Opinie o Grępielnia w Bielsko-Biała

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Grępielnia. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Grępielnia o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Restauracje

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grępielnia w Bielsko-Biała

Aneta

Zachęcam aby mieć odwagę i podpisywać się SWOIM imieniem/stanowiskiem pod opinią.

marketing manager

Asia, Edyta kto wam uwierzy że tak nagle w piątek wieczorem jednocześnie poczułyście nieodpartą potrzebę wzięcia w obronę swojego pracodawcy? Od razu nasuwa się pytanie czy to aby przypadkiem nie są wpisy tej samej osoby? To raczej słaby sposób na poprawę i tak już mocno nieciekawej opinii jaka krąży po mieście i w sieci o warunkach pracy w Grępielni.

@marketing manager

marketing manager
@Aneta

Przestań się bać o swoje stanowisko, szkoda nerwów bo i tak za niedługo Cie zwolnią. Lepiej zacznij szukać nowej lepszej pracy. :)

@marketing manager

Ja się nie boję, tylko nie rozumiem dlaczego, jeżeli masz swoją opinię to nie podpiszesz się swoim stanowiskiem albo imieniem? Tylko podszywasz się pod kogoś.

Domyślam się, że pracownikom nakazano wypisywać pozytywne opinie żeby "ratować sytuację"- czyli m.in. trudności ze znalezieniem kucharzy. A jak pracujecie - to doskonale wiecie o najniższej krajowej na umowie, reszta w kopercie ( jest albo i nie w zależności od nastroju) o oszukiwaniu pracowników na wykorzystywaniu/wypłacaniu urlopu. Humory szefa, które sprawiają, że chodzisz ciagle podminowany bo nie wiadomo czy za 5 minut z cudownego pseudo szefa nie zamieni sie w furiata. Wszyscy się domyślają, że jak się pracuje w danej firmie- to nie ma możliwości wypowiedzenia swojego zdania - tylko zdanie szefa. I jak się wypisuje opinie na polecenie szefa lub by się podlizać- to można się podpisać. Tutaj nie ocenia się zespołu- tylko pracodawcę.

Asia

Ja również pracuję w Grępielni od początku i nigdy nie miałam problemu z otrzymaniem wynagrodzenia, ani z współpracą z szefostwem, czy kolegami z pracy. Nie ma potrzeby wypisywać tutaj jakiś elaboratów, ponieważ zgadzam się z opinią Edyty.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Grępielnia? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
Edyta

Nie do końca zgadzam się z niektórymi, powyższymi opiniami. Pracuję w Grępielni od początku i nigdy nie było sytuacji, że wypłata nie była na czas. Zawsze się zgadzała. Poza tym szef, owszem, miewa humory, ale tak jest w każdej pracy. Muszę jednak przyznać, że od jakiegoś czasu współpraca z szefem jest jak najbardziej ok. Atmosfera w pracy też w porządku, zespół jest zgrany, nie ma na co narzekać. A co do osób, które miały odwagę ocenić szefostwo w taki, a nie inny sposób, to szkoda, że nie mieli odwagi podpisać się własnym imiemiem. Pozdrawiam.

Witam postanowiłem także wystawić opinie to zacznijmy od dobrych opinii to tak chwale sprzęt na kuchni bo jest naprawdę bardzo fajnie i wygodnie 2 piece konwekcyjne i to jedne z najlepszych kuchnia duża zmywak tez spoko obierak no też nie najgorzej duża chłodnia i mrożnia lodówki i zamrażarki pod ręką no pod tym względem niema źle no "ale" jeśli chodzi o atmosferę w pracy o szacunek to tu już jest problem i to naprawdę bardzo duży, Szefostwo to jest naprawdę nie wiem chyba z choinki się urwało na temat gastronomi to coś trzeba wiedzieć w ogóle żeby prowadzić jaką kolwiek działalność przede wszystkim zkonczyć jakąś szkołe i nie być głupim nie być hamskim trzewa wiedzieć co się robi i panować nad tym co sie robi co się mówi bo jakby nie popatrzeć to tam się zjebki dostaje dostaje nie tylko zato ze się zawali coś żle wyda czy coś bo wiadomo zdarza się ale jak już sie dostaje za to ze szef "Rafi" ma zły humor Rafi pewnie go już wszycy znacie taka mała zżęda ktura chodzi po restauracji i kuchni i wiecznie na coś nażeka wiecznie mu coś niepasuje jak coś się stanie naczymś zawali to sam nie odpowiad tylko robi tak zeby pracownikpoczół się winny albo potkula ogon i spiepsza do rodziców taka jest moja opinia ale momim zdaniem nie musicie w to wszysto wierzyć mozecie sami sprawdzić może się coś zmieniło ja napewno wiem ze ja tam nie wróce , pozdrawiam i życzę krzyżyk na droge

