ZISCO

Opinie o ZISCO

Karolina

@Pedro czy zdecydowałeś się wysłać swoje dokumenty aplikacyjne do ZISCO? Jeśli odbyłeś rozmowę kwalifikacyjną, proszę abyś podzielił się z nami jej przebiegiem i rezultatem. Każda informacja z pierwszej ręki będzie pomocna i cenna dla pozostałych osób.

Pedro

Czy firma potrzebuje pracowników?

Robert
@Pedro 23.06.2018 19:13

Wygląda na to, że tak. Ogłoszenia o aktualnych ogłoszeniach są tutaj jak i na stronie firmy: http://www.zisco.com.pl/firma/

Andrzej

Czy firma normalnie funkcjonuje?

Jo
@Andrzej 09.06.2018 22:17

Robimy na jedna zmiana która rozpoczyna się wcześnie rano po to by jak najkrócej robić w upale. Mamy wszystko czego potrzebujemy do roboty . Wszystko normalnie funkcjonuje.

Karol

Może trzeba zacząć doceniać pracę w dobrej firmie?

Jakie są mocne strony pracodawcy ZISCO Sp. z o.o. Spółka Komandytowa? Te informacje są przydatne w poszukiwaniu pracy.

Pedro

Jesteście pewni, że dobrze o firmie nie można napisać? Ja słyszałem dużo dobrego i zastanawiiam się kto tu pisze.

nie polecam tej firmy właściciel nie płaci wynagrodzenia na czas i płaci w ratach

@anonim 11.02.2018 09:30

Firmy nie polecisz ? Firma to również TY. Od Ciebie między innymi zależy jak się będzie jej powodzić. A co powiesz o współpracownikach, którzy zamiast pracować to lecą w .... nie ma co się dziwić, że później brakuje na wypłaty, skoro nie ma 'sprzedanych metrów', zanim napiszesz kolejny komentarz zastanów się z czego firma ma pieniądze bo chyba nie z tego co właściciel wykopie itp.

@anonim 11.02.2018 09:30

Ps. może zdarzyło się w ratach ale zawsze możesz iść do innej firmy budowlanej w której podczas zimy nie ma pracy i zwalniają pracowników albo wysyłają na bezpłatne urlopy, droga wolna. Zastanów się chwilę, zanim znów zapragniesz kogoś oczerniać.

sumienny pracownik

a chciałem się tam przyjąć,bo ostatnio się oglaszają ale niejednokrotnie na swojej skórze odczulem, ze we firmach robi się klika ktora mało co robi a kasuje a inny,żeby tyrał za dwóch

Grzegorz R

Zgadzam sie pan Franciszek Bandura to czlowiek z sercem na rece wiem bo pracowalem w tej firmie jak jeszcze mieli baze kolo zajazdu i cpn

Klient

Budowali u mnie na ulicy przyłącza, wszystko w jak najlepszym porządku.

Spawacz

Chyba nie pracowałeś w sekcji gazowej, mamy dobrego szefa - Ojciec Dyrektor

woodka59

niska jakość robót i nierzetelność

woodka59

firma nie rzetelna, nie polecam

Współpracownik

Fantastyczny kontakt z szefostwem firmy i nie tylko - przemili ludzie, miła atmosfera. Szkoda, że więcej firm nie podchodzi do prowadzenia biznesu w taki sposób jak ZISCO.

obecny pracownik zisco

Bardzo dobry szef oczywiście Pan Bandura Franciszek jest wyrozumiałym i wspaniałym człowiekiem jeśli jesteś uczciwy i nie oszukujesz go to też dla ciebie jest dobry.Zarobki są bardzo dobra i dobra praca polecam tą firmę wszystkim !

samotny

super firma dobra atmosfera ,zarobki bardzo dobre polecam,Pan Bandura bardzo dobry człowiek i wyrozumiały !!!

Zostaw opinię o ZISCO - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZISCO