Opinie o J.Z.R. w Jastrzębie-Zdrój

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy J.Z.R.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w J.Z.R. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Naprawa i konserwacja maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o J.Z.R. w Jastrzębie-Zdrój

prosty ryl

Kiedy w końcu zobaczę sładka i wisełke jak targają żelazo ???

niemiec
@prosty ryl

polak nie pisz już nic...

Wisełka
@prosty ryl

Nigdy bo będe kierownikiem robót w SigU

Polak

Dla mnie ludzie którzy wyjechali z Polski w celach zarobkowych do innych krajów, dając się poniżac często za 1/2 tego co zarabiają miejscowi i jeszcze się chwaląc jak oni teraz mają fajnie, to po prostu ŻYCIOWE NIEUDACZNIKI nieumiejące znaleźć dobrej pracy i słabo wykształceni. Nie jest problemem zaiwaniać na zmywaku lub w sadzie albo fabryce mrożonek. Wiadomo zarobisz stosunkowo dobrze, głównie przeliczając na nasze, masz w miarę spokojne życie itd. Jednakże w kręgu ludzi z którymi żyjesz jesteś zwykłym ZEREM. Ja nie potrafiłbym spojrzeć w lustro...

@Polak

Polaczku w (usunięte przez administratora) byłeś i (usunięte przez administratora) widziałeś.Luksemburg to nie Polska,tu są przepisy które regulują płace i żaden pracodawca nie odważy się ich złamać.Mieszkam tu z rodziną od trzech lat i tutaj nie poniża się ludzi za to skąd pochodzą.Zal mi ciebie bo mieszkasz w zafukanym kraju i taki jesteś.Dlatego zostań ze swoimi przekonaniami tam gdzie jesteś,ograniczony człowieczku.

mali

Śledzę to forum już od jakiegoś czasu,przyznaję trochę się udzielam i was podpuszczam,ale odkąd wyjechałem i obserwuję wasze wewnętrzne poczynania z tej perspektywy to uważam się za szczęściarza,że nie muszę już z wami obcować na co dzień.Analizując okres kilku miesięcy wstecz,łatwo dojść do wniosku jak jesteście prymitywni.Najpierw nosiliście się na rękach,a teraz nawzajem się opluwacie.Dlatego siedżcie tam dalej i nie roznoście tego szamba dalej.

xyz
@mali

Ty to masz chyba jakiś kompleks mali :) Wyjechałeś sobie gdzieś tam, twierdzisz że jest ci dobrze, że jesteś szczęściarzem, a mimo to zamiast znaleźć sobie jakieś ciekawsze zajęcie w wolnym czasie, to wchodzisz tutaj i się produkujesz wywołując co najwyżej współczucie do twojej osoby :D Jaki to kompleks musi w tobie siedzieć, że musisz tutaj odreagowywać..? Brak kobiety, przyjaciół? Podziel się z nami, może ci pomożemy ;)

@xyz

To nie kompleks to współczucie.Wyjedż,popatrz na naszych rodaków przez pryzmat innej nacji,a wtedy dostrzeżesz różnicę.Cofnij się na tym forum kilka miesięcy w tył,poczytaj kilkanaście komentarzy wstecz i dojdziesz do odpowiednich wniosków sam.Wchodzę na to forum z prostej przyczyny,bo pracowałem z tymi sprzedajnymi ludżmi.A poza tym to taka mała adrenalinka.Fajnie popatrzeć z boku jak się obrzucacie wzajemnie łajnem.

No comments

Jezu ludzie czy Was popiera...o juz do końca? Tylko w Polsce takie rzeczy i tylko polak Polakowi potrafi ublizac i świnie podkładac. Wcześniej prą ów ich jednej firmy JZR i koledzy a teraz podziały bo jeden uważa się za lepszego prącując w SIGu i prowokuje drugiego na co tamten się nabiera... Zamknięcie już to forum proszę. JZR dół powoli kończy swoją działalność. Szczęść Boże

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie J.Z.R.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
ale mnie powaliło

