Opinie o Mlekpol Spółdzielnia Mleczarska w Grajewo

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Mlekpol Spółdzielnia Mleczarska. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Mlekpol Spółdzielnia Mleczarska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Mleczarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mlekpol Spółdzielnia Mleczarska w Grajewo

Joanna

@Mariuszwidzę, że Tobie praca w firmie odpowiada. Mógłbyś napisać coś więcej o tym, jakie są plusy pracy u tego pracodawcy? Takie konkretne informacje będą o wiele bardziej pomocne dla osób, które szukają tu opinii o nowym miejscu zatrudnienia.

Mariusz

A. i Bababa - nikt Was na siłę nie trzyma. To nie kołchoz. Pracy pod dostatkiem. Każdy jest kowalem swojego losu. Idźcie gdzie Wam dobrze. Z tatą nie pracuję. Dajcie ludziom swoje robić i cieszyć się z tego.

Aaa
@Mariusz

Haha ty to jesteś papiok ;) Swoje robić przecież nie mają innego wyjścia i na pewno się z tego nie cieszą.

Mariusz

Prawdziwa. Opinia tak wiele wnosząca, jak Ty prawdziwa. Jeżeli Twoim zdaniem ludzie tam pracujący zasługują na pogardę, to wystawiasz sobie wspaniałą laurkę. Pracuję akurat w Bydgoszczy. Jestem zadowolony, moi znajomi też.

Bababa
@Mariusz

Ciekawe ile dostajesz za te komentarze. Z tego co wiem to raczej 90% modli sie aby odejść lub iść na emeryture. A chętnych nie ma.

A
@Mariusz

Jak pracujesz z tatą przy wózkach widłowych nie ma się co dziwić że nie narzekasz na złe warunki...

Prawdziwa

Mlekpol to Syfff szczególnie zakład w Bydgoszczy. Na pogardę zasługuję tam wszystko od maszyn po ludzi tam pracujących.

Czy po rozmowie w Mlekpol Spółdzielnia Mleczarska rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
Leszno
Obserwator

Tu się nic nie zmienia. Najgorzej, mają ci co ich dopiero Mlekpol przyłączył. A przyłączył dlatego, że już się ich zakład przewracał. A przewracał się dlatego, bo pracownicy sobie żyły wypruwali i tyrali jeden przez drugiego. Te historie są tak nie trzymające się kupy, kogo wy chcecie na to złapać? Skoro było wspaniale czemu się nie rozwinęliście?

Użytkownik lotniska
@Obserwator

Ponieważ prezes celowo doprowadził zakład do upadku aby kupił go za bezcen inny podmiot, jednak nie udało się do końca bo pojawił się nowy gracz w postaci mlekpolu i to on kupił zakład.

MLECZARZ

ALE SAM TO SIĘ PODPISAŁEŚ!!!!

była sudowia, ni ma sudowii

@AUTOMATYK, odezwij się proszę do mnie kolego - marekubarek@o2.pl :D

JA

BRAWO, BRAWO!!! CAŁA PRAWDA. BANDA (usunięte przez administratora) I IGNORANTÓW. W/W TO PRZYPADKI SZCZEGÓLNE. POTWIERDZAM W 100% CO NAPISAŁ MÓJ KOLEGA AUTOMATYK. JEDEN DUREŃ DRUGI IDIOTA.HE,HE!!! POZDRAWIAM.

Skóter

Czołem rozważam pracę w Mlekpolu w Bydgoszczy jako magazynier na wózku widłowym. Na jaki zarobki będę mógł liczyć[będzie to netto z dwójką z przodu?] i czy to będzie praca na 3 zmiany i jak z atmosferą na magazynie. Chodzi o Bydgoszcz?

