Polaris Industries

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Polaris Industries

kornik

Dzien dobry mam pytanie jak sie dostac do pracy w Polarisie.Wiem ze trzeba odpowiadac na te pytania przez internet.Za pierwszym razem mi sie nie udalo,czy jest szansa ze za jakis czas bede mogl jeszcze raz to zdawac czy ma sobie odpuscic.Jezeli ktos to zdal to niech napisze co mam zaznaczac zeby do mnie sie odezwali.A czy to prawda ze zwykly pracownik na magazynie zarabia 2 tys zl na reke.Praca jest na jedna zmiane?

Smutna prawda
@kornik

nie zarabia 2 000 zł na rękę

Emrych
@Smutna prawda

Nie wiem skąd masz te wiedzę ale 2 tys netto idzie zarobić bez problemu z sobotami znacznie więcej. Atmosfera wg mnie dobra ludzie spoko a praca jak praca trzeba zrobić swoje i tyle. Praca od pn do pt od 7 do 15. Rzadko kiedy nadgodziwny a jak są to max 1h. Jeżeli chodzi o kolesiostwo to tak jak w każdej firmie są układy i ukladziki ale jeżeli pracujesz dobrze i nie kozaczysz nikt ci krzywdy nie zrobi.

pracownik polaris

Napisze tyle jak na opolszczyzne jest OK. Dostać się do polarisa nie jest zasadniczo trudno lecz rekrutacja jest długa,,,takie amerykanie mają procedury ale do przejścia. W samej pracy, jak to w pracy oni płacą więc wymagają nie ma ociągania.

Kate

nie ma kart benefitu na każdym stanowisku! panuje kolesiostwo. nie polacam

gość

He pewnie firma idealna jak do tej pory nikt nic nie napisał, aż to dziwne i podejrzane

racional polarman

dlaczego tu nie ma żadnych opinii? czy firma cos ukrywa? jak to jest z tym Randstadem, czemu pracownicy milczą?? czy nie jest to zadanie dla jakiś dziennikarzy? a co na to sam portal gowork?? totalnie chora sytuacja, praktycznie o każdej firmie można coś znaleść a tu cisza, wieżyc sie nie chce za pracownicy nic nie piszą chociażby trolle. Fakt faktem najporządniejsze firmy czasem same tu coś piszą aby rozwiać wątpliwości i domysły a tu zupełna cisza amba fatima! Czy to jest kreowanie pozytywnego wizerunku? Wiem jedno na pewno bede sceptyczny w decyzji kupna tego sprzetu... A inni niech robia jak chcą, spoko sie robi kase w Polsce zachodnim firmom

Lumus
@racional polarman

Tak działa Ameryka, wszystkich inwigilują, a cenzura jest gorsza jak za komuny w ZSRR...

Jan Kowalski :)
@racional polarman

Nie bez powodu nikt nic nie pisze :)

srik

brak publikacji powinno dac do myslenia.......$#@$$#@#% - tyle mozna napisac

xxx

Jednak zakaz publikacji na temat pracy w Polaris Opole działa

Jak

Chciałam,się dowiedzieć jakie są prawdziwe warunki e tej firmie? Bo ją już w jednej takiej pracowałam i też amerykańskiej. Miały być kokosy a było jak prawie wszędzie,czyli szału niema. Wiadomo trzy zmiany i zaperdol!!! Na początku jest spoko,tylko potem jak się wzyscy wprawia i będą zamówienia to skończy się babci sranie. Dlatego się pytam bo chce mieć pewność jak tam jest. Bo sie boję że będzie tak jak na tamtych wiazkach i też amerykańskiej firmie.

Zostaw merytoryczną opinię o Polaris Industries - Opole

• Jak się pracuje w Polaris Industries?

Zobacz opinie na temat firmy Polaris Industries tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 59.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polaris Industries?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 38, z czego 13 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polaris Industries?

Kandydaci do pracy w Polaris Industries napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polaris Industries