Opinie o Clinico Medical w Błonie

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Clinico Medical. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Clinico Medical na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów i artykułów medycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Clinico Medical w Błonie

Ada

Najśmieszniejsze są panie brygadzistki nie potrafiące zdanie sklepac w kupe,wyglądające jak z pola wzięte, śmiech na sali

Oma
@Ada

Nie wszystkie są takie . jest kilka fajnych .

Ile dostaje sie na start jako pracownik prod.? Ile jest zmian w firmie?

@Nowy

sa 3 zmiany badz 4-ro brygadowka.

Robert

Na forum nie uzyskamy informacji o zarobkach!

Michal

Witam, Na jakie zarobki mozna liczyc na stanowisku inzyniera z kilka letnik stazem. Zastanawiam sie czy zlozyc aplikacje I jestem ciekawy na ile mozna liczyc. Pozdrawiam Michal

Pracownik Produkcji

Przez 2 tygodnie olewanie czlowieka,bo nie ma doswiadczenia i stwierdzenie,ze czlowiek i tak nic nie umie i od razu wola taka osobe skreslic.Po 2 tygodniach nieodbieranie telefonu.

logo firmy Dietetyk
Ipf Medical Sp. z o.o.
logo firmy Technik Farmacji
HSS Work Sp. z o.o.
samochodowy

Jest jednodniowa przepustka na wyjazd samochodem

@samochodowy

Tak jest.Trzeba podejsc do ochrony i oni kaza wypelnic taki formularz na przepustke jedniodniowa i po pracy trzeba im ja oddac spowrotem

Add

Czy autobus dowozi tylko osoby pracujące na 3 zmiany czy również pracowników biurowych?

K
@Add

na 3 zmiany

am

Czy w tej firmie jest darmowy autobus, który wozi pracowników z Wrocławia?

stefan

Z LEŚNICY

Mateusz

Wporządku zakład

TwojaMama

pozdro dla anonima :D nie oceniaj książki po kołatce nim przeczytasz :D że ktoś z wyrokiem to znaczy że nie może pracować? :D :D

Środziak
@TwojaMama

Nie oceniam po okładce, poprostu widziałem. To, że ktoś jest po wyroku nie znaczy że może biegać po hali naćpany, albo chodzić do pracy tylko wtedy gdy mu się zachce. Najgorsze że wszyscy to widzieli razem z kierownictwem i nikt z tym nic nie robił. Coś to świadczy o tym zakładzie.

TwojaMama
@Środziak

Znasz go? widzisz ze naćpany to idz z nim do kierownika niech mu testy zrobia a nie gadasz na forum a po za tym po co piszesz tu imie i nazwisko. widać że sprzedawczyk z cb zainteresuj sie soba a nie innymi ludzmi brak ci odwagi i piszesz na forum? masz cos do niego to powiec mu w prost a nie komus (usunięte przez administratora) obrabiasz

mem

Czytajac opinię nie tylko dotyczace tego pracodawcy sle także innych w polsce powinno zamknąć sie wsxystkie zakłady pracy...wszędzie dobrze gdzie nas nie ma...Może ktoś da namiary na pracodawcę u którego wsrto się zatrudnić?

ZUZA

Ile w tym zakładzie mozna zarobic?

@ZUZA

Zuza to zależy na jaki dział trafisz i jak wiadomo akord tam jest i mozna nawet ladnie zarobic ale musisz sie natyrac jak glupia aby zarobic. Niestety na niektorych dzialach jest ciezko .Ale z tego co mi wiadomo ludzie uciekaja bo sa niemilo traktowani tam.

Fuks
@pracownik

jakie są zarobki na Utrzymaniu Ruchu jako elektromechanik? Jak kierownictwo ? nerwowe czy raczej normalne ?

?

Podobno znowu przyjmują... Nigdy bym tam nie wróciła-jakieś dziwne problemy ze zdrowiem zaczęłam mieć, wcześniej lekarza na oczy nie widziałam-taki okaz ze mnie był... pozdrawiam swoją byłą liderkę od 7 boleści z VS5, w ogóle całą administrację:-)która nas nękała

Eliza
@?

Również mam problemy zdrowotne

zzz

Czy wiecie jak pracuje się na stanowiskach technicznych? Widziałem że pojawią się oglaszenie na Technologa Wtrysku. Wiecie coś o tym stanowisku? Czy technolog na realny wpływ nad procesem wtrysku? Czy ustawiacze wchodzą mu w drogę ? Jak zarobki?

Joanna

@Marcinco oznacza bordowy kołnierzyk? Czy są to zatrudnienia przez agencję pracy, czy też może nowi pracownicy? Czy teraz jest dobry okres, by przesłać CV do firmy?

A bordowe kołnierzyki mnożą się jak króliki,jedno dziewczę w bordowym przyjęte chyba zaraz po szkole na pytanie czym się zajmuje,Jake są jej obowiązki odpowiedziało z głupim uśmiechem NIE MAM POJĘCIA, NIE WIEM,i poszło bidne

Mark

Proszę napisać jakie wtryskarki myślę przyjść do was na ustawiacza, jakie zarobki jaka struktura UR z góry dziekuje

Joanna

@Jamasz jakieś nowe informacje odnośnie funkcjonowania firmy po pożarze? Czy praca wróciła do normy?

@Joanna

Tak. Wszystko wrocilo do normy. Od 31 lipca pracujemy normalnie, są przyjęcia nowych osób do pracy, nic firmie nie zagraża.

Jaki jest numer telefonu do rekrutacji do logistyki, na operatora wózka etc.?

Ja mam informacje, że mam nue przychodzic dp pracy z powodu pożaru do odwołania. I że beda kolejne informacje. Spaliła sie ponoć sterylizatornia. Więc pewnie produkcja ruszy. Myślę ze po weekendzie to ogarna a na przestoju zrobia wieksze porzadki.

Joanna

@pracownik lini myślę, że Twój komentarz, to ważne wyjaśnienie tego jak działa system pracy w firmie. A czy oprócz przerw, o których wspominasz jest również jakaś dłuższa przerwa np. na obiad? @### w mediach pojawiła się informacja o tym, że jedna z hal spłonęła niemal doszczętnie. Dobrze, że pracownicy zdążyli się ewakuować i nikt nie został ranny. Macie już może jakieś informacje odnośnie tego, jak to wszystko wypłynie na pracę zakładu?

Zostaw merytoryczną opinię o Clinico Medical - Błonie

• Jak się pracuje w Clinico Medical?

Zobacz opinie na temat firmy Clinico Medical tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Clinico Medical?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 1 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Clinico Medical?

Kandydaci do pracy w Clinico Medical napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Clinico Medical
2.6/5 Na podstawie 188 ocen.
  • Roberta Kocha 1
    55-330 Błonie