Opinie o Clinico Medical w Błonie

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Clinico Medical. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Clinico Medical na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów i artykułów medycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Clinico Medical w Błonie

Czy Clinico Medical ma ściśle ustalone godziny pracy?

Jan Ł ( bo rodo )

Zależy o jaki dział pytasz

Produkcja

Praca niby nie jest cieżka,ale robiąc na montażu nie odzywajac sie do nikogo bo kazdy zapiernicza ,zeby miec 100 % płacone praktycznie przez okres pracy ktory sie wykonuje jest ciezko ;/ Kobiety są rózne jak to baby,ogolnie nie poleciła bym takiej roboty. Niektóre normy sa tak wysokie,że to jakiś koszmar.Amosfera jest różna jestem nowym pracownikiem i nie jest mi łatwo,tak da sie zarobic ładne pieniadze jesli sie nie chodzi na chorobowe i robi sie normy a bez tego jest cięzko ;/

@Produkcja

Co do norm to pracownicy sami sobie popodnosili. Kiedyś normy były normalne ale zawsze znajdą się (usunięte przez administratora) co dla paru groszy wyrabiali normy 120% - 140%. A jak firma to widziała to podnosiła normy. I teraz trzeba robić że by zarobić. Pracownicy sami są sobie winni. Co do podnoszenia norm to tak było około 13 lat temu. Nie szanowali wtedy pracy to teraz inni płacą za to

Nie polecam! najgorsza firma we Wrocławiu, brak szacunku dla pracowników. a najbardziej frustrują niskie zarobki

Dorota
@Piotr

"Brak szacunku" to bardzo delikatne określenie odnośnie traktowania pracowników w tej firmie przez tzw. tim liderów i dajrektorów.

Inżynier

Witam. Na jakie zarobki +\- może liczyć Inżynier procesu wtrysku? Oraz jaka atmosfera panuje w tym dziale. Z góry dziękuję za jakiekolwiek informacje. Pozdrawiam

Janek
@Inżynier

Atmosfera jest bardzo słaba. nie polecam!!!!! wynagrodzenie -5500-6000 brutto

Pracownik Produkcji

Przez 2 tygodnie olewanie czlowieka,bo nie ma doswiadczenia i stwierdzenie,ze czlowiek i tak nic nie umie i od razu wola taka osobe skreslic.Po 2 tygodniach nieodbieranie telefonu.

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Jan

Pracodawca nagina prawo nie wyznaczajac wszystkim pracownikom produkcyjnym dodatkowych offów w związku z praca w systemie 7/2 temat jest pomijany ludzie nie wiedza że im sie to wogóle należy a firma robi co chce ale to się zmieni wkrótce....

A jak tam manager produkcji? :D

Stafia

Czy wie ktoś jakie jest wynagrodzenie (widełki) dla mikrobiologa? Z góry dzięki za odpowiedź. ;)

@Stafia

Niestety, niewiele wiem o zarobkach w Clinico Medical. Słyszałam jedynie, że ze strony tego pracodawcy będzie można liczyć na: pakiet socjalny (dofinansowanie do: Multisport, kultury i rozrywki, kolonii; pieniężne świadczenia świąteczne, wczasy pod gruszą, paczki dla dzieci); bezpłatne kursy języka angielskiego na terenie firmy oraz na prywatną opiekę medyczną. To chyba już preferencyjne warunki - jak sądzisz?

Stafia
@Elżbieta

Z jednej strony tak, ale patrząc na dojazd np. z centrum Wrocławia, to wolałabym mieć pracę na miejscu, bez benefitów i zarabiać tyle samo z możliwością rozwoju.

@Stafia

Zgadzam się z Tobą, lokalizacja jest bardzo ważnym elementem branym pod uwagę w czasie poszukiwania pracy. A dlaczego zainteresowała Cię akurat firma Clinico Medical? Słyszałaś dobre opinie?

Aaaaa

O co chodzi z tymi płytkami o zwolnieniach?

abc

cześć. pojawiła się praca dla Automatyka. Czy ktoś mógłby napisać jaka atmosfera w dziale, zarobki, itd. generalnie, czy warto aplikować ?

