki. Pozdrawiamy Zespół Impuls Leasing

Firma
@IMPULS-LEASING Polska Sp. z o.o.

Proszę o podanie osoby, z którą należy wyjaśniać takie sytuacje. Bo z miłą chęcią byśmy z kim konkretnym porozmawiali, bo jak do tej pory nikt nie był kompetentny do wyjaśnienia sprawy, a firma windykacyjna stosuje bandyckie metody.

@Firma

Dzień dobry, prosimy o kontakt na skrzynkę reklamacje@impuls-leasing.pl lub pod numerem telefonu 22 3810000 (wew. 8). Ewentualnie prosimy o podanie numeru telefonu do siebie - skontaktujemy się i wyjaśnimy problemowe kwestie.

Pracodawca

Dzień dobry, do dnia dzisiejszego nie skontaktował się Pan/Pani z naszym Centrum Obsługi Klienta. Ponownie prosimy o kontakt lub przesłanie numeru kontaktowego. z wyrazami szacunku Zespół Impuls-Leasing Polska

Bec

Najgorszy leasing pod słońcem!!!!Nie radzę, proszę uważać na te firmę!!!!patrzą jak tylko kasę wyciągnąć, a firmy windykacyjne zaglądają po rodzinach i nasyłają łysych....

@Bec

Dzień dobry, rozumiemy że spotkały Pana/Panią nieprzyjemności w procesie współpracy z nami, prosimy o kontakt, chętnie przyjrzymy się sytuacji i postaramy się wyjaśnić. Nie działamy w oparciu o praktyki "zaglądania po rodzinach i wysyłania łysych".

Aktualność
Pięknych Świąt Bożego Narodzenia i pełni sukcesów w Nowym Roku życzy IMPULS-LEASING Polska Sp z o.o
pima

Dzień dobry, Jak klient, zauważam że Impuls-leasing, zaczyna być korporacją i raczej woda sodowa uderza do głowy. Nie ma "żadnej" obsługi posprzedażowej, ani pomocy przy szkodzie, ani innej. Wprowadzają w OWU niekorzystne zapisy, aby ciągnąć od klientów, kasę za "nic". Uważam, że zachłysnęli się sukcesami, z ostatnich lat i niestety stwierdzam, że idą w złym kierunku. Ja na dziś rezygnuję z ich usług, ponieważ zaczynają oszukiwać klientów.

@pima

Opinie Klientów IMPULS-LEASING Polska są tu równie ważne. Dlatego bardzo Ci dziękuję za to, że podzieliłeś się z innymi swoimi uwagami. Rozumiem, że masz dosyć nieprzyjemne doświadczenia z tą firmą, ale czy próbowałeś rozwiązać sprawę, udając się bezpośrednio do jej Przedstawiciela na rozmowę? Może należałoby wstrzymać się jeszcze z decyzją o rezygnacji z ich usług. Jak myślisz?

@Emilia

...W tej firmie nie da się z nikim rzeczowo rozmawiać! Myślą o swoich tylko korzyściach!

Łolly Przedsiębiorca
@Firma

Tak - potwierdzam. Np mówiłem, że chcę użytkować samochód i nie płacić rat przez 12 miesięcy to udawali że nie wiedzą o co chodzi - słabo kumaci. Przecież wiadomo, że będę chciał oddać ten samochód z powrotem albo cesją.

@Łolly Przedsiębiorca

Z Twojego wpisu "przedsiębiorco" wynika, że … chcesz używać samochód przez 12 miesięcy i nie płacić za to i uważasz, że to impuls jest słabo kumaty :). Jak ty funkcjonujesz chyba z dotacji … szukaj już roboty fizycznej bo z działalnością gospodarczą Ci nic nie wyjdzie … napisz czym się zajmujesz … będzie trochę śmiechu ...

@Firma

a napisz może z kim i o czym chciałeś porozmawiać?

TakNie1

hej, czy w firmie IMPULS-LEASING Polska Sp. z o.o. płacą za nadgodziny?

Tomas
@Pytanie

Raz zapłacili mi w bonach do empiku

Pracuś
@Pytanie

Raczej pracę kończy się o czasie. Na zleceniu (jestem studentem) przy rozliczeniu godzinowym płacą za dodatkowy czas spędzony w pracy - przynajmniej w departamencie, w którym pracuję. Przy umowach innych to nie wiem - raczej nikt się nie chwali ile zarobił w poprzednim m-cu. Mi te warunki pasują.

Anonymous

Nie płacą,

mam rację

płacą

Anonymous
@mam rację

Komu płacą? Chyba tym co na zleceniu są i godziny rozliczają. Bo pracownikom na umowę o pracę absolutnie nie. Byłem pracownikiem kilka lat i złamanego grosza za nadgodziny nie dostałem.

