Opinie o Gaża Leszek Bud-Bet w Pawłowice

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Gaża Leszek Bud-Bet. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Gaża Leszek Bud-Bet o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - demontaż, rozbiórka i burzenie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gaża Leszek Bud-Bet w Pawłowice

dzień dobry, widzieliśmy z chłopakiem ofertę dla ogólnobudowlańca z kiedyś i chcieliśmy sprawdzić jak się w firmie pracuje. Teraz to zastanawiamy się jak to jest z tym wynagrodzeniem, o którym państwo jeszcze na w tym roku pisali... Minął jakby nie patrzeć rok więc ciekawi jesteśmy czy sprawa wyjaśniona? Lepiej płacą czy jednak nie ma sensu się kontaktować?

zwolniony bez kasy Nowy wpis

zostalem zwolniony bez powodu, bije sie z nimi teraz o kase na drodze sadowej za ostatnie dwa miesiace, wlasciciel nie placil bo mowil ze zablokowali mi konto i mnie przetrzymal miesiac w nadzieji na pieniadze

Naciągnięty Nowy wpis

zostałem przez nich naciągnięty, użyli tańszego materiału, a kazali zapłacić za droższy

Bez pieniędzy

Przepracowałam tam ponad miesiąc czasu i nie dostałam pieniędzy, co ja dziecku dam jeść i za co ja zapłacę teraz rachunki????

Łucja Nowy wpis
@Bez pieniędzy

Mimo wszystko ma Pani wszystko na umowie? I co to za okoliczności tak właściwie wystąpiły, że pieniądze nie zostały przelane? Co się wcześniej musiało stać?

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Gaża Leszek Bud-Bet? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Totalna porażka

Totalna porażka ta firma, a ludzie tam pracujący strasznie wulgarni i uzależnieni od alkoholu, chwile po wyjściu z auta jednemu wypadła butelka wódki z plecaka

Krzysztof

Wiesz ile ci grozi za taki komentarz? Chyba nie zdajesz sobie sprawy co piszesz, bo fałszywe oskarżenia o molestowanie, jeszcze anonimowo jest strzeleniem sobie w kolano. Zrozumiesz jaki popełniłeś/łaś błąd

Słyszałam właśnie że on ma takie skłonności, bo na imprezie u znajomej przebywał z jej synem za długo.... ale nie podejrzewałam, że to prawda

@Karolina

A od kogo słyszałaś? Może od tej której wpis został usunięty bo jest tak prawdziwy jak Twój, wiesz ze sprawą takich wpisów jest zgłoszona i każdy poniesie konsekwencje za oczernianie, anonimowa jesteś do tylko przez krótki czas:)

Dziś zwolniliśmy dwóch nieudaczników dopiero po 3 miesiącach

@Krzysztof

A właśnie widziałam opinię, która była wystawiona dzień przed tą i byłam ciekawa czy do dziś jest tutaj stabilnie... czyli te miejsca zostały już uzupełnione? jak się pracuje? i w jaki sposób wygląda tutaj proces rozstania się z firmą, jak wręczacie wypowiedzenie?

Zwolniony bez pieniędzy

zostalem dzis zwolniony bez dostania jakichkolwiek pieniedzy

@Zwolniony bez pieniędzy

A wymień przynajmniej jedna miejsce gdzie pracowaliśmy i jak dlugo u nas byles zatrudniony, bo akurat od 3 miesięcy nikt nie został zwolniony. :)

Kostka rozlatuje się

Przywieźli mi kostkę w którą dwa razy uderzę plastikowym młotkiem by wyrównać i rozwala się, z czego to jest zrobione?????!!!!

Krzysztof G
@Kostka rozlatuje się

Bruk jest transportowany z hurtowni lub bezpośrednio o producenta. Reklamację odnośnie towaru zglqsza się u producenta a nie wykonawcy. Wtedy jest dokonywana wymiana na koszt producenta jeśli to wada fabryczna. Nie dostałem żadnego zgłoszenia na temat uszkodzeń bruku powstałych na skutek uderzenia plastikowym mllotkiem. Zostaw swoje dane lub zadzwoń żeby wyjaśnić sprawę i rozwiązać problem. A informacje o towarze strukturze parametrach dacie produkcji i dacie osiągnięcia pełnej wytrzymałości pozwalającej na zabudowę znajdziesz na etykiecie dołączonej do każdej palety.

@Krzysztof G

Tak właściwie to wydaje mi się na tyle abstrakcyjne, że aż muszę dopytać: z czego niby musiałaby ta kostka byś wykonana, żeby po takim uderzeniu się rozsypywała? I tak właściwie całkiem poważnie to kto sprawdza takie rzeczy plastikowym młotkiem?