@abc

Znalazłam informację, że pracując w Clinico Medical na tym stanowisku będziesz mógł liczyć na: realne perspektywy na rozwój i stabilne zatrudnienie w międzynarodowej, bardzo prężnie rozwijającej się firmie z branży medycznej, imprezy integracyjne i sportowe, pakiet socjalny (dofinansowanie do: Multisport, kultury i rozrywki, kolonii; pieniężne świadczenia świąteczne, wczasy pod gruszą, paczki dla dzieci), bezpłatne kursy języka angielskiego na terenie firmy, prywatną opiekę medyczną opłacaną przez pracodawcę i inne. Na temat tamtejszych zarobków będzie musiał wypowiedzieć się jakiś aktualny pracownik tej firmy. A może już od tego czasu zdążyłeś aplikować?

Goska

Czy ktoś może mi powiedzieć jak wyglada praca na produkcji? Tzn czy można pracowac na mniej jak etat lub tylko jedna zmianę. Jak wyglada cały system pracy. Ile zmian po ile godz. Czy wolne są wekendy i święta. Czy można mieć elastyczny grafik? Dziekuje za odpowedzi

Artur
@Goska

Interesuje Cię praca na linii produkcyjnej? Jeśli chodzi o zmiany praca przebiega w systemie zmianowym czterobrygadowym, więc grafik jest ustalany odgórnie. Praca w takim systemie dopuszcza zatrudnienie w niedziele i święta, ale wtedy masz inne dni wolne wynikające z grafiku. Obecnie poszukiwani są pracownicy produkcyjni na stanowiska: ustawiacza maszyn wtryskowych, mechanika utrzymania ruchu i technika operatora. Pracodawca oferuje profity wynikające z systemu czterobrygadowego, bogaty pakiet socjalny i premie. Co sądzisz o tych ofertach rekrutacyjnych? Proszę też inne osoby zatrudnione w firmie o dodawanie informacji i warunkach zatrudnienia w Clinico Medical.

Kkkk
@Artur

Można pracować na 1 zmianę bo sama tak pracuje. Na vs6 (ciężko tam się dostać). Zawsze się można dogadać z pracodawcą. Dodatkowo można pracować 7 h jeśli się karmi piersią. Niektóre panie przychodzą na 6.30 lub 7 i są do 14.30 bądź 15. Wszystko się da tylko trzeba się dogadać. A co do pakietu socjalnego to maja osoby tylko na clinico a na podfirme nie ma tego. A premia to ile wyrobisz tyle zarobisz. Na montażu trzeba się nieźle napracować żeby mieć dobrą wypłatę.

Wanda

Natrafiłam na jednym z bardziej znanych portali z ogłoszeniami o pracę na wzmiankę, że firma Clinico Medical poszukuje obecnie Specjalisty do spraw Sterylizacji. Czy ktoś z Was pracuje na podobnym stanowisku w firmie? W ogłoszeniu napisane jest, że firma oferuje przyzakładową fundację pomocy pracownikom w potrzebie. Na jaki zakres pomocy można z jej strony liczyć? Myślę, że użytkowników może zainteresować, jak ta kwestia prezentuje się w praktyce. Zachęcam do merytorycznych komentarzy.

Darek

Wita ,chciałbym się dowiedzieć jak wyglądam praca na produkcji czy meszczyzni tez mogą na nie robic czy są dla nich osobne działy takie jak technik i magazynie ? Na weekendy się pracuje ,jak pracują to tez tyle godzin co w tygodniu ? I jak wyglada impreza integracyjna? W tym roku już byka ?

@Darek

Panie Darku.NA produkcji tez sa meżczyzni i z mila checia sa przyjmowania ale przewaznie na maszyny.Zalezy na jakim dziale sie robi.Sa 2 dzialy gdzie sie robi na 4-ro brygadówce. W tym roku juz byla w styczniu zalegla za rok 2017 a w 2018 nie bylo i raczej juz nie bedzie imprez.

Przemysław

Mógłbyś napisać, czy pracując w czterobrygadówce można także pracować na akord i dzięki temu więcej zarobić? Premie są wypracowywane indywidualnie, czy zależą od wyników całego zespołu? Na stronie pracodawcy widziałem kilka ofert pracy z działu sterylizacji i eksportu. Firma Clinico Medical oferuje bogaty pakiet socjalny i naukę języka angielskiego. Napiszcie proszę kilka słów na temat warunków zatrudnienia, jeżeli zdecydujecie się na aplikację.