Tomek

Firma studentami i śmieciówkami stoi. Prędzej namówią Cię na 3ci kierunek studiów niż dadzą umowe o pracę

mam rację
@Tomek

Firma rzeczywiście zatrudnia studentów, ale to uważam za plus, poza tym wszystkie korporacje zatrudniają studentów. Namawianie na kolejny kierunek studiów czy studiowanie - co w tym złego? Nie chcesz studiować, nie chcesz pracować ze studentami Twój wybór na pewno znajdziesz firmy gdzie nie pracują studenci. Umowa zlecenia (płacony zus, wolne płatne, prywatna opieka medyczna, elastyczne godziny pracy) - pieniądze na czas na koncie, to są normalne warunki.

Obecny

Żenada, pracuje w impulsie i denerwuje mn8e to że dyrektorzy zamiast wziąć się za robotę piszą pozytywne komentarze i każą pracownikom je plusować a potem siedzieć po godzinach, może wpis tutaj coś zmieni..

Tak4Nie1
Alicja
@Obecny

Pytanie, czy te nadgodziny, o których wspominasz, są płatne? Mógłbyś dodać coś na ten temat? dzięki .

Obserwator

Skoro na młodszego analityka ogłoszneie wisi od pół roku to chyba ciężko znaleźć kogoś do pracy za 12zł na zleceniu

Obecny
@Obserwator

Nie wiem skąd masz takie informacje Obserwatorze, ale jest tak: - to jest już kolejna rekrutacja (nr 4) na nowego analityka, 3 innych dołączyło w maju i czerwcu do spółki - firma rośnie więc potrzeba nowych pracowników, - kwota jaką podałeś to kłamstwo i ma się nijak do realiów. Rozumiem, że miałeś nieudaną rekrutację w ILPOL stąd ta frustracja... w każdym razie życzę powodzenia w dalszych poszukiwaniach...

Tak6Nie1
aspiryna
@Obserwator

Bzduraaaaaa ... nie ma w IMPULSIE ofert na 12 zł ... weź się obserwator do roboty ... gdziekolwiek !

Tak5Nie2
xxx
@aspiryna

oczywiście, że nie ma bo minimalna krajowa jest wyższa. czy chcą czy nie muszą dać więcej. pozdrawiam :)

@xxx

Wnioskuję, że musisz sporo wiedzieć o tym pracodawcy. IMPULS-LEASING Polska wchodzi w skład międzynarodowej Grupy finansowej IMPULS-LEASING International z siedzibą w Austrii. Firmy leasingowe wchodzące w skład Holdingu oprócz Polski są obecne również w innych krajach Europy Środkowo-Wschodniej takich jak Słowacja, Chorwacja, Rumunia. Sądzę zatem, że w firmie o takim europejskim zasięgu wynagrodzenie jest aktualnie na dobrym poziomie. Może zechcesz powiedzieć coś więcej odnośnie tamtejszego systemu wynagradzania pracowników? Bardzo Cię do tego zachęcam.

Tak1Nie4
Szachtior
@Obserwator

Pracuje w centrali i z tego co wiem to: -W ryzyku mają komplet od 4 miesięcy - niestety nikogo nie przyjmują (a chciałem tam się przenieść...) -Było ostatnio ogłoszenie do działu wycen ale rekrutacja trwała niecały tydzień i już jest zamknięta. Stawka, którą podaje obserwator oderwana od rzeczywistości- z tego co słyszałem to jest o wiele więcej... Ja miałem na wejście za godzinę 18 PLN - pierwsza praca, student bez doświadczenia. To co jest dobre to: - na zleceniu masz 20 dni gdzie możesz nie pracować a firma płaci pełną stawkę, - prywatna służba zdrowia na każdym stanowisku niezależnie od rodzaju mowy, Może to nie są kokosy ale jak na pierwszą pracę to według mnie warunki są uczciwe.

@Szachtior

Dziękuję za wyczerpującą opinię o IMPULS-LEASING Polska Sp. z o.o.! Widzę, że aktualnie prowadzą kilka rekrutacji, szukają Dyrektora Regionu ds. Leasingu Samochodów Osobowych, Specjalisty/Starszego Specjalisty ds. Leasingu Samochodów Osobowych i Specjalisty ds. Kontrollingu: https://pracodawcy.pracuj.pl/impuls-leasing-polska-sp-z-o-o,637/oferty-pracy. Czy ktoś zamierza aplikować?

Praca w IMPULS-LEASING
W kilku lokalizacjach poszukujemy obecnie Specjalistów ds. Leasingu - Wrocław, Gorzów Wlkp i Zielona Góra!

