Opinie o Poltraf Sp. z o.o. w Błonie

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Poltraf Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Poltraf Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Poltraf Sp. z o.o. w Błonie

Iwona

@forwarderdlaczego tak myślisz? Rozumiem, że wcześniej miałeś nawet bardzo dobre zdanie na temat firmy. Co się zmieniło?

forwarder

No nie wiem czy ta firma nie idzie na dno!!! Myślę że to kwestia czasu. Jeżeli dalej będzie taka wesoła twórczość pana który podpisuje się "np"to nie wróżę nic dobrego. Pan "np" ma tylko jeden cel: Cięcie kosztów. Można mieć nawet wrażenie że ktoś mu płaci za to aby zniszczył tą firmę. A kiedyś naprawdę była super firmą, POLSKĄ FIRMĄ no i atmosfera była spoko. Teraz siedzi się jak na bombie która tyka i nie wiadomo kiedy wybuchnie.

Iwona

@mnmn a Ty na jakim dziale pracujesz? Rzeczywiście, w zależności od zakresu obowiązków i stanowiska warunki pracy w ramach jednej firmy mogą się znaczenie różnić. Co możesz powiedzieć o tym jakim pracodawcą jest Poltraf z Twojej perspektywy?

Frania

Dla mnie jest czymś naturalnym jak ludzie mają różne zdania na ten sam temat. Dotyczy to również firm. Mam pytanie czy firma potrzebuje obecnie pracownika do biura?

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Poltraf Sp. z o.o.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Specjalista ds. Klientów Kluczowych (National Account Executive) - segment Healthcare
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
Iza

Poltraf bardzo mi się spodobał i chciałam się zatrudnić ale niestety nic nie ma. Gdyby ktoś coś wiedział proszę napisać.

Iwona

@Prezio mógłbyś opowiedzieć jak długo pracujesz już w firmie? Czym Poltraf Sp. z o.o. wyróżnia się jako pracodawca?

Prezio

Świetna firma ale jak komuś nie odpowiada zawsze może zmienić na coś innego. Ja tu pracuję i jestem zadowolony. Niezłe zarobki, fajna ekipa co więcej? Leniuchy nie mają tu miejsca ponieważ nikt nie pracuje za nikogo!!!

mnmn
@Prezio

To chyba siedzisz za biurkiem ze tak twierdzisz!!!!!!

WRZ

Jezdzilem w WLKP u 2 kolesi którzy życia nie maja przez Poltraf. Kręcili z paczkami jak szło i jak wracac sie nie chcialo na baze to trzymali w aucie lub do domu i balkon gdzie chłodno. Praca od 5 rano do 20:00 czasami zdarzy się no z raz w msc do 16 a tak zapieprzasz jak taki beduin. Jeżeli chcesz mieć rodzinę to odradzam tą prace. Niby jesteś na swoim, jak bedziesz zmieniał busy to z kosztów trochę wyciągniesz i zarobisz ale czy to jest warte żeby tyle życia poświęcać za trochę więcej kasy? Żyjemy raz a lata zleca nawet nie wiadomo kiedy. NIE POLECAM POLTRAFU

Frazes
@WRZ

Ja właśnie składam CV bo słyszałem że firma jest ok.

mnmn
@WRZ

Masz racje tez nie polecam tej firmy!!!

bikek

To może ulegać zmianie @WIELKOPOLSKA nie wiem skąd masz takie i informacje ale potwierdzisz je dopiero na rozmowie rekrutacyjnej negocjując stawkę

WIELKOPOLSKA

Witam, czy to prawda że poltraf na B2B płaci 1,2zł netto od km? I średnio auto 400km dziennie robi wiec mając 3 auta idzie kase niezłą wyciągnąć?

Dzięki!

Ekspedytor, a pracownik ekspedycji-magazynier to jest te same stanowisko?

Poltraf to juz wielkie gowno tragedia pracowac w tej firmie!!!!

chlodnytransport

witam szukam wykonawcy na transport chłodniczy proszę o kontakt chlodnytransport@gmail.com

R2D2

Święte słowa. A wiem że kolorowo nie jest w tej firemce.

nowicjusz

Mam pytanie czy to prawda, że Poltraf płaci 1,2zł netto za 1km dla osób które są podwykonawcami w transporcie leków z własną działaknością gospodarcza? Z tego co wiem to jedno auto dziennie robi około 300-400km więc chyba można dobrze zarobić czy ja się myle?

Lodołamacz

Szkoda slow ... Kierownictwo by sie wstydzilo tak wykorzystywac kierowcow . Jebac trzeba po 12h zeby miec smieszna wyplate . Sprzedaja udzialy zeby tylko do swojej dupy kase przykleic . Pierdolone darmozjady nic nie robia i tylko ludzi tyraja . Bo zeby nie ogarnieci kierowcy firma by byla skonczona bo zaden chuj by za kolko nie wsiadl . pozdro nieroby

Poltraf byla dobra firma ale teraz to porazka sprzedaje swoje udzialy i jest totalnie juz do niczego w tej firmie!!!

R2D2

to już nie POLTRAF ale UPS, jak będzie? Tego nie wie nikt.

przewożnik

Witam.Firma poszukuję przewoźników na Bielany Wrocławskie-Dolnośląskie,nie mylić z Warszawą. Chciałem się zapytać jak wygląda praca jako PRZEWOŹNIK,chciałem zakupić auto i jeździć ,wymagania agregat,jakie mają stawki za km,ile dziennie km się robi,jaki termin płatności jest,czy ktoś podpowie na moje pytania,może ktoś jeździ na Bielanach Wrocławskich.pozdrawiam

gryzon

pierdolic ta firme jest zjebana i trzeba tyrac od rana do wieczora zeby jakos przezyc z miesiaca na miesiac . zlodzieje i tyle . szefostwo wielce bogaci a kierowcy zwykli murzyni . zal.pl

Zostaw merytoryczną opinię o Poltraf Sp. z o.o. - Błonie

• Jak się pracuje w Poltraf Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Poltraf Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 35.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Poltraf Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 31, z czego 8 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Poltraf Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 94 ocen.
  • Stefana Batorego 4
    05-870 Błonie