Ha ha ha to się dowartościowałeś pajacu.Następny,który myśli,że jak jest w sigu to ten lepszy-żal.pl.Na pewno wszyscy jak cię widzą na podziale to biją ci pokłony.Normalnie poszarpało mi wnętrzności z żalu.Faktycznie jest ci czego pozazdrościc-praca w sigu nieosiągalne dla zwykłego szaraka.Opisz nam więcej bogu,jakim to bożyszczem jesteś tam w tym sigu.

ewa

Widzisz,nawet teraz jestes pijany,bo bełkoczesz.Miałeś dużo szczęścia wtedy,że wtedy cię nie zabili.

ewa

Nachlałeś się,potem rzucałeś śrubami to mieli prawo do ciebie strzelać.

krysia

Ryle to jednak prymitywne stworzenia.

ja wiem

No pokazaliście swoje oblicze zawistnicy.Mój post to była zwykła prowokacja.W grudniu to jesteśmy razem,a teraz to my i oni.Człowieczku myślisz że jesteś teraz w Sigu to pana Boga za nogi złapałeś.Pożyjemy zobaczymy.Za trzy lata inaczej będziesz pierdział,bo niewiesz tego co wiem ja.W tymkraju znajomości to podstawa.

były

do- pumpernikiel oraz ja wiem- żal wam tyłek ściska bo my już w Sigu a wy walicie ściemę na budryku

Były

tu nie chodzi czy robimy i robie w SIGU czy nie Ty tez bedziesz robisz albo juz robisz . Wypracowales wiec sie nalezy ... PROSTE jestes takim debilem , ze jej nie chcesz to twoja sprawa . Na nia kazdy ciezko pracowal wiec zrozum o co chodzi .

SIgGGgg

tempaku !! ja byłem pracownikiem do konca i z cała załoga poszliśmy z Jzr do Sigu !! chodzi mi czy dostaniemy tą branżówkę a nie , że robie w Sigu i chce branżówke . Pomysl !!

ja wiem

Qwno wam się należy.Żądajcie sobie teraz od Sigu branżówek cwaniaczki i królowie węgla.

pumpernikiel

a co Wy się SiG-owcy branżówki tak domagacie? Pracujecie w SiG-u zarabiacie ponad 3 tysiące i kasy nie macie? Nie jesteście już pracownikami JZR to zajmijcie się robotą w SiG a nie o kasę się upominacie!

SIgGGgg

dokładnie kolego tylko ciekawi mnie kiedy wypłaci ?? my się nie zwalnialiśmy !!

spiderman

Jedność to Jedność a układ zbiorowy mówi,aby otrzymać nagrode branżową należy być zatrudnionym na dzień 30 czerwca

były
@spiderman

branżówka należy się pracownikom którzy odeszli w ramach PDO - była to likwidacja stanowisk pracy z winy pracodawcy i wtedy pracodawca musi wypłacić nagrodę za okres przepracowany

z tego co wiem i dzwoniłem do JEDNOŚCI do powiedzieli , że w Czerwcu maja wypłacić branżówke za miesiące przerobione ( tak jest w układzie zbiorowym)

spiderman

czy ktoś wie co z wypłatą nagrody branżowej za rok 2014 dla pracowników którzy odeszli do SIG w ramach PDO bo miała być wypłacona proporcjonalnie do przepracowanego okresu czasu w JZR

górnik

Z tego co wiem zarabiają ok 3 tysi,jak masz staż i łeb do tych maszyn.pozdro

odi
@górnik

Dzieki za odpowiedz. Wlasnie znalazlem oferte jako tokarz cnc.Dzwonilem ale mila pani poinformowala ze jesli sie zakwalifikuje to zostana podane szczgoly. Chyba skupiaja sie na zasadzie "Czym mniej wiesztym lepiej..."

GRP Bor

Według obliczeń kolegi kasa pasuje ale napewno nie za luty ;). Może za marzec uda się wyciągnąć podobne pieniądze. Pożyjemy zobaczymy

dajcie spokój

Który z grp-4 borynia liczy na taką wypłatę chcę cię poznać ,oj szkoda gadać żebyś się nie przeliczył!

Zostaw merytoryczną opinię o J.Z.R. - Jastrzębie-Zdrój

• Jak się pracuje w J.Z.R.?

Zobacz opinie na temat firmy J.Z.R. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 75.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w J.Z.R.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 40, z czego 19 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

J.Z.R.