Do głównych zadań zaplanowanych na tym stanowisku należą:
- Aktywne pozyskiwanie i obsługa Klientów
- Sprzedaż produktów finansowych i ubezpieczeniowych
- Budowanie trwałych relacji z Partnerami i Dostawcami
- Prowadzenie negocjacji handlowych
- Realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych

Zapraszamy zainteresowanych do zapoznania się ze szczegółami oferty i aplikowania: http://impuls-leasing.pl/o-nas/kariera.html
#pracaImpulsLeasing
#pracaWrocław
#pracaZielonaGóra
#pracaGorzówWiekopolski

Aktualność
IMPULS-LEASING Firmą Przyjazną Klientowi po raz piąty!
Z przyjemnością informujemy, iż nasza firma pozytywnie przeszła badanie jakości obsługi Klienta i po raz piąty otrzymała godło "FIRMA PRZYJAZNA KLIENTOWI”. Na szczególną uwagę, zasługuje jednak fakt że nasze tegoroczne wyniki znajdują się powyżej wyników wszystkich laureatów Godła FPK w 2018 roku oraz powyżej laureatów branży Finanse/Ubezpieczenia/Leasing. W 2018 roku godłem Firma Przyjazna Klientowi nagrodzono 25 firm, w tym 9 z branży  Finanse/ Ubezpieczenia/ Leasing.

Firma Przyjazna Klientowi (FPK) to projekt badawczo-certyfikacyjny, który wyróżnia przedsiębiorstwa za wysoką jakość świadczonej obsługi i dobre relacje z Klientami.

Badanie przeprowadzone zostało przez Fundację Obserwatorium Zarządzania, na bazie losowo wybranych Klientów ILPOL. Zakres badania obejmował następujące obszary:
•    ocena współpracy
•    ocena kontaktu
•    skłonność do rekomendacji
•    ogólne zadowolenie

Bardzo dziękujemy wszystkim naszym Klientom, którzy wzięli udział w badaniu za tak dobre opinie. Zapewniamy, że w dalszym ciągu będziemy dokładać wszelkich starań, aby nie zawieść pokładanego w nas zaufania.

Aktualność
Witajcie! 8 czerwca 2019 r., w Atlas Arena w Łodzi odbyła się już III edycja "Naczepomanii" - największej w Polsce wystawy naczep ciężarowych. Zatem nie mogło nas tam zabraknąć!
Naczepomania to idealne miejsce do branżowych spotkań, nawiązywania nowych relacji, a przede wszystkim dzielenia się ze światem nowinkami z działalności naszej firmy!

Z Wami też się podzielimy:

Co możecie leasingować w IMPULS-LEASING Polska?

IMPULS-LEASING Polska Sp. z o.o., zajmuje się finansowaniem wszelkiego rodzaju ruchomości, między innymi:
- samochody osobowe
- środki transportu
- sprzęt medyczny
- maszyny i urządzenia
- sprzęt IT
- sprzęt budowlany
- i wiele innych...

Zapraszamy Was po szczegóły na naszą stronę http://www.impuls-leasing.pl

A tak to wyglądało! Zdjęcie z imprezy „Naczepomania”!

Tak5Nie1
AdiDragon

Ogółem jest ok. Mimo, iż faktycznie zarząd jest jaki jest to ludzie są w porządku i da się bezproblemowo zdobyć cenne doświadczenie. Elastyczny czas pracy, zarobki jak na początek/wczesny etap kariery są akceptowalne.

Miłek
@AdiDragon

Mógłyś rozwinąć wątek „...jest jaki jest”? W zasadzie to podejście „góry” do pracowników jest moim zdaniem istotnym kryterium wyboru przyszłego pracodawcy.

Ilona
@Miłek

To prawda. Uważam, że relacje z szefostwem są tak samo ważne jak relacje między współpracownikami. Interesuje Cię ten temat, ponieważ chciałbyś podjąć pracę w IMPULS-LEASING?

Jolka
Nazwa działu: Handlowy

Najgorszy pracodawca z jakim miałam odczynienia ,sami dyrektorzy jest ich więcej niż szeregowych pracowników .Wecie się za robotę zamiast pisac tu komentarze ..bo pozytywne tylko wy piszecie ,zreszta po co wy macie do roboty jak zgarnięcie wszystko po tych których zwalniacie albo sami odchodzą .Pracy nie polecam ,pieniądze żadne ,presja w centrali ogromna ,kult prezesa jak w sekcie .Raz w tygodniu mail ze ktoś odchodzi albo został zwolniony .Rekrutuja albo ludzi bez pojęcia albo mamią tych z doświadczeniem super możliwościami .Dyrektorzy po angielsku?,dobre ,połowa z nich do niczego się nie nadają ,maja tego świadomość wiec wszelkimi środkami trzymają się stołków .Procowalam w 3 instytucjach finansowych ale czegoś takiego nie widziałam i nie wierzyłam ze coś takiego może istnieć . 80 %wnioskow odpada na ryzyku (finansuje konkurencja -Ty tracisz klienta) wynagrodzenie podstawa -nie ma ,atmosfera masakra,dyrektorzy w centrali to jakieś nieporozumienie ,wczoraj sprzedawał osobówki ,dziś jest dyrektorem ..brak pojęcia,kompetencji nawet ogłady ..cześć ma problem z budowa zdania nadrzędnego ,jak mówisz do niego i używasz zwrotów skomplikowanych to nie wie o co chodzi ...a dyrektorzy piszą tu podszywając się za pracowników ..to już świadczy o poziomie firmy ,angielski na rozmowie :):):)z kim miała bym rozmawiać??Z dyrektorami???z klientami??