@Darek

Powiem krótko nie kompetentna kadra, czy cała nie wiem z tymi co miałem przyjemność ..szkoda słów..ale wszędzie jest podobnie..

Darek

Czy 28,10.2018 pracownicy produkcji na pracowali na nocną zmianę ?

Joanna

Na stronie internetowej Clinico Medical zauważyłam informację, że firma ta umożliwia również odbycie stażu w swojej strukturze. Aktualnie poszukiwany jest stażysta w dziale planowania produkcji. W treści ogłoszenia niestety pracodawca nie zawarł informacji o tym czy ta forma współpracy jest płatna. Wynagrodzenie jest ważnym aspektem decydującym często o ubieganiu się o zatrudnienie. W związku z tym, czy ktoś kto odbył staż w Clinico Medical mógłby napisać coś na ten temat?

@Joanna

staże dla studentów są płatne, okolo 2000-2500 zl/miesiac.

Stormi
@Alex

Netto czy brutto? A początkujący pracownik po studiach na jaką kwotę może liczyć, ktoś się orientuje?

@Stormi

brutto. A po studiach no to wszystko zalezy jakie stanowisko i ile wynegocjujesz ;)

Joanna

@pracownik produkcji, może dysponujesz informacjami o dostępnych wakatach w Clinico Medical? Jeżeli tak, to proszę Cię o zamieszczenie ich na forum, zostaną z pewnością zauważone przez osoby, które rozważają aplikowanie do tej firmy. Jak osobiście oceniasz swoje zatrudnienie u tego pracodawcy? Warto się o nie ubiegać?

Kuba

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

fan
@Kuba

potrzebuje , dzisiaj bylem na rozmowie

pracownik produkcji
@Kuba

jak najbardziej co chwile sa nowe przyjecia

Joanna

@Alex, dziękuję za reakcję na mój wpis. Czy sam odbywałeś w stażu w Clinico Medical? Jeżeli tak, to mogłabym Cię prosić o kilka słów na temat jego poziomu merytorycznego? Czy uważasz, że ta forma współpracy z tą firmą dostarczyła Ci wystarczająco dużo doświadczenia, które będziesz mógł wykorzystać na dalszych szczeblach swojej kariery zawodowej? Z Twoją wypowiedzią chętnie zapoznają się inni użytkownicy forum.

@Joanna

Myślę, że wszystko zależy od działu i ludzi, do których trafisz. Ale jak w każdej firmie, tego nigdy nie przewidzisz. Z mojego doświadczenia wiem, że nie są to przysłowiowe kawo staże i rzeczywiscoe można się sporo nauczyć mając samodzielne zadania do wykonywania. Do tego firma wciąż się rozwija i potrzebuje nowych, zdolnych pracownikow, więc są duze szanse na pozostanie po stażu ma stale ;)

Jezeli chodzi o zarobki na produkcji (montaz) podstawa (usunięte przez administratora)brutto niezaleznie od stazu pracy dla nowych pracownikow i tych z dlugoletnim stazem plus premia frekfencyjno motywacyjna zaleznie id stazu pracy ( (usunięte przez administratora)zl brutto) akord uzalezniony od obszaru na ktorym pracujesz. Wyrabiajac akord i nie chorujac zarobisz (usunięte przez administratora)l. Atmosfera okropna, nie polecam .

nick

Jak wygląda praca inżyniera R&D? Jakie obowiązki, atmosfera w pracy, wynagrodzenie?

Joanna

@An, może jednak wynagrodzenie podstawowe może tyle wynosić. Trzeba mieć na uwadze fakt, że warunki te finansowe również zależne są od danego stanowiska. Czy korzystając z okazji mogłabyś przedstawić warunki w oparciu o które współpracujesz z Clinico Medical i za jakie obowiązki jesteś w tym miejscu pracy odpowiedzialna?

Zostaw merytoryczną opinię o Clinico Medical - Błonie

• Jak się pracuje w Clinico Medical?

Zobacz opinie na temat firmy Clinico Medical tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Clinico Medical?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 1 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Clinico Medical?

Kandydaci do pracy w Clinico Medical napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Clinico Medical
2.6/5 Na podstawie 188 ocen.
  • Roberta Kocha 1
    55-330 Błonie