Opinie o Woobotech Poland Sp. z o.o. w Rybarzowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Woobotech Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Woobotech Poland Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Woobotech Poland Sp. z o.o. w Rybarzowice

Kierowca

Ale tu jedziecie z tą firmą ;( Mi ta firma się bardzo podoba. Szybkie rozładunku i załadunki. Liderzy jak i reszta ekipy zawsze uśmiechnięci i weseli uczestniczą w przeładunku. Wszystko na czas jak w szwajcarskim zegarku. Wisienką na torcie są 3 dziewczyny w czerwonych mundurkach. Zawsze wesołe, UŚMIECHNIĘTE. Fakt, jedna nie lubi disco polo, ale czy to powód, aby odrazu narzekać na tę firmę??? Ja tam lubię WOBO Jest stołówka, automaty z jedzeniem i napojami, toalety, pomocni stróże na bramie. Mógłbym tak wymieniać i wymieniać i wymieniać plusy tej firmy, ale bateria już mi pada w telefonie. WOBO IS THE BEST Jestem na TAK. 3XTAK. ;D

Tak jak mówisz kolego

BEKA
@Kierowca

Ile flaszek dostałeś za ten komentarz ? Chyba logiczne jest że piorytetem jest załadunek i jak najszybsze wysłanie auta na czas by firma nie musiała płacić kary. Nie robisz tam na codzień to nie możesz wiedzieć jak to wygląda. A to że sobie z kimś na stołówkę na kawę pójdziesz nie znaczy że jest tam tak kolorowo.

Nirek
@Kierowca

Panie Pan tu o dwóch różnych światach pisze. Jakby wysyłki na czas nie zrobili to Pan i oni mieli by (usunięte przez administratora)

Marek Marecki
@BEKA

Powiem więcej, chłop piszę i live wobo,a on tam nawet nie pracuje tylko w firmie zewnętrznej. Jego ocenę można porównać jak ktoś pójdzie do sklepu, zrobi zakupy w 20min i wszystkim na około opowie jak tam pracować jest fajnie. Rozładunki i załadunki są szybkie,a dlaczego? Bo ludzie jak mrówki ręcznie rozładowują i załadowuja wózki. Jak czytałem kierowców Twój komentarz czekałem tylko aż przeczytam peace and live i metry christmas. Zrobiło się tak cukierkowo, myślałeś, że nikt się nie polapie że to komentarz sponsorowany i chyba jego cel był inny, coś nie pyklo :D

Bond

A jeszcze trzeba dodać , że godzina 13:45 magazynierów nie ma bo się kąpią . Jak nowa osoba przyjdzie to zawsze im nie pasuje , uż mają więcej niż ustawa przewiduje - jeden Pan w szczególności ???? o znajomościach u góry i zdolnościach przywódczych

Szakira

Rzadko wystawiam oceny w internecie, ale tutaj wystawie, bo naprawdę szkoda, żeby ktoś zmarnował, swój czas na tą polsko-koreanska patologie. Nie polecam, chyba,że ktoś potraktuje to przejściowo jako epizod o którym chce się szybko zapomnieć.

Majami
@Szakira

Dokładnie,ten zakład to jedna wielka porażka!!! Dodaj że zakład Polsko -Koreansko -Ukrainski Zero ZERO szacunku dla pracownika ! Na najcięższych stanowiskach pracują kobiety bo panowie nie mogą się przemęczać! Zero wsparcia lidera a nie wspomnę o kierownictwie wyższym! Idź człowieku z problem do góry to usłyszysz pogadaj z tym bo ja nie mam nic do tego !

Jak duże doświadczenie trzeba mieć, żeby pracować na Pracownik utrzymania ruchu w Woobotech Poland Sp. z o.o.?

Pracownik z długim stażem

Nie potrzebujesz doświadczenia poprostu musisz znać sie na druciarstwie a bedzoe dobrze

Dominika
@Pracownik z długim stażem

W firmie przyuczają?

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Woobotech Poland Sp. z o.o.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Młodszy Specjalista w Dziale Rozwoju
kryvyi rih

Ukrainczyki robią z tym zakładem co tylko chcą. Kradniesz to cie jeszcze po plecach po klepią. Nie robisz spokojnie tak też można przecież widać że robisz w woobotechu i jesteśmy wśród swoich ludzi Ukraina rzadzi bo nawet pip nic tu nie zdziała

Zbigniew
@kryvyi rih

To nie ma monitoringu albo ochrony żeby wyłapać takie zachowania? Chyba tego nie popierasz?

Lidia
@kryvyi rih

To co, zle pracują pracownicy z Ukrainy?

W.
@Zbigniew

Nie ma.

Dominika
@W.

W takim razie czy jest jakiś sposób, żeby temu zapobiec?

Ccc

Taj piz... A zmieniła prawie nawet na blond bo taki jej rozum pasuje jej bardzo z p.... czarnej na temp.... blond co zawsze była ale ryjem umiała

raaayt

chodza plotki ze jakis lider lub liderka się zwalnia... ktoś coś w tym temacie?

