DYNAMIC TECHNOLOGIES POLSKA SP. Z O.O.

Adres: Fabryczna 12, 32-500 Leszczyny

NIP: 6342818043 KRS: 0000466215

DYNAMIC TECHNOLOGIES POLSKA SP. Z O.O.
3 148 730 5 1

Opinie o DYNAMIC TECHNOLOGIES POLSKA SP. Z O.O.

Filtruj opinie po kryteriach:

Johny
 Opinia

Witam, na jaki zarobek moze liczyć mężczyzna? Kończę teraz szkole i bede szukal pracy, miałbym bardzo blisko dlateto pytam, ile u was mozna zarobic na łape. Pozdrowki i dozobaczenia ??

Ja

A może tak po Polsku?

TakNie1
Jan
 Opinia

A czy już jest lipiec??? Omg, zatrzymałem się w maju :)

Opinia

Czy są lub będą przyjęcia? Warto przyjść?

Lucek
@Anonim 04.01.2019 18:49

Przyjęcia są. Jeżeli nie potrzebujesz dużego hajsu to wbijaj.

@Lucek 10.01.2019 08:48

Dużego hajsu tzn? U siebie zarabiam 2tys w (usunięte przez administratora) ????

Lucek
@Anonim 13.01.2019 12:14

Nowi to mają ok 2280 i po miesiącu premia 390 zł brutto

Katar
@Lucek 14.01.2019 05:11

2280 brutto bo to ważne.

Majkel
@Anonim 04.01.2019 18:49

Jak kurzysz fajki i jesteś nierobem to ta praca jest idealna dla ciebie. Jak nie kurzysz to i tak wszędzie smród fajek, w kiblu, w szatni...

Natala
@Katar 17.01.2019 17:23

Tak 2280 brutto czyli około 1700 na rękę :) śmieszne

@Natala 20.01.2019 21:56

Mam 2175 i mam 2 na rękę

Tak3Nie1

Ania
@Anonim 21.01.2019 15:49

to rób dalej za te dwa koła:)))))

@Majkel 19.01.2019 15:46

Najgorsze jest ze 2 „najlepsze” Panie liniowe z 1 strefy pala fajki w męskiej szatni.... I Bóg wie co jesscze

Tak11Nie

Uff, dzis tyko 12 godyn

Tak3Nie2
Berry774
 Opinia

Cześć! Na jakie zarobki można liczyć w tej firmie? Czy jest przymus chodzenia do pracy w weekendy?

Tak1Nie3

Don Roberto
@Berry774 08.04.2019 10:08

Parę grosików więcej niż najniższa krajowa, przymusu nie ma, ale bez nadgodzin to ciężko wyżyć. "Kiedy jakaś podwyżka?" "Jak Ci nie pasuje to się zwolnij" i wszystko w temacie...

Tak4Nie1

Pomocna
@Berry774 08.04.2019 10:08

Nowi to mają 2280 brutto czy coś takiego. Potem umowa i zero podwyżki, jedynie inflacja co roku. No i po trzech miesiącach premia 390 zł brutto. Soboty są ale dla chetnych.

Tak1Nie2

Sergej
 Opinia

Jestem w robotu, lecz nie robotaju, szef na mnie ksycy, ja nipanimaju

Tak13Nie2
 Opinia

Jest to prawda ze mając przyjąć ukraincow???

Tak7Nie1

Ja jestem
@Ciekawa 11.03.2019 15:34

Tak, było nawet oficjalne zebranie na ten temat.

Justyna
@Ciekawa 11.03.2019 15:34

No i co z tego ??

Tak1Nie1

@Justyna 16.03.2019 01:13

Masakra jak firma nizko upadla!!!

TakNie3

Justyna
@Ciekawa 16.03.2019 20:48

Dlaczego ??