Paweł Bydgoszcz
@Skóter

Skuter nie wiem jak teraz 2 lata temu było na styku. W Mlekpol stety albo niestety jest tak że pensja rośnie w miarę stażu. Przez co starsi pracownicy zarabiają sporo więcej niż Ci na starcie i przez to wielu szuka szczęścia gdzie indziej. Ostatnie lata pensja rośnie mi po 200zl na rękę rocznie więc nie jest źle

@Skóter

3 zmiany wszystkie święta pracujesz. Atmosfera do kitu dużo (usunięte przez administratora)

Radek MLEKPOL

Krzyś taki z Ciebie pracownik Mlekpolu jak z koziej d.. proca. Po co jeszcze tu jesteś niby, skoro tak źle. To nie te czasy, że coś musisz. Nikt Cię nie trzyma, pracy do wyboru do koloru. Prawda taka, że ci co im w Mlekpolu źle, to tacy co nigdzie indziej nie pracowali. Jak ktoś wcześniej przepracował po kilka lat gdzie indziej (nie mówię o takich lewusach, co to po 3 miesiące wszędzie pracują i nikt ich nie chce), doceni pracodawcę. Piszą ludzie, którzy się nie mogą nigdzie zaczepić na dłużej, bo nie potrafią skumać, że gdzie byś nie był, to nie ma nic za darmo i trzeba robić. Krzyś, nie podoba się to kładź wypowiedzenie i idź gdzie Ci będzie lepiej na zdrowie! Jesteś wartościowym pracownikiem, zasuwasz, wiesz, że jesteś niezastąpiony, idź! inni pracododawcy czekają z otwartymi ramionami.

Krzyś

Radku i tak od 2013 roku podszywają się pod pracowników Mlekpolu? Puknij się ty w czoło wazelino. Jestem pracownikiem i sam doskonale wiem, że zwykły pracownik nic tam nie znaczy. Ciągły stres, presja, zabieranie premii, kary....nie polecam. Najgorsza spółdzielnia, najgorszy pracodawca. Mlekpol do PIPU

Radek

Proszę konkurencję z pseudofirmy zza płotu w Suwałkach o nie podszywanie się pod rzekomo niezadowolonych pracowników MLEKPOLu. Ja rozumiem, że Państwa boli, że MLEKPOL najlepsza polska spółdzielnia mleczarska połączył się z Sudowią, ale wasze jątrzenia na nic się zdadzą. Złodziej zawsze według siebie ocenia i wszędzie widzi złodziei. Proponuję sprawdzić jak wspaniale było w LACTOPOLu w Łosicach http://podlasie24.pl/losice/region/losice-pracownicy-mleczarni-strajkuja-1fa1c.html Ręce precz od MLEKPOLU!

Suwalczak

Co to za forum, jak człowiek napisze prawdę to jest to usuwane???? Gdzie jest wpis ostatni? Gdzie jest wpis Automatyka???? To nie jest forum tylko księga pochwał dla "MLEKPOLU" - żenada!!!! Podrawiam MISSPEDALOSA w niebieskim serdaku i pantoflach z bazaru - UWAGA ! Grasuje w Suwałkach. Uwaga na tyły jest tam dużo PRZYDUPASOS i SZMACIASOS;-)

pp

Pod lupe dla pip.

Hee

Ciekawe ile wam zapłacili za re komentarze ;d

Kolniak

Pracuję w Kolnie, ale oddelegowany byłem na 2 lata do Grajewa. Dojazdy samochodem SM MLEKPOL, na koszt pracodawcy. Pracodawca w porządku, pracę polecam. Kolno pozdrawia Grajewo!

Krysiek K.

W firmie pracuję już 10 lat. Nie wszystko jest idealne, ale z pracy jestem w sumie zadowolony. Na plus: Dobry socjal, co drugi rok firma finansuje pobyt w uzdrowisku pod Tężniami w Ciechocinku, dopłaty są również do organizowanych przez MLEKPOL koloni, co roku 13 pensja, zakupy w sklepie firmowym za 200 zł kupisz masz 100 zł dopłaty do pensji, im dłużej pracujesz, tym wyższe masz wynagrodzenie (o ile nie było jakichś nagan, czy kar). Więc jestem zadowolony. Na minus praca na produkcji ciężka, czasami ściąga kierownik z wolnego, ale trudno o lepszego pracodawcę na podlasiu.