@raaayt

Nie odchodzi z firmy tylko rezygnuje ze stanowiska. W firmie zostaje:).

raaayt

mnie chodzi o kogoś z produkcji bo tam się jakiś lider się zwalnia

Na stałe

Czyżby Mariusz ?

@Na stałe

W TVP1 mówili, że Dominik

Zeus
@tvp1

Podobno na pianki szukają lidera bo chcą 3 zmiany zrobić

@Zeus

Buahahaha proszę was… skończcie wymyślać takie bajki . 3 zmiany ? Może od razu czterobrygadowka ??

@raaayt

Renie wywalili ...niestety

Hmm
@Ona

Podobno sama złożyła wypowiedzenie :) i czy ja wiem czy niestety ?

eee
@Ona

wywalili? Bzdury. Koleżanki po fachu w czerwieni z napisem na plecach ja zneutralizowały

Olga

A można wiedzieć na jakie stanowisko zmieniasz pracę? Z jakiego powodu? Lepsze zarobki czy masz lepsze umiejętności?

Lala

Dziś idę na rozmowę czym się ta firma zajmuje

Natalia
@Lala

To idziesz na rozmowę i nie wiesz czym firma się zajmuje?:) To chyba słabo...nie wiesz gdzie aplikujesz?

@Lala

Sprzedażą diamentów

Pan zycia i śmierci

Kiedyś to bylo teraz to nie ma. Laboratorium w tej firmie to już nie to samo gdy był tam mlody i przystojny dżentelmen z lśniącymi zakolami o niebagatelnym i szczerymi uśmiechu, który nie dość że był rzetelny i sumienny w swoich obowiązkach potrafił na rowni utrzymywać dobre relacje z współpracownikami oraz przełożonymi (którzy byli z niego i jego pracy bardzo zadowoleni) Mam nadzieje że zarządzający firma wrócą do zatrudniania takich pracowników. Pozdrawiam buziaki pa

Wanda
@Pan zycia i śmierci

No tak, sarkazm aż spływa kroplami. Ale co to ma mi powiedzieć o klimacie w laboratorium, jaki jest teraz. Bo chyba ani ten pan, ani Ty już w nim nie pracujecie?

Zainteresowany praca

Witam. Na jakie zarobki można liczyć na magazynie? Zaprosili mnie na rozmowę i się zastanawiam

Otes
@Zainteresowany praca

Na Marne :)

Jakub
@Otes

Konkrety podaj, bo "marne" to dla każdego może być coś innego. 3000 na rękę będzie chociaż?

Pani
@Jakub

3000 tys z nadgodzinami i sobotą może być

pytanie do biura

chodzicie i wszystko sprawdzacie pilnujecie. A co z tą od palca? Jej wolno nie robić normy? Na dodatek przychodzi wypita do pracy i nic? To może my też nie będziemy pracować a wypłatę mamy taką samą. Wszyscy się nad tym zastanawiają każdy kto tu pracuje ale chyba biuro ma to gdzieś

@pytanie do biura

Spokojnie i za nią się zaraz wezmą :)

Pytanie ect
@pytanie do biura

Po 1: Twój komantarz jest nie na miejscu, zawsze możesz zapytać w biurze albo u liderów. Po 2: Udowodnij że ta osoba była pod wpływem alkoholu a nie syp oskarżenia na prawo i lewo. To jest zniesławienie i to jest karalne. Czy jesteś osobą decyzyjną by wymawiać się w tym temacie publicznie na forach?. Po 3: Oskarżenia na pracownika, a pewniie każdy wie o co chodzi ( i o kogo ) nie powinny być udostepniane publiczniie, to też karalne. Ogarnijcie się. Po 4: Pamiętajcie że nikt w internecie nie jest bezkarny, jeśli ta osoba zglosi was za oczernianie i niesłuszne oskarżenia pod jej adresem to biada wam i firmie która dopuszcza do tego typu zachowania. Zatem proszę o administracje o usunięcie tego typu postów, od ludzi zawiłych i głodnych zatarg. Szkodzi to tylko w imieniu firmy. Zawsze można porozmawiać osobiście bez świadków postronnych, którzy nie mają ( podejrzewam ) nic do dodania i żadnych solidnych argómentow, w postaci dowodów.

Izabela123
@Ona

Za ciebie też się mogą wziąść

Niepoprawny
@Izabela123

zgadzam się. A RODO jest zachowane bo nikt nie wymienia tej osoby z imienia i nazwiska

Wind

Wielcy liderzy którzy nie szanują pracowników jedynie co potrafią to straszyć i mobbingować osoby na niższym stanowisku nie dziwię się że ludzie uciekają z firmy brawo za takie podejście do pracowników.

@Wind

Kto kogo straszy i mobbingują ?

Jakub
@Wind

I w sumie co masz na myśli pisząc o mobbingu? Podasz przykłady takich sytuacji? Czekam na info od Ciebie.

Niepoprawny
@Wind

piszesz o tej co kazała sobie pluć na stelaże bo silikonu nie chciała nam dać?