Opinia

Każda nowa osoba przychodząca na 3 strefę idzie na zmianę C, po czym zwalnia się po 2 tygodniach lub wcześniej. Żaden chłopak z zmiany A nie chce iść na zmianę C, już się woli zwolnić. Czyli tak myśląc logicznie gdzie leży problem ?? No właśnie.... Może podmiana brygadzistek będzie dobrym rozwiązaniem, Tymbardzej ze jest „rezerwowa” ?? DRUGA SPRAWA sami dobrze wiecie ze na naszej strefie z chłopakami ciężko to jeszcze ich tak traktujecie?? Co to za teksty?? Przykład rozmowy pracownika z góru trzeciej strefy( imienia są wymyślone) - Marian od poniedziałku idziesz na zmianę C - Nie chce tam iść, jak mnie tam rzucisz to dam wypowiedzenie - Powodzenia, droga wolna I tak się u nas pozbywa ludzi, znowu jednego kalibratora mniej ponieważ chlopak dal wypowiedzenie, a myślenie jest takie „h*** tam przecież „baby” tez mogą klepać”

Lolo
@Jola 15.02.2019 16:14

Tomasz co beczysz jak baba ;)

Gląb
@Jola 15.02.2019 16:14

Tomasz po tym zenujacym wpisie lepiej odejdź i "wstydu oszczędź" bo placzesz jak pi .... "jak mnie tam rzucisz dam wypowiedzenie" obudz sie, to praca a nie przedszkole.

Zizi
@Jola 15.02.2019 16:14

Tomasz placze bo ze dwa lata zajęło mu ogarnięcie bend all a teraz by pass i zaś se nie poradzi boroczek :) :) haaa

Mieto
@Zizi 15.02.2019 20:39

Jaki tomek?? Przecież pisze Wam wyraźnie jola

Lili
@Zizi 15.02.2019 20:39

Jeden i drugi Tomek na tej zmianie są siebie warci,dajcie ich do Ani to roboty ich nauczy:) haha...

Hlij
@Mieto 18.02.2019 19:06

Przecież Tomek się nie podpisze Tomek

Renata
@Lili 18.02.2019 20:46

Ty tez jesteś nic nie warta Haha. Skoro jesteś taka „fajna” to dlaczego piszesz z anonima ? Oczerniać kogoś w internecie to każdy potrafi szkoda ze brakuje odwagi zeby się prawdziwie podpisać... Dlaczego myślisz ze to Tomasz napisał ? Masz jakies dowody ?? Kolejny bóle (usunięte przez administratora) brak słów. Nie pozdrawiam!!

Zuuu
@Renata 19.02.2019 23:13

No a teraz kolejny Tomek się nie podpisał ;) pozdrawiam

Zuuu
@Jola 15.02.2019 16:14

Każdy kto przychodzi na 3 strefa idzie na zmianę C bo tylko tam można sprawdzić czy ta osoba nadaje się do pracy. Cieniasy i piz.y szybko odpadają ;) hahaha

Ku
@Zuuu 19.02.2019 23:34

Mało się to sprawdza co dobrych piz*dd bo jednak zostają haha

LILI
@Renata 19.02.2019 23:13

czyżby prawda bolala??? 3/4 strefy 3 wie że to dupoliz ..zrobi wszystko byle by nic nie robic..

Opinia

Jak czytam te opinię to widzę upośledzenie w pracownikach po prostu jaki pracownik taki DYNAMIC .

Tak10Nie

As
 Opinia

Może warto się przyjrzeć na jakiej zasadzie są wybierane osoby na nadgodziny i weekendy na 3 strefie ciągle chodzą jedne a te same osoby. Skrupulatnie po kryjomu dzielą się między sobą podziałem żeby reszta nawet się o tym nie dowiedziała.

Tak26Nie

JOLA
@As 01.02.2019 08:54

Widocznie nie zasłużyłaś sobie :) Na naszej strefie nadgodziny to nagroda, Wiec może czas nad sobą pomyśleć a nie wypisywać głupoty ma goworku.