Tak12Nie6
Wolters
@Jolka

Jeżeli Twoja wiedza o tej firmie jest na tym samym poziomie co znajomość podstaw z języka polskiego to mnie zachęciłaś, składam CV :-)

Tak4Nie6
aspiryna
@Jolka

Pracowałaś już w 3 instytucjach finansowych, a impuls to 4 - napisz ile masz lat ponieważ masz niezłą rotację … może przykładaj się bardziej do pracy to Cię nie zwolnią i będziesz lepiej zarabiać, głupio będzie pisać na innym profilu firmowym za 6 miesięcy, że to 5 firma finansowa w której pracowałam :/ To bujda, że raz na tydzień wychodzi e-mail, że ktoś odchodzi lub zostal zwolniony. To nieprawda, że 80% wniosków odpada w ryzyku - gdyby tak było to nikt rozsądny w sprzedaży by nie pracował, firma nie utrzymałby sie na rynku, firma nie miałby wzorstów sprzedaży.

Tak5Nie3

co wejdę to nowe wpisy :)
Nazwa działu: IT
@aspiryna

Linia obrony nie ustępuje :) Weźcie Wy się wszyscy do roboty, powalczcie np. o porządne umowy dla pracowników - dla chcącego nic trudnego :)

Tak5Nie1
Pik Pok
Nazwa działu: Finanse

Pracowałem w impuls 2,5 roku, zaczynałem jako student. Było OK, szczególnie atmosfera. Fakt można czasami „nadziać się” na pytania o: DMAIC, Druckera, Jacka Welcha, Six Sigma, Rybią ość, Kaizen, 5C i co jest na segregatorze jakości etc ale to taki koloryt tej firmy - dużo tego nie ma. Osobom o słabych charakterach raczej nie polecam. Dla mnie to była niezła rozrywka (weryfikacja wiedzy ogólnej przez najwyższe czynniki) ale zdarzyła się niestety tylko 2 razy - tak więc mniej niż raz w roku. Kasa - ok i zawsze na czas do tego bonus 2x w roku, szansa na człowieka kwartału i dodatkową kasę, możliwość dorobienia w projektach. Sporo się tam nauczyłem poza oczywistymi rzeczami potrzebnymi w pracy to pozytywnie oceniam zwłaszcza umiejetność bezkonfliktowej komunikacji z przyjaciółmi z Departamentu Sprzedaży - przydaje mi się to teraz na codzień. Pracuje teraz u konkurencji w rodzinnych Katowicach. Z tej perspektywy (kolejnych 2 lat) mogę powiedzieć tyle, że w impulsie naprawdę nie bylo źle a gdyby impuls był w Katowicach (centrala) to aplikowalbym ponownie.

Tak4Nie3
Zirkon Zahn
Nazwa działu: Finanse

Byłem wczoraj na rozmowie. Przywitał mnie miły człowiek - dyrektor departamentu. Rozmowa na luzie - sporo się dowiedziałem o firmie, rynku leasingowym, ścieżce zawodowej, oraz projektach jakie mają (coś z IT, jakością i jeszcze inne - razem 4). Kilka pytań do pomyślenia no i krótka weryfikacja angielskiego. Co do umowy to rzeczywiście była mowa o zleceniu - ale z racji tego, że jestem studentem to mi pasuje. Nie padły żadne kwoty z ich strony - ja podałem swoje wymagania i tyle. Mam nadzieję, że mnie wybiorą. Mała rada - na rozmowę przygotujcie się trochę - były pytania o grupę, do kogo należy firma, ile lat jest na rynku i czym się zajmuje- ja miałem tu małe braki.

Bout
@Zirkon Zahn

Też byłem dzisiaj - podobne wrażenia. Niech wygra lepszy!

@Zirkon Zahn

Weryfikacja angielskiego??? A to Ci dobry kawał???? tam nikt z dyrektorów prawie nie zna angielskiego.

Tak9Nie5
Brat Zirkona - Nemhir Arehad
@Zirkon Zahn

Zapomniałeś napisać o książce drackera i 3n (NEVER NEVER NEVER)

xtrac

Jeżeli nie pracowałeś wcześniej w Raiffeisenie to raczej odpuść sobie. No chyba, że masz dużo klientów, którzy pójdą za tobą niezależnie od "barw klubowych". Wtedy można nieźle zarobić. Co do centrali w Wa-wie, to nie wiem jak ludzie tam wytrzymują. Teatr jednego aktora, który przy okazji bywa Prezesem. No chyba, że lubisz "amway'owskie" klimaty i niekończące się popisy oratorskie i eksperymenty psychologiczne na żywych organizmach prowadzone pana Prezesa kończące się czasem grubo po północy. Sposób zwalniania pracowników wprost żenujący. Jak na tak małą firmę to niezłe IT, ale proces "z innej epoki".

Patryk Nąć
@xtrac

Dlaczego tak myślisz? Pracowałeś tam? Czy możesz rozwinąć swoją myśl o żywych organizmach?

