ZISCO Sp. z o.o. Spółka Komandytowa

Pawłowice

Opinie o ZISCO Sp. z o.o. Spółka Komandytowa

Grzegorz R

Zgadzam sie pan Franciszek Bandura to czlowiek z sercem na rece wiem bo pracowalem w tej firmie jak jeszcze mieli baze kolo zajazdu i cpn

Klient

Budowali u mnie na ulicy przyłącza, wszystko w jak najlepszym porządku.

Spawacz

Chyba nie pracowałeś w sekcji gazowej, mamy dobrego szefa - Ojciec Dyrektor

woodka59

niska jakość robót i nierzetelność

woodka59

firma nie rzetelna, nie polecam

Współpracownik

Fantastyczny kontakt z szefostwem firmy i nie tylko - przemili ludzie, miła atmosfera. Szkoda, że więcej firm nie podchodzi do prowadzenia biznesu w taki sposób jak ZISCO.

obecny pracownik zisco

Bardzo dobry szef oczywiście Pan Bandura Franciszek jest wyrozumiałym i wspaniałym człowiekiem jeśli jesteś uczciwy i nie oszukujesz go to też dla ciebie jest dobry.Zarobki są bardzo dobra i dobra praca polecam tą firmę wszystkim !

samotny

super firma dobra atmosfera ,zarobki bardzo dobre polecam,Pan Bandura bardzo dobry człowiek i wyrozumiały !!!

Zostaw opinię o ZISCO Sp. z o.o. Spółka Komandytowa - Pawłowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZISCO Sp. z o.o. Spółka Komandytowa