ASY
@As 01.02.2019 08:54

Jak jesteś osobą która nic nie potrafi to na pewno nie pójdziesz w weekend. Nie pozdrawiam

Hapol
@As 01.02.2019 08:54

Tak jest, zgaszona jak peta

Sas
@JOLA 02.02.2019 13:34

Może Cię zaskoczę ale świetnie sobie radzę na każdym stanowisku a osoby które są niby "nagradzane" niewiele mają wspólnego na co dzień z pracą na lini. Może u Ciebie na strefie weekend jest nagrodą bo twój przełożony jest sprawiedliwy i nie faworyzuje poszczególnych pracowników

Mati
@JOLA 02.02.2019 13:34

Sporo pracowników na 3 strefie jest dobrych,ale nie każdy to Wazelina!! nie dość że mają wyższe stawki, dodatki za liniowych, brygadzistów, to wciąż im mało.Na dodatek to te osoby co wypisywały tu niedawno że na innych zakładach trzeba robić wszystkie weekendy i nadgodziny by zarobić a robią dokładnie to samo ;)śmiech!

ASY
@Sas 02.02.2019 17:10

"Gorzkie Żale – nabożeństwo pasyjne w Kościele katolickim, mające najczęściej formę nabożeństwa eucharystycznego, odprawianego w okresie wielkiego postu, szczególnie w niedzielę. :)"

Pozostalotobie4817znakow
@JOLA 02.02.2019 13:34

Widzę zlot wazeliniarzy, prawda jest taka że jedni mogą zrobić 5 "sobót" a inni ledwo 2. I nie ma to nic wspólnego z kompetencjami, liczą się układy i wchodzenie w tyły przełożonych.

Aga
@Pozostalotobie4817znakow 04.02.2019 15:18

Ciekawa jestem czy się zapisałaś w tym tygodniu na nadgodziny ?? Tylko robić afery i płakać i mieć jakiś bol (usunięte przez administratora) Dzis była okazja to jakoś nie było chętnych. Tylko ci co zawsze chodzą, Wiec nie miej potem pretensji ze cie nikt nie wybrał jak są nadgodziny po 14.

Vod
 Opinia

Kiedy znowu będą weekendy? Bez nich to ochlapy a nie wypłata

Ola
 Opinia

Głównym kryterium, dla ktorego chce przyjść, jest karta multisport. Czy firma takowa oferuje?

Operator
@Ola 11.01.2019 12:25

Jest

Tadzio z fonsem
 Opinia

Praca nie jest zła tylko same przekręty w firmie począwszy od dyra po kierowników

Tak11Nie

Będzie inflacyjna?

wrona
@Ciekawa 03.01.2019 17:16

nie ! od 1 stycznia jest too 3%

Opinia

Może kadry bardziej zainteresowały by się osobami na L4, które będąc na zwolnieniu chodzą na imprezy typu opłatkowe

Tak10Nie

Loka
@3strefa 18.12.2018 09:34

Stary M

@Jola 17.12.2018 08:31

Nie rozumiem was.....robicie opłatkowe żeby się spotkać, pośmiać, coś wypić (dziećmi nie jesteście, chociaż po takich komentarzach śmiem wątpić) i nawet na takich imprezach jeden drugiemu by nóż w plecy wbił ażeby tylko podpier....ć!!! Ludzie ogarnijcie swoje 4 litery i patrzcie na siebie!!!!!!

Czemu

Operatorka
 Opinia

Ludzie, co się z wami dzieje? Wasza wzajemna życzliwość mnie przeraża, ośmieszacie firmę i samych siebie. Przecież wszystkie 3 strefy są od siebie zależne, po co wytykac sobie co kto robi lub nie robi. Każdy powinien przyjrzeć się sobie. Obrazacie się wzajemnie na forum, komu i w czym to pomoże? Pokazujecie, że w firmie jest kiepska atmosfera a ludzie krzywo na siebie patrzą. Nadchodzą święta, spójrzmy na siebie życzliwiej, wszyscy gramy do tej samej bramki.

Tak12Nie

Święty
@Operatorka 09.12.2018 23:21

Matka Teresa się znalazła :)

@Operatorka 09.12.2018 23:21

Zgadzam się z Tobą, bramka jest tylko jedna. Może jak już tak chcecie pisać jeden na drugiego to załóżcie sobie jakiś panel dyskusyjny bo to jest strona o pracodawcy a nie pracownikach i ich żalach. Wesołych Świąt.

Renifer

Byloby łatwiej, jakby 1 i 2 strefa nie strzelały co chwile samobóji

Opinia

Śmiać mi się chce jak słyszę że ta firemka jeszcze stoi. A jeszcze bardziej z ludzi którzy tam pracują X lat za takie śmieszne pieniadze, widać że ludzie boją się zmian. Żadnej nowej osobie bym tej firmy nie polecił. Bo gdzie w każdym innym zakładzie produkcyjnym zarobi więcej i robota będzie lżejsza, nie wspominając o atmosferze.

Tak18Nie

Obecny pracownik
@Były pracownik 14.11.2018 21:18

A teraz napewno robisz w teneko za polowe z tego co tu i placesz ze juz opuściłes nasze progi haha

@Obecny pracownik 16.11.2018 18:26

Pewnie roboty dwa razy więcej ,robi wszystkie nadgodziny i weekendy .Z kierownikiem nie pogadasz bo z robolami gadać nie będzie.U nas to przynajmniej można spokojnie pogadać z kierownikiem ,podyskutować.Atmosfera świetna nikt nad tobą nie wisi i nie gada że wiecznie mało zrobione,nikogo na siłe nie zmuszają do nadgodzin czy weekendów.Byli już tacy co z Tenneco wrócili na kolanach po miesiącu chudsi o 10-15 kg.Jak się podoba pracować w (usunięte przez administratora) to wio do Tenneco. Nie powiem zarobki mogły by być lepsze ,ale takiej atmosfery nigdzie nie będziesz miał .

Wrrrr
@Były pracownik 14.11.2018 21:18

Akurat nowe osoby to mają wypas i każdemu polecam. Stawka trochę mniejsza niż stary pracownik, pracę zaczynają od szukania krzesełka żeby posadzić cztery literki, targetu zrobi gwiazdeczka jakieś 50%, do kibelka chodzi co pół godzinki... Żyć nie umierać. No oczywiście jak nie ma ochoty przyjść do pracy po ciężkim weekendzie to zawita w środę i dostanie opiekę na dziecko! A ty stary pracowniku rób targety i nie pytaj o urlop bo nie ma ludzi!

str3
@pracownik 17.11.2018 11:53

ty chyba nie wiesz człowieku co to atmosfera:DD w teneco jak słyszałam majster i brygadzisci podchodza ,podaja rekę na przywitanie,nie ma tylu zawistnych ludzi co na kazdym kroku (usunięte przez administratora) ci obrobią ,i nie zabierają premi za byle gów..o!

str3
@pracownik 17.11.2018 11:53

To ze pan G.... wrócił nie znaczy ze inni zrobią to samo.bo człowiek który pracował w dynamicku i sie narobił to w innym zakładzie tez pracować bd,a ci co nic nie robią to wiadomo...wszedzie im bd zle..na kolanach to ty wybierz sie do psychiatry,bo smiać mi się chce jak to czytam.

Ameryka
@str3 17.11.2018 16:34

No właśnie SŁYSZAŁAŚ! w tenneco wcale nie jest tak kolorowo jak piszesz.

Ameryka
@Wrrrr 17.11.2018 13:35

Queen of CZERWIONKA - ta to jest gwiazda, hahhaaa żenada

Xyz
@Ameryka 18.11.2018 17:12

No ty na pewno wiesz jak tam jest bo na kolanach wróciłas do dynamica na 2 str????twierdząc że w teneco jest mobing????????????

Asia
@Xyz 19.11.2018 10:22

Dorota jak ci się podoba w Teneco?slyszalam ze bardzo zadowolona ??Ale Po co tu takie głupoty wypisujesz? Typowa plotkara...

