Kazbud Sp. z o.o.

Warszowice

Opinie o Kazbud Sp. z o.o.

Julita

@Janek jak to a darmo? Czy firma Kazbud Sp. z o.o. nie płaci wynagrodzeń? A zgłaszałeś gdzieś to, że firma zalega z płatnościami? Może warto to zgłosić i wyjaśnić? Czy ktoś miał podobną sytuację, czy może to była jednorazowa sytuacja? Istotne są te informacje na forum.

Janek

Bieda z nędzą, jak ktoś chce pracować za darmo to polecam

Julita

@Olek użytkownik @pink48 ma rację z tym uzasadnianiem. Ważne jest to, ponieważ zaglądają na dany wątek osoby zainteresowane pracą w tym przypadku Kazbud i taka opinia nic im nie daje. Zatem uzasadnisz czemu nie polecasz pracy w Kazbud?

pink48

a jakoś umiesz uzasadnić swoją krytykę konstruktywnie? bo hejtom takim to ja nie wierzę. a tak w ogóle to prosiłabym o jakieś info namiary bo nie mogę znaleźć ich strony w internecie - w ogóle mają jakąś?

Olek

Nie polecam, firma to tragedia.

Krzysztof

Zarobki jak w spożywczym, a robota na złomie.

Plbuy
@Krzysztof 25.07.2016 23:59
Zarobki jak w spożywczym, a robota na złomie.

Krzysztof a gdzie ta firma teraz realizuje roboty? Można się jeszcze zatrudnić?

bobo

za co myslicie ma te maszyny na placu tylko od pracownikow nigdy sie nie doliczyles wyplaty jak to mozna nazwac wyplata

bobo

tez nie polecam

Tez tam pracowalem

Pracowalem dobrych kilka lat temu. Najwiekszy blad jaki w zyciu popelnilem. Praca od 6(meldowanie sie na bazie) do 17 pon-piatek a w soboty od 6-15 za najnizsza krajowa na umowie + kasa do reki, ktora czasem byla a czasem nie. Zero szacunku. Nie polecam

BB

Czemu nie można w ogóle się dodzwonić do tej firma na żaden z oficjalnych numerów? Są jakieś inne? Jak aktualnie ze zleceniami i przyjęciami do pracy na kierowców?

............

delikatnie mówiąc nie polecam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

mieszkaniec

Mudz to napisał

aaaa

Dziewczyno daj sobie spokój z tą firemką, chyba że chcesz mieć zmarnowany czas i nerwice, a i tak jak sie bedziesz zwalniać to Ci książki nie podpiszą. Płace śmieszne, atmosfera straszna.

adm vairexx

Zarobki są bardzo niskie, nie pozwalają na zapewnienie choćby minimum egzystencji(usunięte przez administratora)

slasch

MEGA BADZIEW!!!, właściwie większość została już napisana, (usunięte przez administratora)

Były Pracownik

Pracowałem w Kazbudzie w poprzednie wakacjie. Nikomu nie polecam tej firmy. Praca po 10 goidzn dziennie, masakryczne warunki [usunięte przez moderatora] Firma kompletne dno nie wierzcie w puste obietnice przed zatrudnieniem bo naprawdę będziecie żałować.

BB
@Były Pracownik 06.07.2013 13:10

A ile chciałbyś pracować na wywrotce w dzisiejszych realiach rynkowych? 8h? 4h? Napisz coś wiecej o tych masakrycznych warunkach i pustych obietnicach, bo innym takie sformułowania nic nie dają.

Luki

jest to najgorsza firma w jakiej dotychczas pracowałem jeden bałagan i jest konieczny pip [usunięte przez moderatora] Nie polecam tej firmy zarobli jak 15 lat temu.

Ja popieram kolegów powyżej. Nie polecałbym pracy w tej firmie chyba że ktoś poprostu chce sobie zmarnowac czas i nerwy. Miałem różne jazdy i pracowałem w wielu firmach a z takimi zasadami spotkałem się pierwszy raz i na prawdę byłem zdziwiony wypowiedziami szefa. Ja myślę że gdyby PiP wkroczył to wyszło by perę nieciekawych sytuacji.

dokładnie badziew jakich mało !!!

[usunięte przez moderatora] Kierownictwo ordynarne a pracownicy zestresowani , z tego względu pracownicy często odchodzą .Pracodawca prowadzi z tego powodu ciągły nabór .Szczerze odradzam tego pracodawce.

Zostaw opinię o Kazbud Sp. z o.o. - Warszowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kazbud Sp. z o.o.