Kazbud Sp. z o.o.

Opinie o Kazbud Sp. z o.o.

Jak w tamtym roku szukali operatora koparki, to proponowali 30 zł brutto/h. Skoro zarobki sa jawne to możecie mi podpowiedzieć ile obecnie idzie zarobić. Ta umowa o pracę na czas nieokreślony to już na poczatek jest, czy po okresie próbnym?

Operatorrr Nowy wpis

Wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania.

Bankowiec Nowy wpis

Witam czy firma Kazbud jest firma wyplacalną i czy płacą w terminie?

Jerzy Nowy wpis
@Bankowiec

Nie widziałem żadnych wpisów żeby spóźniali się z kasą. Chcesz tu iść do pracy? Też się zastanawiam jakie warunki dają i czy z wypłaty można spoko wyżyć.

stary pracownik

Oceniam firmę bardzo dobrze

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Kazbud Sp. z o.o.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.

Hej, czy w firmie Kazbud Sp. z o.o. płacą za nadgodziny?

Franciszek

Skoro płacą to rodzi się pytanie. Jak często nadgodziny mają miejsce? Chciałbym zweryfikować, czy zdarzają się takie sytuacje, że każdego dnia trzeba zostać dłużej w pracy.

Jacek

Kazbud ma bardzo dobrą opinię i myślę, że te złośliwe wpisy pochodzą od osób którym nie udało się utrzymać w pracy.

Julita

@Janek jak to a darmo? Czy firma Kazbud Sp. z o.o. nie płaci wynagrodzeń? A zgłaszałeś gdzieś to, że firma zalega z płatnościami? Może warto to zgłosić i wyjaśnić? Czy ktoś miał podobną sytuację, czy może to była jednorazowa sytuacja? Istotne są te informacje na forum.

Julita

@Olek użytkownik @pink48 ma rację z tym uzasadnianiem. Ważne jest to, ponieważ zaglądają na dany wątek osoby zainteresowane pracą w tym przypadku Kazbud i taka opinia nic im nie daje. Zatem uzasadnisz czemu nie polecasz pracy w Kazbud?

pink48

a jakoś umiesz uzasadnić swoją krytykę konstruktywnie? bo hejtom takim to ja nie wierzę. a tak w ogóle to prosiłabym o jakieś info namiary bo nie mogę znaleźć ich strony w internecie - w ogóle mają jakąś?

Tez tam pracowalem

Pracowalem dobrych kilka lat temu. Najwiekszy blad jaki w zyciu popelnilem. Praca od 6(meldowanie sie na bazie) do 17 pon-piatek a w soboty od 6-15 za (usunięte przez administratora)Zero szacunku. Nie polecam

Były Pracownik

Pracowałem w Kazbudzie w poprzednie wakacjie. Nikomu nie polecam tej firmy. Praca po 10 goidzn dziennie, masakryczne warunki (usunięte przez administratora)

BB
@Były Pracownik

A ile chciałbyś pracować na wywrotce w dzisiejszych realiach rynkowych? 8h? 4h? Napisz coś wiecej o tych masakrycznych warunkach i pustych obietnicach, bo innym takie sformułowania nic nie dają.

BB

Czemu nie można w ogóle się dodzwonić do tej firma na żaden z oficjalnych numerów? Są jakieś inne? Jak aktualnie ze zleceniami i przyjęciami do pracy na kierowców?

adm vairexx

Zarobki są bardzo niskie, nie pozwalają na zapewnienie choćby minimum egzystencji(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Kazbud Sp. z o.o. - Warszowice

• Jak się pracuje w Kazbud Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kazbud Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kazbud Sp. z o.o.?

Kazbud Sp. z o.o.