Dorka
@Asia 19.11.2018 10:55

O proszę jednak gwiazda się odezwała ,ale szkoda ze podpisała się Asia.:))napisz prawdziwe imię.boisz się?? ,co chodzi o moją osobę jestem na dzien dzisiejszy zadowolona ale to moje zdanie i odwal sie odemnie ,nie umieszczam tu rzadnych wpisów bo mnie to nie interesuje-dzis mi to pokazano na stołówce bym poczytała. Nie interesuje mnie w przeciwienstwie do was kto co robi ,gdzie pracuje tak jak was klachule interesuje moja osoba. wypisujecie do ludzi pracujących w teneco i interesujecie sie mną,to jest dopiero zalosne... kazdy ma wybór gdzie chce pracowac,ja nikogo do teneco nie ciagne tymbardziej ze kobiet nie przyjmują.pozdrawiam:)

były pracownik
@Obecny pracownik 16.11.2018 18:26

Nie pracuje w Teneco ,ale w Extralu ,od ponad roku xD i nie martw się nie przyjdę na kolanach do dynamica , wiadomo płaca , to co tu piszecie o tej waszej atmosferze to czyste głupoty,bo wszedzie są ludzie spoko i przyjeb..i , do pracy chodzisz by zarobic .Co ci z tego że pogadasz z kierownikiem ,liderem ?w jeden dzień pięknie ładnie a w drugi ci premię uwalą nie wiadomo za co ;/ ,dziękuję za taką atmosferę .pracowałam w dynamicu i mam porównanie ,jak w każdej pracy jest różnie ale bym tam nie wróciła i nie rozumiem czemu tak ciśniecie na Teneco?jedni bd chwalic ten zakład inni ten,wszystko zależy jaką tam pracę wykonujesz .

Pan G ...
@Były pracownik 14.11.2018 21:18

Bardzo dziękuje za tak liczne zainteresowanie się moją osobą . Dla sprostowania nie 10, 15 kg tylko prawie 30 ;) nie po miesiącu a po dwóch i nie na kolanach tylko na równych nogach z podniesioną głową . Bo tylko głupcy narzekają nic nie robiąc ja przynajmniej spróbowałem ... Nie wyszło trudno to żaden wstyd ... Ale myśle że wstydem jest witanie sie z uśmiechem na twarzy a w wirtualnym świecie op*****lać komuś źić NiePozdrawiam !

Tak22Nie

Pani G
@pracownik 17.11.2018 11:53

Widziałeś/aś jak wracał na kolanach ? . Wszyscy jesteście mądrzy tylko szkoda , że żaden z was nie potrafi podpisać się nazwiskiem :) żal (usunięte przez administratora) ściska to weźcie się do roboty i też schudnijcie" 10, 15 kg" może faldy tłuszczu zejdą z mózgu odblokują się jakieś mikro komórki i przestanie (usunięte przez administratora) głupoty bo , 3/4 tego zakładu to panie które nie mają chyba swojego życia za bardzo satysfakcjonującego i zajmują się nie swoim życiem ... Jak się nudzi jednej i drugiej to może zmieńcie męża , pracę może wtedy będziecie miały bardziej życie kolorowe i odechce się wymyślania , dodawania i tworzenia chorych plotek . Żenada i zachowanie jak w przedszkolu ....

Oli
@pracownik 17.11.2018 11:53

Jak Ci żal że ktoś schudł 10 15 kilo to też schudnij ,A jeżeli Ci kasa przeszkadza to się zwolnij i idź gdzie indziej nikt nikogo na siłę nie trzyma

@Obecny pracownik 16.11.2018 18:26

Wyobraź sobie że są jeszcze inne firmy i zakłady produkcyjne. Mało tego, są też firmy która prowadzą inna działaność niż produkcja. A skoro już wspomniałeś o teneco to tam też więcej zarabiają niż w DT. Nie rozumiem jak można jeszcze próbować bronić tej patologicznej firmy. W której przełożeni mają Cię za nic a godnych zarobkach mozna zapomnieć.

Mieczysław
@Obecny pracownik 16.11.2018 18:26

Z Twojej wypowiedzi wnioskuję, że obecnie pracujesz w firmie. Interesują mnie takie aspekty pracy, jak: wynagrodzenie i dodatki, rodzaj zawieranej umowy i atmosfera panująca w firmie. Mógłbyś napisać kilka słów na ten temat? Czy firma jest otwarta na nowego pracownika? Jak to wygląda w praktyce?

Marek
@Mieczysław 03.12.2018 17:09

Podpowiedzcie czy warto starać się o pracę?