Renifer
@Wind

co mieliście zebranie i się wam nie chce robić? a kto was tu trzyma? idźcie pracować do kftp to pogadamy nawet do WC nie wyjdziecie

Przyszły pracownik

Jak zarobki na stanowisku produkcyjnym? Jest możliwość nadgodzin żeby sobie dorobić czy nie bardzo?

Zycko
@Przyszły pracownik

Najniższa krajowa,jak jesteś Ukraińcem to masz nadgodziny i soboty.

Alfred
@Zycko

Gdyby Ci zależało zeby zrobić nadgodziny to też byś zostawał. Polacy też mogą zostawać na nadgodziny i chodzić w soboty tylko trzeba umieć pracować a nie narzekać jaki to świat jest niesprawiedliwy

Łobuz
@Alfred

Dokladnie, wystarczy tylko podejść i zapytać. Ale wiadomo buczą i narzekają Ci co nawet geby nie potrafią otworzyć i wielce niezadowoleni

Karty

Kiedy beda karty bo mi się już nie chce do roboty chodzic

W firmie Woobotech Poland Sp. z o.o. niedawno poszukiwano pracownika na stanowisko Pracownik Produkcji. Czy ktoś wie, na jakie zarobki można liczyć na tym stanowisku? Chcę zarabiać powyżej 4200 PLN.

Śmiechu warte

Człowieku tu z nadgodzinami wyciągniesz 3 tyś chyba że masz chody

Ccc

Ludzie znają jedynie Twoje imię, nie Twoja historie.

Nq

zastanawiam się czemu zwalniają osoby z produkcji, dobrych pracowników a kontrola jakości zajmuje nasze miejsca na fipie i piankach? po co przyjmują nowe osoby na kontrolę jak i tak jest ich za dużo a potem zwalniają ludzi z produkcji a nie z jakości

...
@Nq

Ktorych to dobrych pracowników zwolnili??

Ktoś
@...

Nikogo nie zwolnili.

???

Jak długo jeszcze firmie zajmie myślenie nad tym jak wielki błąd popełniają przez źle zarządzających specjalistów. Dział Logistyki i magazyn to państwo w państwie, Wartościowi ludzie z głową na karku już dawno odeszli !

Ehee
@???

pracownicy na magazynie robią z specjalistami co tylko chcą. Są nawet tacy którzy nie przepracowali całego miesiąca od początku zatrudnienia a mają już umowę na stale. L4 opieki non stop, niestety nikt tego nie widzi nikt

Wysokiej klasy specjalista zoo
@???

Problemem tej firmy nie są specjaliści tylko wysiedziane polskie stanowiska wysokiego szczebla, którzy już dawno przestali być produktywni i przestali stanowić wartość dodaną firmy i częściej są kulą u nogi i kłodą do przeskoczenia przy jakiejkolwiek inicjatywie, problemie czy zagadnieniu. I jak w tym powiedzonku o zagranicy to tu Polak Polakowi pierwszy podłoży nogę, a dla koreańskiego Pana na dwóch łapkach. A gwoździem do trumny są decyzje zapadające w koreańskim świecie na szczycie łańcucha pokarmowego realizowane przez bardzo ubogo wykwalifikowaną kadrę dyrektorską z kraju kwitnącego czosnku i kiszonych warzyw desygnowani na stanowiska trochę jak u nas za komuny " mierny, bierny, ale wierny" i to samo właśnie tyczy się polskiej świty pseudo menedżerów. W tej mentalności/kulturze nie zgodzenie się z tezą osoby starszej lub wyższej stanowiskiem to hańba. PS. Krążą plotki, że kiedyś lata temu jak karuzelą kręcił zaprzęg konny to pracownicy fizyczni donieśli na specjalistę, że nie mówi "dzień dobry" i został zwolniony tego samego dnia.

Tak to ja
@Ehee

Bzdura. Nikt nie dostał umowy na stałe w tej firmie po tak krótkim czasie pracy. Mało wiesz siedź cicho !

tvp1

wywiad przygotowali dziennikarze rzetelnej TVP 1 podczas sprawdzania czy Pani A mieści się w d*pie Pani B pod nadzorem Pani E, Jarka K. oraz jego kota. A całości przyglądała się Pani Ptok podczas manewru nad firma Łubutech

Anonimowy pracownik

(usunięte przez administratora) w pracy straszenie przez liderkę groźby o zwolnieniu z pracy jeżeli będzie miała ta pani takie podejście do pracowników to ludzie odejdą sami i wtedy pani liderka sama sobie będzie pracować komentarz pewnie będzie usunięty bo tak robią

Ehee
@Anonimowy pracownik

My za ciebie pracować nie będziemy

Zostaw merytoryczną opinię o Woobotech Poland Sp. z o.o. - Rybarzowice

• Jak się pracuje w Woobotech Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Woobotech Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 38.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Woobotech Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 5 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Woobotech Poland Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 677 ocen.
  • Bielska 41
    43-378 Rybarzowice

Woobotech Poland Sp. z o.o.