Witam, jak już tak wszyscy piszecie te opinie to ja też się tutaj udzielę. Po pierwsze "Nie wiem czy właściciele tej firmy je czytali ale zamierzam ich o tym poinformować a oni jeśli zdecydują mogą zrobić z tego użytek.Trzeba odpowiadać za własne słowa." wypowiedz osoby powyżej, odpowiadać za własne słowa? hmmm jak wiadomo jest to strona gdzie opinie może wyrazić każdy pracownik, żyjemy w państwie demokratycznym jak mi wiadomo jest wolność słowa tak? Pan Rafal " pseudonim RAFI " hahaha sorki nie mogłem się powstrzymać, pies mojej połowicy tak się wabi. Jest kompletnym idiotą, który w ogóle nie ma pojęcia o kuchni, przychodzili na prawdę dobrzy kucharze na stanowisko szefa kuchni, to jak powiedzieli, że chcą zmienić kartę to podziękował, wypłaty na raty, ale oczywiście powie, że bank wcześniej zamknęli i nie miał jak wybrać pieniędzy(co za paradoks) chodzi po tej kuchni, szwenda się jak smród po gaciach i opowiada te jego w ogóle nie śmieszne kawały, obiecuje kokosy na wierzbie a dostajesz (usunięte przez administratora) w sreberku. Po prostu widać, że z wykształceniem to został w podstawówce ;). Pozdrawiam, a i RAFI po co piszesz sam sobie dobre opinie? i tak wszyscy wiedzą jak jest :)

pracownik 2

W tej firmie jest dokładnie tak jak opisano to powyżej. Naruszanie praw pracowniczych to norma. (kilka spraw w sądzie pracy) - pensja (minimalna na umowie a reszta bokiem) - chaos organizacyjny, brak komunikacji - niekompetentna kadra zarządzająca (rodzina :) ) - niewypłacanie pensji w całości - przerzucanie wszelkich możliwych kosztów na pracowników - brak szacunku dla pracowników (mobbing) NIE POLECAM TEGO MIEJSCA!!! Ale proszę nie wieżyć mi na słowo tylko samemu sprawdzić jak tam jest na prawdę.

Pracownica
@pracownik 2

Pracowałam w Grępielni.Postanowiłam dodać swoją opinię, bo oburzają mnie wpisy, które nie są prawdziwe. Prawdą jest to, że jest to interes rodzinny ale czy to coś złego? Chyba tylko dla tych, którzy są obibokami i nie są przyzwyczajeni do kontroli swojej pracy. Nieprawdwą jest, że pensje nie są wypłacane w całości- ja zawsze miałam na czas całość. Naruszanie praw pracowniczych??? Bzdura totalna! Ale się ktoś uwziął- bo podejrzewam, że te negatywne wpisy to cały czas ta sama osoba pod różnymi nicami. Ja swoją pracę w tym miejscu wspominam dobrze. Czemu tam już nie pracuję? Sprawy osobiste, rodzinne zdecydowały o tym ale nie rozumie ludzi, którzy przez zawiść, złość i inne niskie pobudki walczą w ten sposób. Zresztą na tym portalu można pisać o każdym nawet tam nie pracując- jeśli chcecie wiedzieć do jakiej pracy się wybieracie najlepiej popytać osoby tam pracujące wtedy opinia będzie wiarygodna.Te wpisy przecież są anonimowe. Nie wiem czy włąściciele tej firmy je czytali ale zamierzam ich o tym poinformować a oni jeśli zdecydują mogą zrobić z tego użytek.Trzeba odpowiadać za własne słowa.

Pracuję w Grępielni od początku. Nie narzekam- wypłata zawsze na czas, w całości.Ludzie co Wy za bzdury wypisujecie? A może to wpisy z konkurencji?? Szkoda tych co przeczytali i wam uwierzyli. Tyle w temacie