Daniel
@Marek 10.12.2018 20:38

Warto :)

Santa

Co to za bałwany są na trzeciej strefie?..... A nie to Mikołaje są :) OMG

@Santa 06.12.2018 14:41

Największe balwany, (usunięte przez administratora) i lebry robia przecuez na 1 strefie lol

Santa
@Prometea 06.12.2018 14:58

Może i tak ale nie chodzą w czapkach mikołaja, i do tego jeszcze brygadzistka.

@Santa 06.12.2018 16:11

A co w tym złego? Masz jakis problem?

Operator
@Santa 06.12.2018 16:11

Ale przynajmniej mają jakieś poczucie humoru brawo 3 strefa????

@Operator 06.12.2018 18:04

Poczucie humoru to TK zawsze ma.ale jak nie musi nic robić. On i jego linia. Wtedy słychać ich nawet na 2 strefie

Wwo
@Operator 06.12.2018 18:04

Poczucie humoru??? Żenada jakaś

Ooo
@Jola 06.12.2018 18:10

Największa wazelina to potem ma poczucie humoru

@Ooo 06.12.2018 20:54

Dziewczyny troche mi jest was żal. Nie macie swojego życia osobistego ?? Nie musiscie się zająć dziećmi, mężem, partnerem, przyjaciółmi ??Siedzicie tylko w tym internecie i piszecie jakies bzdury i obrabiacie im (usunięte przez administratora) . Po co ?? Co to kogo interesuje ze ten schudł 15 kg, ze ten jest alkoholikiem , ze ten ryczy na pół hali, ze ta jest gruba ma wielka (usunięte przez administratora) Nikogo normalnego to nie interesuje a te osoby co o nich piszecie maja Was gdzieś!! Idą święta pewnie macie duzo sprzątania w domu Wiec może tym się zajmijcie.

JamOperator
@Jola 06.12.2018 22:52

Brawo :)

@Jola 06.12.2018 22:52

90% wpisów które sie tu znajdują piszą ludzie z 3 strefy,tam się im bardzo nudzi..takie nieszcześliwe były jak musiały chodzic na 1 strefę xDD

PAN D.
@Kasia 06.12.2018 23:46

Zawsze możesz przyjść na 3 strefę trochę się "ponudzić". Chciałbym zobaczyć jaka byłabyś nieszczęśliwa będąc karana za każdą reklamację i biorąc odpowiedzialność za szajs, który produkujecie na 1 strefie, bo o ile wciskanie dwóch guzików już Was nie przerasta, to kontrola tego, co robicie jest chyba dla Was czarną magią ???? Więc może zamiast wylewać swoje żale, naśmiewać się i panoszyć zajmiesz się swoim nosem i swoją pracą idealna i bardzo spostrzegawcza koleżanko! ????

Operator_1str
@PAN D. 07.12.2018 00:26

Tacy jesteście mądrzy na 3 strefie? O ile mi wiadomo, pani BM przyszła po zwolnieniu na 1 strefę i podobno takie miała pojęcie... a sama 4 trzpienie na zwykłej deformacji zajechała! Dla Waszej wiadomości: dostajemy surowy materiał sami wiecie skąd, wcale nie jest tak łatwo co chwile go naprawiać i robić z niego dobre sztuki! Nie pozdrawiam!

Iza
@Operator_1str 08.12.2018 03:49

Dlaczego Nikt nie zrobi porządku z ta muzyka na 1 strefie która dochodzi z narzędziowni ?? Wystarczy ze maszyny sa głośne a oni jesscze muzykę puszczają na cała strefę, i to jaka. Wogole co to jest za robota z 8 godzin pracują tylko z 3 godziny, a tak to fajeczki muzyczka itd. Mysle ze Oni spokojnie mogli by robić na lini i pisać sobie postoje na przezbrojenia. I tak Maja tylko z 3h tych przezbrojeń

Natali
@Iza 08.12.2018 12:11

z tą muzą to słuszna racja.od 18 wali muza na cały głos,nie dość ze z maszyn głośno to do tego jeszcze oni,nic nie robią tylko się wydurniają .patologia!

Bjtdv
@Natali 08.12.2018 17:23

A jak coś chcesz to nie mają czasu

Abc
@Iza 08.12.2018 12:11

Izka najpierw się dowiedz gdzie jest narzędziownia a potem pisz skąd leci muzyka.

