Opinie o Avoria w Chorzów

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Avoria. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Avoria o rekrutacji.

Branże: Ośrodki pomocy społecznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Avoria w Chorzów

EWA

Pracowałam kiedyś ale ostatecznie odeszłam nie wiem jak jest teraz u nich pamiętam jak kiepsko płacili z dobrym językiem więc nie wiem po co ta gadka wiadomo że muszą na czym lub na kimś zarabiać więc zawsze będą szukać jeleni. Firma na słabe 2.

tak tak wszyscy są zadowoleni firma broni się w necie w realu nie ma nic do powiedzenia . Nie warto z nimi pracować nie jest to porządna agencja . stosowali sztuczki i dalej je stosują . Pozdrawiam .

Marzena
@Gość

Nie zgodzę się z Panią/Panem. Współpracuję z Avorią od roku i nigdy nie zauważyłam żadnych "sztuczek". Panie konsultantki zawsze mówią wprost o wszystkich ofertach, a warunki umowy są przejrzyste. Ja osobiście polecam i zachęcam Panie do wyjeżdżania razem :)

gość
@Gość

robiłam z nimi i nie było tak kolorowo mogę pokazać umowę i zus od jakiej kwoty odprowadzali nikt nie zadzwonił nie zapytał agencja nie dba o opiekunkę są mili żeby zarobić i tyle

Zofia
@gość

To pokaz umowe

Krycha78
@gość

Składki są na 100 procent od dużej bo mi zabrali zasiłek z mopsu ;/

marzena

zdecydowanie odradzam kontakt z firma do bani oszukują i wyzyskują nie szanują opiekunki patrzą na Ciebie jak na dno zus grosiki wszystko przekłamane oszukują na kursie w euro nie warto!

Kokurent
@marzena

Rozumiem że Pani Benio Marzena sama siebie pyta i odpowiada na tym forum?

marta
@marzena

kiedyś pracowałam z nimi zus każdemu odprowadzali od innych kwot agencja nie ma sobie nic do powiedzenia sa złoci wiadomo ze będą klamac dziś opiekunek jest coraz mniej widać to w polityce firm jednym słowem dalej obiecują i wyzyskuja

Jedna z najgorszych firm

Zofia
@Ewa

Jedna z lepszych. Przynajmniej sa uczciwi a nie tak jak niektóre firmy.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Avoria? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. Utrzymania Technicznego
Lagardere Travel Retail Sp. z o.o.
logo firmy 2024 Revenue Operations Summer Intern
Equinix Poland Sp. z o.o.
Pflegerin

teraz maja problem nie szanowali opiekunek a nie ma chętnych do pracy sami będą musieli mantel zawinąć i jechać to się nazywa karma .

Browni
@Pflegerin

Wypowiadaj sie za siebie. Ja jeżdże i póki co jest ok. Zawsze maja zmienniczke gdy ja do domu więc chyba opiekunki mają.

@Pflegerin

To prawda w 100%

Małgorzata B.

Naprawdę ciężko przebrnąć przez bełkot, który powstał na tym forum. Wygląda to na natarczywe nękanie firmy konkurencyjnej albo niezadowolonej opiekunki. Rozmawiałam nie raz z szefową, nie sądzę by kiedykolwiek pracowała w opiece bo firma na rynku jest od lat a raczej nie jest osobą po 50 tce. Raczej w moim wieku. Znam też znaczenie słowa wyzysk a niedouczonym polecam odesłanie do znaczenia tej definicji. Agencja nigdy mnie nie oszukała a jeżdżę z nią od lat z krótkimi przerwami. Stawki są podobne jak w innych firmach, pieniądze zawsze na czas. Warunki u rodzin różne ale zawsze mogłam to wyjaśnić z panią koordynatorką. Opiekunki szanujmy się i nie róbmy "wiochy" na tym i innych portalach.

gość
@Małgorzata B.

ciekawe zus od groszy tak było 3 lata temu pozdrawiam pania ewe która tak broniła i chwaliła w gazecie poradnik domowy firmusie avoria dziś się smieje że szefowa sama tam robiła paradoksalnie dali jej pracę a ta ich obrobiła.

Opiekunka

jedna z najgorszych firm na rynku szefowa sama robiła w opiece teraz ludzi ma za gnój hahahha

Alicja g
@Opiekunka

O kim konkretnie piszesz? Jaka szefowa?

Ribika
@Opiekunka

Większej bzdury nie słyszałam.

nie polecam wyzyskują

Oszust

Oszust

Firma oszust

Renata Z.

To forum jest dziwne. Mnóstwo skrajnych komentarzy, nie wiadomo co prawdziwe co wstawiają opiekunki co konkurencja co agencja. Nikt się nie podpisuje. Jakiś bełkot i powycinane wypowiedzi. Dla mnie bez wartości opinie. Jeśli ktoś ma coś do powiedzenia to nie boi się napisać np na google i się podpisać a nie głupoty pisać.

@Renata Z.

Niestety firma jest niewiarygodna

anna

nie polecam tej firmy nikomu (usunięte przez administratora) i tyle prezesowa sama pracowała w opiece tak ją obgadywała niejaka ewa z rudy sląskiej skad to wiem był nawet z nia wywiad w poradniku domwym zlodziejka okradla swoja podopieczna . Firma wie o co chodzi (usunięte przez administratora) złodzieja kryje.