uwaga ostrzeżenie

kucharze, kucharki, cukiernicy i cała nasza rzesza otwiera własne firmy, lokale. Kto lepiej wie bazując na swoim doświadczeniu jak prowadzić taką działalność? No raczej nie pseudo restauratorzy, którzy chcą zmienić światopogląd gastronomii pod swoje ego, bądź mają wizje, nie patrząc na nikogo, często łamiąc prawo, oszukują, wykorzystując dobrych ciężko pracujących ludzi. Jak na tym wychodzą – sami wiedzą – jak gastronomia ciągnie ich na dno. Powodzenia dla pseudo restauratorów i prośba z mojej strony dajcie sobie spokój z interesem, na którym się nie znacie. Robicie krzywdę nie tylko sobie ale także wielu zdolnym i uczciwym ludziom. Ktoś kiedyś napisał te mądre słowa to czysta prawda o tym miejscu. Chcesz robić karierę to nie tu. Chociaż naprawdę fajne miejsce w kto rym można by stworzyć coś fajnego ale nie za tej kadencji. Bo szef nie pozwoli nic zmienić bo karta jest ułożona pod niego bagatela ok 100 pozycji w karcie. I jak tu dbać o swiezosc i zadowolenie klienta. Umowa.? Jaka umowa? Słysząc tekst ja się zastanawiam czy ty bd tu pracować wykonując praktycznie wszystko to wypadałoby się za śmiać i wyjść. Szef hmm myśli ze kupił sobie bluzę kucharska i bd ekstra kucharzem. Szefa kuchni nie widać. Osoby odpowiedzialnej za sale tez nie. Na zmianie zazwyczaj w pojedynke. Za pieniądze przy których zastanawiasz się czy starczy ci na waciki. Wiecie co? Kiedyś zwolnilem się z pracy a wiecie co było gorsze znalazłem się tu.nie polecam nikomu chyba ze ktoś chce być ponizany upokarzany wyśmiewa ny i pracujący za grosze najlepiej na czarno. Z wielkim znakiem zapytania czy dostaniesz wypłatę to polecam z calego serca ale nie życzę nikomu takich doswiadczen. Bo to był najgorszy czas spędzony w moim życiu. No oprócz tego że cały czas jesteś obserwowany bo odcieli cyfrowy Polsat.

technik

UWAGA!!! Umowy na pensje z najniższą krajową a reszta pod stołem. Oczywiście natychmiast są problemy z wypłata pod stołem więc mało kto zarabia tam tyle. Przy zwolnieniu które następuje z reguły szybko nie ma co liczyć na wypłatę całości, tylko tyle co było na papierze i żegnamy. No i szef który nie zna się na niczym a wtrąca się do wszystkiego. SZCZERZE ODRADZAM!!!, szkoda czasu, zresztą i tak za chwilę ta buda upadnie.

Kucharz

To co się wyprawia w tej firmie to totalna żenada Szef co chwile zmieniający zdanie, wiecznie mający problemy o wszystko, do tego chyba ma rozdwojenie jaźni w ciągu 5 min z uśmiechniętego robi problemy i tak w kolo ,praca dla lubiących upokorzenia. Pieniądze wszystko pod stołem. To wszystko w poprzedniej opinii to sama prawda uważajcie na to miejsce i omijajcie z daleka. Trzeba być jednocześnie sprzątaczka, kelnerka, pomocnikiem, robić siadania i najlepiej jeszcze być managerem w jednym etacie za marne pieniądze do tego i tak zawsze będzie zjeba. Już współczuje tym ludziom z niedawno otwartego z fitness clubu NIECH MOC BĘDZIE Z WAMI i moja rada już szukajcie innej pracy.

edyta28

UWAGA!!! Właściciel to niekompetentny amator pełną gębą. Nie ma co liczyć na stałą pracę, jak zrobisz co trzeba to natychmiast wylatujesz, a dodatkowo okazuje się że musisz jeszcze zapłacić za różne rzeczy które rzekomo zużyłaś lub zepsułaś. Oczywiście na początku pensja pod stołem jest rewelacyjna ale oficjalnie to min krajowa. A jak przychodzi do wypłaty to dostajesz min krajową a o reszcie można zapomnieć. Jak chcesz tam pracować to trzeba nagrywać i dokumentować wszystko co mówi szef bo potem błyskawicznie się z tego wycofuje. Do tego w firmie pracuje (udaje) jeszcze cała równie "kompetentna" rodzinka która potęguje tylko chaos decyzyjna jaki tam jest. Ogólnie dobre miejsce dla ludzi lubiących poniżanie i upokorzenie, na dobre zarobki, ciekawą pracę i własny rozwój nie ma co liczyć. :)

Zostaw merytoryczną opinię o Grępielnia - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Grępielnia?

Zobacz opinie na temat firmy Grępielnia tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Grępielnia
1.6/5 Na podstawie 46 ocen.
  • ul. Partyzantów 22
    43-300 Bielsko-Biała