Opinie o Clinico Medical w Błonie

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Clinico Medical. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Clinico Medical na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów i artykułów medycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Clinico Medical w Błonie

Qski

Witam, mam pytanie i bardzo proszę o odpowiedź, czy do Clinico Medical dojeżdzają jakieś autobusy z Wołowa lub Brzegu Dolnego? Jeżeli tak to skąd dokładnie i w jakich godzinach? Radq18@wp.pl

werka

masakra!rekrutacja to porażka śmiech na sali,pani która bierze udział w rekrutacji nie miła i arogancka a testy robione chyba dla jaj aby tylko były nikt nie widzi w jakim czasie zrobił to co ma zrobić na koniec pani mówi kto był najlepszy i kto się dostał równie dobrze mogła wybrać ludzi których sobie wybrała i powiedzieć że to oni byli najlepsi!!!KPINY!!!

Chętny do pracy

Od nie dawna pracuj tam moja dziewczyna i chciałem się dowiedzieć czy też przyjmują tam mężczyzn :)

stara wiara

nie, nie warto. szczerze mówiąc szkoda zdrowia. w koło paruje sama chemia. w dycham to od razudawna i coraz bardziej mi to szkodzi. czas na zmiany.

Pracownik Produkcji

Przez 2 tygodnie olewanie czlowieka,bo nie ma doswiadczenia i stwierdzenie,ze czlowiek i tak nic nie umie i od razu wola taka osobe skreslic.Po 2 tygodniach nieodbieranie telefonu.

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kosmetolog / Asystent Lekarza
Świętochłowice
Job Point Sp. z o.o.
mr

pracuje od 3 lat przez agencje pracy zero socjala zarobki w granicach 2tys z 2 setkami w soboty warto ? odpowiedzcie sobie.

zainteresowana

Normy są nie do wyrobienia a ciągle są podwyższane, nie polecam pracy tam

bear

A jak wygląda sprawa z zarobkamy? Czy może ktoś coś o tym napisać?

nisia

Jeśli chodzi o mnie to udało mi się uciec (usunięte przez administratora),pomimo tego ze miałam umowę na czas nieokreślony zrezygnowałam, i dobrze bo pracowałam ponad 7 lat, a ciągle było tylko gorzej,brak jakichkolwiek szans na rozwijanie się , awans, czy poprawę warunków pracy. Z opinii koleżanek które nadal tam pracują to nic dobrego nadal się tam nie dzieje, a wręcz coraz gorzej. Atmosfera w pracy okropna, kobiety psychicznie zmęczone , wszystkim ogromnie współczuję tej pracy i namawiam jeśli tylko macie okazje to uciekajcie jak najdalej! Jedyny plus to opłacone składki i wyplata na czas co miesiąc !

zainteresowana

Hej a czy będą jeszcze przyjęcia,wiecie coś na ten temat?

bera

hej głowa do góry, zawsze moze byc jeszcze gorzej firma jest w fazie zmian ale jak sami widzicie nie na lepsze......

Magik

na zebraniu naszego magazynku dowiedziałem sie ze nic nie zmieni się na lepsze będzie tylko gorzej i mamy sie do tego przyzwyczaic ;)szkoda że zwiększajac produkcje o 300% lekko zapomniano troszke o magazynie , nie długo wynajmiemy wszystko w gminie na te palety :p AVE !

Pracująca

Tak, dojeżdża z Brzegu autobus bo ostatnio przyjęło się sporo osób i mają dojazd.

ZAINTERESOWANA

hej .jeździ z brzegu dolnego autobus?

nowa
@ZAINTERESOWANA

dziękujemy, damy rade;D

Pracująca

Oj bardzo źle się u nas dzieje i strasznie mi żal nowych,pełnych nadziei dziewczyn. Nikt im nie dał żadnej szansy na spokojne nauczenie się podstaw montażu, tylko od razu rzucone zostały na głęboką wodę. A że stare pracownice są niekiedy wredne to też prawda, ale nie ma co się dziwić, bo kto normalny daje do grupy montującej w przepływach nowe dziewczyny?! Przecież one nie mają takich umiejętności i takiej szybkości, nie mówiąc o tym, że nie są jeszcze tak pazerne jak te długoletnie wyjadaczki. Nie zrażajcie się "nowe"- macie spryt,wolę doskonalenia się, moc i siłę, żeby pokazać wszystkim na co Was stać. A za ostatnie zdanie poprzedniego postu niejedna z elity powinna się zawstydzić i zastanowić nad tym co czyni. Pozdrawiam wszystkie nowe panie.

obserwator

witam , od jakiegos czasu pracuje w tym zakladzie , niestety nie jest tak kolorowo jak niektóre osoby tu pisza , nowi pracownicy sa tam traktowani jak zwierzęta brygadzistki nie zwracają uwagi co się na zmianach dzieje baa może nawet same na to przyzwalają , starzy pracownicy (moze nie wszyscy ) próbuja każdego zgnoić jak psa , wymagają od nowych pracowników juz wypracowywać normy a jak coś nie idzie to wiadomo na kim się to odbija ciekawe czy jak sami się przyjmowali do tego zakładu to juz wszystko wiedzieli co i jak , żadnego wsparcia nikt niczego nie wytłumaczy a pretensje mają jakby człowiek pracował tam już lata , przerwy to jakaś paranoja albo wybierasz ubikacje albo kromkę chleba , tylko jedno mnie zastanawia czy same przeszły przez to samo czy wyniosły taki kanibalizm z domu , to musi być wredota wrodzona lub jakies niedowartosciowanie . Jak dla mnie to swoją nieudolnością obarczają nowych chętnych nauki pracowników .

kropka

hej czy dojeżdża ktoś z brzegu Dolnego? a może jest jakiś autobus?

alaris123

Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma

?

a co sądzicie o zmianach wprowadzonych 31,01,2014 czterobrygadówka i i wszystkie soboty obowiązkowe na I i II zmianie? jak dla mnie to DU..

weronika

Czy prawdą jest że do clinico mają przyjąć kolejnych kilkadziesiąt osób? Któraś z Pań tam pracujących może podpowiedzieć przez którą agencje odbywa się rekrutacja?

Kamila
@weronika

jak narazie przyjmuja przez manpower

weronika

Ale CV można składać bezpośrednio do clinico czy do agencji i której?

Zostaw merytoryczną opinię o Clinico Medical - Błonie

• Jak się pracuje w Clinico Medical?

Zobacz opinie na temat firmy Clinico Medical tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Clinico Medical?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 1 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Clinico Medical?

Kandydaci do pracy w Clinico Medical napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Clinico Medical
2.6/5 Na podstawie 188 ocen.
  • Roberta Kocha 1
    55-330 Błonie