Czy ktoś może opisać, jak aktualnie przedstawia się firma na tle innych - zarówno w tym obszarze jak i lokalizacji? To bardzo cenna pomoc dla osób mieszkających w Chorzów.

Krzysztof

Pracowałem w firmie od 2015r do 2017 bardzo miły zespół zawsze Panie chciały być pomocne.W sprawach finansowych nie było zadnych problemów.Na zleceniu koordynator dzwonił i interesował się sytuacją.Zainteresowanym Polecam Firmę Avoria,

marta

mnie okradli na 150 dziady i tyle

Ana
@marta

Miałam do nich aplikować chyba dam sobie spokoj

Detka
@Ana

Aworia była kiedyś dobra,teraz tam pracują same cwaniary,już nie są takie miłe jak jest problem z podopiecznym.ja kiedyś z nimi pracowałam ,ale odeszlam, i moje dwie koleżanki też

Eska

Ja byłam 2 razy na następstwie. Raz 6 tyg raz 4.Koordynowaly mnie różne osoby i zawsze wszystko było dograne. Składki od średniej. Obie babcie trafiły mi się w porządku.

Samosia

Ja kiedyś pracowałam w firmię Avoria 2017 powiem tak nie żebym zachwalała firmę ale mi na czas wszystko płacili nawet przed czasem wszystko to co było w umowie się zgadzało premię tak samo dodatki za święta też wręcz mogę powiedzieć że jak mojej podopiecznej stan zdrowia się pogorszył to mi dali więcej wszędzie dobrze gdzie nas nie ma ile firm tyle opinii żadnej firmy nie ma idealnej trzeba tylko dobrze czytać umowy za nim się coś podpiszę jeżeli nie zgadza się na danej szteli np warunki pracy interweniować do firmy ich obowiązkiem jest poinformować rodzinę że zapewniła takich warunków jak było w umowie ale też rodziny Niemieckie zatajają różne sprawy i cyganią dopiero wychodzi szydło z worka jak się jest na miejscu pozdrawiam jeszcze raz czytać umowy dokładnie jeżeli są kary na rzucane w umowie nie podpisywać to tak jakby dałeś sam wyrok na siebie z góry odesłać taką im umowę

flora 78

Avoria była dobrą firmą,ale może kiedys,teraz spada w rankingach dobrych firm,Panie już nie są aż tak miłe jak jest problem z podopiecnym.

Jolka
@flora 78

A co miała Pani problem z podopieczną? Bo moja siostra tez ale o dziwo pomoglii.

Gosia
@flora 78

Jako firma jest dobra firma tylko teraz zrobili nowe umowy wyplate za przepracowany miesiac placa w trzech transzach albo za dwa pelne miesiace i to jest nie dobre ja juz mysle o zmianie firmy

samosia
@Gosia

To nie fajnie jak w trzech transzach płacą wypłatę

Karina
@samosia

Ja się tam cieszę że mam wcześniej czesc pieniędzy bo często już przed 10 tym potrzebuje na opłaty.

sigi
@samosia

Tak, to prawda,tez mi się nie podoba.Podpisałam umowę, ale najprawdopodobniej zmienię agencję tylko ze względu na obecną umowę. Kto konstruował tę umowę,jest nieczytelna, nie jasna,brak kwoty od której odprowadzane będą składki np, emerytalne-to jest bardzo ważne.Umowa jest nijaka, po prostu Umowa. To jest kpina. Umowa jest napisana pod pracodawcę nie pod opiekunkę. Jadę chyba ostatni raz z nimi.

Kami78
@sigi

Składki są od średniej sprawdzałam to w ZUS. Z tego co wiem to od nizszej nie mozna odprowadzac tak mi panie tlumaczyly z zus we Wrocławiu wiec pewnie u Ciebie tez tak jest. W pracy byłam na przelomie wrzesnia i października. W marcu jadę znowu ale do innej rodziny i tez na krótko. Zobaczymy jak będzie. Moja poprzednia gdanska firma miała w umowie oficjalnie 100 zlotych i diety :d tam to dopiero robili walki.

G.B

Ja polecam kiedyś z nimi pracowałam wypłata na czas firma dobra jak się coś działo na zleceniu zaraz panie z biura interweniowały jeszcze się taki nie urodził co by komu dogodził

Teresa

Aplikowałam ...tablet pisze jak chce . Jestem kobietą .

Teresa

Ja z koleżanką aplikowałem, zdałyśmy pomyślnie rozmowę kwalifikacyjną po niemiecku , wysłaliśmy fotki i na tym nasza współpraca się skończyła . Czekamy od ponad miesiąca na ofertę wyjazdu i nic...Avoria się nie odzywa. Ile jeszcze mamy czekać ? Szkoda było naszego zachodu . Brak ofert ? Na dodatek piszecie , że nie płacą tego co się zadeklarowali zapłacić.

Zostaw merytoryczną opinię o Avoria - Chorzów

• Jak się pracuje w Avoria?

Zobacz opinie na temat firmy Avoria tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Avoria?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 7 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Avoria
  • Poznańska 21 lok. 48