@Łucja

Znam na pamięć każdą budowę i klientów i nie było takiej opcji tak jak to opisywałem w odpowiedzi tego od plastikowego młotka, komentarze pisane przez kogoś próbującego się wybić naszym kosztem lub (usunięte przez administratora) którego cieszy anonimowe oczernianie, sprawa namierzenia każdego jest w toku.

przebite opony

przebili mi opony w aucie bo nie dałem się zastraszyć

@przebite opony

w sensie, że kto konkretnie? I ogólnie to masz jakieś dowody na to, że to osoby które sugerujesz?

Leszek Gaża

Chce przeprosić wszystkich swoich klientów za swojego syna Krzysztofa, wbrew temu co tu ludzie piszą przestał robić złe rzeczy. Tak na prawdę to bardzo wrażliwy chłopiec, nie raz zdarzyło mu się płakać w poduszkę po nocy. Wszystkich których skrzywdził w jakikolwiek sposób pragnę bardzo przeprosić.

STANOWCZO NIE!!!

Stanowczo odradzam jakikolwiek kontakt z tą firmą jak w ogóle można to coś tak nazwać!!!! NIE ODDALI MI PIENIĘDZY za pracę którą mógł wykonać za nich mój 5 letni syn, bo tak to wygląda to co zrobili!!!!! Bardzo wulgarni ludzie, zastraszają i grożą!!!! To miejsce skupiające w sobie ludzi uzależnionych NARKOMANÓW, ALKOHOLIKÓW, ZŁODZIEJI i ogólnie całej PATALOGI jaką można sobie wyobrazić!!!! Podobno słyszałam, że Krzysztof G. handluje dopalaczami, proszę na niego uważać!!!!!!!

bylem operatorem koparki

przepracowalem dwa miesiace czekajac na wyplate za pierwszy miesiac, wszyscy dostali kase oprocz mnie, po drugim miesiacu pracy jak nie dostalem pieniedzy to odszedlem, smiali sie ze mnie i mi wyzywali na odchodne

Beata
@bylem operatorem koparki

Hm, a powiesz na jakiej umowie pracowałeś? Jak to możliwe, że nie dostałeś wypłaty, nie była ona wysyłana na konto? Uregulowali to potem?

na czarno
@Beata

macie dwóch czy trzech pracowników na umowę, reszta robi na czarno i niestety nieee, nie dostałem do dziś żadnych pieniędzy ;( nie odbierają ode mnie telefonu, pewnie mnie zablokowali

KG
@bylem operatorem koparki

Od 3 lat nie ma u nas potrzeby na operatora i żadnego nie było, czemu nie przyjdziesz do siedziby? Od 18 codziennie zapraszam.

@bylem operatorem koparki

Na jakim sprzęcie pracowałeś i jakim okresie czasowym?

Grażyna
@KG

To na jakie stanowiska macie teraz zapotrzebowanie? :)

Kamol

Czy ktoś planuje pozew przeciw tym partaczom ?

@Kamol

A wiadomo ile tak naprawdę osób ma z nimi problemy? Bo śledzę te wpisy od jakiegoś czasu i ludzi chyba przybywa, to się wciąż aktualnie dzieje?

@Łucja

Proponuję anonimowym poszkodowanym podpisać się imieniem i nazwiskiem gdyż każdy wpis na temat kradzieży oszustw jest tak prawdziwy jak wpis o wypadku samochodowym, jeśli ludzie piszący te brednie się nie mogą przedstawić i potwierdzić swoich słów to wszystko już wiadomo. Nie obejdzie się bez konsekwencji.

@Krzysztof

To w ogóle o co chodzi z tymi wpisami w takim razie?

@Łucja

Widocznie ktoś odważny za monitorem pisze co chce bo uważa się za bezkarnego albo z zazdrości, wiele osób nie wyrabia połowy normy chcąc zarabiać niesamowite pieniądze i zostają zwolnieni. Mam kontakt z większą ilością klientów i nie mam problemu z jakością usług oraz rozliczeniem się za wykonane usługi. W tych wpisach nie ma nikogo kto faktycznie byłby naszym klientem a syt takie jak z kradzieżą nie mają miejsca gdyż nigdy nie korzystamy z cudzych garaży jako miejsca zaopatrzenia więc nie ma opcji by okrasc i tłumaczyć się tak jak to opisano. Każdy kto pisze te brednie będzie pociągnięty do odpowiedzialności za oczernienie. Pozdrawiam

DILER Krzysztof
@Krzysztof

Sam przyznałeś że zwalniasz masę ludzi, to po co im płacić na odchodne, co nie cwaniaczku? Wielu oszukałeś na kasę, ale karma cię znajdzie

@Kamol

A ty już pozwałeś? Jak tak to w jakiej sprawie i dlaczego nadal nie dostaliśmy zgłoszenia w jakiejkolwiek sprawie opisane w komentarzach? Przykro patrzeć jak ktoś pisze tego typu opinie by przez chwilę czuć się kimś lepszym..? Najpierw mnie te wpisy drażniły teraz śmieszą bo widać jak słabymi ludźmi są autorzy anonimowych oszczerstw. : - )