Bjtdv
 Opinia

Trzecia strefa THE BEST :)

Beside
 Opinia

Smutki i bóle dynamicznych miernot. Nawet Mi was nie zal.

1 i 2 strefa
 Opinia

Oho, 3 strefa znowu robi przedszkole na goworku. Idę po popcorn, fajnie będzie się was znowu oglądać bez premii za zajmowanie się pierdolami zamiast pracą!

Marta
@1 i 2 strefa 07.12.2018 11:51

Przypomnij mi która z stref ma największa wydajność ?? I kto tu ma mało roboty...

Opinia

Jestem zszokowana tym co wczoraj usłyszałam na palarni. Ja się nie dziwie ze u nas reklamacje przychodza jak na trzeciej strefie operatorzy mogą przychodzić pod wpływem. Dlaczego niekorzystacie z alkomatów ?? Smutne ze ten operator jest tak traktowany tylko dlatego ze robi tu Ok 10lat.

Bubu
@Jola 04.12.2018 11:24

To na magazynie było, a nie u nas

@Jola 04.12.2018 11:24

Ja bym się ogólnie na 3 strefie zainteresowała co niektórymi. .rano kawki na hali ,co godzinę na papieroska i obrabianie ludzią (usunięte przez administratora) ,kto wrócił.jak wrócił i ile schudł;/

Aaa
@Kasia 04.12.2018 22:12

A skąd wiesz że co godzinę? widocznie sama tak chodzisz skoro tak dokładnie wszystko wiesz...Może każdy niech w końcu zajmie się sobą a nie wszystkimi wokół. A jeśli masz problem powiedz to osobiście bo w internecie każdy potrafi być kozakiem.

Bbb
@Aaa 05.12.2018 13:24

Kasia wie bo sama chodzi :}

Magda
@Bbb 05.12.2018 17:46

3 strefa to święte krowy.im wszystko wolno,szczególnie liniowi,5-10 minut przed końcem pracy chlopcy maszerują sobie do szatni,ja bym im targety podniosła bo widocznie sporo mają czasu,szczególnie zmiana A

Biuro
@Kasia 04.12.2018 22:12

Zainteresujemy się twoją osobą bo ty palisz w kiblu.

Gufi
 Opinia

Powiem tak, atmosfera ok, jak to w każdej firmie bywa nie każdemu dogodzisz, ogólnie ok trzeba się dopasować do reszty. Co do kasy, jeśli komuś odpowiadają plus minus 2 tysie to ok praca jest dla Ciebie. Chcesz więcej zarobić? To albo omiń tę firmę albo zmień obecna pracę. Co do alkomatu, przydałaby się jakaś wyrywkowa kontrola, bo niektórzy za bardzo pewnie się poczuli pod tym względem. Ogólnie polecam tę pracę studentom zaocznym (nie robią problemów) oraz kobietom poszukującym pracy z rejonu Czerwionki-Leszczyn, bo przypuszczam że jednak "taki Dynamik" ale jest lepszy niż praca w sklepie i wojna z klientami przy kasach... Zarobki nie są wysokie ale praca stabilna i średnio-stresująca. Tyle w temacie :)

Driver
 Opinia

Powiem krótko proszę o ocenę trzeźwości pracowników. Ostatnim czasem odbierając towar z magazynu z Teofila bieli od magazyniera było czuć ostrą woń alkoholu. Chodzi o małego grubszego w okularach oczywiście nie pierwszy raz. Aż strach koło niego stać przy załadunku.

Tak15Nie

Opinia

no to mamy podwyżkę a teraz ładnie będziemy pracować! tyle kasy! co z tym zrobic?teraz wszyscy będą chcieli pracowac w naszej firmie!

Malkontenci wszędzie
@7% 06.11.2018 19:26

Ciesz się że w ogóle coś dostałeś/aś, a jak nie pasuje to wio do tenneco...