@Krysiek K.

Co ty człowieku głupoty gadasz firma nic nie finansuje dopłaca tylko do pokoju, a socjal nie jest dla ciebie, 13 pensji to spróbuj pójść na L4 spróbuj nie zrób zakupów w sklepie firmowym to zobaczysz akurat 13 pensje jeszcze jest innych spraw wiele innych, choć by z godzinami nadliczbowych robią co chcą i jak chcą, pomocnik mleczarski musi pracować na stanowisku operatora i na innych stanowiskach pracy które go nie dotyczą i gówno z tego ma i to jest wszystko na przymusowe bo nikt z fachowców tam nie chce pracować ci co tam siedzą po 10 lat tolizusy i kapusie pipieniądze też bieda ostatnio dali ludziom podwyżki śmiechu warte żeby zamydlic oczy żeby się nie zwalniali MLEKPOL ma ponad 1,5 mld zł długu tym co tam idą do pracy życzę zdrowia bo tam żeby pracować trzeba mieć nerwy z stali

Lizus
@Piotr

Widzę, że znasz się na wszystkim. Szkoda, tylko, że czytasz bez zrozumienia "Nic nie finansują tylko dopłacają", podwyżka ostatnio byłą "śmiechu warte", "MLEKPOL ma ponad 1,5 mld zł długu". Dopłata to nie forma finansowania? Pensja rośnie, choć rozumiem, nie tak szybko jak Twoje zaangażowanie w pracę. O długu się nie będę rozpisywał, bilans jest dostępny w internecie, ale Ty pewnie nie wiesz nawet co to jest.

@Lizus

Kto ci udostępni bilans firmy publicznie

Pracuje w Grajewie. Jestem bardzo zadowolona. Praca jak praca, trzeba robić swoje, cz w MLEKPOLu czy gdzie indziej. Ponieważ zatrudnia się ostatnio dużo półgłówków (młodzi pracownicy są zdziwieni, że żeby się utrzymać, trzeba pracować), jest trochę ciężej, ale pensje powoli rosną więc będzie myślę ok.

pieswammordylizal

Czytam i czytam i patrze że wszędzie to samo ja na szczescie zakonczyłem przygode z tym syfem w Zambrowie! praca za 2400zl za msc z jednym weekendem wolnym, wydzwanianie o 4 rano jak do dziewczyny z agencji bys przyszedl wstepnie na 8 a potem sie okaze badz pan czujny zyj praca czekaj na telefon co masz do roboty!!??,robienie zakupow w sieci sklepow prezesa, duze nadyzkowe produkcje w swieta by ludzi sciagnac do pracy a po swietach dac dzien wolny,zlamiesz noge szyje reke o podwyzce zapomniej L4 dla tej firmy to cios wobec Twego chlebodawcy, jedna wielka komedia! Zycze wam braku rąk do pracy i zacznijcie szanować ludzi! A po za tym NEPOTYZM kierownik działu Zienc, kierownik kierownikow ds. produkcji Corka itp itd zero pojecia brak szacunku dla ludzi prostota,masakra,amen!

mlp

Niby tak źle w tej Bydgoszczy, a jednak są ludzie, którzy się zwolnili i wrócili

Mlp
@mlp

Tymczasowo.

Zostaw merytoryczną opinię o Mlekpol Spółdzielnia Mleczarska - Grajewo

• Jak się pracuje w Mlekpol Spółdzielnia Mleczarska?

Zobacz opinie na temat firmy Mlekpol Spółdzielnia Mleczarska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 43.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mlekpol Spółdzielnia Mleczarska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 29, z czego 6 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Mlekpol Spółdzielnia Mleczarska?

Kandydaci do pracy w Mlekpol Spółdzielnia Mleczarska napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Mlekpol Spółdzielnia Mleczarska