@DILER Krzysztof

Jesteś jednym z tych słabych że piszesz jako anonim? Czy z tych gorszych co próbują podbudować swoje ego oczernianiem lepszych od siebie? Mnie karma? Ja ciebie. Skoro sam nie chcesz się pokazać :)

Krzysztof Gaża

Przepraszam wszystkich moich klientów których(usunięte przez administratora), byłem wtedy (usunięte przez administratora) i nie wiedziałem co robię. Liczyło się tylko to by mieć za co (usunięte przez administratora) Zacząłem chodzić na terapie i poszedłem na odwyk, amfetamina tak bardzo zniszczyła mi życie, że bardzo żałuje tego co robiłem, wszystkich ludzi których zastraszałem, pobiłem, (usunięte przez administratora), skrzywdziłem to bardzo chciałbym przeprosić.

@Krzysztof Gaża

No i po co ktoś takie żarty sobie robi?

@Krzysztof Gaża

Nie wiem w jakim celu piszesz taki komentarz podając się za mnie człowieku, o podanie swojego prawdziwego nazwiska nie ma sensu pytać bo każdy jak widać może tu pisać anonimowy komentarz lub podać się za kogokolwiek innego. PMIETAJ ty też nie jesteś bezkarny pisząc to j podając się za mnie. Konsekwencje będą dla ciebie bardziej nieprzyjemne niż to sobie możesz wyobrazić.

zakosili zaliczke

w momencie kiedy wyslalem zaliczke przestali odbierac telefon!!!!!

mnie tez tak zrobili
@zakosili zaliczke

to samo zrobili w moim przypadku, prosze o kontakt jezeli chce pan ze mna zrobic grupowy pozew o wyludzenie

@zakosili zaliczke

Podaj kwotę i datę kiedy była wysłana, rzekoma zaliczka. I jak się sprawa zakończyła

Ty dobrze wiesz
@Krzysztof

Doskonale wiesz o co chodzi sam kazałeś mi (usunięte przez administratora) sprawa jest już zgłoszona na policję

Bardzo wulgarni ludzie

Bardzo wulgarni ludzie, wyglądali jakby byli naćpani czymś mocniejszym, nie polecam tej firmy

D37

Nie wiem kto te opinie pisze miałem przyjemnosc skorzystać z uslug a pozniej pracowac 2 miesiace i nie narzekam , praca jak kazda inna trzeba sie troche narobić ale coś za coś. Nawet jesli była by to prawda z narkotykami to jezeli czlowiek próbuje amfetaminę, meta amfetaminę, kokaine bo ktos mu zaproponowal to i tak marnie by skonczył.

Lidia
@D37

A jakie stanowisko i ile Tobie płacili ? Najlepiej netto jak i jaka umowa to tez ważne, pozdrawiam

Gaża wyzyskiwacz
@D37

Gaże to wyzyskiwacze, tam się nie utrzymasz jak nie ćpasz, ćpanie u nich to podstawa, będą faszerować Cię prochami tak, że skończysz nogami do góry, a i z wypłaty Ci nic nie zostanie bo Ci odliczą z pensji za prochy

Krzysztof Gaża i narkotyki

Krzysztof Gaża handluje narkotykami, oprócz usług firmy dorabia sobie synek sprzedając prochy i bawi się jeszcze w pasera proponując skradzione na osiedlu rzeczy

Łucja

Skąd wiesz, że był skradziony?

doliczyłem się dziś tego, że po pracach tej firmy zniknęło mi parę narzędzi w niewyjaśnionych okolicznościach!!!! nie warto było ich wpuszczać pod zadaszenie do warsztatu i zostawiać samych bo jak widać częstowali się nie tylko wodą i kawą, ostrzegam każdego kto chce skorzystać z ich usług!!!!!

to samo u mnie

miałem podobną sytuację u siebie, tylko że u mnie zginęła połowa narzędzi, a tłumaczenie tych ludzi było takie, że zapomnieli zamknąć pomieszczenie i ktoś w nocy się włamał.........

@to samo u mnie

Serio aż tak? A w sumie co dokładnie zniknęło, liczyliście ile to kasy w plecy? Im chyba i tak nie udowodnicie jak już czy to oni czy jednak może faktycznie włamanie, co nie?

pijany kierowca

dziś jeden z ich pracowników totalnie pijany wjechał załadowanym autem w moje, cały przód mam skasowany.............

Zostaw merytoryczną opinię o Gaża Leszek Bud-Bet - Pawłowice

• Jak się pracuje w Gaża Leszek Bud-Bet?

Zobacz opinie na temat firmy Gaża Leszek Bud-Bet tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gaża Leszek Bud-Bet?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 0 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Gaża Leszek Bud-Bet
  • Mickiewicza 16