Twerk
@xtrac

Pracowałeś tam? Na jakim stanowisku i w jakim departamencie? Czy wymieniłeś tylko to co uważasz za negatywne i zapomniałeś dodać pozytywów czy też nie widziałeś/widzisz tam żadnych pozytywów? Jak ocenisz obecnego pracodawcę? A może nadal „siedzisz” w impulsie???

Stevie

Firma dramatyczna, prezes ma mniemanie o sobie jakby był Bogiem. Stado pseudodyrektorów, którzy mu przytakują chociaż z tobą ustalają zupełnie co innego. Zarobki żenujące. Odradzam.

Tak9Nie1
analityk
@Stevie

Stevie ... może pracujesz w teatrze dramatycznym :) Ja w Impulsie właśnie otrzymałem bonusa wakacyjnego (40% miesięcznej pensji) ... to mój pierwszy bonus (jestem jeszcze studentem i to moja pierwsza praca) jestem naprawdę happy :) ... a w czerwcu często mnie nie było ponieważ sesja .

Tak11Nie3

@analityk

Kolego @analityk nie żartuj. Twój nick mógłby wskazywać na wykonywaną pracę. Jednocześnie z tego co piszesz wynika, że jesteś studentem, więc nie ma opcji być analitykiem :-) Specjaliści od PR tej pożal się Boże firmy postarajcie się bardziej :-)

Tak4Nie1

Bardini
@Stevie

Bzdura, nawet komentarz do takich słów jest zbędny. Pracuję tam od bardzo długiego czasu i to co piszesz to najprościej rzecz ujumując kłamstwo.

@Bardini

W którym miejscu skłamałem? Że studenciak nie może być analitykiem? Litości leszczu z działu PR. Firma dno i metr mułu.

Konstanty
@Stevie

Czy Ty tam pracowałeś, czy tylko tak ze słyszenia wiesz co tam się dzieje? Z własnego doświadczenia wiem, że własna działalność to nic złego - ja zamieniłem sobie na własne życzenie UP na JDG i raczej frajerem się nie czuję - jest spora różnica na rachunku po otrzymaniu wynagrodzenia - na + PS żeby była jasność aktualnie nie pracuje w Impulsie - choć miałem tam epizod w 2011 roku ale wówczas na umowę o pracę.

Tak7Nie2

@Konstanty

Sam sobie przeczysz geniuszu.

Konstanty
@Stevie

Chyba masz kolego problem z czytaniem ze zrozumieniem. Słyszałem, że teraz jest ssanie na fizycznych, nie przegap okazji bo czas leci.

@Stevie

Tzn? Proszę o rozwinięcie wypowiedzi!

Tomi Nininen
@:)

1 elastyczny czas pracy - jak chcesz to przychodzisz na 10 wychodzisz o 18 albo o 8 i wychodzisz o 4, 2 jak wolisz to możesz jednego dnia popracować mniej godzin i odrobić sobie w pozostałe dni, 3 nadgodziny płatne, 4 dodatkowa kasa 2 razy w roku - tak z 1,5 pensji dochodzi za cały rok, 5 można się sporo nauczyć - ale to zależy w dużej mierze od chęci, 6 awanse - dosyć rozbudowana siatka stanowisk, wiele szczebli - można się trochę powspinać (w mim przypadku ścieżka od młodszego specjalisty do specjalisty zajęła 2 lata), 7 atmosfera - chce się chodzić do pracy, Z minusów: - lokalizacja - ale to zależy skąd jedziesz, - sprzedaż - przerost formy nad treścią w wielu przypadkach - ale fakt przynoszą biznes i tak powinno być w tej branży Już tam już nie pracuję (rodzinny biznes mnie pochłonął) od 1,5 roku - ale mam kontakt z ludźmi z impulsa na bieżąco...

@Tomi Nininen

hmmm nadgodziny są płatne w firmie dopiero od niedawna i to nie wszystkim. Elastyczny czas pracy też nie funkcjonuje w większości przypadków. Awanse wymuszone bo i tak pracujesz na zleceniu więc nie znaczy to wiele.

Jordan
@anonim

Elastyczny czas pracy w postaci przyjdź na 9 i siedź do 19 bo jest roboty na 15 osób, a pracuje tylko 10. Warto dodać, że nadgodziny są liczone po normalnej stawce - bo zlecenie. Przy B2B/ UoP nie ma czegoś takiego jak płatna nadgodzina - jest siedzenie w robocie 4fun.

Sroka
@Jordan

Czy ktoś Cię zmusza do pozostania pongidzinach? W jakim departamencie pracujesz?