Rika

przeciez miało być 20% xDDDD

Rika
@Malkontenci wszędzie 06.11.2018 19:49

tak cwaniakujesz a jeszcze pare osób się zwolni i nie bd miał kto pracować, zostaną jedynie ci którzy boją się zmian i ci co nic tu nie robią, no bo w innym zakładzie musieli by coś pokazać a tu wystarczy jak się podlizują i nic nie muszą robić :) mieliśmy ostatnio tego przykład:)

Mati
@Rika 07.11.2018 07:08

O jakim przykładzie mowa?

król lew
@Rika 07.11.2018 07:08

dobrze powiedziane ta podwyżka nas nie zatrzyma ! zresztą ja juz niedługo tu będę! w DT nie ma na co liczyć

@7% 06.11.2018 19:26

Nie wiem o co ludzie macie problem. Wypracowałam sobie tu stawkę, dostałam 250 zł podwyżki. Czy kogoś to boli? Dostajecie podwyżki co pół roku plus inflacja... Aż tak Wam źle? Polacy.. :) Ja się nigdzie stąd nie ruszam, dobrze mi tu i jest ok :)

Kodu
@Rika 07.11.2018 07:08

Podlizują się i robią wszystkie nadgodziny ;)

Dusigrosz
@Kodu 07.11.2018 23:00

Nie liże nikomu chociaż podoba mi się moja brygadzistka nie ukrywam mrr. Zrobiłem 4 soboty w Październiku i jeśli tobie pasuje goła stawka to nie zazdrość innym. Kodu załóż zamknięte forum i tam klikaj sam ze sobą takie wypociny :) To jest forum otwarte o opiniach o PRACODAWCY!!! Dzięki za zrozumienie :) Robicie wiochę takimi tekstami... Obym więcej nie musiał cię upominać...

3 STREFA
@Edyta 07.11.2018 21:41

dostać podwyżki 250 to stawka musi być około 3500,wiec normalny pracownik tyle nie dostanie, jedynie(........)więc wiadomo o kim tu mowa xDD jak ja tyle dostane to też wam tu napisze - O co wam chodzi ludzie!!

Procent
@3 STREFA 08.11.2018 20:25

Kto ma w dynamicu takie stawki hahahhaa - jacy wy jesteście naiwni, ludzie piszą bzdury a każdy to łyka, szkoda gadać.

@3 STREFA 08.11.2018 20:25

Wiedziałam, że znajdzie się ktoś zazdrosny. Mam swoją stawkę jaką mam i oceniam ją jako przeciętną, a wcale nie jestem brygadzistą czy lizusem. Nie wyobrażam sobie żyć za mniej! Dobrze, że mąż też pracuje, bo te 7% to i tak mało...

Jacek
@Edyta 09.11.2018 12:53

To nie jest zazdrość. Jeżeli jesteś w nieliczne grupie lepiej zarabiających to zachowaj to dla siebie a nie wkurzasz ludzi takimi tekstami.

Pan Jan
 Opinia

Co tak się zatrzeslo znowu piec?

Procent
@Pan Jan 08.11.2018 20:46

Ja to był start rakiety hahaaa

Leoin
 Opinia

Trzecia strefa pozdrawia i życzy milej pracy w piątek XD

Operatorka 3strefy
@Leoin 31.10.2018 18:55

Co to ma znaczyć ?? Jak my tez robimy w piatek ?? omG

Leoin
@Operatorka 3strefy 31.10.2018 20:06

Ale to są pozdrowienia dla pierwszej i drugiej strefy ????

Psychiatra
@Leoin 31.10.2018 18:55

Zapraszam na obowiązkowe badania na obecność mózgu, bo są naukowe przypuszczenia, że Ci go brakuje

Natalia
 Opinia

Brawo 2ga strefa pokazaliście ze macie „jaja” No i brawo 1 i 3 ze się dołączyli !

Tak27Nie

Piko
@Natalia 26.10.2018 23:00

3 strefa zaś po premii bo zyrafff dostała piany :)

Jo
@Natalia 26.10.2018 23:00

Brawo bo w końcu była jedność między strefami.

Tak14Nie

Frodo

Co sie stalo??

Uhahha
@Frodo 27.10.2018 23:11

Robić im się nie chciało

Info z biura

Podwyżki 150-200 brutto