Piotr

Firma totalnie nieprofesjonalna. W ciągu trzech miesięcy nie udało mi się uzyskać ostatecznej odpowiedzi na wniosek ani pozytywnej ani negatywnej. Gdybym chociaż uzyskał prostą informację „Nie jesteśmy zainteresowani współpracą” to by było jak najbardziej ok. Wielokrotnie kontaktowałem się z panią dyrektor Magdaleną O. odpowiedzialną za region dolnośląski. Sposób komunikacji, a raczej je brak, zwodzenie, smsy w rodzaju „za chwilę zadzwonię” i potem brak kontaktu przez kolejne tygodnie, obiecywanie kontaktu i telefonów, które nigdy nie następowały, wielokrotne mylenie adresu mailowego. Już ja sam czułem się tą sytuacją zażenowany natomiast pani dyrektor najwyraźniej zachowała dobre samopoczucie oraz zdanie na temat swojej pracy. Po trzech miesiącach poddałem się ostatecznie. Trudno jest mi zrozumieć, jak to możliwe, że w czasach tak dużej konkurencji na rynku usług finansowych jako klient jestem traktowany w sposób całkowicie nieprofesjonalny, arogancki i urągający wszelkim standardom biznesowym (przynajmniej jeśli chodzi o kraje cywilizowane). Trudno mi zrozumieć jak to możliwe, że na stanowisku kierowniczym zatrudniona jest osoba o tak niskich zdolnościach jeśli chodzi o komunikację, organizację swojego czasu pracy i po prostu nieogarnięta. Stanowczo odradzam firmę Impuls Leasing. Szkoda czasu.

Klient

Masakra. Dodzwonić się i wyjaśnić coś z działem ubezpieczeń graniczy z cudem. Jak już ktoś odbierze, to nie wiesz czy rzeczywiście dodzwoniłeś sie do danego działu. Pani , która ze mną rozmawiała - jak dobrze pamiętam imię, pani (usunięte przez administratora)sprawiała wrażenie jakby nie miała pojęcia o czym mówi. Brak wiedzy.

Marek Handel
Nazwa działu: Handlowy

Mam umowę od grudnia 2018 i tak: - szybka decyzja - umowa podpisana u mnie w domu - przedstawiciel firmy przyjechał dokładnie o umówionej porze, - warunki umowy zgodne z ofertą - ubezpieczenie OK (GAP + komunikacja), - dobry i czytelny portal klienta Mogę polecić firemkę póki co... jak coś się zmieni poinformuję.

Pracownik bojący się

Firma mieszcząca sie na obrzeżach Warszawy. Dojazd kiepski. Atmosfera tragiczna, jeszcze teraz po wydarzeniach. Każdy boi sie odezwać, powiedzieć cokolwiek bo być może nie spodoba sie to osobą, które blisko są dyrekcji i managera. Kiedyś było naprawde zabawnie, i aż się chciało pracować. Ale to kwestia ludzi którzy są i tworza tą atmosferę. Teraz chodzę tam bo muszę, ale sama sie boje o to kiedy i mnie zwolnią.

Tak6Nie

Zadowolony pracownik
@Pracownik bojący się

Dwie dobre rady: 1. Zamiast tak się bać to poszukaj lepszej oferty pracy, jest teraz mnóstwo wakatów i to nawet nie na obrzeżach - co najwyżej postoisz trochę dłużej w korkach... 2. Przed wysłaniem CV doszlifuj lepiej ortografię - to z pewnością przyda Ci się bardziej niż to nieuzasadnione narzekanie.

@Zadowolony pracownik

Portal miał służyć jako informacja , co i jak dzieję się w firmie. Tym czasem, jak widzę nie można nic napisać, bo wylewa sie fala hejtu!

Antek
@Zadowolony pracownik

Bardzo szczery ten wpis ale generalnie zgadzam się - zamiast tracić czas na narzekanie lepiej zainwestować go w siebie - to zawsze się zwraca.

Miszcz
@Antek

Moja dziewczyna tam pracuje i podobno jest tak (+;-): Plusy: + zarobki + atmosfera + możliwość rozwoju, Minusy: - trzeba wiedzieć coś o rynku, leasingu i jakimś Drukerze bo sam boss odpytuje, - sporo pracy częste nadgodziny (ale podobno płacą), - dojazd

Patryk Nąć
@Miszcz

Dlaczego dziewczyna sama nie napisała opinii?

zbychu
@Patryk Nąć

bo trzepie nadgodziny, taaaaaakiii hajs!

Były

Dziwię się trochę tymi wypowiedziami. ... Nie jest kolorowo, jak w każdej firmie. Układy, układziki. Nikt też nie ma ustawowego obowiązku tam pracować! Impuls to nie koniec Świata! Są firmy dużo lepsze i z możliwością rozwoju. A co do powrotów, według mnie wracają Ci co nigdzie nie umieją się utrzymać, a Impuls to ostatnia deska ratunku... przyjmuje każdego.

Zawiedziony
@Były

Może to prawda, ale mnie niestety nie przyjęli... szukam dalej. Ale daj mi namiar na te lepsze firmy please.

Chyży
@Zawiedziony

Pracuję tam już trochę ponad rok, jestem studentem i cóż powiem tylko tyle, że jest OK i nawet lepiej niż się spodziewałem. Jest pensja, są bonusy 2 razy w roku a można jeszcze dorobić w projektach, których firma ma teraz kilka. Jak ktoś chce to naprawdę sporo może się nauczyć. Praca rozwojowa i pod względem finansowym do zaakceptowania.

Czerwona spodnica
@Chyży

Zalezy kto jaka stawke jest w stanie zaakceptowac. Dla studenta? Heh, ciekawe co zaofiaruja ci po studiach :D zatrudnia kolejnego na twoje miejsce :)? Co do stawek - jak ktos sie zgadza na glodowe stawki to jego wybor ;)

Adam

Dramat!!!! Oddzial w Szczecinie - pani Joanna. Zero kontaktu z klientem, z dealerem, z ubezpieczycielem. Dokumenty rejestracyjne auta zabiera DO DOMU!!! Po czym twierdzi, ze nie bedzie narazac zycia zeby je przywiezc (z powodu opadow sniegu...). Naturalnie nie zadaje sobie trudu by zawiadomic o tym fakcie leasingobiorce jak rowniez dealera czekajacego na kontakt... Moje sugestie dla IMPULS-LEASING Polska Sp. z o.o.: Dramat!!!! Oddzial w Szczecinie - pani Joanna. Zero kontaktu z klientem, z dealerem, z ubezpieczycielem. Dokumenty rejestracyjne auta zabiera DO DOMU!!! Po czym twierdzi, ze nie bedzie narazac zycia zeby je przywiezc (z powodu opadow sniegu...). Naturalnie nie zadaje sobie trudu by zawiadomic o tym fakcie leasingobiorce jak rowniez dealera czekajacego na kontakt...

@Adam

Adam dziękujemy za Twoją opinię. Rozumiemy Twoje niezadowolenie i przepraszamy za postawę naszego pracownika. Obecnie jesteśmy na etapie wyjaśniania okoliczności zaistniałej sytuacji. Mamy nadzieję, że ten jednorazowy incydent nie wpłynie negatywnie na nasze wzajemne relacje na linii Klient-Firma.

Chrobry
@Adam

Też mnie obsługiwał ten oddział było OK - ale różnie może być.

kemoR

Oferta przedstawiona przez Impuls była inna niż umowa podpisana, tabela opłat i prowizja po podpisaniu umowy do wglądu o czym nie było mowy wcześniej. Wszystko tak zrobione by podpisać umowę, dopiero przy fakturach okazało się ,że jest o jakieś 200 pln brutto więcej. Nie polecam wszystko powinno być przedstawione i powiedziane przed podpisaniem umowy i wtedy jest ok, a nie szukać i sprawdzać czy nie ma jakiś haczyków.

@kemoR

KEMOR dziękujemy za Twoją opinię. Czy możesz przekazać nam więcej konkretów - czego dotyczyła umowa, z kim prowadziłeś rozmowy i w jakim mieście? Bez tych informacji nie mamy możliwości rozwiązania problemu tak, aby w przyszłości taka sytuacja się nie powtórzyła.

przedsiębiorca
@kemoR

kemoR - Ty tak na poważnie ? Oferta była inna niż umowa - jeżeli tak było to po co podpisywałeś/aś umowę. Porada: jeżeli nie zgadzasz się z umową to jej nie podpisuj. Akurat tabelę opłat i prowizji impuls-leasing publikuje na stronie internetowej - możesz się nią zapoznać 24 godz. na dobę czyli kiedy chcesz. Jakieś 200 brutto więcej - konkretnie jakie, ca co ? Z Twojego opisu wynika, że podpisałeś umowę w jakiś dziecinny sposób nie czytając nawet kilku linijek z wysokością rat - i teraz masz pretensje.

Mądry
@przedsiębiorca

Czytanie umów to podstawa, wówczas kwota na fakturze nie powinna nikogo zaskoczyć. Mam w Impulsie umowę i wszystko jest tak jak w umówie. Polecam

Roman
Nazwa działu: Finanse

Polecam firmę, nie sprawdzają w BIK, więc można brać furki tam gdzie inni nie dają ;) firma nie bada dokładnie klientów a sprzedawca potrafi zmienić decyzję centrali! Ja dostałem leasing bez wpłaty mając komornika na głowie, nikt inny nie chciał mi dać. .

Zgaga
@Roman

Coś się nie zgadza bo dlaczego nie dali mi finansowania z uwagi na bazy? No trochę tam miałem zaległości ale tylko jako osoba fizyczna - jak założyłem pustą sp.zoo to konkurencja na A.... zrobiła mi to z pocałowaniem w rączkę na 1% wpłaty i jeszcze pytali czy mam jakieś większe potrzeby, a Ci nadal nie chcieli. Nie wiem w czym problem.

Titi

Umowa zlecenie i niskie wynagrodzenia praca dla desperados

Aktualność
Już 7 marca br. będziecie mieć możliwość spotkać się z nami na targach pracy JOBICON w Warszawie. Zapraszamy do naszego stoiska, gdzie będziecie mogli zapoznać się z ofertami pracy i zadać pytania odnośnie pracy w Grupie ILPOL. Do zobaczenia!
Obserwator

Ciekawe,który z dyrketorów- sie nudzi i odpisuje ? Dramat! To świadczy o poziomie... tej firmy.

Dwuznaczny
@Obserwator

Jeżeli już to pewnie ten z BOK. Choć pewności oczywiście nie ma...

Bolo
@Obserwator

Nie ma BOK w tej firmie z tego co wiem...

@Obserwator

Dyrektorzy też mają prywatne życie, to dobrze , że odpisują ponieważ mogą wyjaśnić sytuacje, którą co niektorzy opisują.

Bystrzejszy

@Paulina, moje spostrzeżenie w żadnym wypadku nie dotyczyło Ciebie. Po prostu zauważyłem pewną powtarzalność pojawiających się wpisów. M. in. Konstanty, Barton Heston, Robert, Bardini , itd. to są nicki, w przypadku których wysoce prawdopodobne jest to, że są wysyłane z tego samego IP. Wszystko. A w temacie firmy - wszystko co miało zostać opisane - zostało i jest to zrobione wielokrotnie.

analityk

Natomiast jak zbanujemy IP "Bystrzejszego" to odpadnie 80% negatywów …

@analityk

No nie jestem do konca przekonany co do Twojej tezy. Ale moge stwierdzic ze w powyzszej wiadomosci pominalem Twoj alias.

Andrzej
@Bystrzejszy

Bystrzejszy, proszę Cię o nie ciągnięcie dalej tego tematu. Wpisy nie związane z tematem będą zgłaszane do administratora i usuwane. Przypominam, że na forum rozmawiamy o warunkach pracy w firmie Impuls-leasing Polska i staramy się wymieniać przydatnymi informacjami.

@Andrzej

Andrzej, po pierwsze, wpisy są zgodne z regulaminem i nie powinny zostać usunięte przez administratora. Po drugie informacje powyżej są na temat i są zdecydowanie przydatne dla przyszłych kandydatów. Nie miałbym nic przeciwko, żeby pracodawca wystawiał swoje kontr-opinie gdyby były oficjalne, a nie pod kryptonimami, w roli "byłych" pracowników. Po trzecie podbijając ten wpis sam "ciągniesz dalej ten temat" i tylko przyznajesz mi rację. Ale przychylę się ku twojej prośbie i zakończe go w tym momencie. No chyba, że znów zaczniesz wypisywać jakieś bzdury... :)

Bastian

Czyli „Bystrzejszy” ma według Ciebie podstawowy problem z kojarzeniem - kto i o czym napisał? Coś w tym może być. On chyba nadal nie znalazł pracy, stąd ten atak na firmę, której zupełnie nie zna - przykre to jest. ...No ale przecież dla takich ludzi, z takim wykształceniem to nie ma pracy w tym kraju.

@Bastian

A skąd wiesz jakie ta osoba ma wykształcenie? W Impulsie- pracują osoby,które rzadko mają "już" jakiekolwiek wykształcenie. Bo nadal sie uczą. A dyrektorzy- hm... słabo i komicznie wygląda ich wykształcenie ,że co poniektórzy kreują sie na " wielkich" dyrektorów- a nawet nie umieją się przedstawić po angielsku... gdzie w dzisiejszych czasach język to podstawa,tym bardziej w kadrze menedżerskiej.

Bystrzejszy :(
@Bastian

Moim zdaniem problem ze zrozumieniem i kojarzeniem możesz mieć w tym momencie jedynie Ty. Konwersacja dawno powinna być zakończona ( i byłaby) gdybyś nie napisał tego bzdurnego postu (w ogóle nie na temat). A więc tak jak powyżej: - po pierwsze, ani razu z mojej strony nie padło nic co mogłoby stanowić atak na firmę, - po drugie nie masz pojęcia na temat mojego wykształcenia, pracy (być może jestem obecnym pracownikiem i siedzę obok Ciebie) - po trzecie pisanie takich postów jak Twój (atakujących użytkowników forum pośrednio/bezpośrednio) wcale nie polepszy opinii firmy, a wręcz przeciwnie. Na koniec proponuję skończyć pisanie bzdur, w innym wypadku ta konwersacja będzie szła w nieskończoność...

Andrzej
@Bystrzejszy :(

Proszę was o zakończenie sprzeczki i nie ciągnięcie dalej tematu niezwiązanego z wątkiem. Jeżeli dyskusja będzie kontynuowana wpisy zostaną zgłoszone do administracji i usunięte. Zachęcam was do wypowiedzi na temat firmy i warunków pracy. Czy w ostatnim czasie w firmie Impuls-leasing Polska zaszły jakieś istotne zmiany?

Bastian
@Bystrzejszy :(

Tym wpisem potwierdzasz tylko, że miałem rację. Brak polotu i dystansu zwłaszcza do samego siebie. Z tym wykształceniem to był cytat z klasyka „bystrzaku” Więcej radości chłopie :-) Naprawdę bardzo mi Ciebie szkoda. Ale też życzę Ci znalezienia tej upragnionej pracy.

Zostaw opinię o IMPULS-LEASING Polska Sp. z o.o. - Warszawa

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie